5 KM NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 20 KOSIANOWSKA MONIKA K 1 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 5km NW 0:44:25 6.75 [km/h] 12:53 [min/km]
2 23 KRYSIAK BEATA K 2 DZIERZGOŃ 5km NW 0:45:46 6.55 [km/h] 12:09 [min/km]
3 89 WASZCZUSZYN ALICJA K 3 DZIERZGOŃ 5km NW 0:46:13 6.49 [km/h] 12:15 [min/km]
4 64 WENDOŁOWSKA IZA K 4 DZIERZGOŃ 5km NW 0:46:15 6.49 [km/h] 12:15 [min/km]
5 103 ZIELIŃSKA MONIKA K 5 DZIERZGOŃ 5km NW 0:46:30 6.45 [km/h] 12:18 [min/km]
6 96 MALISZEWSKI MAREK M 1 ELBLĄG 5km NW 0:46:38 6.43 [km/h] 12:20 [min/km]
7 97 ĆWIKLIŃSKA JOANNA K 6 ELBLĄG 5km NW 0:51:27 5.83 [km/h] 12:17 [min/km]
8 100 SZARKO EMILIA K 7 ELBLĄG 5km NW 0:51:27 5.83 [km/h] 12:17 [min/km]

5 KM BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 31 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 1 SZTUM 5km Bieg 0:26:22 11.38 [km/h] 12:16 [min/km]
2 93 MAJEWSKI RADOSŁAW M 2 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:27:20 10.98 [km/h] 12:28 [min/km]
3 81 CHUDZIK KRZYSZTOF M 3 SZTUM SZTUM BIEGA 5km Bieg 0:30:22 9.88 [km/h] 12:04 [min/km]
4 1 BOCHON AGATA K 1 MALBORK 5km Bieg 0:30:42 9.77 [km/h] 12:08 [min/km]
5 18 KONOPACKI SEBASTIAN M 4 KWIDZYN 5km Bieg 0:31:03 9.66 [km/h] 12:13 [min/km]
6 91 KARABIN ANETA K 2 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:32:53 9.12 [km/h] 12:35 [min/km]
7 87 DEMKO MARTA K 3 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:32:53 9.12 [km/h] 12:35 [min/km]
8 95 MALISZEWSKA MARIANNA K 4 ELBLĄG 5km Bieg 0:33:37 8.92 [km/h] 12:43 [min/km]
9 11 GODLEWSKI MAREK M 5 MALBORK 5km Bieg 0:40:37 7.39 [km/h] 12:07 [min/km]
10 65 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 5 MALBORK #BBKTS 5km Bieg 0:42:43 7.02 [km/h] 12:33 [min/km]
11 77 DEMŁO KATARZYNA K 6 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:58:16 5.15 [km/h] 12:39 [min/km]
12 73 MELKA TOMASZ M 6 DZIERZGOŃ 5km Bieg 1:07:52 4.42 [km/h] 12:34 [min/km]
14 77 DEMŁO KATARZYNA K 7 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:58:16 5.15 [km/h] 12:39 [min/km]
15 99 PESZCZAK ELIZA K 8 DZIERZGOŃ 13,4km Rower 1:16:00 0.10 [km/h] 12:12 [min/km]

13,4 KM ROWER

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 88 TOMASZEWSKI JAKUB M 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rower 0:32:32 24.71 [km/h] 12:26 [min/km]
2 74 ŻEMOJDZIN MICHAŁ M 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rower 0:32:33 24.70 [km/h] 12:26 [min/km]
3 72 DOBRENKO MIECZYSŁAW M 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km Rower 0:33:50 23.76 [km/h] 12:31 [min/km]
4 98 GRZYBOWSKI SŁAWOMIR M 4 DZIERZGOŃ 13,4km Rower 0:36:27 22.06 [km/h] 12:43 [min/km]
5 26 LEONIAK BOGDAN M 5 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rower 0:36:59 21.74 [km/h] 12:46 [min/km]
6 28 LEONIAK RENATA K 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rower 0:45:20 17.74 [km/h] 12:23 [min/km]
7 46 SOBOCIŃSKA ALICJA K 2 BRUK 13,4km Rower 0:48:50 16.46 [km/h] 12:39 [min/km]
8 47 SOBOCIŃSKA ELZBIETA K 3 BRUK 13,4km Rower 0:50:30 15.92 [km/h] 12:46 [min/km]
9 79 CHABOWSKA GRAŻYNA K 4 SZTUM SZTUM BIEGA 13,4km Rower 0:50:38 15.88 [km/h] 12:47 [min/km]
10 83 KOWALAK ALEKSANDER M 6 DZIERZGOŃ 13,4km Rower 0:58:56 13.64 [km/h] 12:24 [min/km]
11 63 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 7 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 13,4km Rower 1:04:11 12.53 [km/h] 12:47 [min/km]
12 61 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA K 5 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 13,4km Rower 1:05:52 12.21 [km/h] 12:55 [min/km]
13 33 MACKIEWICZ MACIEK M 8 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 13,4km Rower 1:05:53 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
14 42 PIELA JUSTYNA K 6 TOLKOWIEC GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 13,4km Rower 1:05:53 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
15 48 STEFANOWICZ GRAŻYNA K 7 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 13,4km Rower 1:05:53 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
16 32 MACKIEWICZ KRYSTYNA K 8 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 13,4km Rower 1:05:54 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
17 62 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 9 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 13,4km Rower 1:05:55 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
18 99 PESZCZAK ELIZA K 10 DZIERZGOŃ 13,4km Rower 1:16:00 0.27 [km/h] 12:36 [min/km]

13,4 KM BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 86 MAZERSKI BARTOSZ M 1 M 40-49 SZTUM 13,4km Bieg 0:47:22 16.97 [km/h] 12:32 [min/km]
2 90 SOWIŃSKI PATRYK M 2 M 0-29 TCZEW 13,4km Bieg 0:49:32 16.23 [km/h] 12:42 [min/km]
3 75 TUR MARCIN M 3 M 30-39 MALBORK 13,4km Bieg 0:49:37 16.20 [km/h] 12:42 [min/km]
4 17 KLONOWSKI MARCIN M 4 M 0-29 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km Bieg 0:50:41 15.86 [km/h] 12:47 [min/km]
5 43 POTOCZEK ANDRZEJ M 5 M 30-39 1 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 13,4km Bieg 0:51:19 15.67 [km/h] 12:50 [min/km]
6 10 GIEMBICKI JAN M 6 M 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km Bieg 0:52:37 15.28 [km/h] 12:56 [min/km]
7 5 CHĘTNIK RAFAŁ M 7 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km Bieg 0:52:45 15.24 [km/h] 12:56 [min/km]
8 39 NAJDA SŁAWOMIR M 8 M 40-49 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km Bieg 0:53:43 14.97 [km/h] 12:01 [min/km]
9 4 CEBULA BOGDAN M 9 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km Bieg 0:53:47 14.95 [km/h] 12:01 [min/km]
10 29 LIPIŃSKI MARIUSZ M 10 M 0-29 2 KWIDZYN ANTYLOPY CATANI 13,4km Bieg 0:54:05 14.87 [km/h] 12:02 [min/km]
11 49 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 11 M 50-59 2 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 13,4km Bieg 0:54:30 14.75 [km/h] 12:04 [min/km]
12 50 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 12 M 30-39 3 TCZEW PAMIR TEAM 13,4km Bieg 0:54:39 14.71 [km/h] 12:05 [min/km]
13 44 PYPEĆ MARIUSZ M 13 M 40-49 3 PRABUTY TRAKTOR TEAM KWIDZYN GMINA KWIDZYN 13,4km Bieg 0:55:06 14.59 [km/h] 12:07 [min/km]
14 37 MICHALSKI DOMINIK M 14 M 0-29 3 DZIAŁDOWO 13,4km Bieg 0:56:48 14.15 [km/h] 12:14 [min/km]
15 6 DANIEL KACPER M 15 M 0-29 4 KARPINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 13,4km Bieg 0:56:50 14.15 [km/h] 12:14 [min/km]
16 94 SZARKO MACIEJ M 16 M 40-49 4 ELBLĄG 13,4km Bieg 0:57:04 14.09 [km/h] 12:16 [min/km]
17 56 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 17 M 40-49 5 PARPARY 13,4km Bieg 0:57:16 14.04 [km/h] 12:16 [min/km]
18 80 CHABOWSKI TOMASZ M 18 M 50-59 3 SZTUM SZTUM BIEGA 13,4km Bieg 0:58:02 13.85 [km/h] 12:20 [min/km]
19 7 DERLAGA KAMIL M 19 M 0-29 5 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 13,4km Bieg 0:59:48 13.44 [km/h] 12:28 [min/km]
20 84 SUCHOMSKI MARCIN M 20 M 30-39 4 NOWY STAW 13,4km Bieg 1:00:15 13.34 [km/h] 12:30 [min/km]
21 67 WYSOCKI MARIUSZ M 21 M 50-59 4 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 13,4km Bieg 1:01:13 13.13 [km/h] 12:34 [min/km]
22 38 MROCZKOWSKI TOMASZ M 22 M 30-39 5 MALBORK 13,4km Bieg 1:01:20 13.11 [km/h] 12:35 [min/km]
23 70 ZIMNY SEBASTIAN M 23 M 30-39 6 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY,REEBOK RUN CREW TCZEW 13,4km Bieg 1:01:34 13.06 [km/h] 12:36 [min/km]
24 30 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF M 24 M 40-49 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km Bieg 1:01:51 13.00 [km/h] 12:37 [min/km]
25 2 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 25 M 30-39 7 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:02:19 12.90 [km/h] 12:39 [min/km]
26 14 JERZYK PAWEŁ M 26 M 30-39 8 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 13,4km Bieg 1:02:23 12.89 [km/h] 12:39 [min/km]
27 15 JERZYK ROBERT M 27 M 40-49 7 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 13,4km Bieg 1:03:05 12.75 [km/h] 12:42 [min/km]
28 71 ŻEMETRO RYSZARD M 28 M 50-59 5 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 13,4km Bieg 1:03:34 12.65 [km/h] 12:45 [min/km]
29 34 MATEJUK ARKADIUSZ M 29 M 30-39 9 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13,4km Bieg 1:03:37 12.64 [km/h] 12:45 [min/km]
30 45 REDLIN MATEUSZ M 30 M 30-39 10 MALBORK MALBORK BIEGA 13,4km Bieg 1:03:48 12.60 [km/h] 12:46 [min/km]
31 3 BUJALSKI ANDRZEJ M 31 M 30-39 11 DZIERZGOŃ AC CARRIGTWOHILL 13,4km Bieg 1:04:15 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
32 40 NIEWIADOMSKI PATRYK M 32 M 0-29 6 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 13,4km Bieg 1:04:15 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
33 59 TRZCIŃSKI GRZEGORZ M 33 M 50-59 6 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 13,4km Bieg 1:04:28 12.47 [km/h] 12:49 [min/km]
34 60 WASIEWICZ TOMASZ M 34 M 0-29 7 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:05:18 12.31 [km/h] 12:52 [min/km]
35 101 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 35 M 50-59 7 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 13,4km Bieg 1:05:31 12.27 [km/h] 12:53 [min/km]
36 16 KASCHEL PATRYK M 36 M 0-29 8 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 13,4km Bieg 1:05:36 12.26 [km/h] 12:54 [min/km]
37 22 KRÓLIK JACEK M 37 M 40-49 8 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 13,4km Bieg 1:06:07 12.16 [km/h] 12:56 [min/km]
38 92 KUCIŃSKI IRENEUSZ M 38 M 40-49 9 PASŁĘK 13,4km Bieg 1:06:21 12.12 [km/h] 12:57 [min/km]
39 57 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW M 39 M 30-39 12 PASŁĘK 13,4km Bieg 1:06:22 12.11 [km/h] 12:57 [min/km]
40 58 TOŁKACZ WOJCIECH M 40 M 50-59 8 MALBORK MALBORK BIEGA 13,4km Bieg 1:06:22 12.11 [km/h] 12:57 [min/km]
41 66 WYSOCKA ALICJA K 1 K 40-49 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 13,4km Bieg 1:07:08 11.98 [km/h] 12:01 [min/km]
42 73 MELKA TOMASZ M 41 M 0-29 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:07:52 11.85 [km/h] 12:04 [min/km]
43 78 PIOTROWSKI LECH M 42 M 50-59 9 SZTUM 13,4km Bieg 1:08:33 11.73 [km/h] 12:07 [min/km]
44 41 OLEJARCZYK PIOTR M 43 M 50-59 10 ELBLĄG 13,4km Bieg 1:10:29 11.41 [km/h] 12:16 [min/km]
45 82 MARKOWSKI KAMIL M 44 M 30-39 13 SZTUM 13,4km Bieg 1:10:30 11.40 [km/h] 12:16 [min/km]
46 69 ZIMNA AGNIESZKA K 2 K 30-39 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 13,4km Bieg 1:10:47 11.36 [km/h] 12:17 [min/km]
47 68 ZIMNA ANNA K 3 K 30-39 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW 13,4km Bieg 1:11:17 11.28 [km/h] 12:19 [min/km]
48 24 KUSZTAL DAGMARA K 4 K 0-29 1 SZTUM ACTIVE&FIT SZTUM 13,4km Bieg 1:11:58 11.17 [km/h] 12:22 [min/km]
49 36 MĄKOSA MARTYNA K 5 K 0-29 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / PAMIR TEAM 13,4km Bieg 1:12:06 11.15 [km/h] 12:23 [min/km]
50 25 LEONIAK ADAM M 45 M 0-29 9 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Bieg 1:12:29 11.09 [km/h] 12:25 [min/km]
51 102 ŚLĘZAK ADAM M 46 M 0-29 10 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 13,4km Bieg 1:13:20 10.96 [km/h] 12:28 [min/km]
52 55 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 6 K 30-39 1 PARPARY 13,4km Bieg 1:13:44 10.90 [km/h] 12:30 [min/km]
53 9 DZIEDZIC RAFAŁ M 47 M 30-39 14 KORZENIEWO TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 13,4km Bieg 1:14:50 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
54 21 KOWNACKI WALDEMAR M 48 M 50-59 11 MALBORK 13,4km Bieg 1:21:51 9.82 [km/h] 12:06 [min/km]
55 53 SZEWCZUN ANNA K 7 K 0-29 3 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:23:06 9.68 [km/h] 12:12 [min/km]
56 54 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 8 K 40-49 1 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:23:06 9.68 [km/h] 12:12 [min/km]
57 13 JABŁOŃSKI RAFAŁ M 49 M 30-39 15 MALBORK 13,4km Bieg 1:24:19 9.54 [km/h] 12:18 [min/km]
58 19 KOSECKI SŁAWOMIR M 50 M 30-39 16 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13,4km Bieg 1:32:55 8.65 [km/h] 12:56 [min/km]
59 35 MATEJUK MARCIN M 51 M 30-39 17 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13,4km Bieg 1:32:56 8.65 [km/h] 12:56 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ