Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chmiel Jakub | Golasowice | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
2 | Chmiel Bartosz | Golasowice | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
3 | Chmiel Oliwier | Golasowice | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
4 | Kloska Wiktoria | Katowice | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
5 | Peterko Maja | Katowice | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
6 | Szczepański Patryk | Kraków | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | limit osiągnięty | |
7 | Lisowska Daria | Mikołów | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
8 | Szwed Michalina | Pszczyna | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Super CÓRKA | opłacono |
9 | Kokoszka Julia | Świerczyniec | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
10 | Kokoszka Oliwia | Świerczyniec | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | opłacono | |
11 | Pałuska Dawid | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | sportowa rodzina | opłacono |
12 | Dudka Jakub | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | 40-latek Tychy / SP 35 | opłacono |
13 | Ługowska OLIWIA | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | KIETA | opłacono |
14 | Ługowski MIKOŁAJ | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | Kieta | opłacono |
15 | Mazgaj Zofia | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
16 | Mazgaj Wojciech | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
17 | Smoleń Filip | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP-36 | opłacono |
18 | Lubowicka Maja | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | 40-latek Tychy / SP 35 | opłacono |
19 | Lubowicki Wiktor | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | 40-latek Tychy / Przedszkole nr 29 | opłacono |
20 | Ditmer Pola | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Żłobek Miejski Tychy | opłacono |
21 | Ditmer Hanna | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 14 | opłacono |
22 | Machała Martyna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | limit osiągnięty | |
23 | Rydz Mateusz | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | Szkoła Podstawowa nr 22 | opłacono |
24 | Rydz Oskar | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | Szkoła Podstawowa nr 22 | opłacono |
25 | Kissa Emilia | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | opłacono | |
26 | Pietrzyk Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
27 | Czypek Karolina | tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | TGB Lakerunners | opłacono |
28 | Kryta Weronika | TYCHY | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 10 Tychy | opłacono |
29 | Kryta Franciszek | TYCHY | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 3 Tychy | opłacono |
30 | Piotrowicz Maja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | Team Papry | opłacono |
31 | Jasicka Marta | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 1 Tychy | opłacono |
32 | Jasicki Kamil | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 1 Tychy | opłacono |
33 | Dawczyński Jakub | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
34 | Dawczyński Maciej | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
35 | Ryniak Igor | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 37 Tychy | opłacono |
36 | Gorczowski Kacper | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
37 | Kozik Kacper | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 | limit osiągnięty |
38 | Szczyrba Adrian | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | Sp 22 Tychy | opłacono |
39 | Stala Mikołaj | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
40 | Stala Tymoteusz | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
41 | Stala Krzysztof | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
42 | Zawiślak Bartłomiej | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | opłacono | |
43 | Zawiślak Jakub | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | opłacono | |
44 | Grabowska Iga | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | ZSS19 | opłacono |
45 | Hyzopska Małgorzata | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
46 | Kłeczek Maja | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
47 | Kłeczek Iga | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
48 | Graj Krystian | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
49 | Palka Julia | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
50 | Palka Gloria | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
51 | Palka Laura | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
52 | Sońta Mikołaj | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
53 | Sońta Dominik | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
54 | Andrzejewska Amelia | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
55 | Howaniec Kevin | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
56 | Praus Lena | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
57 | Praus Natasza | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
58 | Skowrońska Jagoda | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 10 Tychy | opłacono |
59 | Chmielak Michał | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
60 | Pułkowski Jan | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | opłacono | |
61 | Gołosz Iga | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
62 | Lipski Witold | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
63 | Kowalski Maciej | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
64 | Mateja Nikodem | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
65 | Mateja Magdalena | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
66 | Lossa Filip | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SP 17 Tychy | opłacono |
67 | Gembała Angelika | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
68 | Pietrzyńska Lena | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
69 | Szypuła Norbert | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy` | opłacono |
70 | Szypuła Adrian | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 11 Tychy | opłacono |
71 | Hyrnik Jan | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
72 | Hyrnik Antoni | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SSP 19 Tychy | opłacono |
73 | Kowalska Oliwia | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
74 | Johna Nicola | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
75 | Łechtański Daniel | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
76 | Niepsuj Ewa | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
77 | Niepsuj Wojciech | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SP 17 Tychy` | opłacono |
78 | Adamczuk Patryk | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
79 | Bąk Jakub | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
80 | Bąk Michał | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 10 Tychy | opłacono |
81 | Ulman Michalina | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
82 | Ulman Bartosz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
83 | Nawrocka Blanka | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SSP 19 Tychy | opłacono |
84 | Nawrocki Korneliusz | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 7 Tychy | opłacono |
85 | SENDACKI ŁUKASZ | TYCHY | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SSP nr 19 Tychy | limit osiągnięty |
86 | Ostaszewski Kacper | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | opłacono | |
87 | Wąsik Arkadiusz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
88 | SZELIGA HELENA | TYCHY | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 | opłacono |
89 | SZELIGA ALICJA | TYCHY | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | PRZEDSZKOLE NR 9 | opłacono |
90 | Gawełek Daniel | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
91 | Stasiak Iwo | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
92 | Mryka Tymoteusz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
93 | Białoń Patrycja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
94 | Michalik Paulina | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 10 Tychy | opłacono |
95 | Kowalczyk Wiktoria | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
96 | Świtała Kamil | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | Gim 8 | opłacono |
97 | Świtała Antonina | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 23 | opłacono |
98 | Kubica Kornel | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
99 | Piwko Wanessa | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
100 | Kozub Michał | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
Wyświetleń: 8320