Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
2 | Andraczek Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | |
3 | Antonowicz-Olewicz Anna | Mysłowice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
4 | Aydzeichyk Andrei | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
5 | Baar Izabela | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Siemianowice i przyjeciele biegaja | opłacono |
6 | Badek Kinga | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
7 | Bagińska Dorota | Sławków | Polska | Marsz NW | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | opłacono |
8 | Bajor Aneta | Żory | Polska | Bieg 5 km | Rebellion Of Free RUNNERS | |
9 | Bajor Rafal | Żory | Polska | Bieg 5 km | Rebellion Of Free RUNNERS | |
10 | Baranek Tomasz | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | Zannini Biega | opłacono |
11 | Barańska-Dejas Ewa | Mysłowice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
12 | Barć Basia | Jaworzno | Polska | Marsz NW | BB Team | |
13 | Barczyk Kalina | Gliwice | Polska | Bieg 5 km | Malczusia Team | opłacono |
14 | Baron Krzysztof | Piekary śląskie | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono |
15 | Baron Simona | Pszów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
16 | Bartodziej Aleksandra | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg 5 km | ||
17 | Batejko Beata | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | BeeTeam | opłacono |
18 | Bauer Mirosław | Tychy | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
19 | Beil-Sipko Sonia | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
20 | BITSIAI YAHOR | Będzin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
21 | Bobula Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
22 | Bojanowski Błażej | Katowice | Polska | Bieg 10 km | #OnkologianaCeglanej | opłacono |
23 | Bonk Barbara | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
24 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Yellobike | opłacono |
25 | BOREK Paulina | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Yellobike | |
26 | Boroń Adrianna | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
27 | BOROŃ Tomek | Tychy | Polska | Marsz NW | RUNHOGS Tychy | |
28 | briańska-kordecka aleksandra | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
29 | Bryłka Radosław | Katowice | Polska | Bieg 5 km | #OnkologiaNaCeglanej | opłacono |
30 | Brzózka Karina | Świetochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
31 | Brzyski Konrad | Tychy | Polska | Bieg 10 km | ||
32 | Budny Piotr | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
33 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
34 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ||
35 | Bzdyk Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg 5 km | parkrun Katowice | opłacono |
36 | Błach Patrycja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
37 | Błaszczyk Czesław | Katowice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
38 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
39 | CIESIELSKA Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW | opłacono | |
40 | CIESIELSKI ADRIAN | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
41 | Cyburt Natalia | Rydułtowy | Polska | Bieg 5 km | Oko w oko z rakiem | opłacono |
42 | Cygert Fabian | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Śląski Klub Karate "Goliat" | opłacono |
43 | Czapran Magdalena | Pyskowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
44 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Marsz NW | opłacono | |
45 | Czyż Marcin | Katowice | Polska | Bieg 10 km | ||
46 | Dec Justyna | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Oko w Oko z Rakiem | opłacono |
47 | Derus Jakub | Katowice | Polska | Bieg 10 km | #OnkologiaNaCeglanej | opłacono |
48 | Deska Paweł | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
49 | Dolińska Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | Kato Parkrun Dog Team | |
50 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW | ||
51 | Draczyński Patryk | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
52 | Dubas Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | J&A | |
53 | Duda Łukasz | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | Team Biegowy BATORY LOTO | opłacono |
54 | Duszyńska Marta | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Dżem team | opłacono |
55 | DZIANO ŁUKASZ | SIEMIANOWICE ŚL. | Polska | Bieg 10 km | MK team | opłacono |
56 | Dziekanowska Agnieszka | Knurów | Polska | Bieg 10 km | ||
57 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Famuła Team | opłacono |
58 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
59 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | Wirusy | opłacono |
60 | Fus Julia | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | |
61 | Gamza Bogna | Siemianowice Ślaskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
62 | Garncarz Aleksandra | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
63 | Garncarz Aleksandra | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | ||
64 | Garncarz Damian | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
65 | Garyga Łukasz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | RUNHOGS Tychy | opłacono |
66 | Gawełczyk Maria | Rybnik | Polska | Marsz NW | opłacono | |
67 | Gizara Sławomir | Libiaz | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
68 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
69 | Góral Michał | Mysłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
70 | Gorgoń Ewa | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | #OnkologiaNaCeglanej | opłacono |
71 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Marsz NW | Katowice 49 | opłacono |
72 | Gos Barbara | MYSŁOWICE | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
73 | Grabarczyk Anna | Rydułtowy | Polska | Bieg 5 km | Oko w Oko z Rakiem | opłacono |
74 | Grabowska Anita | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
75 | Granieczna Anna | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
76 | Gros Agnieszka | Katowice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
77 | Grudniok Damian | Katowice | Polska | Bieg 5 km | CARBON OCR RACING TEAM | opłacono |
78 | Gryc Sylwia | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
79 | Grychtoł Karolina | Mikołów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
80 | Grzelak Martyna | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ||
81 | Gulajski Mariusz | Katowice | Polska | Bieg 5 km | GAMA KATOWICE | opłacono |
82 | Gwiazda Mariola | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
83 | Gwiazda Wiesław | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
84 | Głowacz Kamil | Jaworzno-Ciężkowice | Polska | Bieg 10 km | #Wkurw_Team | |
85 | Harazin Anna | Pawłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
86 | Harężlak Aleksandra | Gliwice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
87 | Hartel Anna | Mikołów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
88 | Hartel Marcin | Mikołów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
89 | Hernas Tomasz | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
90 | Hojnca Adam | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | parkrun Katowice | opłacono |
91 | Hornik Justyna | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
92 | Horzela Małgorzata | Mikołów | Polska | Marsz NW | Cuda na kijach | opłacono |
93 | Hupacz Mateusz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
94 | JAKUBCZAK JOANNA | KATOWICE | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
95 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Polska | Bieg 10 km | Lotom bo Lubia | opłacono |
96 | Janas Maria | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
97 | Jarczyk Wojciech | Mikołów | Polska | Bieg 10 km | Rodzinka Run Team | opłacono |
98 | Jarosz Arkadiusz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Ochoczo Wspieramy Rekreację | |
99 | Jerzycki Mariusz | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Rodzinka Run Team | opłacono |
100 | Jerzycki Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg 5 km | Rodzinka Run Team |
Wyświetleń: 16732