Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sosnowski Karol Katowice Bieg 10 km
2 Czyż Marcin Katowice Bieg 10 km
3 Brzyski Konrad Tychy Bieg 10 km
4 Andraczek Tomasz Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś
5 Marekwica Jakub Katowice Bieg 5 km Mk team
6 Wolny Anna Chorzów Bieg 5 km
7 Podemska-Rejdych Dominika Tychy Bieg 10 km
8 Kwaśny Klaudia Siemianowice Śląskie Bieg 5 km LOKOMOTIW MOSKWA
9 Palka Dawid Tychy Bieg 5 km 40 - latek Tychy / KMP Tychy
10 Kruczek Monika Kruczek Tychy Bieg 10 km Team Papry
11 Koszlaga Agnieszka Siemianowice Sl. Bieg 5 km
12 Równicki Marcin Będzin Bieg 10 km #cobejrzecPL
13 Wojtasiński Dawid Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
14 Sikora Martyna Chorzów Bieg 5 km opłacono
15 Wróbel Łukasz Katowice Bieg 10 km PwC SDC Runners Team opłacono
16 Płóciennik Aleksander Bytom Bieg 5 km opłacono
17 Staroń Jakub Siemianowice Śląskie Bieg 10 km LOKOMOTIW MOSKWA opłacono
18 Pstraś Leszek Katowice Bieg 5 km parkrun Katowice opłacono
19 ŻAKOWIECKA BARBARA KATOWICE Bieg 5 km
20 Podlewska Karolina Katowice Bieg 5 km Carbon Paws opłacono
21 Podlewska Lena Katowice Bieg 5 km Carbon Paws opłacono
22 Duszyńska Marta Katowice Bieg 10 km Dżem team opłacono
23 Beil-Sipko Sonia Katowice Bieg 5 km opłacono
24 Rusinek-Rzymowska Julita Katowice Bieg 10 km
25 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg 10 km Lotom bo Lubia opłacono
26 Łukaszewska Magdalena Katowice Bieg 5 km opłacono
27 SOLARZ MARIOLA KATOWICE Bieg 5 km opłacono
28 Weistand Monika Mysłowice Bieg 10 km opłacono
29 Szewczyk Roman Bytom Bieg 10 km Btm rounners
30 Kobielska Natalia Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
31 Aydzeichyk Andrei Katowice Bieg 10 km opłacono
32 Hernas Tomasz Katowice Bieg 5 km
33 Skrzypek Aneta Katowice Bieg 5 km
34 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
35 Trasko Uladzimir Katowice Bieg 10 km opłacono
36 Jerzycki Tomasz Mysłowice Bieg 5 km Rodzinka Run Team
37 Olejnik Adam Nysa Bieg 10 km opłacono
38 BITSIAI YAHOR Będzin Bieg 10 km opłacono
39 Parzelski Mikołaj Kraków Marsz NW opłacono
40 Jerzycki Mariusz Katowice Bieg 5 km Rodzinka Run Team opłacono
41 Pietrzak Filip Ożarów Mazowiecki Bieg 5 km Śląski Uniwersytet Medyczny opłacono
42 Kocot Bogusława Libiąż Marsz NW Luz Libiąż Nordic Walking
43 Kulisa Patrycja Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
44 Jarczyk Wojciech Mikołów Bieg 10 km Rodzinka Run Team opłacono
45 Piotrowska Marta Gliwice Bieg 5 km Malczusia Team opłacono
46 Toporek Henryk Siemianowice śląskie Bieg 5 km MK TEAM opłacono
47 Ucher Aniela Rybnik Marsz NW Klub RKNW Rybnik opłacono
48 Piotrowska Krystyna Rybnik Marsz NW Klub RKNW Rybnik opłacono
49 Szajer Jadwiga Rybnik Marsz NW Klub RKNW Rybnik opłacono
50 Ucher Holona Izabela Rybnik Marsz NW opłacono
51 Hupacz Mateusz Katowice Bieg 10 km opłacono
52 Krawczyk Klaudia Sosnowiec Marsz NW opłacono
53 Pietruszka Przemysław Sosnowiec Bieg 5 km wkurw_team opłacono
54 Świdergoł Piotr Katowice Bieg 10 km Rodzinka Run Team opłacono
55 Szymański Piotr Bytom Bieg 10 km opłacono
56 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW LECYMY DURŚ opłacono
57 Kotliński Grzegorz Katowice Bieg 10 km opłacono
58 Bryłka Radosław Katowice Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej opłacono
59 Draczyński Patryk Bytom Bieg 10 km opłacono
60 Olewicz Mikołaj Mysłowice Bieg 10 km opłacono
61 Antonowicz-Olewicz Anna Mysłowice Marsz NW opłacono
62 Skowroński Szymon Tychy Bieg 10 km BSFZ opłacono
63 Batejko Beata Chorzów Bieg 10 km BeeTeam opłacono
64 Garncarz Aleksandra Zawiercie Bieg 5 km
65 KHARYTYNYCH INNA BĘDZIN Bieg 10 km ILR opłacono
66 Pendolski Franciszek Katowice Bieg 10 km
67 Wiener Marcin Katowice Bieg 5 km opłacono
68 Szmajduch Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Szalone księgowe opłacono
69 Płonka Joanna Katowice Bieg 10 km Szalone księgowe opłacono
70 Tomasik Aleksandra Katowice Bieg 5 km opłacono
71 Świtoń Ewa Katowice Bieg 5 km opłacono
72 Michla Ewa Katowice Bieg 5 km
73 Pietrakowska Agnieszka Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
74 Matejek Weronika Katowice Bieg 10 km opłacono
75 Mirończuk Agata KATOWICE Bieg 10 km
76 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś
77 Kaczyńska Karolina Katowice Bieg 5 km opłacono
78 Kubata Henryk Katowice Marsz NW
79 Kuzia Marcin Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
80 Wilczak Małgorzata Libiąż Marsz NW Luz Libiąż Nordic Walking
81 Wątroba Agnieszka Libiąż Marsz NW Luz Libiąż Nordic Walking
82 Załęcka Monika Katowice Bieg 10 km parkrun Katowice opłacono
83 Matyjasik Estera Katowice Bieg 5 km
84 Kuzia Katarzyna Katowice Bieg 5 km opłacono
85 Michla Anna Katowice Bieg 5 km opłacono
86 Zagała Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
87 Rojek Monika Będzin Bieg 10 km opłacono
88 Bonk Barbara Katowice Bieg 5 km
89 JAKUBCZAK JOANNA KATOWICE Bieg 5 km opłacono
90 Strzelczyk Ewa Katowice Bieg 10 km opłacono
91 Stabla Adam Tychy Bieg 10 km opłacono
92 Góral Michał Mysłowice Bieg 5 km opłacono
93 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Bieg 5 km opłacono
94 Szpila Agnieszka Chorzów Bieg 10 km opłacono
95 Pradela Damian Pradela Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
96 Ludwik Jolanta Katowice Marsz NW opłacono
97 Wójcik Anna Katowice Marsz NW opłacono
98 Baron Krzysztof Piekary śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś opłacono
99 Sołtysik Maria Sosnowiec Marsz NW Pogoria Biega opłacono
100 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś opłacono


Wyświetleń: 7996

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ