Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pniewska Magda Pniewska Kowale Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START
2 Chlebowski Jan Paweł Rumia Bieg Główny 10 km
3 Garus Wiktor Wejherowo Bieg Główny 10 km Mechanika Radmor
4 Pergoł Sylwia Borkowo Łostowickie Nordic Walking 5 km
5 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg Główny 10 km
6 Mattik Damian Sopot Bieg Główny 10 km
7 Lokś Sławomir Janowo Nordic Walking 5 km
8 Zelewski Krystian Puck Bieg Główny 10 km Hospicjum Puck
9 Lunk Krzysztof Puck Bieg Główny 10 km LIVESTRONG
10 Pytlak Artur Gdansk Bieg Główny 10 km AC Milan
11 Rutka Marzena Reda Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
12 Figiela - Miadziółko Dąbrówka Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
13 Borchmann Sylwia Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
14 Szczeciński Miłosz Reda Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
15 Marszałł Robert Reda Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
16 Owczarczak Grzegorz Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
17 Kuich Aleksander Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
18 Kiedrowska Edyta Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
19 Gwizdała Piotr Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
20 Dziembowski Adam Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Rumia
21 Szewczak Waldemar Gdańsk Bieg Główny 10 km #GPnS
22 Kwiatek Pawel pruszcz gdanski Bieg Główny 10 km
23 Rokita Mariusz Gdynia Bieg Główny 10 km RockyRUN
24 Strojnowski Konrad Gdańsk Bieg Główny 10 km
25 Karmazyn Adrian Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
26 Karmazyn Emilia Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
27 Skamielska Weronika Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
28 Dargacz Nikola Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
29 Dębicki Artur Gdynia Bieg Główny 10 km
30 Skórska Zofia Gdańsk Biegi dziecięce przedszkole nr 51 Gdańsk
31 Skórska Ewa Gdańsk Nordic Walking 5 km
32 Kolasinska Julia Bąkowo Bieg Główny 10 km
33 Kolasinski Marcin Bąkowo Bieg Główny 10 km
34 Skibiński Paweł Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
35 Kasilon Franciszek Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
36 Gniedzko Szymon Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
37 Dołecki Aleksander Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
38 Zabrocki Dominik Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
39 Wnuk Stanislaw Wielki klincz Bieg Główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz
40 Kwiatkowski Michał wejherowo Bieg Główny 10 km
41 Repeć Maciej Lublewo Bieg Główny 10 km Leon team
42 Balcer Alicja Gdynia Biegi dziecięce Przedszkole nr 14 Gdynia
43 Balcer Szymon Gdynia Biegi dziecięce SP 13 Gdynia
44 Żukiewicz Urszula Gdańsk Nordic Walking 5 km
45 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg Główny 10 km minionki
46 Repeć Oliwier Lublewo Biegi dziecięce
47 Repeć Miłosz Lublewo Biegi dziecięce
48 Brzozowski Paweł Gdynia Bieg Główny 10 km
49 Brzozowski Piotr Gdynia Bieg Główny 10 km
50 Kąkol Liliana Lublewo Biegi dziecięce
51 Charkiewicz Jakub Straszyn Biegi dziecięce
52 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Biegi dziecięce
53 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg Główny 10 km Ekipa Zryw
54 Chorążewicz Maciej Gdańsk Bieg Główny 10 km
55 JAJUS JACEK GDANSK Bieg Główny 10 km
56 Krawiec Łukasz Sztum Nordic Walking 5 km Krawiec Elite
57 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Bieg Główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz
58 Jaworski Mateusz Wielki Klincz Bieg Główny 10 km
59 Formella Karol Grabowska Huta Bieg Główny 10 km AGK
60 Szymanek Przemysław Gdańsk Bieg Główny 10 km TDT
61 Przybylska Oliwia Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
62 Gniedzko Marcin Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
63 Sirocka Wanessa Gdańsk Biegi dziecięce Świetlica Dobra
64 Zdonek Kacper Gdańsk Biegi dziecięce Świetlica Dobra
65 Dolecka Julia Gdańsk Biegi dziecięce Turbo Ślimaki
66 Kubat Elżbieta Gdańsk Nordic Walking 5 km
67 Kubat Justyna Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start #GPnS
68 Litwińczuk Anna Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
69 Litwińczuk Borys Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
70 Machaliński Łukasz Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
71 Błażejczyk Marek Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
72 Faran Agata SULMIN Bieg Główny 10 km GTSulmin
73 Broner Karolina Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
74 Faran Anna SULMIN Bieg Główny 10 km GTSulmin
75 Faran Grzegorz SULMIN Bieg Główny 10 km
76 Wojciechowska Brygida Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
77 Bartoszewicz Dominik Gdańsk Bieg Główny 10 km Centrum Frassati
78 Wojciechowski Szymon -Gdańska Biegi dziecięce Centrum Frassati
79 Paszkowska Aleksandra Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
80 Kłos Maciej Gdańsk Nordic Walking 5 km
81 Jabłońska Ewa Krynica-Zdrój Bieg Główny 10 km
82 Święcicki Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km
83 Bocian Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10 km BOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAM
84 Kędzierski Jacek Gdańsk Bieg Główny 10 km #GPnS
85 Jakobschy Łukasz Jakobschy Gdańsk Bieg Główny 10 km F3Team
86 Sawczuk Joanna Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start
87 zaborowska aneta straszyn Bieg Główny 10 km
88 Bylina Marek Gdańsk Bieg Główny 10 km FORFIT Gdańsk
89 Smal Bartłomiej Smal Gdańsk Bieg Główny 10 km BTS
90 Łudczak Sylwia Gdańsk Bieg Główny 10 km Parkrun Gdańsk- Południe
91 Łudczak Krzysztof Gdańsk Bieg Główny 10 km Parkrun Gdańsk- Południe
92 Karpicki Tomasz Gdansk Bieg Główny 10 km
93 Pręcikowski Mateusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
94 Lachowska Teresa Gdańsk Nordic Walking 5 km Gdańsk Południe na START
95 Lokś Paweł Janowo Nordic Walking 5 km
96 Lachowska Grażyna Gdańsk Nordic Walking 5 km Gdańsk Południe na START
97 Lachowski Piotr Gdańsk Nordic Walking 5 km Gdańsk Południe na START
98 Kmiecik Agnieszka Gdynia Bieg Główny 10 km LOTOS Running Team
99 Pis Aleksander Gdańsk Nordic Walking 5 km
100 Pis Bartosz Gdańsk Bieg Główny 10 km


Wyświetleń: 5017

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ