Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Raszewska Monika Gdańsk Nordic Walking 5 km
2 Kłos Maciej Gdańsk Nordic Walking 5 km
3 Hoczyk Anna Gdańsk Nordic Walking 5 km
4 Lokś Paweł Janowo Nordic Walking 5 km
5 Buza Anastasiia Gdańsk Bieg Główny 10 km
6 Lis Jacek Borkowo Bieg Główny 10 km
7 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Biegi dziecięce
8 Charkiewicz Jakub Straszyn Biegi dziecięce
9 Lis Szymon Borkowo Biegi dziecięce
10 Chlebowski Jan Paweł Rumia Bieg Główny 10 km
11 Brzozowska Agata Gdańsk Nordic Walking 5 km
12 Michańska Krolina KOWALE Biegi dziecięce
13 waldowski roman Gdańsk Bieg Główny 10 km
14 Brzozowska Paula Gdańsk Biegi dziecięce
15 Brzozowski Michal Gdańsk Biegi dziecięce
16 Pręcikowski Mateusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
17 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 5 km
18 Michalski Wojciech Michalski Przywidz Bieg Główny 10 km
19 Pankiewicz Anna Gowino Nordic Walking 5 km
20 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Biegi dziecięce
21 Grzystek Adam Kowale Bieg Główny 10 km
22 Prete Francesco Gdansk Bieg Główny 10 km
23 Pankiewicz Bartosz Gowino Nordic Walking 5 km
24 Szymanik Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
25 Koniecka Agnieszka Gdańsk Bieg Główny 10 km
26 Kaim Radosław Gdańsk Bieg Główny 10 km
27 Kubas Maria Gdańsk Biegi dziecięce
28 Kubas Marek Gdańsk Biegi dziecięce
29 Karpicki Tomasz Gdansk Bieg Główny 10 km
30 Mikulska Barbara Gdansk Nordic Walking 5 km
31 Leśniewski Tomasz Poznań Bieg Główny 10 km
32 Dombrowski Radosław Gdańsk Bieg Główny 10 km
33 Tarnówka Szymon Gdańsk Nordic Walking 5 km
34 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg Główny 10 km
35 Chyła Mateusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
36 Gawiuk Julia Gdynia Biegi dziecięce
37 Leśnik Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5 km
38 Brzozowska Dorota Gdynia Nordic Walking 5 km
39 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny 10 km
40 Lis- tarnówka Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5 km
41 Lewna Maria Gdynia Nordic Walking 5 km
42 Kaim Rozalia Gdańsk Biegi dziecięce
43 Kąkol Liliana Lublewo Biegi dziecięce
44 Raulin Izabella Gdańsk Bieg Główny 10 km
45 Deszcz Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
46 Dębiec Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km
47 Krawczuk-Szałasow Hanna Pruszcz Gdański Biegi dziecięce
48 Nadolska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny 10 km
49 Mikulski Krzysztof Gdańsk Nordic Walking 5 km
50 Brzozowski Piotr Gdynia Bieg Główny 10 km
51 Kaim Franciszek Gdańsk Biegi dziecięce
52 Kostuch Adam Gdańsk Bieg Główny 10 km
53 Misiewicz Wiktor Gdańsk Biegi dziecięce
54 Wilkus Norbert Gdansk Bieg Główny 10 km
55 Brzozowski Paweł Gdynia Bieg Główny 10 km
56 Repeć Miłosz Lublewo Biegi dziecięce
57 Bobrowska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
58 Kaniewski Józef Kowale Biegi dziecięce
59 Repeć Oliwier Lublewo Biegi dziecięce
60 Bobrowska Gabrysia Gdańsk Biegi dziecięce
61 Bobrowski Paweł Gdańsk Nordic Walking 5 km
62 Wosek Jolanta Gdansk Nordic Walking 5 km
63 Kukla Bogumiła Gdańsk Nordic Walking 5 km
64 Olewczyński Aleksander Wejherowo Biegi dziecięce
65 Marcinko Paweł Gdańsk Bieg Główny 10 km
66 Wąs Arkadiusz Gdynia Bieg Główny 10 km
67 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg Główny 10 km
68 MIELEWCZYK JOLANTA GDAŃSK Bieg Główny 10 km
69 Wosek Adam Gdańsk Bieg Główny 10 km
70 Kukla krzysztof Gdańsk Nordic Walking 5 km
71 Olewczyński Patryk Wejherowo Biegi dziecięce
72 Olewczyńska Agnieszka Wejherowo Bieg Główny 10 km
73 Olewczyński Sebastian Wejherowo Bieg Główny 10 km
74 Majsak Alicja Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km
75 Czerwiński Tomasz Lublewo Biegi dziecięce
76 Kroczewski Jakub Bielkowo Biegi dziecięce
77 Marchewicz Jolanta Gdańsk Bieg Główny 10 km
78 Górniak Patryk Kowale Biegi dziecięce
79 Antoun Dima Gdansk Bieg Główny 10 km
80 kamiński krystian niestępowo Bieg Główny 10 km
81 Galuhn Magdalena Galuhn Wejherowo Bieg Główny 10 km
82 Faran Grzegorz SULMIN Bieg Główny 10 km
83 Kolasinski Marcin Bąkowo Bieg Główny 10 km
84 Zdeb-Czupryn Katarzyna Zdeb-Czupryn Gdańsk Bieg Główny 10 km
85 Brzozowski Bartłomiej Gdynia Biegi dziecięce
86 Poreda Anna Gdańsk Bieg Główny 10 km
87 Lewna Barbara Gdynia Biegi dziecięce
88 Poreda Piotr Gdańsk Bieg Główny 10 km
89 Dudek Mateusz Gdańsk Biegi dziecięce
90 Kolasinska Julia Bąkowo Bieg Główny 10 km
91 Dudek Dominik GDAŃSK Biegi dziecięce
92 Matczak Dawid Gdańsk Biegi dziecięce
93 Skórska Ewa Gdańsk Nordic Walking 5 km
94 Zelewska Karolina Gościcino Nordic Walking 5 km
95 Hinc Karolina Gdynia Nordic Walking 5 km
96 Bawor Kajetan Lublewo Biegi dziecięce
97 Matczak Patryk Gdańsk Biegi dziecięce
98 Olszewski Piotr Leźno Nordic Walking 5 km
99 Leśnik Blanka Gdańsk Biegi dziecięce
100 Leśnik Karol Gdańsk Biegi dziecięce


Wyświetleń: 8018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ