Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Majcherowicz Kacper | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP 19 Tychy | opłacono |
2 | Kozioł Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
3 | Kokoszka Julia | Świerczyniec | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
4 | Zybała Ewa | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
5 | Krzyżowski Nikodem | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
6 | Tomaszewski Norbert | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
7 | Szojda Jacek | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
8 | Juśków Andrzej | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
9 | Urbanek Izabela | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 40 Tychy | opłacono |
10 | Jasińska Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 7 Tychy | opłacono |
11 | Strzoda Kamil | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
12 | Świtała Kamil | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | Gim 8 | opłacono |
13 | Michalik Paulina | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 10 Tychy | opłacono |
14 | Nawrocki Korneliusz | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 7 Tychy | opłacono |
15 | Kowalska Oliwia | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
16 | Szypuła Norbert | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy` | opłacono |
17 | Gembała Angelika | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
18 | Lipski Witold | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
19 | Andrzejewska Amelia | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
20 | Sońta Dominik | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
21 | Palka Laura | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
22 | Palka Gloria | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
23 | Hyzopska Małgorzata | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
24 | Stala Mikołaj | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
25 | Ryniak Igor | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 37 Tychy | opłacono |
26 | Lisowska Daria | Mikołów | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
27 | Rydz Mateusz | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | Szkoła Podstawowa nr 22 | opłacono |
28 | Kloska Wiktoria | Katowice | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
29 | Pałuska Dawid | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | sportowa rodzina | opłacono |
Wyświetleń: 8316