Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg Główny 10 km darmowy udział
2 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dziecięce Sp.48 Gdańsk darmowy udział
3 Jażdżewska Beata Rumia Bieg Główny 10 km Biegaj z Bzysiem darmowy udział
4 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5 km Team Deaf darmowy udział
5 Leśniewski Tomasz Poznań Bieg Główny 10 km darmowy udział
6 Pankiewicz Bartosz Gowino Nordic Walking 5 km darmowy udział
7 Pankiewicz Anna Gowino Nordic Walking 5 km darmowy udział
8 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 5 km darmowy udział
9 Karaś Antoni Bielkówko Biegi dziecięce darmowy udział
10 waldowski roman Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
11 Stencel Krystian Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start darmowy udział
12 Biernacik Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km SP Kolbudy darmowy udział
13 Ambroziak Adam Kowale Bieg Główny 10 km Taka RYBA - GPnS darmowy udział
14 Rutkowski Tomasz Cieplewo Bieg Główny 10 km VO2max MTB Team darmowy udział
15 Buza Anastasiia Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
16 Puchta Iwona Gdańsk Nordic Walking 5 km darmowy udział
17 Paprocka Anna Gdańsk Bieg Główny 10 km najeżeni endorfiną darmowy udział
18 Paprocki Marcin GDAŃSK Bieg Główny 10 km najeżeni endorfiną darmowy udział
19 Pitak Sebastian Pruszcz Gdańsk Biegi dziecięce Przedszkole im. J. Korczaka/Pruszcz Biega darmowy udział
20 Pitak Szymon Pruszcz Gdańsk Biegi dziecięce SP nr 1/Pruszcz Biega darmowy udział
21 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km 49BLot/Pruszcz Biega darmowy udział
22 Dudek Dominik GDAŃSK Biegi dziecięce darmowy udział
23 Dudek Mateusz Gdańsk Biegi dziecięce darmowy udział
24 Wąs Arkadiusz Gdynia Bieg Główny 10 km darmowy udział
25 Thrun Radosław Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega darmowy udział
26 Thrun Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega darmowy udział
27 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg Główny 10 km Koty3! / #GPnS darmowy udział
28 Richter Jacek Gdańsk Bieg Główny 10 km Koty3! / #GPnS darmowy udział
29 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 5 km darmowy udział
30 Toporek Rafał Gdynia Nordic Walking 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce darmowy udział
31 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce darmowy udział
32 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk Bieg Główny 10 km Apteka Gemini Team darmowy udział
33 Leśnik Karol Gdańsk Biegi dziecięce darmowy udział
34 Leśnik Blanka Gdańsk Biegi dziecięce darmowy udział
35 Leśnik Magdalena Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
36 Bobrowski Paweł Gdańsk Nordic Walking 5 km darmowy udział
37 Bobrowska Gabrysia Gdańsk Biegi dziecięce darmowy udział
38 Bobrowska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km darmowy udział
39 Szydłak Jarosław Rumia Bieg Główny 10 km KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA darmowy udział
40 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km darmowy udział
41 Tysarczyk Monika Łapino Bieg Główny 10 km darmowy udział
42 Kąkol Katarzyna Lublewo Bieg Główny 10 km darmowy udział
43 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km darmowy udział
44 Turczyńska Anna Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
45 Michalska Monika Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
46 Urban Angelika Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
47 Waldman Michał Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
48 Bąk Daniel Gdańsk Bieg Główny 10 km KALIN TEAM darmowy udział
49 Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega darmowy udział
50 Chruściński Bartłomiej Straszyn Bieg Główny 10 km #FitChrustu darmowy udział
51 Nadolska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
52 Miranowicz Marcelina Gdańsk Biegi dziecięce Miranowicz Team darmowy udział
53 Miranowicz Miłosz Gdańsk Biegi dziecięce Miranowicz Team darmowy udział
54 Szabat Katarzyna Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
55 Bitel Julian Gdańsk Biegi dziecięce darmowy udział
56 Banasiak Karolina Gdańsk - Kowale Biegi dziecięce darmowy udział
57 Jastrzębski Dariusz Sopot Bieg Główny 10 km darmowy udział
58 Marchewicz Jolanta Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
59 Kaniewski Marek Kowale Bieg Główny 10 km darmowy udział
60 Koniecka Agnieszka Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
61 Szymanik Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
62 Szwed DDominik Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl darmowy udział
63 Szwed Dominik Gdańsk Biegi dziecięce biegowyswiat.pl/SP 92 darmowy udział
64 Szwed Anna Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl darmowy udział
65 Szwed Paweł Gdańsk Bieg Główny 10 km biegowyswiat.pl darmowy udział
66 Kachniarz Adam Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km darmowy udział
67 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega / Straszyn Biega darmowy udział
68 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa Trójmiasto darmowy udział
69 Wiśniewski Arkadiusz Otwock Bieg Główny 10 km darmowy udział
70 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
71 Chyła Mateusz Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
72 Przykłota Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa 65 darmowy udział
73 Znajmiecki Piotr Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
74 Rybarczyk Jacek Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa biegowa GLC darmowy udział
75 Teska Martyna Gdynia Biegi dziecięce SGA Gdynia darmowy udział
76 Teska Patrycja Gdynia Biegi dziecięce SGA Gdynia darmowy udział
77 Teska Izabela Gdynia Bieg Główny 10 km Te Rowery darmowy udział
78 Szczęsny Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km MH-AUTOMATYKA darmowy udział
79 Dębińska Agnieszka Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
80 Piórkowska Natalia Gdańsk Bieg Główny 10 km Taka Ryba z GPnS darmowy udział
81 Piórkowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km Taka Ryba z GPnS darmowy udział
82 Kaniewska Emilia Kowale Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START darmowy udział
83 Michalik Tola Gdańsk Biegi dziecięce 4plusMOPS darmowy udział
84 Michalik Lila Gdańsk Biegi dziecięce 4plusMOPS darmowy udział
85 Michalik Tytus Gdańsk Biegi dziecięce 4plusMOPS darmowy udział
86 Michalik Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km 4plusMOPS darmowy udział
87 Zieliński Jarosław Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
88 Gwizdała Przemek Bielkówko Bieg Główny 10 km darmowy udział
89 Poszewiecki Marek Gdańsk Bieg Główny 10 km MRKS darmowy udział
90 Poszewiecka Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km TRI MAMA darmowy udział
91 Kęsicka Malwina Gdańsk Bieg Główny 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej darmowy udział
92 Wilkus Norbert Gdansk Bieg Główny 10 km darmowy udział
93 Dębiec Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
94 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Biegi dziecięce Sp nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
95 Pioch Katarzyna Żukowo Bieg Główny 10 km darmowy udział
96 Dombrowski Radosław Gdańsk Bieg Główny 10 km darmowy udział
97 WOŹNIAK jacek woźniak Gdańsk Bieg Główny 10 km Active Team Porta darmowy udział
98 Mikołajczyk Lena Rotmanka Biegi dziecięce SP Rotmanka darmowy udział
99 Angielczyk Adam Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START darmowy udział
100 Kurszewska Magdalena Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START darmowy udział


Wyświetleń: 840

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ