MonsteRUN
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Goryńska Daria Gdynia 5 km Piękni i Bestie opłacono on-line
2 Littwin Mateusz Gdańsk 5 km Wild Team opłacono on-line
3 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk 5 km Wild Team opłacono on-line
4 Rompski Kamil Orle 5 km opłacono on-line
5 Szymański Paweł Orle 5 km opłacono on-line
6 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia 5 km opłacono on-line
7 Kotłowski Marcin Gdynia 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
8 Grigorian Monika Gdańsk 5 km Padł Na Ryj Team opłacono on-line
9 Knot Martyna Borkowo 5 km Piękni i Bestie opłacono on-line
10 Czecholiński Marcin Gdynia 5 km opłacono on-line
11 Czecholiński Michał Gdynia 5 km opłacono on-line
12 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk 5 km opłacono on-line
13 Schroeder Grzegorz Gdańsk 5 km agapilecka.pl opłacono on-line
14 Pilecka Agnieszka Gdańsk 5 km agapilecka.pl opłacono on-line
15 Kotrych Jarosław Ciechocinek 5 km opłacono on-line
16 Jabłoński Kamil Gdynia 5 km opłacono on-line
17 Sikorski Marcin Gdańsk 5 km Crossfit Stocznia opłacono on-line
18 Zielińska Malwina GDANSK 5 km patologia(S)portu Team opłacono on-line
19 Zieliński Tomasz GDANSK 5 km patologia(S)portu Team opłacono on-line
20 Kulczyk Ewa GDYNIA 5 km HONEY STINGER RUNNERS opłacono on-line
21 Lemańczyk Paulina Osława Dąbrowa 5 km opłacono on-line
22 Kostuch Adam Gdańsk 5 km opłacono on-line
23 Krawiec Łukasz Sztum 5 km opłacono on-line
24 Waśkowiak Wojciech Gdynia 5 km opłacono on-line
25 Waśkowiak Agnieszka Gdynia 5 km opłacono on-line
26 Szumielewicz Kinga Gdańsk 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
27 Stepnowska Agata Gdańsk 5 km opłacono on-line
28 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk 5 km Tritirimteam opłacono on-line
29 Wasilewski Marcin Gdynia 5 km Apteka Gemini Team opłacono on-line
30 Gąsiorowski Rafał Banino 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
31 Gitner Marcin Gdynia 5 km Piękni i Bestie opłacono on-line
32 Bocianowska Justyna Gdańsk 5 km patologia(S)portu Team opłacono on-line
33 Bocianowski Bartosz Gdańsk 5 km patologia(S)portu Team opłacono on-line
34 Cegowski Filip Rumia 5 km opłacono
35 Nadolski Marcin Gdańsk 5 km opłacono on-line
36 Janczak Agata Cieplewo 5 km Padł Na Ryj Team opłacono
37 Rudek Małgorzata Rumia 5 km opłacono on-line
38 Miłkowska Jolanta Gdynia 5 km opłacono on-line
39 Toporek Aleksandra Gdynia 5 km opłacono on-line
40 Dąbrowska-Hoppe Joanna Sominy 5 km opłacono
41 Hoppe Ewelina Sominy 5 km opłacono
42 Hoppe Katarzyna Sominy 5 km opłacono
43 Pochopień Mira Gdańsk 5 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono
44 Dambiec Katarzyna Gdynia 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
45 Niechoćko Agata Gdańsk 5 km minął termin płatności
46 Bajena Krystian Gdynia 5 km minął termin płatności
47 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia 5 km minął termin płatności
48 Prokopowicz Weronika Sopot 5 km FamilyTeam Sopot minął termin płatności
49 Karczewska Lilla Sopot 5 km FamilyTeam Sopot minął termin płatności
50 ZYSKOWSKA EWA GDAŃSK 5 km minął termin płatności
51 Faron Monika Gdynia 5 km minął termin płatności
52 JOŃCZYK JACEK GDAŃSK 5 km minął termin płatności
53 Marszałek Sebastian Gdynia 5 km BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
54 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5 km minął termin płatności
55 Czerwińska Paulina Gdańsk 5 km Run Beach Morning minął termin płatności
56 Witkowski Adrian Bolszewo 5 km Running To HELL minął termin płatności
57 Kowalewska Aleksandra Rumia 5 km Running To HELL minął termin płatności
58 KARPIŃSKI Jan gdańsk 5 km BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
59 Kotłowski Marcin Gdynia 5 km BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności


Wyświetleń: 862

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ