Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
201 Larysz Bernard Gdynia Polska Bieg Główny (+18 lat) WIJHARS opłacono on-line
202 Karaś Antoni Bielkówko Polska Bieg Skrzatów
203 Kazanowska Dagmara Juszkowo Polska Bieg Skrzatów
204 Mordasiewicz Antoni Gdansk Polska Bieg Skrzatów
205 Mienik Dawid Gdańsk Polska Bieg Główny (+18 lat) Gdańsk Zap******* opłacono on-line
206 Zawadzki Kazimierz Mierzeszyn Polska Bieg Główny (+18 lat) Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
207 Sowa Renata Elbląg Polska Bieg Główny (+18 lat) IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
208 Głowacka Anna Elbląg Polska Bieg Główny (+18 lat) IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
209 Prusak Kacper Gdańsk Polska Bieg Główny (ponieżej 18 lat)
210 Bramowicz Jacek Juszkowo Polska Bieg Główny (+18 lat) Pruszcz biega opłacono on-line
211 Jurczak Franciszek Gdańsk Polska Bieg Skrzatów
212 Czechowski Szymon Kolbudy Polska Bieg Skrzatów Znpig Kolbudy
213 Matczak Patryk Gdańsk Polska Bieg Skrzatów Przedszkole nr 85 Gdańsk
214 Matczak Dawid Gdańsk Polska Bieg Skrzatów Szkoła Podstawowa nr 86 Gdańsk
215 Nowak Lech Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
216 Fijał Sandra Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów
217 Tokarczyk Piotr Gdynia Polska Bieg Skrzatów LKS Zorza Gdynia
218 Skowronek Bartosz Borkowo Polska Bieg Skrzatów SP Borkowo
219 Skowronek Amelka Borkowo Polska Bieg Skrzatów SP Borkowo
220 Mordasiewicz Hanna Gdansk Polska Bieg Skrzatów
221 Kacik Olaf Banino Polska Bieg Skrzatów
222 Zawadziński Oliwier Radunica Polska Bieg Skrzatów
223 Zawadzińska Maja Radunica Polska Bieg Skrzatów
224 Kołowrocki Adam Straszyn Polska Bieg Główny (+18 lat) Kołowrotki opłacono on-line
225 Kołowrocka Barbara Straszyn Polska Bieg Główny (+18 lat) Kołowrotki opłacono on-line
226 Grzesiuk Maciej Gdańsk Polska Bieg Główny (+18 lat) St Runners opłacono on-line
227 Dardzyńska Anna Juszkowo Polska Bieg Główny (+18 lat) Sapiące Gazele opłacono on-line
228 Dardzyński Szymon Juszkowo Polska Bieg Skrzatów
229 Dardzyński Bartosz Juszkowo Polska Bieg Skrzatów
230 Cabaj Hubert Borkowo Polska Bieg Główny (ponieżej 18 lat) Szkoła Podstawowa Rotmanka
231 Mateja Józef Janowo Polska Bieg Główny (+18 lat) SKL Filippides
232 Siekierzyńska Dorota Skarszewy Polska Bieg Główny (+18 lat) SKL Filippides
233 Siekierzyński Rafał Skarszewy Polska Bieg Główny (+18 lat) BBL Starogard Gd
234 Dudek Laura Gdańsk Polska Bieg Skrzatów
235 Nowakowska Tola Juszkowo Polska Bieg Skrzatów
236 Zamiela Olgierd Bielkówko Polska Bieg Skrzatów FCDH Juniors
237 Zamiela Aleksander Bielkówko Polska Bieg Główny (+18 lat) FCDH opłacono on-line
238 Paprocka Julia Bielkówko Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
239 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Polska Bieg Główny (+18 lat) OSP POGRODZIE
240 Szramowski Szymon Gdańsk Polska Bieg Główny (ponieżej 18 lat) SP nr 1 Gdańsk
241 Domaradzka Anna Radunica Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
242 Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo Polska Bieg Główny (+18 lat) ST Runners opłacono on-line
243 Kozłowska Alicja Gdańsk Polska Bieg Główny (+18 lat) ST Runners opłacono on-line
244 Dębicki Artur Gdynia Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
245 Majsak Alicja Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
246 Cieślik Marta Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (+18 lat) Pruszcz Biega opłacono on-line
247 Domaradzki Konrad Radunica Polska Bieg Skrzatów Przedszkole Nad Radunią
248 Ickowski Tomasz Gdynia Polska Bieg Główny (ponieżej 18 lat) LKS Zorza Gdynia
249 Oczko Michała pruszcz gdański Polska Bieg Skrzatów
250 Oczko Bartosz pruszcz gdański Polska Bieg Skrzatów
251 Dymel Małgorzata Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
252 Leśko-Dzięgielewska Agata Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
253 Żmuda Mirek Borkowo Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
254 Litwin Piotr Gdańsk Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
255 Okoński Dominik Borkowo Polska Bieg Skrzatów Przedszkole Tik Tak Straszyn
256 Sztejter Kacper Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (ponieżej 18 lat) SP nr 4 Pruszcz Gdański
257 Stasinski Rafal Gdańsk Polska Bieg Główny (+18 lat) Run Beach Morning opłacono on-line
258 Rutkowski Tomasz Cieplewo Polska Bieg Główny (+18 lat) VO2max MTB Team opłacono on-line
259 Łukiański Marcin Gdańsk Polska Bieg Skrzatów
260 Łukiański Szymon Gdańsk Polska Bieg Skrzatów
261 Łukasiewicz Nadia Straszyn Polska Bieg Skrzatów
262 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
263 Piwowarska Lena Straszyn Polska Bieg Skrzatów
264 Saluk Igor Juszkowo Polska Bieg Skrzatów
265 Saluk Daria Juszkowo Polska Bieg Skrzatów Sapiące Gazele
266 Piotrowski Tomek Gdańsk Polska Bieg Skrzatów SP nr 80 w Gdańsku
267 Żakowiecki Oskar Juszkowo Polska Bieg Skrzatów AS Piłeczka Pruszcz Gdański
268 Hoły Zdzisław Straszyn Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
269 Weiland Karina Sopot Polska Bieg Główny (+18 lat)
270 Cudnowski Leszek Gdańsk Polska Bieg Główny (+18 lat) Gdańsk Południe / biegambowarto.pl opłacono on-line
271 Repetowicz Magdalena Borkowo Polska Bieg Główny (+18 lat) Ventana opłacono on-line
272 Paliło Robert Borkowo Polska Bieg Główny (+18 lat) Ventana opłacono on-line
273 Jóźwik Agnieszka Straszyn Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
274 BĄKOWSKI Zbigniew GDAŃSK Polska Bieg Główny (+18 lat) Akademia Biegania opłacono on-line
275 Kujawska Łucja Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów Iron Woman Trójmiasto
276 Konieczki Dariusz Wejherowo Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
277 Michańska Krolina KOWALE Polska Bieg Skrzatów
278 Badowski Maksymilan Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów
279 Badowski Mariusz Badowski Gdańsk Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
280 Ossowski Michał Gdańsk Polska Bieg Główny (+18 lat) 49BLot/Pruszcz Biega opłacono on-line
281 Wiergowska Julia Straszyn Polska Bieg Główny (ponieżej 18 lat) Straszyn Biega
282 Mionskowski Wojciech Jagatowo Polska Bieg Skrzatów
283 Mionskowska Zuzanna Jagatowo Polska Bieg Skrzatów
284 Siwczak Mariusz Sobowidz Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
285 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (+18 lat) Pruszcz biega kobieta w biegu opłacono on-line
286 Omernik Michał Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów
287 Leik Małgorzata Gdańsk Polska Bieg Skrzatów
288 Leik Marta Gdańsk Polska Bieg Skrzatów
289 Zarębska Oliwia Gdańsk Polska Bieg Skrzatów
290 Bosianek Dawid Jagatowo Polska Bieg Główny (ponieżej 18 lat) GTS Pruszcz Gdański
291 Przybyś Agnieszka Łęgowo Polska Bieg Główny (+18 lat) Eaton Running Team/Pruszcz Biega opłacono on-line
292 Kowalski Waldemar Borkowo Polska Bieg Główny (+18 lat) Leasing Polski Team
293 Wysiecki Marcel Pruszcz gdański Polska Bieg Skrzatów SP nr 4 Pruszcz Gdański
294 Kaczorowska Maja juszkowo Polska Bieg Skrzatów Sapiące Gazele
295 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Polska Bieg Główny (+18 lat) Sapiące Gazele opłacono on-line
296 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny (ponieżej 18 lat) WEMBLAY TEAM XD KS AZS AWFIS GDAŃSK
297 Klawikowska Aneta Łapino Kartuskie Polska Bieg Główny (+18 lat) Run Beach Morning opłacono on-line
298 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
299 Gnyp Daniel Różyny Polska Bieg Główny (+18 lat) opłacono on-line
300 Wiergowski Marek Straszyn Polska Bieg Główny (+18 lat) Straszyn Biega i Straszyn Ultra Team opłacono on-line


Wyświetleń: 15160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ