Bieg Drogą Dobra

DZIECI DO 5 LAT

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 42 JURCZAK FRANCISZEK M 1 <5 lat GDAŃSK
2 9 BRANICKA MAJA K 1 <5 lat OTOMIN
3 14 BUSZKE KACPER M 2 <5 lat GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 4 GWARNY DWOREK
4 64 KUBAS MARIA K 2 <5 lat GDAŃSK
5 70 LABUDA ANTONI M 3 <5 lat PRUSZCZ GDAŃSKI CARITAS ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ
6 54 KĄKOL LILIANA K 3 <5 lat LUBLEWO
7 112 SKÓRSKA ZOFIA K 4 <5 lat GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 51 GDAŃSK
8 86 MICHAŃSKA KROLINA K 5 <5 lat KOWALE
9 77 BRAK DANYCH NATALIA K 6 0 0 0
10 82 MATCZAK PATRYK M 4 <5 lat GDAŃSK
11 106 SEDLACZEK EWELINA K 7 <5 lat GDAŃSK
12 47 KARAŚ ANTONI M 5 <5 lat BIELKÓWKO
13 102 REPEĆ OLIWIER M 6 <5 lat LUBLEWO
14 115 STAŚKIEWICZ ANTOŚ M 7 <5 lat GDAŃSK
15 69 KWIECIEŃ JOANNA K 8 <5 lat BĄKOWO KWIECIETEAM
16 51 KASPRZYK ALEKSANDRA K 9 <5 lat PRUSZCZ GDAŃSKI
17 107 SIERADZKI JAN M 8 <5 lat KOLBUDY
18 114 SKURTYS KORNELKA K 10 <5 lat REDA
19 103 ROGACKA HANNA K 11 <5 lat GDAŃSK PRZEDSZKOLE MAŁY SKARB
20 104 ROGACKI HENRYK M 9 <5 lat GDAŃSK PRZEDSZKOLE MAŁY SKARB
21 108 SIERADZKI LUDWIK M 10 <5 lat KOLBUDY
22 30 GAWIUK JULIA K 12 <5 lat GDYNIA
23 36 GUMOWSKA LAURA K 13 <5 lat BANINO GUMISIE

DZIECI 6-9

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 100 PTACH WERONIKA K 1 6-9 lat PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 4 W PRUSZCZU GDAŃSKIM
2 29 FETTA MACIEJ M 1 6-9 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI
3 101 REPEĆ MIŁOSZ M 2 6-9 lat LUBLEWO
4 38 GWIZDALA GRACJAN M 3 6-9 lat BIELKOWKO
5 25 DOŁECKI ALEKSANDER M 4 6-9 lat GDAŃSK KASZTANY
6 150 KIK ALICJA K 2 10-12 lat GDAŃSK CENTRUM FRASSATI
7 138 KACIK MAJA K 3 6-9 lat GDYNIA SP 17
8 118 SZULC ANTONI M 5 10-12 lat GDAŃSK
9 80 MACHALIŃSKI ŁUKASZ M 6 10-12 lat GDAŃSK CENTRUM FRASSATI
10 81 MATCZAK DAWID M 7 6-9 lat GDAŃSK
11 149 BOCIAN JULIA K 4 6-9 lat GDAŃSK BOCIAN SPORT REKREACJA
12 98 PITAK SZYMON M 8 6-9 lat PRUSZCZ GDAŃSK SP NR 1/PRUSZCZ BIEGA
13 142 WESOŁOWSKI IGNACY M 9 10-12 lat GDAŃSK SP 47
14 111 SKIBIŃSKI PAWEŁ M 10 6-9 lat GDAŃSK KASZTANY
15 6 BŁAŻEJCZYK MAREK M 11 6-9 lat GDAŃSK CENTRUM FRASSATI
16 37 GUMOWSKA LENKA K 5 6-9 lat BANINO GUMISIE
17 79 ŁOSOWSKA ZOSIA K 6 6-9 lat GDAŃSK
18 33 GNIEDZKO SZYMON M 12 6-9 lat GDAŃSK KASZTANY
19 55 KĘSICKI DARIUSZ M 13 6-9 lat GDAŃSK SP14 GDAŃSK
20 56 KORDUŁA EDYTA K 7 6-9 lat GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL/SP 80
21 7 BOBROWSKA GABRYSIA K 8 6-9 lat GDAŃSK
22 62 KRUGIOŁKA NATALIA K 9 6-9 lat CIEPLEWO GRUPA NOS
23 126 WOJCIECHOWSKA BRYGIDA K 10 6-9 lat GDAŃSK CENTRUM FRASSATI
24 61 KROCZEWSKI JAKUB M 14 6-9 lat BIELKOWO
25 10 BRONER KAROLINA K 11 6-9 lat GDAŃSK CENTRUM FRASSATI
26 97 PITAK SEBASTIAN M 15 6-9 lat PRUSZCZ GDAŃSK PRZEDSZKOLE IM. J. KORCZAKA/PRUSZCZ BIEGA
27 63 KUBAS MAREK M 16 6-9 lat GDAŃSK
28 119 SZULC MARIA K 12 6-9 lat GDAŃSK
29 13 BRZOZOWSKI MICHAL M 17 6-9 lat GDAŃSK
30 113 SKURTYS AMELKA K 13 6-9 lat REDA
31 19 CZERWIŃSKI TOMASZ M 18 6-9 lat LUBLEWO
32 68 KWIECIEŃ DAWID M 19 6-9 lat BĄKOWO KWIECIETEAM
33 116 STAŚKIEWICZ HELENKA K 14 6-9 lat GDAŃSK
34 67 KULWIEC LEON M 20 6-9 lat BIELKÓWKO ZKIW W BIELKÓWKU
35 4 BAWOR KAJETAN M 21 6-9 lat LUBLEWO
36 74 LEWNA BARBARA K 15 6-9 lat GDYNIA
37 140 LEWKOWICZ JACEK M 22 6-9 lat STRASZYN OREW TRABLIKI WIELKI

DZIECI 10-12

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 40 HELAND GRZEGORZ M 1 10-12 lat GDAŃSK SP.48 GDAŃSK
2 120 SZWED DOMINIK M 2 10-12 lat GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL/SP 92
3 18 CZECHOWSKI SZYMON M 3 10-12 lat KOLBUDY
4 127 WOJCIECHOWSKI SZYMON M 4 10-12 lat -GDAŃSKA CENTRUM FRASSATI
5 39 GWIZDALA WIKTORIA K 1 10-12 lat BIELKOWKO
6 129 ZDONEK KACPER M 5 10-12 lat GDAŃSK ŚWIETLICA DOBRA
7 12 BRZOZOWSKI BARTŁOMIEJ M 6 10-12 lat GDYNIA
8 99 PRZYBYLSKA OLIWIA K 2 10-12 lat GDAŃSK KASZTANY
9 28 FETTA DOMINIKA K 3 10-12 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI
10 95 OLEWCZYŃSKI PATRYK M 7 6-9 lat WEJHEROWO
11 50 KASILON FRANCISZEK M 8 10-12 lat GDAŃSK KASZTANY
12 128 ZABROCKI DOMINIK M 9 10-12 lat GDAŃSK KASZTANY
13 32 GNIEDZKO MARCIN M 10 10-12 lat GDAŃSK KASZTANY
14 110 SKAMIELSKA WERONIKA K 4 10-12 lat GDAŃSK CENTRUM FRASSATI
15 23 DARGACZ NIKOLA K 5 10-12 lat GDAŃSK CENTRUM FRASSATI
16 144 MARECKI DORIAN M 11 10-12 lat GDANSK CENTRUM FRASSATI
17 24 DOLECKA JULIA K 6 10-12 lat GDAŃSK TURBO ŚLIMAKI
18 17 WALKOWSKA DANIELA K 7 13-15 lat GDAŃSK

MŁODZIEŻ 13-15

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 52 WALKOWSKA JOANNA K 1 13-15 lat GDAŃSK 0
2 78 LOKŚ PAULINA K 2 13-15 lat JANOWO SKL FILIPPIDES
3 77 KUNCEWICZ NATALIA K 3 13-15 lat 0 0
4 147 HETMAŃSKA ALICJA K 4 13-15 lat GDAŃSK GIM 27
5 146 DARGACZ MAGDALENA K 5 13-15 lat GDAŃSK CENTRUM FRASSATI
6 71 WALKOWSKA KAROLINA K 6 10-12 lat GDAŃSK
7 123 TOKARSKA LAURA K 7 13-15 lat GDYNIA
8 16 CHARKIEWICZ WIKTORIA K 8 13-15 lat STRASZYN
9 93 NOWOTKA GABRIELA K 9 13-15 lat GDAŃSK
10 124 TOKARSKA WIKTORIA K 10 13-15 lat GDYNIA
11 94 OLEWCZYŃSKI ALEKSANDER M 1 10-12 lat WEJHEROWO

Bieg Drogą Dobra - 5kmNW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 381 KŁOS MACIEJ M 1 GDAŃSK 5km NW 0:33:57 8.84 [km/h]
2 440 WITKOWSKI PIOTR M 2 RUMIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:35:12 8.52 [km/h]
3 401 LOKŚ SŁAWOMIR M 3 JANOWO 5km NW 0:37:13 8.06 [km/h]
4 359 BRYGAŁA AGATA K 1 GDAŃSK CHODZEZKIJAMI.PL. ELITE TEAM 5km NW 0:37:29 8.00 [km/h]
5 399 LOKŚ GRAŻYNA K 2 JANOWO 5km NW 0:38:24 7.81 [km/h]
6 438 TOWARNICKA IZABELA K 3 GDYNIA TEAM DEAF 5km NW 0:39:03 7.68 [km/h]
7 394 LESZCZYŃSKA - NOWOTKA MAŁGORZATA K 4 GDAŃSK 5km NW 0:39:06 7.67 [km/h]
8 375 HIRSCH KRYSTYNA K 5 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:39:35 7.58 [km/h]
9 432 SZWED DDOMINIK M 4 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 5km NW 0:40:05 7.48 [km/h]
10 398 LITEWSKA JOANNA K 6 JUSZKOWO TEAM DEAF 5km NW 0:40:24 7.43 [km/h]
11 423 SKURTYS DAGMARA K 7 REDA 5km NW 0:40:35 7.39 [km/h]
12 439 WALKOWICZ KAROLINA K 8 GDYNIA 5km NW 0:40:53 7.34 [km/h]
13 357 BOBROWSKI PAWEŁ M 5 GDAŃSK 5km NW 0:41:02 7.31 [km/h]
14 407 MIRUSZEWSKA MAGDALENA K 9 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:41:14 7.28 [km/h]
15 8 KUNCEWICZ MONIKA K 10 - - 5km NW 0:41:43 7.19 [km/h]
16 15 SWAT KATARZYNA K 11 - - 5km NW 0:41:49 7.17 [km/h]
17 445 ŻUKIEWICZ URSZULA K 12 GDAŃSK 5km NW 0:42:33 7.05 [km/h]
18 412 PANKIEWICZ BARTOSZ M 6 GOWINO 5km NW 0:42:40 7.03 [km/h]
19 134 ZYGMUNT TERESA K 13 GDAŃSK - 5km NW 0:42:41 7.03 [km/h]
20 400 LOKŚ PAWEŁ M 7 JANOWO 5km NW 0:43:20 6.92 [km/h]
21 446 LOKŚ PAULINA K 14 JANOWO JABŁOWO 5km NW 0:43:28 6.90 [km/h]
22 361 BRZOZOWSKA DOROTA K 15 GDYNIA 5km NW 0:43:34 6.89 [km/h]
23 356 BOBROWSKA MAŁGORZATA K 16 GDAŃSK 5km NW 0:43:38 6.88 [km/h]
24 442 WOSEK MONIKA K 17 GDAŃSK 5km NW 0:43:48 6.85 [km/h]
25 139 SZEWCZYK BOŻENA K 18 KACZKI - 5km NW 0:43:50 6.84 [km/h]
26 413 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 19 GOWINO 5km NW 0:45:00 6.67 [km/h]
27 355 BERDYS ANNA K 20 KOWALE TITANIUM DENTAL TEAM GMINA 5km NW 0:45:16 6.63 [km/h]
28 414 PERGOŁ SYLWIA K 21 BORKOWO ŁOSTOWICKIE 5km NW 0:45:18 6.62 [km/h]
29 360 BRZOZOWSKA AGATA K 22 GDAŃSK 5km NW 0:45:47 6.55 [km/h]
30 425 SOSIŃSKA ALEKSANDRA K 23 GDAŃSK LEJDIS 5km NW 0:46:30 6.45 [km/h]
31 121 GOŁEMBOWSKA SYLWIA K 24 GDAŃSK LEJDIS 5km NW 0:46:30 6.45 [km/h]
32 441 WOSEK JOLANTA K 25 GDANSK 5km NW 0:46:37 6.44 [km/h]
33 378 JASKÓLSKA MARIOLA K 26 GDAŃSK CARITAS ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ 5km NW 0:46:48 6.41 [km/h]
34 376 HOCZYK ANNA K 27 GDAŃSK 5km NW 0:47:08 6.36 [km/h]
35 372 GWIZDAŁA PIOTR M 8 RUMIA WTZ CARITAS RUMIA 5km NW 0:47:27 6.32 [km/h]
36 368 GARDZIŃSKI DANIEL M 9 KOŹLINY CARITAS WTZ KRZYWE KOŁO 5km NW 0:47:32 6.31 [km/h]
37 358 BORCHMANN SYLWIA K 28 RUMIA WTZ CARITAS RUMIA 5km NW 0:47:33 6.31 [km/h]
38 433 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 29 KOSAKOWO TEAM DEAF 5km NW 0:47:52 6.27 [km/h]
39 403 MARSZAŁŁ ROBERT M 10 REDA WTZ CARITAS RUMIA 5km NW 0:48:04 6.24 [km/h]
40 415 PICHOL ŁUKASZ M 11 SUCHY DĄB CARITAS WTZ KRZYWE KOŁO 5km NW 0:48:05 6.24 [km/h]
41 431 SZWED ANNA K 30 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 5km NW 0:48:07 6.23 [km/h]
42 391 LACHOWSKA GRAŻYNA K 31 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 5km NW 0:48:11 6.23 [km/h]
43 424 SKWIOT IRENA K 32 GDAŃSK LEJDIS 5km NW 0:49:07 6.11 [km/h]
44 443 ZAJĄC MAJA K 33 GDYNIA 5km NW 0:49:17 6.09 [km/h]
45 396 LEWNA MARIA K 34 GDYNIA 5km NW 0:49:19 6.08 [km/h]
46 428 SZCZECIŃSKI MIŁOSZ M 12 REDA WTZ CARITAS RUMIA 5km NW 0:49:34 6.05 [km/h]
47 430 SZREDER MAGDALENA K 35 BOLSZEWO 5km NW 0:49:37 6.05 [km/h]
48 377 JARMUŁOWICZ MAŁGORZATA K 36 GDYNIA 5km NW 0:49:38 6.04 [km/h]
49 420 SAMP ANNA K 37 REDA 5km NW 0:49:38 6.04 [km/h]
50 434 TARNÓWKA SZYMON M 13 GDAŃSK 5km NW 0:50:32 5.94 [km/h]
51 404 MIKULSKA BARBARA K 38 GDANSK 5km NW 0:50:32 5.94 [km/h]
52 397 LIS- TARNÓWKA MAGDALENA K 39 GDAŃSK 0 5km NW 0:50:33 5.93 [km/h]
53 362 DESZCZ MAŁGORZATA K 40 GDAŃSK 5km NW 0:50:33 5.93 [km/h]
54 364 DUTKOWSKA KATARZYNA K 41 SUCHY DĄB CARITAS WTZ KRZYWE KOŁO 5km NW 0:50:49 5.90 [km/h]
55 427 SZARMACH MIRELA K 42 TRUTNOWY CARITAS WTZ KRZYWE KOŁO 5km NW 0:50:50 5.90 [km/h]
56 385 KUBAT ELŻBIETA K 43 GDAŃSK 5km NW 0:51:06 5.87 [km/h]
57 371 GUMOWSKA LENA K 44 BANINO GUMISIE 5km NW 0:52:37 5.70 [km/h]
58 370 GUMOWSKA JUSTYNA K 45 BANINO GUMISIE 5km NW 0:52:41 5.69 [km/h]
59 354 BAZICHOWSKA AURELIA K 46 GDAŃSK GUMISIE 5km NW 0:52:43 5.69 [km/h]
60 411 PANKIEWICZ ANNA K 47 GOWINO 5km NW 0:52:50 5.68 [km/h]
61 450 KUCHTA MAGDA K 48 GOŁDAP WTZ CARITAS GDYNIA 5km NW 0:52:57 5.67 [km/h]
62 429 SZOSTEK ALICJA K 49 GDAŃSK 5km NW 0:52:59 5.66 [km/h]
63 388 KUKLA BOGUMIŁA K 50 GDAŃSK 5km NW 0:53:15 5.63 [km/h]
64 374 HINC KAROLINA K 51 GDYNIA 5km NW 0:54:01 5.55 [km/h]
65 448 NOWAKOWSKA-MILDNER BEATA K 52 KOLECZKOWO - 5km NW 0:54:21 5.52 [km/h]
66 422 SKÓRSKA EWA K 53 GDAŃSK 5km NW 0:54:58 5.46 [km/h]
67 5 KWIECIEŃ BERNADKA K 54 BĄKOWO KWIECIETEAM GMINA 5km NW 0:55:00 5.45 [km/h]
68 447 SKROBISZ JOLANTA K 55 GDYNIA CARYTAS 5km NW 0:55:26 5.41 [km/h]
69 373 HALBECKA KAROLINA K 56 SUCHY DĄB CARITAS WTZ KRZYWE KOŁO 5km NW 0:55:29 5.41 [km/h]
70 449 SZULC DARIUSZ M 14 GDYNIA - 5km NW 0:56:03 5.35 [km/h]
71 410 OWCZARCZAK GRZEGORZ M 15 RUMIA WTZ CARITAS RUMIA 5km NW 0:56:10 5.34 [km/h]
72 366 FIGIELA - MIADZIÓŁKO DĄBRÓWKA K 57 RUMIA WTZ CARITAS RUMIA 5km NW 0:56:39 5.30 [km/h]
73 419 RUTKA MARZENA K 58 REDA WTZ CARITAS RUMIA 5km NW 0:56:43 5.29 [km/h]
74 387 KUICH ALEKSANDER M 16 RUMIA WTZ CARITAS RUMIA 5km NW 0:57:59 5.17 [km/h]

Bieg Drogą Dobra - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 337 WĄSICKI SEBASTIAN M 1 M 30-39 1 REDA MOTYWATORNIA TEAM REDA 10km Bieg 0:32:09 18.66 [km/h]
2 300 STACHOWIAK ŁUKASZ M 2 M 30-39 2 STRASZYN GMINA 10km Bieg 0:35:29 16.91 [km/h]
3 208 KACZMARCZYK ŁUKASZ M 3 M 30-39 3 GDAŃSK RBM TEAM 10km Bieg 0:36:27 16.46 [km/h]
4 170 CHLEBOWSKI JAN PAWEŁ M 4 M 30-39 4 RUMIA 10km Bieg 0:37:02 16.20 [km/h]
5 346 WYSŁOUCH MICHAŁ M 5 M 30-39 5 GDAŃSK F3TEAM 10km Bieg 0:37:20 16.07 [km/h]
6 228 KOWALSKI WALDEMAR M 6 M 30-39 6 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 10km Bieg 0:38:00 15.79 [km/h]
7 309 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 7 M 30-39 7 TCZEW PAMIR TEAM 10km Bieg 0:38:47 15.47 [km/h]
8 256 MICHALSKI WOJCIECH M 8 M 20-29 1 PRZYWIDZ 10km Bieg 0:39:59 15.01 [km/h]
9 284 PRĘCIKOWSKI MATEUSZ M 9 M 20-29 2 GDAŃSK 10km Bieg 0:40:07 14.96 [km/h]
10 215 KAŹMIERCZAK JAROSŁAW M 10 M 30-39 8 KARTUZY 10km Bieg 0:40:22 14.86 [km/h]
11 198 GRZYSTEK ADAM M 11 M 30-39 9 KOWALE GMINA 10km Bieg 0:40:28 14.83 [km/h]
12 291 ROKITA MARIUSZ M 12 M 40-49 1 GDYNIA ROCKYRUN 10km Bieg 0:40:31 14.81 [km/h]
13 341 WNUK STANISLAW M 13 M 50-59 1 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km Bieg 0:40:41 14.75 [km/h]
14 271 PERGOŁ MAREK M 14 M 40-49 2 BORKOWO ŁOSTOWICKIE 10km Bieg 0:40:43 14.74 [km/h]
15 239 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 15 M 50-59 2 POZNAŃ 10km Bieg 0:40:53 14.68 [km/h]
16 295 RYCHTER KRZYSZTOF M 16 M 40-49 3 GDAŃSK #GPNS 10km Bieg 0:41:08 14.59 [km/h]
17 352 ZNAJMIECKI PIOTR M 17 M 30-39 10 GDAŃSK 10km Bieg 0:41:17 14.53 [km/h]
18 160 BIAŁAS ADAM M 18 M 20-29 3 STRZYŻOWICE GRUPA BIEGOWA 65 10km Bieg 0:41:20 14.52 [km/h]
19 306 STENCEL KRYSTIAN M 19 M 30-39 11 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 10km Bieg 0:41:21 14.51 [km/h]
20 262 NOGA WITOLD M 20 M 50-59 3 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 10km Bieg 0:41:51 14.34 [km/h]
21 148 BOHUN SERGIEJ M 21 M 20-29 4 WIELKI KLINCZ MARATONCZYK 10km Bieg 0:41:52 14.33 [km/h]
22 292 RUTKOWSKI PIOTR M 22 M 40-49 4 PRUSZCZ GD. F3TEAM 10km Bieg 0:42:16 14.20 [km/h]
23 276 PITAK PIOTR M 23 M 40-49 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 10km Bieg 0:42:26 14.14 [km/h]
24 152 ANGIELCZYK ADAM M 24 M 30-39 12 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 10km Bieg 0:42:27 14.13 [km/h]
25 237 LEIK MICHAŁ M 25 M 40-49 6 GDAŃSK 10km Bieg 0:43:07 13.92 [km/h]
26 223 KONECKO IZABELA K 1 K 50-59 1 SOPOT SOPOT TEAM 10km Bieg 0:43:11 13.89 [km/h]
27 273 PIÓRKOWSKA NATALIA K 2 K 30-39 1 GDAŃSK TAKA RYBA Z GPNS 10km Bieg 0:43:15 13.87 [km/h]
28 199 GWIZDAŁA PRZEMEK M 26 M 30-39 13 BIELKÓWKO GMINA 10km Bieg 0:43:48 13.70 [km/h]
29 185 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 27 M 40-49 7 RUMIA 10km Bieg 0:43:51 13.68 [km/h]
30 233 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 28 M 30-39 14 WEJHEROWO 10km Bieg 0:44:10 13.58 [km/h]
31 109 BIERNACIK MARIUSZ M 29 M 50-59 4 GDAŃSK SP KOLBUDY 0 10km Bieg 0:44:34 13.46 [km/h]
32 268 PACHNIA MICHAŁ M 30 M 30-39 15 PRUSZCZ GDAŃSKI RUN BEACH MORNING 10km Bieg 0:44:40 13.43 [km/h]
33 263 NURZYŃSKI BARTOSZ M 31 M 30-39 16 GDAŃSK RBM TEAM 10km Bieg 0:45:01 13.33 [km/h]
34 163 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 32 M 20-29 5 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km Bieg 0:45:25 13.21 [km/h]
35 334 WALKOWICZ BARTŁOMIEJ M 33 M 40-49 8 GDYNIA 10km Bieg 0:45:31 13.18 [km/h]
36 189 FORMELLA KAROL M 34 M 30-39 17 GRABOWSKA HUTA AGK 10km Bieg 0:45:31 13.18 [km/h]
37 303 STAŚKIEWICZ WOJCIECH M 35 M 30-39 18 GDAŃSK 10km Bieg 0:45:51 13.09 [km/h]
38 274 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 36 M 30-39 19 GDAŃSK TAKA RYBA Z GPNS 10km Bieg 0:46:01 13.04 [km/h]
39 214 KARPICKI TOMASZ M 37 M 20-29 6 GDANSK 10km Bieg 0:46:11 12.99 [km/h]
40 323 ŚWIĘCICKI TOMASZ M 38 M 30-39 20 GDAŃSK 10km Bieg 0:46:19 12.95 [km/h]
41 335 WANGLER TOMASZ M 39 M 40-49 9 GDYNIA MAMY TO 10km Bieg 0:46:19 12.95 [km/h]
42 157 BAWOR KACPER M 40 M 0-19 1 BIELKÓWKO GMINA 10km Bieg 0:47:09 12.73 [km/h]
43 217 KĘDZIERSKI JACEK M 41 M 50-59 5 GDAŃSK #GPNS 10km Bieg 0:47:42 12.58 [km/h]
44 202 JAKOBSCHY ŁUKASZ M 42 M 40-49 10 GDAŃSK F3TEAM 10km Bieg 0:47:48 12.55 [km/h]
45 177 DAMPS KATARZYNA K 3 K 40-49 1 SKRZESZEWO ZIAJA 10km Bieg 0:47:48 12.55 [km/h]
46 168 BYLINA MAREK M 43 M 50-59 6 GDAŃSK FORFIT GDAŃSK 10km Bieg 0:48:02 12.49 [km/h]
47 343 WOSEK ADAM M 44 M 40-49 11 GDAŃSK 10km Bieg 0:48:21 12.41 [km/h]
48 315 SZWED PAWEŁ M 45 M 40-49 12 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 10km Bieg 0:48:24 12.40 [km/h]
49 226 KORDUŁA ZBIGNIEW M 46 M 30-39 21 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 10km Bieg 0:48:29 12.38 [km/h]
50 162 BOCIAN ŁUKASZ M 47 M 30-39 22 GDAŃSK BOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAM 10km Bieg 0:48:38 12.34 [km/h]
51 344 WOŹNIAK JACEK M 48 M 30-39 23 GDAŃSK ACTIVE TEAM PORTA 10km Bieg 0:48:45 12.31 [km/h]
52 136 KLOPOTEK CLAUDIA K 4 K 20-29 1 GDYNIA 10km Bieg 0:48:49 12.29 [km/h]
53 288 REPEĆ MACIEJ M 49 M 30-39 24 LUBLEWO LEON TEAM GMINA 10km Bieg 0:49:06 12.22 [km/h]
54 137 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M 50 M 40-49 13 GDAŃSK - 10km Bieg 0:49:33 12.11 [km/h]
55 238 LELIWA SYLWIA K 5 K 20-29 2 GDAŃSK RBM TEAM 10km Bieg 0:49:35 12.10 [km/h]
56 287 RAULIN IZABELLA K 6 K 20-29 3 GDAŃSK 10km Bieg 0:49:42 12.07 [km/h]
57 321 ŚLĘZAK ADAM M 51 M 20-29 7 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km Bieg 0:49:55 12.02 [km/h]
58 279 POREDA ANNA K 7 K 20-29 4 GDAŃSK 10km Bieg 0:49:57 12.01 [km/h]
59 280 POREDA PIOTR M 52 M 30-39 25 GDAŃSK 10km Bieg 0:50:00 12.00 [km/h]
60 289 RICHTER JACEK M 53 M 40-49 14 GDAŃSK KOTY3! / #GPNS 10km Bieg 0:50:07 11.97 [km/h]
61 338 WDOWICZ BŁAŻEJ M 54 M 30-39 26 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START #GPNS 10km Bieg 0:50:15 11.94 [km/h]
62 328 TOMCZAK DOROTA K 8 K 50-59 2 GDAŃSK 10km Bieg 0:50:54 11.79 [km/h]
63 225 KOPCZYŃSKA MONIKA K 9 K 30-39 2 GDANSK MINIONKI 10km Bieg 0:50:59 11.77 [km/h]
64 200 JABŁOŃSKA EWA K 10 K 30-39 3 KRYNICA-ZDRÓJ 10km Bieg 0:51:05 11.75 [km/h]
65 132 WAWRYK SŁAWOMIR M 55 M 50-59 7 KOLBUDY - 10km Bieg 0:51:11 11.72 [km/h]
66 240 LEWAŃCZYK MAŁGORZATA K 11 K 30-39 4 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km Bieg 0:51:18 11.70 [km/h]
67 298 SKWIOT STANISŁAW M 56 M 40-49 15 GDAŃSK TUMBOTEAM / #GPNS 10km Bieg 0:51:27 11.66 [km/h]
68 221 KOLASINSKA JULIA K 12 K 0-19 1 BĄKOWO GMINA 10km Bieg 0:51:32 11.64 [km/h]
69 296 SAWCZUK JOANNA K 13 K 40-49 2 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 10km Bieg 0:51:47 11.59 [km/h]
70 252 MATTIK DAMIAN M 57 M 50-59 8 SOPOT 10km Bieg 0:51:51 11.57 [km/h]
71 196 GOŁEMBOWSKI MARIUSZ M 58 M 40-49 16 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 10km Bieg 0:52:08 11.51 [km/h]
72 205 JAŻDŻEWSKA BEATA K 14 K 20-29 5 RUMIA BIEGAJ Z BZYSIEM 10km Bieg 0:52:13 11.49 [km/h]
73 253 MĄKOSA MARTYNA K 15 K 20-29 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10km Bieg 0:52:34 11.41 [km/h]
74 231 KURSZEWSKA MAGDALENA K 16 K 30-39 5 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 10km Bieg 0:53:18 11.26 [km/h]
75 179 DE VIRION ALEKSANDRA K 17 K 40-49 3 GDAŃSK KOTY3! / #GPNS 10km Bieg 0:53:25 11.23 [km/h]
76 222 KOLASINSKI MARCIN M 59 M 40-49 17 BĄKOWO GMINA 10km Bieg 0:53:53 11.14 [km/h]
77 135 RUIZ CAMACHO BERNARDO JEZUS M 60 M 20-29 8 GDAŃSK DZIENNY DOM SENIORA 10km Bieg 0:54:07 11.09 [km/h]
78 347 ZABOROWSKA ANETA K 18 K 40-49 4 STRASZYN GMINA 10km Bieg 0:54:48 10.95 [km/h]
79 176 DAMPS JACEK M 61 M 40-49 18 SKRZESZEWO 10km Bieg 0:54:49 10.95 [km/h]
80 339 WICKA ANIA K 19 K 30-39 6 KARTUZY BIEGAM, BO BIEGAM 10km Bieg 0:54:55 10.93 [km/h]
81 283 PRETE FRANCESCO M 62 M 20-29 9 GDANSK 10km Bieg 0:55:05 10.89 [km/h]
82 211 KAMROWSKA KATARZYNA K 20 K 40-49 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km Bieg 0:55:11 10.87 [km/h]
83 166 BUKSIŃSKI MARCIN M 63 M 30-39 27 GDAŃSK PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA ZACZYNA SIĘ POWYŻEJ 100 KG 10km Bieg 0:55:19 10.85 [km/h]
84 197 GRZEGORCZYK DOROTA K 21 K 40-49 6 KOWALE #GPNS GMINA 10km Bieg 0:55:21 10.84 [km/h]
85 180 DĘBICKI ARTUR M 64 M 50-59 9 GDYNIA 10km Bieg 0:55:22 10.84 [km/h]
86 319 SZYMANEK PRZEMYSŁAW M 65 M 30-39 28 GDAŃSK TDT 10km Bieg 0:55:34 10.80 [km/h]
87 192 GITNER MARCIN M 66 M 40-49 19 GDYNIA PIĘKNI I BESTIE 10km Bieg 0:55:34 10.80 [km/h]
88 318 SZYDŁAK JAROSŁAW M 67 M 30-39 29 RUMIA KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 10km Bieg 0:55:37 10.79 [km/h]
89 290 ROGALSKA MAGDALENA K 22 K 30-39 7 GDANSK RUN BEACH MORNING 10km Bieg 0:55:39 10.78 [km/h]
90 242 LIS JACEK M 68 M 40-49 20 BORKOWO 10km Bieg 0:55:44 10.77 [km/h]
91 308 STROJNOWSKI KONRAD M 69 M 30-39 30 GDAŃSK 10km Bieg 0:55:45 10.76 [km/h]
92 173 CHRUŚCIŃSKI BARTŁOMIEJ M 70 M 30-39 31 STRASZYN #FITCHRUSTU GMINA 10km Bieg 0:55:48 10.75 [km/h]
93 350 ZIELIŃSKI JAROSŁAW M 71 M 30-39 32 GDAŃSK 10km Bieg 0:55:49 10.75 [km/h]
94 317 SZYCA ELŻBIETA K 23 K 50-59 3 GDAŃSK MTM TEAM 10km Bieg 0:55:53 10.74 [km/h]
95 255 MICHALSKA MONIKA K 24 K 20-29 7 GDAŃSK 10km Bieg 0:56:01 10.71 [km/h]
96 269 PAPROCKA ANNA K 25 K 40-49 7 GDAŃSK NAJEŻENI ENDORFINĄ 10km Bieg 0:56:03 10.70 [km/h]
97 270 PAPROCKI MARCIN M 72 M 40-49 21 GDAŃSK NAJEŻENI ENDORFINĄ 10km Bieg 0:56:04 10.70 [km/h]
98 312 SZEWCZAK WALDEMAR M 73 M 40-49 22 GDAŃSK #GPNS 10km Bieg 0:56:08 10.69 [km/h]
99 216 KĄKOL KATARZYNA K 26 K 30-39 8 LUBLEWO GMINA 10km Bieg 0:56:20 10.65 [km/h]
100 249 MALEK ANDRZEJ M 74 M 60-69 1 KOŚCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA 10km Bieg 0:56:42 10.58 [km/h]
101 258 MIELEWCZYK JOLANTA K 27 K 50-59 4 GDAŃSK 10km Bieg 0:56:49 10.56 [km/h]
102 307 STEPIEN MONIKA K 28 K 40-49 8 GDANSK 10km Bieg 0:57:27 10.44 [km/h]
103 277 PLICHTA MIKOŁAJ M 75 M 0-19 2 GDAŃSK 10km Bieg 0:57:34 10.42 [km/h]
104 212 KANIEWSKA EMILIA K 29 K 30-39 9 KOWALE GDAŃSK POŁUDNIE NA START GMINA 10km Bieg 0:57:48 10.38 [km/h]
105 245 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 76 M 40-49 23 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE 10km Bieg 0:57:48 10.38 [km/h]
106 246 ŁUDCZAK SYLWIA K 30 K 40-49 9 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE 10km Bieg 0:57:49 10.38 [km/h]
107 193 GŁOMBIOWSKI JAKUB M 77 M 40-49 24 GDAŃSK DEGLOMBS 10km Bieg 0:57:50 10.37 [km/h]
108 265 OLEWCZYŃSKI SEBASTIAN M 78 M 40-49 25 WEJHEROWO 10km Bieg 0:58:03 10.34 [km/h]
109 299 SMAL BARTŁOMIEJ M 79 M 40-49 26 GDAŃSK BTS 0 10km Bieg 0:58:11 10.31 [km/h]
110 331 URBAN ANGELIKA K 31 K 20-29 8 GDAŃSK 10km Bieg 0:58:18 10.29 [km/h]
111 243 LULIS ZBIGNIEW M 80 M 50-59 10 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 10km Bieg 0:59:02 10.16 [km/h]
112 301 STASINSKI RAFAL M 81 M 20-29 10 GDAŃSK RBM TEAM 10km Bieg 0:59:11 10.14 [km/h]
113 169 CHARKIEWICZ MONIKA K 32 K 30-39 10 STRASZYN EKIPA ZRYW GMINA 10km Bieg 0:59:12 10.14 [km/h]
114 235 KWIECIEŃ PIOTR M 82 M 40-49 27 BĄKOWO KWIECIETEAM GMINA 10km Bieg 0:59:44 10.04 [km/h]
115 184 DYDYMSKA MONIKA K 33 K 40-49 10 RUMIA 10km Bieg 1:00:07 9.98 [km/h]
116 227 KOSTUCH ADAM M 83 M 30-39 33 GDAŃSK 10km Bieg 1:00:27 9.93 [km/h]
117 151 AMBROZIAK ADAM M 84 M 30-39 34 KOWALE TAKA RYBA - GPNS GMINA 10km Bieg 1:01:27 9.76 [km/h]
118 133 PEREZ PENA BENAT M 85 M 20-29 11 GDAŃSK SWIETLICA POD CASTANEM 10km Bieg 1:01:41 9.73 [km/h]
119 336 WĄS ARKADIUSZ M 86 M 50-59 11 GDYNIA 10km Bieg 1:01:54 9.69 [km/h]
120 316 SZYCA DARIUSZ M 87 M 30-39 35 GDAŃSK MTM TEAM 10km Bieg 1:01:56 9.69 [km/h]
121 327 THRUN RADOSŁAW M 88 M 30-39 36 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km Bieg 1:01:59 9.68 [km/h]
122 305 STELMACH AGATA K 34 K 20-29 9 GDAŃSK KUJAVIA3TEAM 10km Bieg 1:02:00 9.68 [km/h]
123 219 KMIECIK AGNIESZKA K 35 K 40-49 11 GDYNIA LOTOS RUNNING TEAM 10km Bieg 1:02:33 9.59 [km/h]
124 251 MARCINKO PAWEŁ M 89 M 40-49 28 GDAŃSK 10km Bieg 1:02:33 9.59 [km/h]
125 218 KĘSICKA MALWINA K 36 K 30-39 11 GDAŃSK CARITAS ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ 10km Bieg 1:03:40 9.42 [km/h]
126 230 KUBAT JUSTYNA K 37 K 20-29 10 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START #GPNS 10km Bieg 1:04:30 9.30 [km/h]
127 164 BRZOZOWSKI PAWEŁ M 90 M 30-39 37 GDYNIA 10km Bieg 1:04:38 9.28 [km/h]
128 165 BRZOZOWSKI PIOTR M 91 M 30-39 38 GDYNIA 10km Bieg 1:04:39 9.28 [km/h]
129 264 OLEWCZYŃSKA AGNIESZKA K 38 K 30-39 12 WEJHEROWO 10km Bieg 1:07:40 8.87 [km/h]
130 190 GALUHN MAGDALENA K 39 K 30-39 13 WEJHEROWO 10km Bieg 1:07:41 8.86 [km/h]
131 326 THRUN ALEKSANDRA K 40 K 30-39 14 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km Bieg 1:07:55 8.83 [km/h]
132 159 BEJROWSKA EWA K 41 K 30-39 15 KOWALE GDAŃSK POŁUDNIE NA START #GPNS GMINA 10km Bieg 1:08:07 8.81 [km/h]
133 188 FARAN GRZEGORZ M 92 M 40-49 29 SULMIN 10km Bieg 1:10:10 8.55 [km/h]
134 186 FARAN AGATA K 42 K 0-19 2 SULMIN GTSULMIN 10km Bieg 1:10:10 8.55 [km/h]
135 302 STASZAK ANNA K 43 K 20-29 11 GDAŃSK CARITAS ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ 10km Bieg 1:14:18 8.08 [km/h]
136 229 KOZA MAGDALENA K 44 K 20-29 12 SOPOT CARITAS ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ 10km Bieg 1:14:19 8.07 [km/h]
137 3 BARTOSZEWICZ DOMINIK M 93 M 0-19 3 GDAŃSK CENTRUM FRASSATI 10km Bieg 1:15:24 7.96 [km/h]
138 2 ZYDROŃ SEBASTIAN M 94 M 0-19 4 GDAŃSK CENTRUM FRASSATI 10km Bieg 1:23:19 7.20 [km/h]
139 234 KWIECIEŃ MARZENA K 45 K 30-39 16 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km Bieg 1:23:35 7.18 [km/h]
140 248 MAJSAK ALICJA K 46 K 40-49 12 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km Bieg 1:23:36 7.18 [km/h]
141 250 MARCHEWICZ JOLANTA K 47 K 60-69 1 GDAŃSK 10km Bieg 1:24:14 7.12 [km/h]
142 182 DĘBIŃSKA AGNIESZKA K 48 K 30-39 17 GDAŃSK 10km Bieg 1:24:14 7.12 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ