Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczuk Patryk | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
2 | Andrzejewska Amelia | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
3 | Bąk Jakub | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
4 | Bąk Michał | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 10 Tychy | opłacono |
5 | Białoń Patrycja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
6 | Chmiel Bartosz | Golasowice | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
7 | Chmiel Jakub | Golasowice | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
8 | Chmiel Oliwier | Golasowice | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
9 | Chmielak Michał | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
10 | Czypek Karolina | tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | TGB Lakerunners | opłacono |
11 | Dąbrowski Franciszek | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 10 Tychy | opłacono |
12 | Danielczyk Oliwia | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
13 | Dawczyński Jakub | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
14 | Dawczyński Maciej | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
15 | Ditmer Hanna | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 14 | opłacono |
16 | Ditmer Pola | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Żłobek Miejski Tychy | opłacono |
17 | Drażyk Tomasz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | limit osiągnięty |
18 | Dudka Jakub | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | 40-latek Tychy / SP 35 | opłacono |
19 | Frankowska Maja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | opłacono | |
20 | Gawełek Daniel | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
21 | Gembała Angelika | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
22 | Gembała Szymon | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
23 | Gorczowski Kacper | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
24 | Gołosz Iga | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
25 | Grabowska Iga | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | ZSS19 | opłacono |
26 | Graj Krystian | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
27 | Gryczon Artur | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
28 | Gwarek Tymoteusz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
29 | Hielińska Lena | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SMS Tychy | opłacono |
30 | Howaniec Kevin | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
31 | Hyrnik Antoni | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SSP 19 Tychy | opłacono |
32 | Hyrnik Jan | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
33 | Hyzopska Anna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
34 | Hyzopska Małgorzata | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
35 | Hyzopski Wojciech | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 22 Tychy | opłacono |
36 | Jasicka Marta | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 1 Tychy | opłacono |
37 | Jasicki Kamil | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 1 Tychy | opłacono |
38 | Jasińska Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 7 Tychy | opłacono |
39 | Jaworska Karolina | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
40 | Johna Nicola | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
41 | Jurak Hanna | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 23 Tychy | opłacono |
42 | Jurak Mateusz | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
43 | Juśków Andrzej | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
44 | Kajor Weronika | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | limit osiągnięty |
45 | Kissa Emilia | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | opłacono | |
46 | Kloska Wiktoria | Katowice | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
47 | Kokoszka Julia | Świerczyniec | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
48 | Kokoszka Oliwia | Świerczyniec | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | opłacono | |
49 | Kolarz Wiktoria | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | opłacono | |
50 | Kopczyński Filip | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | limit osiągnięty |
51 | Kopczyński-Danel Oliwier | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | limit osiągnięty |
52 | Kowalczyk Wiktoria | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | sportowa rodzina | opłacono |
53 | Kowalska Oliwia | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
54 | Kowalski Maciej | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
55 | Kozak Karolina | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
56 | Kozieł Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
57 | Kozik Kacper | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 | limit osiągnięty |
58 | Kozioł Kacper | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | opłacono | |
59 | Kozioł Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | opłacono | |
60 | Kozub Michał | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
61 | Kral Gabriel | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
62 | Kryta Franciszek | TYCHY | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 3 Tychy | opłacono |
63 | Kryta Weronika | TYCHY | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 10 Tychy | opłacono |
64 | Krzyżowski Nikodem | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
65 | Kubica Kornel | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
66 | Kłeczek Iga | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
67 | Kłeczek Maja | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
68 | Lewandowska Daria | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | limit osiągnięty |
69 | Lipski Witold | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
70 | Lisowska Daria | Mikołów | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP nr 19 Tychy | opłacono |
71 | Lossa Filip | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SP 17 Tychy | opłacono |
72 | Lubowicka Maja | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | 40-latek Tychy / SP 35 | opłacono |
73 | Lubowicki Wiktor | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | 40-latek Tychy / Przedszkole nr 29 | opłacono |
74 | Machała Martyna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | limit osiągnięty | |
75 | Majcherowicz Kacper | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SSP 19 Tychy | opłacono |
76 | Majcherowicz Szymon | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SSP 19 Tychy | opłacono |
77 | Mańka Maja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | limit osiągnięty |
78 | Mateja Magdalena | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
79 | Mateja Nikodem | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
80 | Mazgaj Wojciech | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
81 | Mazgaj Zofia | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | Biegnięta Rodzinka | opłacono |
82 | Michalik Paulina | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 10 Tychy | opłacono |
83 | Mryka Tymoteusz | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
84 | Mucha Wiktor | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | AKTYWNA MUCHA | opłacono |
85 | Mucha Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | AKTYWNA MUCHA | opłacono |
86 | Nawrocka Blanka | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SSP 19 Tychy | opłacono |
87 | Nawrocki Korneliusz | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 7 Tychy | opłacono |
88 | Niepsuj Ewa | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
89 | Niepsuj Wojciech | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | SP 17 Tychy` | opłacono |
90 | Noras Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
91 | Ostaszewski Kacper | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | opłacono | |
92 | Ostrowski Ksawery | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy` | opłacono |
93 | Pająk Natalia | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole nr 9 w Tychach | opłacono |
94 | Pająk Wojciech | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
95 | Pajowska Maja | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SP 17 Tychy | opłacono |
96 | Palka Gloria | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
97 | Palka Julia | Tychy | Polska | Bieg młodziaka (2006-2008)- 400m | SP 17 Tychy | opłacono |
98 | Palka Laura | Tychy | Polska | Bieg młodzieżowy (2003-2005)- 600m | SP 17 Tychy | opłacono |
99 | Papierniak Anna | Tychy | Polska | Bieg juniora (2009-2011) - 200m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 | opłacono |
100 | Papierniak Piotr | Tychy | Polska | Bieg malucha (2012-2018) - 100m | Przedszkole Sportart | opłacono |
Wyświetleń: 8323