Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Misiewicz Wiktor Gdańsk Biegi dziecięce
302 Paszkowska Aleksandra Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
303 Wojciechowski Szymon -Gdańska Biegi dziecięce Centrum Frassati
304 Wojciechowska Brygida Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
305 Broner Karolina Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
306 Błażejczyk Marek Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
307 Machaliński Łukasz Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
308 Litwińczuk Borys Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
309 Litwińczuk Anna Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
310 Dolecka Julia Gdańsk Biegi dziecięce Turbo Ślimaki
311 Zdonek Kacper Gdańsk Biegi dziecięce Świetlica Dobra
312 Sirocka Wanessa Gdańsk Biegi dziecięce Świetlica Dobra
313 Gniedzko Marcin Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
314 Przybylska Oliwia Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
315 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Biegi dziecięce
316 Charkiewicz Jakub Straszyn Biegi dziecięce
317 Kąkol Liliana Lublewo Biegi dziecięce
318 Repeć Miłosz Lublewo Biegi dziecięce
319 Repeć Oliwier Lublewo Biegi dziecięce
320 Balcer Szymon Gdynia Biegi dziecięce SP 13 Gdynia
321 Balcer Alicja Gdynia Biegi dziecięce Przedszkole nr 14 Gdynia
322 Zabrocki Dominik Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
323 Dołecki Aleksander Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
324 Gniedzko Szymon Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
325 Kasilon Franciszek Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
326 Skibiński Paweł Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
327 Skórska Zofia Gdańsk Biegi dziecięce przedszkole nr 51 Gdańsk
328 Dargacz Nikola Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
329 Skamielska Weronika Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
330 Karmazyn Emilia Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
331 Karmazyn Adrian Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
332 Szwed Anna Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl
333 Szwed DDominik Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl
334 Bobrowska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
335 Bobrowski Paweł Gdańsk Nordic Walking 5 km
336 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce
337 Toporek Rafał Gdynia Nordic Walking 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce
338 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 5 km
339 Puchta Iwona Gdańsk Nordic Walking 5 km
340 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 5 km
341 Pankiewicz Anna Gowino Nordic Walking 5 km
342 Pankiewicz Bartosz Gowino Nordic Walking 5 km
343 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5 km Team Deaf
344 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic Walking 5 km
345 Leśnik Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5 km
346 Zając Maja Gdynia Nordic Walking 5 km
347 Walkowicz Karolina Gdynia Nordic Walking 5 km
348 Mikulska Barbara Gdansk Nordic Walking 5 km
349 Tarnówka Szymon Gdańsk Nordic Walking 5 km
350 Lis- tarnówka Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5 km
351 Deszcz Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
352 Mikulski Krzysztof Gdańsk Nordic Walking 5 km
353 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5 km
354 Brygała Agata Gdańsk Nordic Walking 5 km Chodzezkijami.pl. Elite Team
355 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic Walking 5 km Team Deaf
356 Miruszewska Magdalena Gdynia Nordic Walking 5 km OPEC Gdynia
357 Skabara Tamara Gdańsk Nordic Walking 5 km Chodzezkijami.pl. Elite Team
358 Skurtys Dagmara Reda Nordic Walking 5 km
359 Jarmułowicz Małgorzata Gdynia Nordic Walking 5 km
360 Jaskólska Mariola Gdańsk Nordic Walking 5 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
361 Samp Anna Reda Nordic Walking 5 km
362 Gumowska Justyna Banino Nordic Walking 5 km Gumisie
363 Gumowska Lena Banino Nordic Walking 5 km Gumisie
364 Bazichowska Aurelia Gdańsk Nordic Walking 5 km Gumisie
365 Wosek Monika Gdańsk Nordic Walking 5 km
366 Witkowski Piotr Rumia Nordic Walking 5 km Opec Gdynia
367 Berdys Anna Kowale Nordic Walking 5 km Titanium Dental Team
368 Hirsch Krystyna gdynia Nordic Walking 5 km OPEC Gdynia
369 Formela Andrzej `Gdynia Nordic Walking 5 km active family pasłęk
370 Zelewska Karolina Gościcino Nordic Walking 5 km
371 Nastały Agata Luzino Nordic Walking 5 km
372 Starczewska Grażyna Gdańsk Nordic Walking 5 km
373 Kwiecień Bernadka Bąkowo Nordic Walking 5 km KwiecieTEAM
374 Szreder Magdalena Bolszewo Nordic Walking 5 km
375 Kowalewska Dorota Reda Nordic Walking 5 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
376 Wosek Jolanta Gdansk Nordic Walking 5 km
377 Szostek Alicja Gdańsk Nordic Walking 5 km
378 Kukla Bogumiła Gdańsk Nordic Walking 5 km
379 Kukla krzysztof Gdańsk Nordic Walking 5 km
380 Olszewski Piotr Leźno Nordic Walking 5 km
381 Hinc Karolina Gdynia Nordic Walking 5 km
382 Kubiś Rafał Sopot Nordic Walking 5 km SZWENDACZEK
383 Dębowska-Kubiś Joanna Sopot Nordic Walking 5 km SZWENDACZEK
384 Brzozowska Dorota Gdynia Nordic Walking 5 km
385 Lewna Maria Gdynia Nordic Walking 5 km
386 Leszczyńska - Nowotka Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
387 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 5 km Team Deaf
388 Gołembowska Sylwia Gdańsk Nordic Walking 5 km Lejdis
389 Lokś GRAŻYNA Janowo Nordic Walking 5 km
390 Skwiot Irena Gdańsk Nordic Walking 5 km Lejdis
391 Raszewska Monika Gdańsk Nordic Walking 5 km
392 Hoczyk Anna Gdańsk Nordic Walking 5 km
393 Sosińska Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 5 km Lejdis
394 Brzozowska Agata Gdańsk Nordic Walking 5 km
395 Halbecka Karolina Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
396 Dutkowska Katarzyna Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
397 Gardziński Daniel Koźliny Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
398 Tatarek Tomasz Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
399 Pichol Łukasz Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
400 Szarmach Mirela Trutnowy Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło


Wyświetleń: 9820

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ