Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Majcherowicz Kacper | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP 19 Tychy | opłacono |
2 | Majcherowicz Szymon | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
3 | Hielińska Lena | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SMS Tychy | opłacono |
4 | Frankowska Maja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | opłacono | |
5 | Kozioł Kacper | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | opłacono | |
6 | Kozioł Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
7 | Kokoszka Oliwia | Świerczyniec | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | opłacono | |
8 | Kokoszka Julia | Świerczyniec | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
9 | Dąbrowski Franciszek | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 10 Tychy | opłacono |
10 | Stojanowski Jan | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
11 | Stojanowska Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | opłacono | |
12 | SZCZEPANEK BIANKA | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP19 | opłacono |
13 | SZCZEPANEK LENA | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
14 | Jurak Hanna | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 23 Tychy | opłacono |
15 | Hyzopski Wojciech | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 22 Tychy | opłacono |
16 | Hyzopska Anna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
17 | Kral Gabriel | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
18 | Zybała Ewa | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
19 | Pestka Lena | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
20 | Wesołek Julia | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
21 | Syrocki Jakub | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
22 | Jaworska Karolina | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
23 | Pająk Natalia | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 9 w Tychach | opłacono |
24 | Syrocki Jakub | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
25 | Krzyżowski Nikodem | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
26 | Tomaszewski Norbert | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
27 | Jurak Mateusz | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
28 | Kozak Karolina | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
29 | Gembała Szymon | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
30 | Gryczon Artur | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
31 | Ruff Szymon | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
32 | Stasiak Amelia | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
33 | Szojda Jacek | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
34 | Juśków Andrzej | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
35 | Wiśniewski Dominik | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
36 | Danielczyk Oliwia | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
37 | Pająk Wojciech | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
38 | Kolarz Wiktoria | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | opłacono | |
39 | Sozański Adam | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
40 | Pajowska Maja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
41 | Kozieł Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
42 | Mucha Wiktor | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | AKTYWNA MUCHA | opłacono |
43 | Mucha Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | AKTYWNA MUCHA | opłacono |
44 | Papierniak Anna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 | opłacono |
45 | Papierniak Piotr | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole Sportart | opłacono |
46 | Skupnik Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 40 Tychy | opłacono |
47 | Urbanek Izabela | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 40 Tychy | opłacono |
48 | Jasińska Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 7 Tychy | opłacono |
49 | Strzoda Kamil | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
50 | Noras Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
51 | Witkowska Maja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
52 | Ostrowski Ksawery | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
53 | Gwarek Tymoteusz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
54 | Kozub Michał | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
55 | Piwko Wanessa | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
56 | Kubica Kornel | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
57 | Świtała Antonina | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 23 | opłacono |
58 | Świtała Kamil | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | Gim 8 | opłacono |
59 | Kowalczyk Wiktoria | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
60 | Michalik Paulina | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 10 Tychy | opłacono |
61 | Białoń Patrycja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
62 | Mryka Tymoteusz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
63 | Stasiak Iwo | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
64 | Gawełek Daniel | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
65 | SZELIGA ALICJA | TYCHY | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | PRZEDSZKOLE NR 9 | opłacono |
66 | SZELIGA HELENA | TYCHY | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 | opłacono |
67 | Wąsik Arkadiusz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
68 | Ostaszewski Kacper | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | opłacono | |
69 | Nawrocki Korneliusz | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 7 Tychy | opłacono |
70 | Nawrocka Blanka | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SSP 19 Tychy | opłacono |
71 | Ulman Bartosz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
72 | Ulman Michalina | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
73 | Bąk Michał | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 10 Tychy | opłacono |
74 | Bąk Jakub | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
75 | Peterko Maja | Katowice | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
76 | Adamczuk Patryk | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
77 | Niepsuj Wojciech | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SP 17 Tychy` | opłacono |
78 | Niepsuj Ewa | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
79 | Łechtański Daniel | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
80 | Johna Nicola | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
81 | Kowalska Oliwia | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
82 | Hyrnik Antoni | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SSP 19 Tychy | opłacono |
83 | Hyrnik Jan | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
84 | Szypuła Adrian | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 11 Tychy | opłacono |
85 | Szypuła Norbert | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy` | opłacono |
86 | Pietrzyńska Lena | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
87 | Gembała Angelika | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
88 | Lossa Filip | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SP 17 Tychy | opłacono |
89 | Mateja Magdalena | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
90 | Mateja Nikodem | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
91 | Kowalski Maciej | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
92 | Lipski Witold | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
93 | Gołosz Iga | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
94 | Pułkowski Jan | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | opłacono | |
95 | Chmielak Michał | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
96 | Skowrońska Jagoda | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 10 Tychy | opłacono |
97 | Praus Natasza | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
98 | Praus Lena | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
99 | Howaniec Kevin | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
100 | Andrzejewska Amelia | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
Wyświetleń: 8317