MARATON NIEPODLEGŁOŚCI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grabsztunowicz Małgorzata Szczecin Maraton Parkrun Szczecin
2 Grabsztunowicz Robert Szczecin Maraton TT Szczecin
3 Herman Paweł Mrzeżyno Dowolny opłacono
4 Balewski Wojciech Kołczewo Dowolny Nadleśnictwo Kliniska opłacono
5 Lipski Henryk Szczecin Maraton
6 Bęben Tymoteusz Kliniska Wielkie Dowolny opłacono
7 Bęben Vincent Kliniska Wielkie Dowolny opłacono
8 Bęben Michalina Kliniska Wielkie Dowolny , opłacono
9 Szymański Wojciech Szczecin Maraton opłacono
10 Szymańska Anna Goleniów Dowolny rozbiegany goleniów opłacono
11 Wasiak Sylwester Maszewo Dowolny Gwiezdna Flota Maszewo opłacono
12 Maćkiewicz Piotr Świnoujście Dowolny opłacono
13 Bieliński Michał Koszalin Maraton Rozbiegany Koszalin opłacono
14 Litwiniuk Robert Grzepnica Dowolny opłacono
15 Rycyk Grzegorz Krasnystaw Maraton opłacono
16 Łysoń Piotr Stargard Dowolny opłacono
17 Piskor Marika Stargard Dowolny opłacono
18 Andraszewicz Anna Kliniska Wielkie Maraton Ocean-Service opłacono
19 Wójtych Robert Gołańcz Maraton opłacono
20 Łysoń Andrzej Stargard Dowolny opłacono
21 Newski Dariusz Gołańcz Maraton Team Run Gołańcz opłacono
22 Rola Bogusław Resko Maraton opłacono
23 Martynowicz Andrzej Gryfino Maraton Z1 JINKS opłacono
24 Małecki Artur Stargard Dowolny opłacono
25 Jankowski Tom Szczecin Dowolny Wieczorne Bieganie w Szczecinie opłacono
26 Nowak Dorota Szczecin Maraton opłacono
27 Kozieł Grażyna Kliniska Wielkie Dowolny ProGDar Marathon Team opłacono
28 Skoraczewska Grażyna Kliniska Wielkie Dowolny ProGDar Marathon Team opłacono
29 Stojanowski Dariusz Szczecin Dowolny
30 Owczarek Wiola Nowogard Dowolny
31 MISIAK ARKADIUSZ MISIAK SZCZECIN Dowolny
32 Gapiński Artur Kliniska Wielkie Dowolny ProGDar Marathon Team opłacono
33 Gapińska Aleksandra Toruń Dowolny ProGDar Marathon Team opłacono
34 Czupryn Martyna Wrocław Dowolny ProGDar Marathon Team - AWF Wrocław opłacono
35 Gapiński Aleksander Wrocław Dowolny ProGDar Marathon Team - AWF Wrocław opłacono
36 Smółko Robert Szczecin Maraton
37 Długołęcki Maciej Szczecin Maraton opłacono
38 Pietrakowski Grzegorz Szczecin Maraton TT Szczecin opłacono
39 SCHMIDT Jacek SZCZECIN Maraton RAZ Szczecin opłacono
40 Skrzypiec Andrzej świnoujście Maraton Mkl Maraton Świnoujście opłacono
41 Duchowski Robert GRYFINO Maraton 100%EG opłacono
42 Krzemiński Adam Bezrzecze Maraton Saint-Gobain SQUAD opłacono
43 Panek Alicja Gryfino Dowolny 100% Ekipa Gryfino opłacono
44 Zadurski Robert Warzymice Maraton opłacono
45 Surdacki Piotr Szczecin Maraton opłacono
46 Łużyński Tomasz Szczecin Maraton TT Szczecin opłacono
47 Łużyńska Katarzyna Szczecin Maraton opłacono
48 Gradowski Zdzisław Kliniska Wielkie Dowolny
49 Kosiński Mateusz Szczecin Dowolny Drużyna Szpiku opłacono
50 Durkowska Lucyna Nowogard Dowolny Za - Biegane Babeczki. Nowogard opłacono
51 Hertel-Ochota Marlena Stargard Dowolny opłacono
52 Huegel Piotr Szczecin Dowolny opłacono
53 Duda-Religa Ewelina Szczecin Maraton
54 strąk izabela szczecin Maraton opłacono
55 Barański Janusz Szczecin Maraton opłacono
56 Ryzhynskyi Vitalii Wieliczka Maraton opłacono
57 Cieśla Beata Goleniow Dowolny Zabiegani Goleniów opłacono
58 Murawska Wioletta Szczecin Maraton opłacono
59 Szabuńko Jarosław Trzechel Maraton opłacono
60 Lasota Daniel Szczecin Maraton
61 Dębski Andrzej Białystok Maraton opłacono
62 Skrodzki Grzegorz Warszawa Maraton opłacono
63 Szymańska Katarzyna Szczecin Maraton Biegam dla siebie opłacono
64 Borowska Karolina Pucice Maraton PUSZCZYK BUKOWY opłacono
65 Haraszczuk Jerzy Szczecin Dowolny opłacono
66 Paradowska Ewelina Nowogard Dowolny Za - Biegane Babeczki. Nowogard opłacono
67 Sierzputowska - Mantur Joanna Dobra Dowolny opłacono
68 Gapiński Hubert Kliniska Wielkie Dowolny ProGDar Marathon Team opłacono
69 Krześniowski Marcin Szczecin - Załom Maraton Rowerowy Z(a)łom
70 Iszczak Kazimerz Szczecin Maraton opłacono
71 ineksiak janusz kliniska WIELKIE Maraton ultraMARINA opłacono
72 Bukowiec Łukasz Limanowa Maraton
73 Maciejewski Wojciech Goleniów Maraton opłacono
74 Podleś Rafał Podleś Nowogard Maraton opłacono
75 Mataj Maciej Gryfino Dowolny 100% Ekipa Gryfino opłacono
76 Chełminiak Sławomir Czarna Łąka Maraton opłacono
77 nawrocki jacek załom Maraton opłacono
78 Ruta Przemysław Szczecin Maraton MTR Team Szczecin opłacono
79 Boruc Marika Szczecin Maraton Wieczorne Bieganie w Szczecinie opłacono
80 LEWANDOWSKI MIROSLAW goleniów Maraton opłacono
81 Kurlej Mariusz Gryfino Maraton KB Hermes Gryfino opłacono
82 Gapiński Dariusz Kliniska Wielkie Maraton ProGDar Marathon Team opłacono
83 Bałamącek Tomasz Rurzyca Maraton ProGDar Marathon Team opłacono
84 Pędziwiatr Paweł Żółwia Maraton ProGDar Marathon Team opłacono
85 Kita Leszek Goleniów Maraton ProGDar Marathon Team opłacono
86 Bęben Artur Kliniska Wielkie Maraton ProGDar Marathon Team opłacono
87 Gapińska Aneta Kliniska Wielkie Maraton ProGDar Marathon Team opłacono


Wyświetleń: 2177

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ