I Bieg z Sercem - biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Majcherowicz Kacper Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SSP 19 Tychy opłacono
2 Majcherowicz Szymon Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP 19 Tychy opłacono
3 Hielińska Lena Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m SMS Tychy opłacono
4 Frankowska Maja Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m opłacono
5 Kozioł Kacper Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m opłacono
6 Kozioł Zuzanna Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m opłacono
7 Kokoszka Oliwia Świerczyniec Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m opłacono
8 Kokoszka Julia Świerczyniec Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m opłacono
9 Dąbrowski Franciszek Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m Przedszkole nr 10 Tychy opłacono
10 Stojanowski Jan Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP 19 Tychy opłacono
11 Stojanowska Zuzanna Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m opłacono
12 SZCZEPANEK BIANKA Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP19 opłacono
13 SZCZEPANEK LENA Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP 19 Tychy opłacono
14 Jurak Hanna Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m Przedszkole nr 23 Tychy opłacono
15 Hyzopski Wojciech Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m Przedszkole nr 22 Tychy opłacono
16 Hyzopska Anna Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP nr 19 Tychy opłacono
17 Kral Gabriel Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 17 Tychy opłacono
18 Zybała Ewa Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy opłacono
19 Pestka Lena Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
20 Wesołek Julia Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
21 Syrocki Jakub Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
22 Jaworska Karolina Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 17 Tychy opłacono
23 Pająk Natalia Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m Przedszkole nr 9 w Tychach opłacono
24 Syrocki Jakub Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
25 Krzyżowski Nikodem Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy opłacono
26 Tomaszewski Norbert Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy opłacono
27 Jurak Mateusz Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 17 Tychy opłacono
28 Kozak Karolina Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 17 Tychy opłacono
29 Gembała Szymon Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 17 Tychy opłacono
30 Gryczon Artur Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 17 Tychy opłacono
31 Ruff Szymon Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 17 Tychy opłacono
32 Stasiak Amelia Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 17 Tychy opłacono
33 Szojda Jacek Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy opłacono
34 Juśków Andrzej Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy opłacono
35 Wiśniewski Dominik Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
36 Danielczyk Oliwia Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
37 Pająk Wojciech Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
38 Kolarz Wiktoria Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m opłacono
39 Sozański Adam Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
40 Pajowska Maja Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
41 Kozieł Zuzanna Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
42 Mucha Wiktor Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m AKTYWNA MUCHA opłacono
43 Mucha Zuzanna Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m AKTYWNA MUCHA opłacono
44 Papierniak Anna Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 opłacono
45 Papierniak Piotr Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m Przedszkole Sportart opłacono
46 Skupnik Aleksandra Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 40 Tychy opłacono
47 Urbanek Izabela Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 40 Tychy opłacono
48 Jasińska Zuzanna Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 7 Tychy opłacono
49 Strzoda Kamil Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SSP nr 19 Tychy opłacono
50 Noras Zuzanna Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
51 Witkowska Maja Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy` opłacono
52 Ostrowski Ksawery Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy` opłacono
53 Gwarek Tymoteusz Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
54 Kozub Michał Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
55 Piwko Wanessa Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy` opłacono
56 Kubica Kornel Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy` opłacono
57 Świtała Antonina Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 23 opłacono
58 Świtała Kamil Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m Gim 8 opłacono
59 Kowalczyk Wiktoria Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m sportowa rodzina opłacono
60 Michalik Paulina Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 10 Tychy opłacono
61 Białoń Patrycja Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
62 Mryka Tymoteusz Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy` opłacono
63 Stasiak Iwo Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
64 Gawełek Daniel Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
65 SZELIGA ALICJA TYCHY Bieg malucha (2012-2018) - 100m PRZEDSZKOLE NR 9 opłacono
66 SZELIGA HELENA TYCHY Bieg juniora (2009-2011) - 200m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 opłacono
67 Wąsik Arkadiusz Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy` opłacono
68 Ostaszewski Kacper Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m opłacono
69 Nawrocki Korneliusz Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 7 Tychy opłacono
70 Nawrocka Blanka Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SSP 19 Tychy opłacono
71 Ulman Bartosz Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP nr 19 Tychy opłacono
72 Ulman Michalina Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP 19 Tychy opłacono
73 Bąk Michał Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 10 Tychy opłacono
74 Bąk Jakub Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP 19 Tychy opłacono
75 Peterko Maja Katowice Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP nr 19 Tychy opłacono
76 Adamczuk Patryk Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
77 Niepsuj Wojciech Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m SP 17 Tychy` opłacono
78 Niepsuj Ewa Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
79 Łechtański Daniel Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
80 Johna Nicola Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
81 Kowalska Oliwia Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy opłacono
82 Hyrnik Antoni Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m SSP 19 Tychy opłacono
83 Hyrnik Jan Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP 19 Tychy opłacono
84 Szypuła Adrian Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m Przedszkole nr 11 Tychy opłacono
85 Szypuła Norbert Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy` opłacono
86 Pietrzyńska Lena Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
87 Gembała Angelika Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy opłacono
88 Lossa Filip Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m SP 17 Tychy opłacono
89 Mateja Magdalena Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy` opłacono
90 Mateja Nikodem Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy` opłacono
91 Kowalski Maciej Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
92 Lipski Witold Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SP 17 Tychy opłacono
93 Gołosz Iga Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SP 17 Tychy opłacono
94 Pułkowski Jan Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m opłacono
95 Chmielak Michał Tychy Bieg juniora (2009-2011) - 200m SSP nr 19 Tychy opłacono
96 Skowrońska Jagoda Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SP 10 Tychy opłacono
97 Praus Natasza Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m sportowa rodzina opłacono
98 Praus Lena Tychy Bieg malucha (2012-2018) - 100m sportowa rodzina opłacono
99 Howaniec Kevin Tychy Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m SSP nr 19 Tychy opłacono
100 Andrzejewska Amelia Tychy Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m SSP nr 19 Tychy opłacono


Wyświetleń: 3778

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ