Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cichy Kazimierz | Będzin | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
2 | Machowski Artur | Bielsko-Biała | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
3 | Machowska Monika | Bielsko-Biała | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
4 | Pawlus Kornelia | Bytom | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
5 | łuć emilka | bytom | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | przedszkole | |
6 | łuć natalka | bytom | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | przedszkole | |
7 | Zajączkowski Łukasz | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Chorzowski Klub Rowerowy | |
8 | Chudzik Piotr | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
9 | Musiał Błażej | Chorzów | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
10 | Musiał Michał | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
11 | Jokel Michał | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
12 | Płoszczyca Kamila | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
13 | Minałto Krzysztof | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
14 | Minałto Szymon | Chorzów | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
15 | Minałto Olaf | Chorzów | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
16 | Minałto Hanna | Chorzów | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
17 | Dybowski Seweryn | chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
18 | Pietrek Marcin | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
19 | Bonk Borys | Chorzów | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | UKS Karlik | |
20 | Bonk Paweł | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
21 | Malejka Katarzyna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ADS Masna | |
22 | Sobień Adam | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
23 | Barańska Adrianna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
24 | Jeruzel Jakub | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
25 | Bąkiewicz Oskar | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
26 | Bąkiewicz Franciszek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
27 | Muszczak Krystian | katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
28 | Żabiński Leszek | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
29 | Marszalik Anna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
30 | Lizoń Leon | katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
31 | Marszalik Stanisław | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
32 | Styczeń Marcin | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
33 | Ślosorz Maksymilian | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
34 | Ślosorz Piotr | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
35 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
36 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
37 | Sacała Natalia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
38 | Cerowski Maciej | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
39 | Cerowska Lena | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
40 | Cerowska Tola | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
41 | Dajmund Jakub | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | MSX International Group | |
42 | Obcarski Radek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
43 | Koźlik OLIWIA | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp 11 | |
44 | Grzymska Aleksandra | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 21 Katowice | |
45 | Grzymski Wojtek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 21 Katowice | |
46 | Dziwinski Piotrek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
47 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Yellobike | |
48 | BOREK Paulina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Yellobike | |
49 | Sipek Jan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
50 | Kotwica Mateusz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
51 | Muszer Nina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 34 Katowice | |
52 | Janecki Marcin | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
53 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ADS Masna | |
54 | Siedlaczek Mikołaj | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
55 | Kopeć Karolina | katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | mp 16 katowice | |
56 | Kopeć Dominik | katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 34 Katowice | |
57 | Pantak Marianna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 37 Katowice | |
58 | Pantak Arkadiusz | Katowice | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | |||
59 | Pantak Wiktor | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
60 | Zmij Krzysztof | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
61 | Bytomska Antonina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 34 Katowice | |
62 | Garyga Krzysztof | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
63 | Krzos Maciej | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
64 | Krzos Emilia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
65 | Zwiorek Zuzanna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Miejskie przedszkole nr 40 w Katowicach | |
66 | Zwiorek Martyna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Miejskie przedszkole nr 40 w Katowicach | |
67 | Bartnikiewicz Piotr | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
68 | Zmij Krzysztof | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
69 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
70 | Dybowska Małgorzata | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
71 | Kmiotek Bartek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Hołda Team | |
72 | Kmiotek Zuza | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Hołda Team | |
73 | Słysz Wiktor | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp 28 | |
74 | Słysz Kacper | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Przedszkole | |
75 | lukosek adam | katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | przedszkole nr 94 w katowicach | |
76 | Górny Krzysztof | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
77 | Gryglewski Mateusz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
78 | Białojan Łukasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
79 | Kolasa Igor | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
80 | Janik Hanna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
81 | Wysocka Karolina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp 27 Katowice | |
82 | Lisik-Górnik Borys | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | WKRS Junior Katowice | |
83 | Kol Jakub Kol | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
84 | Kisiel Dawid | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
85 | Kolasa Maxym | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
86 | Kaszyca Łukasz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
87 | Lukas Maciej | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
88 | Wdowiak Miłosz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
89 | Nowak Bartosz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
90 | Nowak Wojciech | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
91 | Hornik Mateusz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 32 Katowice | |
92 | Gulajski Mariusz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | GAMA KATOWICE | |
93 | Hornik Milena | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | MP 89 Katowice | |
94 | Gulajski Filip | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
95 | Heflik Bartłomiej | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | i-sport.pl | |
96 | Oboński Iwan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | MP nr 55 w Katowicach | |
97 | Żądło Igor | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
98 | Kowalski Filip | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
99 | Kraczla Natalia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Przedszkole nr 94 w Katowicach | |
100 | MATUSZCZYK Jan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Nasza Dobra Szkoła |
Wyświetleń: 5046