Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Koza Magdalena Sopot Bieg Główny 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
302 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic Walking 5 km Team Deaf
303 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg Główny 10 km ATLAS RUNNING TEAM
304 Brygała Agata Gdańsk Nordic Walking 5 km Chodzezkijami.pl. Elite Team
305 Kostuch Adam Gdańsk Bieg Główny 10 km
306 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5 km
307 Poreda Piotr Gdańsk Bieg Główny 10 km
308 Poreda Anna Gdańsk Bieg Główny 10 km
309 Mikulski Krzysztof Gdańsk Nordic Walking 5 km
310 Deszcz Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
311 Lis- tarnówka Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5 km
312 Tarnówka Szymon Gdańsk Nordic Walking 5 km
313 Mikulska Barbara Gdansk Nordic Walking 5 km
314 Szyca Dariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km MTM TEAM
315 Wolska Sylwia Rumia Bieg Główny 10 km MTM TEAM
316 Szyca Elżbieta Gdańsk Bieg Główny 10 km MTM TEAM
317 Walkowicz Bartłomiej Gdynia Bieg Główny 10 km
318 Walkowicz Karolina Gdynia Nordic Walking 5 km
319 Zając Maja Gdynia Nordic Walking 5 km
320 Leśnik Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5 km
321 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic Walking 5 km
322 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg Główny 10 km
323 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dziecięce Sp.48 Gdańsk
324 Jażdżewska Beata Rumia Bieg Główny 10 km Biegaj z Bzysiem
325 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5 km Team Deaf
326 Leśniewski Tomasz Poznań Bieg Główny 10 km
327 Pankiewicz Bartosz Gowino Nordic Walking 5 km
328 Pankiewicz Anna Gowino Nordic Walking 5 km
329 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 5 km
330 Karaś Antoni Bielkówko Biegi dziecięce
331 waldowski roman Gdańsk Bieg Główny 10 km
332 Stencel Krystian Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start
333 Biernacik Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km SP Kolbudy
334 Ambroziak Adam Kowale Bieg Główny 10 km Taka RYBA - GPnS
335 Rutkowski Tomasz Cieplewo Bieg Główny 10 km VO2max MTB Team
336 Buza Anastasiia Gdańsk Bieg Główny 10 km
337 Puchta Iwona Gdańsk Nordic Walking 5 km
338 Paprocka Anna Gdańsk Bieg Główny 10 km najeżeni endorfiną
339 Paprocki Marcin GDAŃSK Bieg Główny 10 km najeżeni endorfiną
340 Pitak Sebastian Pruszcz Gdańsk Biegi dziecięce Przedszkole im. J. Korczaka/Pruszcz Biega
341 Pitak Szymon Pruszcz Gdańsk Biegi dziecięce SP nr 1/Pruszcz Biega
342 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km 49BLot/Pruszcz Biega
343 Dudek Dominik GDAŃSK Biegi dziecięce
344 Dudek Mateusz Gdańsk Biegi dziecięce
345 Wąs Arkadiusz Gdynia Bieg Główny 10 km
346 Thrun Radosław Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega
347 Thrun Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega
348 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg Główny 10 km Koty3! / #GPnS
349 Richter Jacek Gdańsk Bieg Główny 10 km Koty3! / #GPnS
350 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 5 km
351 Toporek Rafał Gdynia Nordic Walking 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce
352 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce
353 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk Bieg Główny 10 km Apteka Gemini Team
354 Leśnik Karol Gdańsk Biegi dziecięce
355 Leśnik Blanka Gdańsk Biegi dziecięce
356 Bobrowski Paweł Gdańsk Nordic Walking 5 km
357 Bobrowska Gabrysia Gdańsk Biegi dziecięce
358 Bobrowska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
359 Szydłak Jarosław Rumia Bieg Główny 10 km KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA
360 Tysarczyk Monika Łapino Bieg Główny 10 km
361 Kąkol Katarzyna Lublewo Bieg Główny 10 km
362 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km
363 Turczyńska Anna Gdańsk Bieg Główny 10 km
364 Michalska Monika Gdańsk Bieg Główny 10 km
365 Urban Angelika Gdańsk Bieg Główny 10 km
366 Waldman Michał Gdańsk Bieg Główny 10 km
367 Bąk Daniel Gdańsk Bieg Główny 10 km KALIN TEAM
368 Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega
369 Chruściński Bartłomiej Straszyn Bieg Główny 10 km #FitChrustu
370 Nadolska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny 10 km
371 Miranowicz Marcelina Gdańsk Biegi dziecięce Miranowicz Team
372 Miranowicz Miłosz Gdańsk Biegi dziecięce Miranowicz Team
373 Szabat Katarzyna Gdańsk Bieg Główny 10 km
374 Bitel Julian Gdańsk Biegi dziecięce
375 Banasiak Karolina Gdańsk - Kowale Biegi dziecięce
376 Jastrzębski Dariusz Sopot Bieg Główny 10 km
377 Marchewicz Jolanta Gdańsk Bieg Główny 10 km
378 Koniecka Agnieszka Gdańsk Bieg Główny 10 km
379 Szymanik Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
380 Szwed DDominik Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl
381 Szwed Dominik Gdańsk Biegi dziecięce biegowyswiat.pl/SP 92
382 Szwed Anna Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl
383 Szwed Paweł Gdańsk Bieg Główny 10 km biegowyswiat.pl
384 Kachniarz Adam Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km
385 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega / Straszyn Biega
386 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa Trójmiasto
387 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny 10 km
388 Chyła Mateusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
389 Przykłota Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa 65
390 Znajmiecki Piotr Gdańsk Bieg Główny 10 km
391 Rybarczyk Jacek Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa biegowa GLC
392 Teska Martyna Gdynia Biegi dziecięce SGA Gdynia
393 Teska Patrycja Gdynia Biegi dziecięce SGA Gdynia
394 Teska Izabela Gdynia Bieg Główny 10 km Te Rowery
395 Szczęsny Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km MH-AUTOMATYKA
396 Dębińska Agnieszka Gdańsk Bieg Główny 10 km
397 Piórkowska Natalia Gdańsk Bieg Główny 10 km Taka Ryba z GPnS
398 Piórkowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km Taka Ryba z GPnS
399 Kaniewska Emilia Kowale Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START
400 Michalik Tola Gdańsk Biegi dziecięce 4plusMOPS


Wyświetleń: 8227

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ