I BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING - 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kłos Maciej Gdańsk 10km Nordic Walking Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
2 Mienik Dawid Gdańsk 10km Bieg opłacono on-line
3 Machnikowski Adrian Sztum 10km Bieg opłacono on-line
4 Wąsik Krzysztof Malbork 10km Bieg opłacono on-line
5 Krawiec Łukasz Sztum 10km Nordic Walking Krawiec Elite opłacono on-line
6 Osiński Ryszard Malbork 10km Bieg Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
7 Obszańska Małgorzata Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
8 piatek adam elblag 10km Nordic Walking opłacono on-line
9 Biernat Michał Łódź 10km Bieg DMMM Team Łódź opłacono on-line
10 Koziarska Ania Elbląg 10km Bieg opłacono on-line
11 Jankowska Beata Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
12 Hugon Patrice Montpellier 10km Bieg opłacono on-line
13 Zientkiewicz Witold Banino 10km Nordic Walking Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
14 Kostencka Aga Banino 10km Nordic Walking Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
15 Polański Marcin Sztutowo 10km Bieg Generat ze Sztutowa opłacono on-line
16 Kosianowska Monika Malbork 10km Nordic Walking Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
17 Biernat Dorota Łódź 10km Bieg DMMM Team Łódź opłacono on-line
18 Bejma Krzysztof Wałdowo Szlacheckie 10km Bieg opłacono on-line
19 Kondratowicz Katarzyna Pasłęk 10km Bieg opłacono on-line
20 Kondratowicz Bartek Pasłęk 10km Bieg opłacono on-line
21 kitowski krzysztof pruszcz gdański 10km Bieg U-LONG Team opłacono on-line
22 Przygoda Agnieszka Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
23 Przygoda Mariusz Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
24 Pawelec Tomasz Elblag 10km Bieg opłacono on-line
25 Bojanowska Sylwia Błonie 10km Bieg Nessi Team
26 Redlin Mateusz Malbork 10km Bieg Malbork Biega opłacono on-line
27 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
28 Stasiński Adam Gdańsk 10km Bieg Run Beach Morning Team opłacono on-line
29 Gołębiowski Krzysztof Łódź 10km Nordic Walking opłacono on-line
30 Wróbel Michał Sztum 10km Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
31 Chojnicka Joanna Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
32 Rogalska Magdalena Gdansk 10km Bieg Run Beach Morning
33 Cyga Adam Elblag 10km Bieg opłacono on-line
34 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 10km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
35 Leliwa Sylwia Gdańsk 10km Bieg Run Beach Morning opłacono on-line
36 Dankiewicz Barbara Łowicz 10km Nordic Walking opłacono on-line
37 Stasinski Rafal Gdańsk 10km Bieg Run Beach Morning opłacono on-line
38 Zamorski Adam Elbląg 10km Bieg Elbażant opłacono on-line
39 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 10km Bieg opłacono on-line
40 Kwiatkowska Iwona Elbląg 10km Bieg opłacono on-line
41 Zukowska Diana Malbork 10km Bieg Leier Polska S.A opłacono on-line
42 Klonowski Kacper Elblag 10km Bieg opłacono on-line
43 Woron Aleksandra Malbork 10km Bieg Leier Polska S.A opłacono on-line
44 Stefański Andrzej ELBLĄG 10km Bieg Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
45 Szpilman Katarzyna Gdynia 10km Nordic Walking opłacono on-line
46 Pokojski Andrzej Braniewo 10km Bieg opłacono on-line
47 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 10km Bieg opłacono on-line
48 Deptuła Mirosława Elbląg 10km Bieg morsy Elbląg opłacono on-line
49 Szulęcka-Drzażdżyńska Beata Mikoszewo 10km Bieg opłacono on-line
50 Wińska - Malicka Justyna Mikoszewo 10km Nordic Walking opłacono on-line
51 FERENS Paweł Inowrocław 10km Bieg BBL Inowrocław opłacono on-line
52 Krusiński Mirosław Sztum 10km Bieg Gemalto
53 Jankowski Marcin Elbląg 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
54 Groszkowski Marcin Malbork 10km Bieg opłacono on-line
55 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie 10km Bieg Marynarka Wojenna opłacono on-line
56 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG 10km Bieg ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
57 Gorczyńska Anna Malbork 10km Nordic Walking opłacono on-line
58 Popowicz Marzena Malbork 10km Nordic Walking opłacono on-line
59 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz 10km Bieg opłacono on-line
60 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk 10km Nordic Walking opłacono on-line
61 WABNIC JAN GDAŃSK 10km Bieg
62 Zamorski Adam Elbląg 10km Bieg Elbażant
63 Stolarów Agnieszka Malbork 10km Bieg Active Malbork
64 Kujawa Daniel Inowrocław 10km Bieg 56. Baza Lotnicza opłacono on-line
65 Godzińska Dorota Milejewo 10km Nordic Walking BAŻANT NW Elbląg opłacono on-line
66 Godziński Paweł Milejewo 10km Nordic Walking BAŻANT NW Elbląg opłacono on-line
67 Znarowska Bożena Elblag 10km Bieg opłacono on-line
68 Serocki Adam Elblag 10km Bieg "Jo" opłacono on-line
69 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 10km Nordic Walking opłacono on-line
70 Chudewniak Katarzyna Sztutowo 10km Bieg opłacono on-line
71 Chudewniak Tomek Sztutowo 10km Bieg Wilki Żuławskie opłacono on-line
72 Roszak Tomasz Pławinek 10km Bieg Decatlon Team Inowrocław opłacono on-line
73 Chudewniak Wojciech Jantar 10km Bieg opłacono on-line
74 Zalewski Kamil Sztutowo 10km Bieg opłacono on-line
75 Zalewska Małgorzata Sztutowo 10km Nordic Walking opłacono on-line
76 Zalewska Agnieszka Sztutowo 10km Nordic Walking opłacono on-line
77 Trzciński Krzysztof Tczew 10km Bieg Biegający Tczew opłacono on-line
78 Śledziewski Bogdan Gdańsk 10km Nordic Walking opłacono on-line
79 Jaskot Piotr Gościszewo 10km Bieg opłacono on-line
80 Walendziak Alicja Gościszewo 10km Bieg Runnersi S7 Banino opłacono on-line
81 Rymkiewicz Aleksandra Elblag 10km Bieg opłacono on-line
82 Potoczek Andrzej Lichnowy 10km Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
83 Świstowska Karolina Sztutowo 10km Bieg opłacono on-line
84 Niespodziński Lesław Tczew 10km Bieg Biegający Tczew opłacono on-line
85 Orlicki Dominik Stegna 10km Bieg opłacono on-line
86 Rogulski Tomasz Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
87 Rogulska Anna Rogulska Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
88 Posim Bogumiła Dubiel 10km Nordic Walking Wataha opłacono on-line
89 Konopka Piotr Malbork 10km Bieg opłacono on-line
90 Wysocki Dariusz Malbork 10km Bieg Filippides92 opłacono on-line
91 Andrzejewski Szymon Gdańsk 10km Nordic Walking opłacono on-line
92 Tałuć Łukasz Elbląg 10km Bieg opłacono on-line
93 Antoniewicz Marcin Elbląg 10km Bieg opłacono on-line
94 Szymanowski Eugeniusz Lębork 10km Nordic Walking Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono on-line
95 Szymanowska Anna Lębork 10km Nordic Walking Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono on-line
96 Belzyt Dorota Malbork 10km Nordic Walking opłacono on-line
97 Posim Dariusz Dubiel 10km Nordic Walking Wataha opłacono on-line
98 zalewski andrzej sztutowo 10km Bieg opłacono on-line
99 Stasiorowski Przemysław Sztutowo 10km Bieg opłacono on-line
100 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 10km Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 4399

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ