TEST COOPERA dla Wszystkich
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Serowik Patryk Ostrołęka Start biegu 13:00
2 Trzciński Fabian Antonie Start biegu 12:30 2 LO Ostrołęka
3 Tyc Anna Olszewo-Borki Start biegu 10:00 2LO Ostrołęka
4 Grabowski Jerzy Ostrołęka Start biegu 11:00 Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki
5 Kaczmarczyk Nadia Nowa Wieś Start biegu 12:30 Drużyna Rodzina
6 Kaczmarczyk Nina Nowa Wieś Start biegu 12:30 Drużyna Rodzina
7 Grabowska Krystyna Stacja Ostrołęka Start biegu 11:00
8 Kotowska Beata Ostrołęka Start biegu 11:00 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce/ UKS CLAN
9 Kiernozek Filip Zabrodzie Start biegu 12:00 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce
10 Wielechowski Wiktor Nowa Wieś Start biegu 13:00 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce
11 Mateusiak Natalia Goworowo Start biegu 10:30 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce
12 Laczkowska Natalia Ostrołęka Start biegu 10:00 Decathlon Ostrołęka
13 Bałdyga Dawid Nowa Ruda Start biegu 11:00
14 Sadowska Izabela Rybaki Start biegu 11:00
15 Sadowska Karolina Rybaki Start biegu 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
16 Prusik Marta Ostrołęka Start biegu 10:00 Decathlon Ostrołęka
17 Prytulak Jakub Ostrołęka Start biegu 10:00 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce/ UKS CLAN
18 Białobrzewska Paulina Baranowo Start biegu 10:30 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce
19 Białobrzewska Wioletta Baranowo Start biegu 10:30 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce
20 Symołon Zuzanna Baranowo Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
21 Hołówka Tomasz Hołówka Gdańsk Start biegu 10:00 Decathlon Ostrołęka
22 Parzych Bartosz Ostrołęka Start biegu 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
23 Bona Jakub Ostrołęka Start biegu 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
24 Dębski Patryk Pokrzywnica Start biegu 13:00 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce/ UKS CLAN
25 Kur Laura Ostrołęka Start biegu 11:00 2 LO Ostrołęka
26 Mróz Natalia Rososz Start biegu 11:00 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce
27 Deptuła Jolanta Oborczyska17 Start biegu 13:00
28 Niegowska Julia Ludwinowo Start biegu 11:00 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce/ UKS CLAN
29 Parzych Patrycja Ostrołęka Start biegu 11:00 2 LO Ostrołęka
30 Żebrowska Julia Ostrołęka Start biegu 11:00 2 LO Ostrołęka
31 Olszewski Mateusz Ostrołęka Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
32 Oleksiak Martyna Ostrołęka Start biegu 12:00 UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP6
33 Różycka Weronika Ostrołęka Start biegu 12:00 UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP6
34 Lenkiewicz Julia Ostrołęka Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
35 Kobus Kasia Zalas Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
36 Mościcka Nicoll Czerwin Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
37 Chrzanowska Julia Olszewo Borki Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
38 Pyskło Aniela Rzekuń Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
39 Merchel Ewa Ostrołęka Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
40 Kupis Paulina Rydzewo Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
41 Jaworowska Lena Ostrołęka Start biegu 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
42 Grzybicki Mateusz Ostrołęka Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
43 Zuśka Sandra Ostrołęka Start biegu 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
44 Gutowska Angelika Szczawin Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
45 Majkowska Patrycja Pokrzywnica Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
46 Misiak Dominika Laskowiec Start biegu 10:30 Szkoła Promocji Zdrowia
47 Andrzejczyk Hubert Ostrołęka Start biegu 13:00
48 Dzięgielewski Norbert Ostrołęka Start biegu Solidarności 13:30 UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/II LO
49 Dobkowski Adrian Czerwin Start biegu Solidarności 13:30 SP Czerwin
50 Fabiański Łukasz Czerwin Start biegu Solidarności 13:30 SP Czerwin
51 Załęski Jakub Czerwin Start biegu Solidarności 13:30 SP Czerwin
52 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC Start biegu 11:00
53 Lis Dominika Ostrołęka Start biegu 10:00 SP nr 10
54 Lis Magdalena Ostrołęka Start biegu 10:00
55 Bożomańska Lena Ostrołęka Start biegu Solidarności 13:30 Drużyna Rodzina
56 Bożomański Konrad Ostrołęka Start biegu Solidarności 13:30 Drużyna Rodzina
57 Bożomański Tomasz Ostrołęka Start biegu Solidarności 13:30 Drużyna Rodzina
58 Piątkowski Adam Szwendrowy Most Start biegu 13:00 UKS Siódemka Ostrołęka
59 Mielnicka Kasandra Ostrołęka Start biegu 10:00 II LO OSTROŁĘKA
60 Kopka Tomasz Ostrołęka Start biegu 12:00 II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce
61 Niska Joanna Ostrołęka Start biegu 13:00
62 Pawlak MARCIN Zabrodzie Start biegu 11:00 www.libres.pl
63 PAWLAK EMILIAN ZABRODZIE Start biegu 11:00 www.libres.pl
64 Pawlak Dariusz Zabrodzie Start biegu 11:00 www.libres.pl
65 Niedźwiecki Michał Ostrołęka Start biegu 10:00 2 LO Ostrołęka
66 Brodacki Michał Ostrołęka Start biegu 10:00 Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ 2 LO Ostrołęka
67 Demby Łukasz Ostrołęka Start biegu 10:00 UKS ,,Clan''
68 Meszyński Piotr Ostrołęka Start biegu 10:00
69 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka Start biegu Solidarności 13:30 Drużyna Rodzina
70 Bożomańska Julia Ostrołęka Start biegu Solidarności 13:30 UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5/Drużyna Rodzina
71 Bożomańska Alicja Ostrołęka Start biegu Solidarności 13:30 UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5/Drużyna Rodzina
72 Bochenek Hubert Ostrołęka Start biegu 10:30
73 Bochenek Mikołaj Ostrołęka Start biegu 10:30
74 Olbryś Jakub Ostrołęka Start biegu 10:30 UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5
75 Olbryś Julia Ostrołęka Start biegu 10:30 UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5
76 Olbryś Wiktor Ostrołęka Start biegu 10:00 UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/Gimn. Kl.
77 Szabłowska Marysia Ostrołęka Start biegu 10:00 UKS ,,Clan''
78 Korsak Zuzanna Ostrołęka Start biegu 10:00 UKS ,,Clan''
79 Korsak Michał Ostrołęka Start biegu 10:00 UKS ,,Clan''
80 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka Start biegu 10:00 UKS ,,Clan''
81 Przychodzeń Marcin Przychodzeń ostrołeka Start biegu 12:30 Romson gym
82 Komuda Klaudia Czerwin Start biegu 13:00 AWF Warszawa
83 Kozlowski Edward Łyse Start biegu 13:00
84 Dulewicz Daniel Ostrołęka Start biegu 10:00
85 Milewski Grzegorz Ostrołęka Start biegu 10:00 Radny Miasta Ostrołęki
86 Kosiński Marcin Kolno Start biegu 10:00 Petunie


Wyświetleń: 1223

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ