KASZUBSKA PONIEWIERKA – BIEGI DLA DZIECI
Bezpłatne Biegi dla Dzieci.

DYSTANS
Dystans jaki zawodnicy mają do pokonania uzależniony jest od wieku uczestników:
Bieg (4, 5, 6 lat - roczniki: 2013-2011) - dystans: ok. 100 metrów
Bieg (7, 8, 9 lat - roczniki: 2010-2008) - dystans: ok. 250 metrów
Bieg (10, 11, 12 lat - roczniki: 2007-2005) - dystans: ok. 500 metrów

ZGŁOSZENIA
1. Krok 1 - wypełnienie formularza zgłoszeniowego
2. Krok 2 - rejestracja w Biurze Zawodów Biegów dla Dzieci
Biuro zawodów dla dzieci otwarte będzie od 90 do 20 minut przed przewidywanym startem Biegów dla Dzieci w okolicach startu Biegów.
Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest rejestracja w Biurze Zawodów Kaszubskiej Poniewierki oraz prawidłowe wypełnienie i przekazanie „Oświadczenia Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu” z podpisem rodzica bądź opiekuna prawnego, wyrażającego zgodę na udział w Biegu osoby niepełnoletniej i biorącego za nią odpowiedzialność. Oświadczenie należy przekazać Organizatorowi w Biurze Zawodów (terminy działania biura - patrz: niżej). Rejestracja oraz przekazanie Oświadczenia Organizatorowi jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo odrzucenia Oświadczenia, co do którego istnieje podejrzenie, że został wypełniony niezgodnie z prawdą oraz do zdyskwalifikowania każdego uczestnika, wobec, którego istnieje uzasadnione przekonanie, że naruszył warunki Regulaminu.
Wprowadza się limit łącznie 100 uczestników. Po przekroczeniu limitu ilościowego Organizator zastrzega sobie prawo nie przyjmowania kolejnych zgłoszeń.

NAGRODY:
Bieg ma charakter towarzyski, przez co nie będzie prowadzona klasyfikacja, a zwycięzcami będą wszyscy Ci, którzy dobiegną do mety. Dzieci które ukończą Bieg, otrzymają pamiątkowe medale oraz drobne upominki. 

BEZPIECZEŃSTWO:
Ze względów bezpieczeństwa zabroniony jest udział w Biegach dla Dzieci, osób biegnących ze zwierzętami. Zabrania się także wnoszenia na trasę Biegów przedmiotów, które mogą być niebezpieczne dla innych uczestników. Uczestnicy z najmłodszej kategorii mogą biec w asyście Rodzica lub Opiekuna pod warunkiem nie przeszkadzania innym uczestnikom. W trakcie zawodów uczestnicy oraz ich opiekunowie zobowiązani są do przestrzegania regulaminu i poleceń Organizatora.

Wyświetleń: 967

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ