Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pioch Katarzyna | Żukowo | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
2 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | Nordic Walking 5 km | ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO | |
3 | Jaworski Mateusz | Wielki Klincz | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
4 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Bieg Główny 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
5 | Wnuk Stanislaw | Wielki klincz | Polska | Bieg Główny 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
6 | Olewczyński Aleksander | Wejherowo | Polska | Biegi dziecięce | ||
7 | Olewczyński Patryk | Wejherowo | Polska | Biegi dziecięce | ||
8 | Olewczyńska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
9 | Olewczyński Sebastian | Wejherowo | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
10 | Galuhn Magdalena Galuhn | Wejherowo | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
11 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
12 | Garus Wiktor | Wejherowo | Polska | Bieg Główny 10 km | Mechanika Radmor | |
13 | Szarmach Mirela | Trutnowy | Polska | Nordic Walking 5 km | Caritas WTZ Krzywe Koło | |
14 | Mąkosa Martyna | Tczew | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegający Tczew/ Pamir Team | |
15 | Strzeszyński Wojtek | Tczew | Polska | Bieg Główny 10 km | Pamir Team | |
16 | Krawiec Łukasz | Sztum | Polska | Nordic Walking 5 km | Krawiec Elite | |
17 | Faran Grzegorz | SULMIN | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
18 | Faran Anna | SULMIN | Polska | Bieg Główny 10 km | GTSulmin | |
19 | Faran Agata | SULMIN | Polska | Bieg Główny 10 km | GTSulmin | |
20 | Halbecka Karolina | Suchy Dąb | Polska | Nordic Walking 5 km | Caritas WTZ Krzywe Koło | |
21 | Dutkowska Katarzyna | Suchy Dąb | Polska | Nordic Walking 5 km | Caritas WTZ Krzywe Koło | |
22 | Tatarek Tomasz | Suchy Dąb | Polska | Nordic Walking 5 km | Caritas WTZ Krzywe Koło | |
23 | Pichol Łukasz | Suchy Dąb | Polska | Nordic Walking 5 km | Caritas WTZ Krzywe Koło | |
24 | Białas Adam | Strzyżowice | Polska | Bieg Główny 10 km | Grupa Biegowa 65 | |
25 | zaborowska aneta | straszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
26 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | Ekipa Zryw | |
27 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Biegi dziecięce | ||
28 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Biegi dziecięce | ||
29 | Chruściński Bartłomiej | Straszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | #FitChrustu | |
30 | Stachowiak Łukasz | Straszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
31 | Jastrzębski Dariusz | Sopot | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
32 | Koza Magdalena | Sopot | Polska | Bieg Główny 10 km | Caritas Archidiecezji Gdańskiej | |
33 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | Bieg Główny 10 km | SOPOT Team | |
34 | Kubiś Rafał | Sopot | Polska | Nordic Walking 5 km | SZWENDACZEK | |
35 | Dębowska-Kubiś Joanna | Sopot | Polska | Nordic Walking 5 km | SZWENDACZEK | |
36 | Kubiś Maria | Sopot | Polska | Biegi dziecięce | SZWENDACZEK | |
37 | Kubiś Zuzanna | Sopot | Polska | Biegi dziecięce | SZWENDACZEK | |
38 | Mattik Damian | Sopot | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
39 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg Główny 10 km | W.P.K SŁOÑ TEAM | |
40 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg Główny 10 km | ziaja | |
41 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
42 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
43 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg Główny 10 km | Caritas Archidiecezji Gdańskiej | |
44 | Szydłak Jarosław | Rumia | Polska | Bieg Główny 10 km | KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA | |
45 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegaj z Bzysiem | |
46 | Wolska Sylwia | Rumia | Polska | Bieg Główny 10 km | MTM TEAM | |
47 | Witkowski Piotr | Rumia | Polska | Nordic Walking 5 km | Opec Gdynia | |
48 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
49 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
50 | Dziembowski Adam | Rumia | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Rumia | |
51 | Gwizdała Piotr | Rumia | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
52 | Kiedrowska Edyta | Rumia | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
53 | Kuich Aleksander | Rumia | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
54 | Owczarczak Grzegorz | Rumia | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
55 | Borchmann Sylwia | Rumia | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
56 | Figiela - Miadziółko Dąbrówka | Rumia | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
57 | Chlebowski Jan Paweł | Rumia | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
58 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
59 | Mikołajczyk Kacpet | Rotmanka | Polska | Biegi dziecięce | SP Rotmanka | |
60 | Mikołajczyk Lena | Rotmanka | Polska | Biegi dziecięce | SP Rotmanka | |
61 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
62 | Skurtys Dagmara | Reda | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
63 | Skurtys KORNELKA | Reda | Polska | Biegi dziecięce | ||
64 | Skurtys Amelka | Reda | Polska | Biegi dziecięce | ||
65 | Samp Anna | Reda | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
66 | Kowalewska Dorota | Reda | Polska | Nordic Walking 5 km | Caritas Archidiecezji Gdańskiej | |
67 | Kowalewska Zofia | Reda | Polska | Biegi dziecięce | ||
68 | Kowalewska Kalina | Reda | Polska | Biegi dziecięce | ||
69 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | Bieg Główny 10 km | Motywatornia Team Reda | |
70 | Marszałł Robert | Reda | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
71 | Szczeciński Miłosz | Reda | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
72 | Rutka Marzena | Reda | Polska | Nordic Walking 5 km | WTZ Caritas Rumia | |
73 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg Główny 10 km | LIVESTRONG | |
74 | Zelewski Krystian | Puck | Polska | Bieg Główny 10 km | Hospicjum Puck | |
75 | Michalski Wojciech Michalski | Przywidz | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
76 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | Sp nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
77 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | |
78 | Kachniarz Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
79 | Kwiecień Marzena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | Pruszcz Biega | |
80 | Kamrowska Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
81 | Thrun Radosław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | Pruszcz Biega | |
82 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | 49BLot/Pruszcz Biega | |
83 | Lewańczyk Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | Pruszcz Biega | |
84 | Pachnia Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | Run Beach Morning | |
85 | Majsak Alicja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
86 | Krawczuk-Szałasow Amelia | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | ZS nr 4 Pruszcz Gdański | |
87 | Krawczuk-Szałasow Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | ||
88 | Labuda Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | Caritas Archidiecezji Gdańskiej | |
89 | Kasprzyk Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | ||
90 | Pitak Szymon | Pruszcz Gdańsk | Polska | Biegi dziecięce | SP nr 1/Pruszcz Biega | |
91 | Pitak Sebastian | Pruszcz Gdańsk | Polska | Biegi dziecięce | Przedszkole im. J. Korczaka/Pruszcz Biega | |
92 | Kwiatek Pawel | pruszcz gdanski | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
93 | Rutkowski Piotr | Pruszcz Gd. | Polska | Bieg Główny 10 km | F3Team | |
94 | Leśniewski Tomasz | Poznań | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
95 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
96 | Branicka Maja | Otomin | Polska | Biegi dziecięce | ||
97 | kamiński krystian | niestępowo | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
98 | Stefański Artur | Mierzeszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
99 | Tysarczyk Monika | Łapino | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
100 | Nastały Agata | Luzino | Polska | Nordic Walking 5 km |
Wyświetleń: 14783