Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Thrun Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega
2 Ambroziak Adam Kowale Bieg Główny 10 km Taka RYBA - GPnS
3 Angielczyk Adam Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START
4 Antoun Dima Gdansk Bieg Główny 10 km
5 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa Trójmiasto
6 Bąk Daniel Gdańsk Bieg Główny 10 km KALIN TEAM
7 Balcer Alicja Gdynia Biegi dziecięce Przedszkole nr 14 Gdynia
8 Balcer Szymon Gdynia Biegi dziecięce SP 13 Gdynia
9 Banasiak Karolina Gdańsk - Kowale Biegi dziecięce
10 barganska justyna bytów Bieg Główny 10 km Runtastyczni Team Bytów
11 Bartoszewicz Dominik Gdańsk Bieg Główny 10 km Centrum Frassati
12 Bawor Kacper Bielkówko Bieg Główny 10 km
13 Bawor Kajetan Lublewo Biegi dziecięce
14 Bazichowska Aurelia Gdańsk Nordic Walking 5 km Gumisie
15 Bejrowska Ewa Kowale Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start #GPnS
16 Berdys Anna Kowale Nordic Walking 5 km Titanium Dental Team
17 Białas Adam Strzyżowice Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa 65
18 Biernacik Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km SP Kolbudy
19 Bitel Julian Gdańsk Biegi dziecięce
20 Bobrowska Gabrysia Gdańsk Biegi dziecięce
21 Bobrowska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
22 Bobrowski Paweł Gdańsk Nordic Walking 5 km
23 Bocian Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10 km BOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAM
24 Bojęć Maja Gdynia Biegi dziecięce
25 Borchmann Sylwia Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
26 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Bieg Główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz
27 Branicka Maja Otomin Biegi dziecięce
28 Broner Karolina Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
29 Brygała Agata Gdańsk Nordic Walking 5 km Chodzezkijami.pl. Elite Team
30 Brzozowska Agata Gdańsk Nordic Walking 5 km
31 Brzozowska Dorota Gdynia Nordic Walking 5 km
32 Brzozowska Paula Gdańsk Biegi dziecięce
33 Brzozowski Bartłomiej Gdynia Biegi dziecięce
34 Brzozowski Michal Gdańsk Biegi dziecięce
35 Brzozowski Paweł Gdynia Bieg Główny 10 km
36 Brzozowski Piotr Gdynia Bieg Główny 10 km
37 Buksiński Marcin Gdańsk Bieg Główny 10 km PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA ZACZYNA SIĘ POWYŻEJ 100 KG
38 Buszke Kacper Gdańsk Biegi dziecięce Przedszkole nr 4 Gwarny Dworek
39 Buza Anastasiia Gdańsk Bieg Główny 10 km
40 Bylina Marek Gdańsk Bieg Główny 10 km FORFIT Gdańsk
41 Błażejczyk Marek Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
42 Charkiewicz Jakub Straszyn Biegi dziecięce
43 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg Główny 10 km Ekipa Zryw
44 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Biegi dziecięce
45 Chlebowski Jan Paweł Rumia Bieg Główny 10 km
46 Choma Aleksandra Gdańsk Biegi dziecięce
47 Choma Piotr Gdańsk Bieg Główny 10 km
48 Chorążewicz Maciej Gdańsk Bieg Główny 10 km
49 Chruściński Bartłomiej Straszyn Bieg Główny 10 km #FitChrustu
50 Chyła Mateusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
51 Czechowski Szymon Kolbudy Biegi dziecięce
52 Czerwiński Tomasz Lublewo Biegi dziecięce
53 Czyściecki Antoni Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
54 Czyściecki Michał Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
55 Czyściecki Tomasz Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
56 Czyściecki Wojciech Bąkowo gm Kolbudy Bieg Główny 10 km Bąkozaury
57 Damps Jacek Skrzeszewo Bieg Główny 10 km
58 Damps Katarzyna Skrzeszewo Bieg Główny 10 km ziaja
59 Damps Martyna Skrzeszewo Bieg Główny 10 km
60 Dargacz Nikola Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
61 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg Główny 10 km Koty3! / #GPnS
62 Dębicki Artur Gdynia Bieg Główny 10 km
63 Dębiec Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km
64 Dębińska Agnieszka Gdańsk Bieg Główny 10 km
65 Dębowska-Kubiś Joanna Sopot Nordic Walking 5 km SZWENDACZEK
66 Deszcz Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
67 Dolecka Julia Gdańsk Biegi dziecięce Turbo Ślimaki
68 Dombrowski Radosław Gdańsk Bieg Główny 10 km
69 Dołecki Aleksander Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
70 Dudek Dominik GDAŃSK Biegi dziecięce
71 Dudek Mateusz Gdańsk Biegi dziecięce
72 Dutkowska Katarzyna Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
73 Dydymska Monika Rumia Bieg Główny 10 km
74 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg Główny 10 km
75 Dziembowski Adam Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Rumia
76 Faran Agata SULMIN Bieg Główny 10 km GTSulmin
77 Faran Anna SULMIN Bieg Główny 10 km GTSulmin
78 Faran Grzegorz SULMIN Bieg Główny 10 km
79 Fetta Dominika Gdynia Biegi dziecięce Turbo Ślimaki
80 Fetta Maciej Gdynia Biegi dziecięce Turbo Ślimaki
81 Figiela - Miadziółko Dąbrówka Rumia Nordic Walking 5 km WTZ Caritas Rumia
82 Formela Andrzej `Gdynia Nordic Walking 5 km active family pasłęk
83 Formella Karol Grabowska Huta Bieg Główny 10 km AGK
84 Galuhn Magdalena Galuhn Wejherowo Bieg Główny 10 km
85 Gardziński Daniel Koźliny Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
86 Garus Wiktor Wejherowo Bieg Główny 10 km Mechanika Radmor
87 Gawiuk Julia Gdynia Biegi dziecięce
88 Gitner Maksymilian Gdynia Biegi dziecięce Piękni i Bestie
89 Gitner Marcin Gdynia Bieg Główny 10 km Piękni i Bestie
90 Gniedzko Marcin Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
91 Gniedzko Szymon Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany
92 Golec Bartosz Gdańsk Biegi dziecięce
93 Golec Iwona Gdańsk Bieg Główny 10 km
94 Golec Tomasz GDAŃSK Bieg Główny 10 km Biegnę,żeby Bartek mógł biegać
95 Górniak Patryk Kowale Biegi dziecięce
96 Gołembowska Sylwia Gdańsk Nordic Walking 5 km Lejdis
97 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje
98 Grzegorczyk Dorota Kowale Bieg Główny 10 km #GPnS
99 Grzystek Adam Kowale Bieg Główny 10 km
100 Gumowska Justyna Banino Nordic Walking 5 km Gumisie


Wyświetleń: 8105

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ