Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przedpełski Tomek | Rogozino | Polska | START Bieg Główny (10km) | Active Runners Płock | |
2 | Mrówczyński Grzegorz | Otwock | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
3 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | START Bieg Główny (10km) | Arising Angels No Pain Team | |
4 | Piotrowicz Sławomir | Raciąż | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
5 | ŁUKASZEWICZ RYSZARD | WARSZAWA | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
6 | Zakrzewska Joanna | Naruszewo | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
7 | Anowski Adrian | Naruszewo | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
8 | Mariańska Katarzyna | Naruszewo | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
9 | Kopczyński Jarosław | Płońsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
10 | Górowska Mariola | Ciechanów | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
11 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | START Bieg Główny (10km) | Kurzętnik Biega | |
12 | Podlecki Krzysztof | Młock | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
13 | Podlecki Maciej | Młock | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
14 | Górowska Anna Górowska | Ciechanów | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
15 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
16 | Przybyszewski Łukasz | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
17 | Szarszewski Marcin | Nowe Pieścirogi | Polska | START Bieg Główny (10km) | Nasielsk Baszta Team | |
18 | Krajewski Przemysław | Warszawa | Polska | START Bieg Główny (10km) | LECZO TEAM | |
19 | Turczyńska Monika | Warszawa | Polska | START Bieg Główny (10km) | LECZO TEAM | |
20 | MARCZAK Grażyna | Warszawa | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
21 | Kiełkiewicz zbyszek | Glinojeck | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
22 | Webster Alan | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
23 | Kociński Adrian | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
24 | Małgorzata Zakrzewska | Warszawa | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
25 | Błaszczak Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
26 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
27 | Racinowski Dariusz | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
28 | Stawicki Zbigniew | Płock | Polska | START Bieg Główny (10km) | biegamPłock team | |
29 | Szyprowski Robert | Altanka | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
30 | szyprowska joanna | altanka | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
31 | Nowak Paulina | Torun | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
32 | Goszczycki Rafał | Goszczyce Poświętne | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
33 | Cieplińska Wioletta | Warszawa | Polska | START Bieg Główny (10km) | Naprzód Młociny | |
34 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB IM .P.SĘKOWSKIEGO | |
35 | Bacia Dawid | Ciechanów | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | Mazovia Proactiv | |
36 | Golacik Adrian | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
37 | Zawadzka Agnieszka | Ciechanów | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | Mazovia Proactiv | |
38 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | Klampa Ciechanów Mazovia ProActiv | |
39 | Zawadzki Stanisław | Ciechanów | Polska | START Bieg Główny (10km) | Mazovia Proactiv | |
40 | Kozłowski Marcin | Pułtusk | Polska | START Bieg Główny (10km) | Lider Winnica | |
41 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | START Bieg Główny (10km) | Lider Winnica | |
42 | Chmieliński Marek | Rybitwy | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
43 | Ligocka Natalia | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
44 | Goszczycki Wojciech | Baboszewo | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
45 | Michalak Jerzy | Plonsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
46 | Pomianowska Ewelina | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
47 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
48 | Kopeć Katarzyna | Ciechanów | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
49 | Sitnik Bartłomiej | WARSZAWA | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
50 | Kamiński Paweł | Warszawa | Polska | START Bieg Główny (10km) | arturkurek.pro | |
51 | GUT CEZARY | UNIECK | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
52 | Gut Beata | Unieck | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
53 | Sotowicz Sławomir | grudziądz | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | bez klubu | |
54 | Tucholska Monika | Grodzisk Mazowiecki | Polska | START Bieg Główny (10km) | Lubię Placki!!! | |
55 | Tucholski Bartłomiej | Grodzisk Mazowiecki | Polska | START Bieg Główny (10km) | Lubię Placki!!! | |
56 | Tucholski Błażej | Pawłowo | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
57 | Błażejczyk Sylwester | Warszawa | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
58 | Macugowski Mariusz | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
59 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
60 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
61 | Kłoszewski Ireneusz | Płońsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
62 | Starczewska Ola | Jarocin | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
63 | Piekut Andrzej | 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
64 | Krupińska Agnieszka | Cempkowo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
65 | Karpińska Agnieszka | Sochocin | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
66 | Pietrzak Aleksandra | Płońsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
67 | Karwowski Daniel | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
68 | Idzikowska Monika | Sochocin | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
69 | Idzikowski Andrzej | Sochocin | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
70 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
71 | Kalota Dariusz | Płock | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
72 | Bulaszewska Agnieszka | Płońsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
73 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | Polska | START Bieg Główny (10km) | TKKF KUBUŚ Sierpc | |
74 | Szmulewicz Michał | Bodzanów | Polska | START Bieg Główny (10km) | Sokół Bodzanów | |
75 | Murawski Dariusz | Baboszewo | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
76 | Orzechowski Paweł | Płońsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | Płońscy Patrioci | |
77 | Starczewska Iwona | Jarocin | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
78 | Podlecka Anita | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
79 | Wichowska Ewelina | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
80 | Sędzicka Anna | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
81 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | Płońscy Patrioci | |
82 | Portacha Jarosław | Wołomin | Polska | START Bieg Główny (10km) | ZABIEGANY WOŁOMIN | |
83 | Malżycki Piotr | Wołomin | Polska | START Bieg Główny (10km) | ZABIEGANY WOŁOMIN | |
84 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | Płońscy Patrioci | |
85 | Kosiarek Edyta | Zyrardów | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
86 | Piekut Stefan | Płock | Polska | START Bieg Główny (10km) | TKKF Płock | |
87 | Wierucka Monika | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
88 | Kłoszewska Natalia | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
89 | Wierucka Aleksandra | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
90 | Kłoszewski Kamil | Baboszewo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
91 | Zakrzewski Marcin | Warszawa | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
92 | Sieciński Daniel | Tłuchowo | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
93 | Tyburska Klaudia | Marychnów | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
94 | Pietrzak Joanna | Marychnów | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | ||
95 | Antonowicz Maciej | Kosewko | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
96 | Cichocki Krzysztof Cichocki | Kołoząb | Polska | START Bieg Główny (10km) | ||
97 | Pawlak Andrzej | Cichanów | Polska | START Bieg Główny (10km) | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
98 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | START Bieg Główny (10km) | BieganieMoje40Plus | |
99 | Rowicki Piotr | Kaliszki | Polska | START Bieg Główny (10km) | MisiOtim | |
100 | Żochowski Robert | Płońsk | Polska | START Bieg Towarzyszący (3,5km) | BHPPARTNER |
Wyświetleń: 7842