Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Przedpełski Tomek Rogozino START Bieg Główny (10km) Active Runners Płock
2 Mrówczyński Grzegorz Otwock START Bieg Główny (10km)
3 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą START Bieg Główny (10km) Arising Angels No Pain Team
4 Piotrowicz Sławomir Raciąż START Bieg Główny (10km)
5 ŁUKASZEWICZ RYSZARD WARSZAWA START Bieg Towarzyszący (3,5km)
6 Zakrzewska Joanna Naruszewo START Bieg Główny (10km)
7 Anowski Adrian Naruszewo START Bieg Główny (10km)
8 Mariańska Katarzyna Naruszewo START Bieg Główny (10km)
9 Kopczyński Jarosław Płońsk START Bieg Towarzyszący (3,5km)
10 Górowska Mariola Ciechanów START Bieg Główny (10km)
11 Moskal Paweł Kurzętnik START Bieg Główny (10km) Kurzętnik Biega
12 Podlecki Krzysztof Młock START Bieg Główny (10km) KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
13 Podlecki Maciej Młock START Bieg Główny (10km) KB TKKF Promyk Ciechanów
14 Górowska Anna Górowska Ciechanów START Bieg Główny (10km)
15 Bany Robert Sokołówek START Bieg Główny (10km) KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
16 Przybyszewski Łukasz Płońsk START Bieg Główny (10km)
17 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi START Bieg Główny (10km) Nasielsk Baszta Team
18 Krajewski Przemysław Warszawa START Bieg Główny (10km) LECZO TEAM
19 Turczyńska Monika Warszawa START Bieg Główny (10km) LECZO TEAM
20 MARCZAK Grażyna Warszawa START Bieg Główny (10km)
21 Kiełkiewicz zbyszek Glinojeck START Bieg Główny (10km)
22 Webster Alan Płońsk START Bieg Główny (10km)
23 Kociński Adrian Płońsk START Bieg Główny (10km)
24 Małgorzata Zakrzewska Warszawa START Bieg Towarzyszący (3,5km)
25 Błaszczak Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki START Bieg Towarzyszący (3,5km)
26 Gortat Igor Glinojeck START Bieg Główny (10km)
27 Racinowski Dariusz Płońsk START Bieg Główny (10km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
28 Stawicki Zbigniew Płock START Bieg Główny (10km) biegamPłock team
29 Szyprowski Robert Altanka START Bieg Towarzyszący (3,5km)
30 szyprowska joanna altanka START Bieg Główny (10km)
31 Nowak Paulina Torun START Bieg Towarzyszący (3,5km)
32 Goszczycki Rafał Goszczyce Poświętne START Bieg Towarzyszący (3,5km)
33 Cieplińska Wioletta Warszawa START Bieg Główny (10km) Naprzód Młociny
34 Kłosiński Paweł Płońsk START Bieg Główny (10km) KB IM .P.SĘKOWSKIEGO
35 Bacia Dawid Ciechanów START Bieg Towarzyszący (3,5km) Mazovia Proactiv
36 Golacik Adrian Płońsk START Bieg Główny (10km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
37 Zawadzka Agnieszka Ciechanów START Bieg Towarzyszący (3,5km) Mazovia Proactiv
38 Peszczyński Mateusz Ciechanów START Bieg Towarzyszący (3,5km) Klampa Ciechanów Mazovia ProActiv
39 Zawadzki Stanisław Ciechanów START Bieg Główny (10km) Mazovia Proactiv
40 Kozłowski Marcin Pułtusk START Bieg Główny (10km) Lider Winnica
41 Bryśkiewicz Jacek Winnica START Bieg Główny (10km) Lider Winnica
42 Chmieliński Marek Rybitwy START Bieg Towarzyszący (3,5km)
43 Ligocka Natalia Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
44 Goszczycki Wojciech Baboszewo START Bieg Główny (10km)
45 Michalak Jerzy Plonsk START Bieg Towarzyszący (3,5km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
46 Pomianowska Ewelina Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
47 Kopeć Krzysztof Ciechanów START Bieg Główny (10km)
48 Kopeć Katarzyna Ciechanów START Bieg Główny (10km)
49 Sitnik Bartłomiej WARSZAWA START Bieg Główny (10km)
50 Kamiński Paweł Warszawa START Bieg Główny (10km) arturkurek.pro
51 GUT CEZARY UNIECK START Bieg Towarzyszący (3,5km)
52 Gut Beata Unieck START Bieg Towarzyszący (3,5km)
53 Sotowicz Sławomir grudziądz START Bieg Towarzyszący (3,5km) bez klubu
54 Tucholska Monika Grodzisk Mazowiecki START Bieg Główny (10km) Lubię Placki!!!
55 Tucholski Bartłomiej Grodzisk Mazowiecki START Bieg Główny (10km) Lubię Placki!!!
56 Tucholski Błażej Pawłowo START Bieg Główny (10km)
57 Błażejczyk Sylwester Warszawa START Bieg Główny (10km)
58 Macugowski Mariusz Nowy Dwór Mazowiecki START Bieg Główny (10km) KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
59 Ciarka Paweł Płońsk START Bieg Główny (10km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
60 Warchoł Artur Kuchary Królewskie START Bieg Główny (10km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
61 Kłoszewski Ireneusz Płońsk START Bieg Towarzyszący (3,5km)
62 Starczewska Ola Jarocin START Bieg Towarzyszący (3,5km)
63 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 START Bieg Główny (10km)
64 Krupińska Agnieszka Cempkowo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
65 Karpińska Agnieszka Sochocin START Bieg Towarzyszący (3,5km)
66 Pietrzak Aleksandra Płońsk START Bieg Towarzyszący (3,5km)
67 Karwowski Daniel Płońsk START Bieg Główny (10km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
68 Idzikowska Monika Sochocin START Bieg Towarzyszący (3,5km)
69 Idzikowski Andrzej Sochocin START Bieg Główny (10km)
70 Opałka Jan Płońsk START Bieg Główny (10km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
71 Kalota Dariusz Płock START Bieg Główny (10km)
72 Bulaszewska Agnieszka Płońsk START Bieg Towarzyszący (3,5km)
73 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo START Bieg Główny (10km) TKKF KUBUŚ Sierpc
74 Szmulewicz Michał Bodzanów START Bieg Główny (10km) Sokół Bodzanów
75 Murawski Dariusz Baboszewo START Bieg Główny (10km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
76 Orzechowski Paweł Płońsk START Bieg Towarzyszący (3,5km) Płońscy Patrioci
77 Starczewska Iwona Jarocin START Bieg Towarzyszący (3,5km)
78 Podlecka Anita Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
79 Wichowska Ewelina Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
80 Sędzicka Anna Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
81 Liszewski Piotr Plonsk START Bieg Towarzyszący (3,5km) Płońscy Patrioci
82 Portacha Jarosław Wołomin START Bieg Główny (10km) ZABIEGANY WOŁOMIN
83 Malżycki Piotr Wołomin START Bieg Główny (10km) ZABIEGANY WOŁOMIN
84 Bombała Michał Płońsk START Bieg Towarzyszący (3,5km) Płońscy Patrioci
85 Kosiarek Edyta Zyrardów START Bieg Główny (10km)
86 Piekut Stefan Płock START Bieg Główny (10km) TKKF Płock
87 Wierucka Monika Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
88 Kłoszewska Natalia Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
89 Wierucka Aleksandra Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
90 Kłoszewski Kamil Baboszewo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
91 Zakrzewski Marcin Warszawa START Bieg Główny (10km)
92 Sieciński Daniel Tłuchowo START Bieg Towarzyszący (3,5km)
93 Tyburska Klaudia Marychnów START Bieg Towarzyszący (3,5km)
94 Pietrzak Joanna Marychnów START Bieg Towarzyszący (3,5km)
95 Antonowicz Maciej Kosewko START Bieg Główny (10km)
96 Cichocki Krzysztof Cichocki Kołoząb START Bieg Główny (10km)
97 Pawlak Andrzej Cichanów START Bieg Główny (10km) KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
98 Gredke Robert Płońsk START Bieg Główny (10km) BieganieMoje40Plus
99 Rowicki Piotr Kaliszki START Bieg Główny (10km) MisiOtim
100 Żochowski Robert Płońsk START Bieg Towarzyszący (3,5km) BHPPARTNER


Wyświetleń: 3002

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ