Siemianowicki Bieg dla Niepodległej - biegi dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Prus Alicja Piekary Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
2 Ciepał Marta Piekary Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Lecymy durś opłacono dotpay
3 Porębski Szymon Chorzów Bieg dzieci klas I-III – 400 m opłacono dotpay
4 Kotkiewicz Lena katowice Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
5 Rygus Lidia Siemianowice Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Bajkowe Przedszkole opłacono dotpay
6 Brysz Emilka Mikołów Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m przedszkole opłacono dotpay
7 WOJDYŁA KANIA SZYMON SOSNOWIEC Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Pm 55 Sosnowiec opłacono dotpay
8 Wallon Anna Zabrze Bieg dzieci klas I-III – 400 m Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Nasza Szkoła w Zabrzu opłacono dotpay
9 Komraus Inga Siemianowice Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Przedszkole nr 15 w Siemianowicach Śląskich opłacono dotpay
10 Komraus Natasza Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP1 w Siemianowicach Śl. opłacono dotpay
11 Śliwiok Piotr Siemianowice Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Zespół Przedszkolny nr 1 w Siemianowicach Śląskich opłacono dotpay
12 Śliwiok Paweł Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach Śląskich opłacono dotpay
13 Opacka Anna Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
14 Opacka Monika Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
15 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska Bieg dzieci klas I-III – 400 m opłacono dotpay
16 Opiłka Maciej Ruda Śląska Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
17 Boroń Julianna Tychy Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m RUNHOGS Tychy opłacono dotpay
18 Cieślik Łukasz Siemianowice Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Szkoła Podstawowa nr. 6 Siemianowice
19 Maciaszek-Staskiewicz Kamil SIEMIANOWICE Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m opłacono dotpay
20 Maciaszek-Staskiewicz Zuzanna SIEMIANOWICE Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono dotpay
21 Szołtysek Jakub Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m opłacono dotpay
22 MIKŁASZ EMILIA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika w Siemianowicach Śl. opłacono dotpay
23 MIKŁASZ TOMASZ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 1 im. M. Kopernika w Siemianowicach Śl. opłacono dotpay
24 Kardasz Tymon Siemianowice Śl. Bieg dzieci klas I-III – 400 m Sp 1 mikołaja Kopernika opłacono dotpay
25 Kardasz Julian Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m Sp 1 mikołaja Kopernika opłacono dotpay
26 Kałuża Filip Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m opłacono dotpay
27 Opiłek Maja Katowice Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
28 Mogilski Mateusz Katowice Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m MP 59 Katowice opłacono dotpay
29 Mogilska Martyna Katowice Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP 54 im. Marii Konopnickiej opłacono dotpay
30 Polok Kinga siemianowice śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m opłacono dotpay
31 Sojka Natasza Siemianowice Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika w Siemianowicach Śl. opłacono dotpay
32 Sojka Michał Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
33 Filipczuk Karolina Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
34 Zieliński Borys Siemianowice śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika w Siemianowicach Śl. opłacono dotpay
35 Grajdek Filip Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika w Siemianowicach Śl. opłacono dotpay
36 Balcer Kamil Siemianowice śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m przedszkole hajduczek opłacono dotpay
37 Konarski Stanisław Siemianowice Bieg dzieci klas I-III – 400 m wolny strzelec opłacono dotpay
38 Konarska Natalia Siemianowice Bieg dzieci klas I-III – 400 m wolny strzelec opłacono dotpay
39 Tyszkowska Marta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
40 Tyszkowska Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
41 Chyliński Fryderyk Siemianowice Śląska Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
42 Chylińska Matylda Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m opłacono dotpay
43 Kurpet Jan Gliwice Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m wolny strzelec
44 Mazur Piotr Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
45 Mazur Jakub Siemianowice Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
46 Jagielski Tymoteusz Bytom Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
47 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
48 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
49 Staniczek igor siemianowice śl Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono dotpay
50 Staniczek Maja siemianowice śl Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono dotpay
51 Seget Adrianna Chorzów Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Przedszkole Nr 5 opłacono dotpay
52 Seget Hanna Chorzów Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Przedszkole Nr 5 opłacono dotpay
53 PAWLAK Wojciech Siemianowice śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Przedszkole nr. 15 opłacono dotpay
54 PAWLAK Adam Siemianowice śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Przedszkole nr. 15 opłacono dotpay
55 PAWLAK Piotr Siemianowice śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m Przedszkole nr. 15 opłacono dotpay
56 Gawron Natalia Chorzów Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
57 Gawron Zuza Chorzów Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
58 Gawron Michał Chorzów Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
59 Śliwa Anna siemianowice Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 1 im. M. Kopernika
60 Korkosz Natalia Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m STO Bytom opłacono dotpay
61 Kowal Nadia Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
62 Gapiński Paweł Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
63 Szydzina Łukasz Siemianowice Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m przedszkole nr.7 opłacono dotpay
64 Szydzina Paulina Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m Sp 1 mikołaja Kopernika opłacono dotpay
65 Szydzina Wiktoria Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Sp 1 mikołaja Kopernika opłacono dotpay
66 Sosnowski Dawid Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono dotpay
67 Bielecki Wojciech Ruda Śląska Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
68 Bielecki Filip Ruda Śląska Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
69 Wodecka Natalia Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m opłacono dotpay
70 Gralikowska Julia Siemianowice Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
71 Sopel Mateusz Siemianowice Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP1 im. M. Kopernika S-ce opłacono dotpay
72 Gawrońska Barbara Siemianowice Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP 1 Mikołaja Kopernika opłacono dotpay
73 Gawrońska Łucja Siemianowice Bieg dzieci klas I-III – 400 m Sp 1 mikołaja Kopernika opłacono dotpay
74 Herman Błażej Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
75 Ormański Jakub Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 6 im. F.Chopina opłacono dotpay
76 Ormański Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 6 im. F.Chopina opłacono dotpay
77 Kaszuba Artur Siemianowice śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
78 kozinska natalia siemianowice slaskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
79 Siebiata Paulina Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
80 Kaszuba Michał Siemianowice śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
81 Dreja Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika
82 Pezda Stanisław Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP1 im. M. Kopernika S-ce opłacono dotpay
83 Pezda Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m SP1 im. M. Kopernika S-ce opłacono dotpay
84 Ćwiertniewicz Matylda Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m opłacono dotpay
85 Malec Mateusz Siemianowice Śl Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
86 Bembenek Wiktor gmina Chmielnik Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Sp nr 1 im. M.Kopernika opłacono dotpay
87 Cudzich Julian Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m opłacono dotpay
88 Klimek Jan Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Sp nr 1 im. M.Kopernika opłacono dotpay
89 Klimek Wojciech Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m Sp nr 1 im. M.Kopernika opłacono dotpay
90 GRUSZKA Karol Siemianowice Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Endurance Team opłacono dotpay
91 Sieradzki Oskar Siemianowice śląskie Bieg dzieci klas I-III – 400 m opłacono dotpay
92 kaczmarek weronika siemianowice Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m opłacono dotpay
93 KACZMAREK KRZYSZTOF SIEMIANOWICE Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
94 Surowiec Joanna Wojkowice Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m Runners Wojkowice Team
95 Szponder Julia siemianowice śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
96 Kępa Maja Siemianowice Śl. Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
97 Kozioł Martyna Siemianowice Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
98 Jakubik Daniel Siemianowice Śląskie Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay
99 Sapota Marcin Siemianowice Śląskie Bieg dzieci klas IV – VI – 800 m SP nr 1 im. M. Kopernika opłacono dotpay
100 Nita Patrycja Nita Chorzów Bieg Malucha (dzieci do 6 roku życia) – 200 m opłacono dotpay


Wyświetleń: 2196

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ