Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman Justyna | Bolszewo | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Przecinak77 | |
2 | Bzdak Szymon | Robakowo | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
3 | Sawicki Szymon | Chojnice | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
4 | Krzemiński Bartosz | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
5 | Ceglewski Jeremi | Grudziądz | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
6 | Sprenger Tymoteusz | Nakło nad Notecią | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
7 | Duchcik Łucja | GDANSK-RĘBIECHOWO | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
8 | Buja Gabriela | Władysławowo | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | SP3 Władysławowo | |
9 | Buja Nina | Władysławowo | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | SP3 Władysławowo | |
10 | zaborowska aneta | straszyn | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
11 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Gumisie | |
12 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Gumisie | |
13 | Bieszke Antoni | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
14 | Bieszke Grzegorz | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
15 | Pastwa Maja | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
16 | Czapiewski Adam | Chojnice | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
17 | Roman Marek | Bolszewo | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Przecinak77 | |
18 | Sikora Dawid | gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | SP31 Gdynia | |
19 | Balcer Szymon | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | SP 13 Gdynia | |
20 | Balcer Alicja | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Przedszkole nr 14 Gdynia | |
21 | Milewicz Anotni | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
22 | Milewicz Amelia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
23 | Szwichtenberg Bartłomiej | Somonino | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
24 | Szarawara Zosia | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
25 | Szarawara Staś | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
26 | Sawicki Igor | Chojnice | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
27 | Chrząszcz Maria | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Pruszcz Biega | |
28 | Chrząszcz Igor | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Pruszcz Biega | |
29 | Szejna Laura | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
30 | Nuż Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Pruszcz Biega | |
31 | Korjat Lena | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
32 | Dąbrowski Szymon | Chojniczki | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | KAROMBUD | |
33 | Podwysocka Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Pruszcz Biega | |
34 | Florek Natalia | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
35 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
36 | Lemanowicz Oskar | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
37 | Lemanowicz Alan | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
38 | Grochowski Piotr | Rumia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Wymiatacze | |
39 | Grochowska Nadia | Rumia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Wymiatacze | |
40 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
41 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Active Family Pasłęk | |
42 | Burliński Xawery | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Active Family Pasłęk | |
43 | Roszyk Jagoda | Koziegłowy | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | parkrun Poznań | |
44 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Sp 40 Gdynia | |
45 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Przedszkole nr 30 | |
46 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
47 | Korjat Leon | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
48 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Gdyńska Akademia Siatkówki/SP39 | |
49 | Corblin Albert | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | NinjaGo | |
50 | Bronk Liliana | Stężyca | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
51 | Bronk Kajetan | Stężyca | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
52 | Hinc Hania | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
53 | Hinc Antek | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
54 | Sildatk Antoni | Sierakowice | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Małe Saniki Biegają | |
55 | Bajor Marcin | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
56 | Bajor Krzysztof | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
57 | Wysocka Zofia | Szymbark | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | Szkoła Podstawowa w Szymbarku | |
58 | Paschke Marysia | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ShipCup | |
59 | Bojęć Maja | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m | ||
60 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 100m, 250m, 500m |
Wyświetleń: 1997