Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"Jo" | |||||||||
1 | Serocki Adam | Elblag | 10km Bieg | "Jo" | opłacono on-line | ||||
#BBKTS | |||||||||
2 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | 10km Bieg | #BBKTS | opłacono on-line | ||||
49BLot/Pruszcz Biega | |||||||||
3 | WALCZAK Robert | Braniewo | 10km Bieg | 49BLot/Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
56. Baza Lotnicza | |||||||||
4 | Kujawa Daniel | Inowrocław | 10km Bieg | 56. Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
Active Malbork | |||||||||
5 | Stolarów Agnieszka | Malbork | 10km Bieg | Active Malbork | |||||
Active Malbork/Biegowa Rodzinka | |||||||||
6 | Osiński Ryszard | Malbork | 10km Bieg | Active Malbork/Biegowa Rodzinka | opłacono on-line | ||||
BAŻANT NW Elbląg | |||||||||
7 | Godzińska Dorota | Milejewo | 10km Nordic Walking | BAŻANT NW Elbląg | opłacono on-line | ||||
8 | Godziński Paweł | Milejewo | 10km Nordic Walking | BAŻANT NW Elbląg | opłacono on-line | ||||
BBL Inowrocław | |||||||||
9 | FERENS Paweł | Inowrocław | 10km Bieg | BBL Inowrocław | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
10 | Trzciński Krzysztof | Tczew | 10km Bieg | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
11 | Niespodziński Lesław | Tczew | 10km Bieg | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
12 | Waruszewski Karol | Tczew | 10km Nordic Walking | Biegający Tczew | minął termin płatności | ||||
Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | |||||||||
13 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | 10km Nordic Walking | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | opłacono on-line | ||||
14 | Szymanowska Anna | Lębork | 10km Nordic Walking | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | opłacono on-line | ||||
15 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | 10km Nordic Walking | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | minął termin płatności | ||||
16 | Szymanowska Anna | Lębork | 10km Nordic Walking | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | minął termin płatności | ||||
DMMM Team Łódź | |||||||||
17 | Biernat Michał | Łódź | 10km Bieg | DMMM Team Łódź | opłacono on-line | ||||
18 | Biernat Dorota | Łódź | 10km Bieg | DMMM Team Łódź | opłacono on-line | ||||
Decatlon Team Inowrocław | |||||||||
19 | Roszak Tomasz | Pławinek | 10km Bieg | Decatlon Team Inowrocław | opłacono on-line | ||||
Drużyna Słonecznego Poranka | |||||||||
20 | Zientkiewicz Witold | Banino | 10km Nordic Walking | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line | ||||
21 | Kostencka Aga | Banino | 10km Nordic Walking | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line | ||||
ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | |||||||||
22 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | 10km Bieg | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line | ||||
Elbażant | |||||||||
23 | Zamorski Adam | Elbląg | 10km Bieg | Elbażant | opłacono on-line | ||||
24 | Zamorski Adam | Elbląg | 10km Bieg | Elbażant | |||||
FACE NORDIC WALKING TEAM | |||||||||
25 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | 10km Nordic Walking | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
26 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 10km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
27 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | 10km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
28 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | 10km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
29 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 10km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | minął termin płatności | ||||
Filippides92 | |||||||||
30 | Wysocki Dariusz | Malbork | 10km Bieg | Filippides92 | opłacono on-line | ||||
Flex Runners | |||||||||
31 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 10km Bieg | Flex Runners | minął termin płatności | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
32 | Frankiewicz Maciej | Malbork | 10km Bieg | GRUPA MALBORK | minął termin płatności | ||||
Gemalto | |||||||||
33 | Krusiński Mirosław | Sztum | 10km Bieg | Gemalto | |||||
Generat ze Sztutowa | |||||||||
34 | Polański Marcin | Sztutowo | 10km Bieg | Generat ze Sztutowa | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
35 | Masys Agnieszka | Malbork | 10km Bieg | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork / Malborskie Morsy | |||||||||
36 | Kosianowska Monika | Malbork | 10km Nordic Walking | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | opłacono on-line | ||||
37 | Kosianowska Monika | Malbork | 10km Nordic Walking | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | minął termin płatności | ||||
Krawiec Elite | |||||||||
38 | Krawiec Łukasz | Sztum | 10km Nordic Walking | Krawiec Elite | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
39 | Wróbel Michał | Sztum | 10km Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
40 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | 10km Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
41 | Cebula Bogdan | Sztum | 10km Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
Leasing Polski Team | |||||||||
42 | Kowalski Waldemar | Borkowo | 10km Bieg | Leasing Polski Team | minął termin płatności | ||||
Leier Polska S.A | |||||||||
43 | Zukowska Diana | Malbork | 10km Bieg | Leier Polska S.A | opłacono on-line | ||||
44 | Woron Aleksandra | Malbork | 10km Bieg | Leier Polska S.A | opłacono on-line | ||||
45 | Żukowska Diana | MALBORK | 10km Bieg | Leier Polska S.A | minął termin płatności | ||||
46 | Woron Aleksandra | Malbork | 10km Bieg | Leier Polska S.A | minął termin płatności | ||||
MSS,,Lena'' Malbork | |||||||||
47 | Głodnicka Jolanta | MALBORK (MALBORSKI) | 10km Nordic Walking | MSS,,Lena'' Malbork | minął termin płatności | ||||
Malbork Biega | |||||||||
48 | Redlin Mateusz | Malbork | 10km Bieg | Malbork Biega | opłacono on-line | ||||
Maratończyk - Elbląg | |||||||||
49 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | 10km Bieg | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line | ||||
Marynarka Wojenna | |||||||||
50 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | 10km Bieg | Marynarka Wojenna | opłacono on-line | ||||
NWPL/ Luki Team Sieldce | |||||||||
51 | Toporek Rafał | Przodkowo | 10km Nordic Walking | NWPL/ Luki Team Sieldce | opłacono on-line | ||||
52 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | 10km Nordic Walking | NWPL/ Luki Team Sieldce | opłacono on-line | ||||
53 | Toporek Rafał | Gdynia | 10km Nordic Walking | NWPL/ Luki Team Sieldce | minął termin płatności | ||||
54 | Toporek Aleksandra | Gdynia | 10km Nordic Walking | NWPL/ Luki Team Sieldce | minął termin płatności | ||||
Nessi Team | |||||||||
55 | Bojanowska Sylwia | Błonie | 10km Bieg | Nessi Team | |||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
56 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
57 | Jankowska Beata | Pasłęk | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
58 | Przygoda Agnieszka | Pasłęk | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
59 | Przygoda Mariusz | Pasłęk | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
60 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
61 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
62 | Jankowski Marcin | Elbląg | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
63 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
64 | Rogulska Anna Rogulska | Pasłęk | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
65 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | 10km Bieg | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
66 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | 10km Bieg | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
Run Beach Morning | |||||||||
67 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | 10km Bieg | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
68 | Stasinski Rafal | Gdańsk | 10km Bieg | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
Run Beach Morning | |||||||||
69 | Rogalska Magdalena | Gdansk | 10km Bieg | Run Beach Morning | |||||
Run Beach Morning Team | |||||||||
70 | Stasiński Adam | Gdańsk | 10km Bieg | Run Beach Morning Team | opłacono on-line | ||||
Runnersi S7 Banino | |||||||||
71 | Walendziak Alicja | Gościszewo | 10km Bieg | Runnersi S7 Banino | opłacono on-line | ||||
72 | Walendziak Alicja | Gościszewo | 10km Bieg | Runnersi S7 Banino | minął termin płatności | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
73 | Zych Dawid | Elbląg | 10km Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
Team Czyścik | |||||||||
74 | kaczmarek zofia | szczutki | 10km Nordic Walking | Team Czyścik | opłacono on-line | ||||
75 | kaczmarek jarek | szczutki | 10km Nordic Walking | Team Czyścik | opłacono on-line | ||||
The Green's | |||||||||
76 | Zielińska Małgorzata | Elbląg | 10km Bieg | The Green's | minął termin płatności | ||||
U-LONG Team | |||||||||
77 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | 10km Bieg | U-LONG Team | opłacono on-line | ||||
Wataha | |||||||||
78 | Posim Bogumiła | Dubiel | 10km Nordic Walking | Wataha | opłacono on-line | ||||
79 | Posim Dariusz | Dubiel | 10km Nordic Walking | Wataha | opłacono on-line | ||||
Wilki Żuławskie | |||||||||
80 | Chudewniak Tomek | Sztutowo | 10km Bieg | Wilki Żuławskie | opłacono on-line | ||||
Wyspa Sobieszewska | |||||||||
81 | Kłos Maciej | Gdańsk | 10km Nordic Walking | Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
82 | Mienik Dawid | Gdańsk | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
83 | Machnikowski Adrian | Sztum | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
84 | Wąsik Krzysztof | Malbork | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
85 | piatek adam | elblag | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
86 | Koziarska Ania | Elbląg | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
87 | Hugon Patrice | Montpellier | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
88 | Bejma Krzysztof | Wałdowo Szlacheckie | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
89 | Kondratowicz Katarzyna | Pasłęk | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
90 | Kondratowicz Bartek | Pasłęk | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
91 | Pawelec Tomasz | Elblag | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
92 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
93 | Cyga Adam | Elblag | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
94 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
95 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
96 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
97 | Klonowski Kacper | Elblag | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
98 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
99 | Pokojski Andrzej | Braniewo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
100 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
101 | Szulęcka-Drzażdżyńska Beata | Mikoszewo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
102 | Wińska - Malicka Justyna | Mikoszewo | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
103 | Groszkowski Marcin | Malbork | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
104 | Gorczyńska Anna | Malbork | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
105 | Popowicz Marzena | Malbork | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
106 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
107 | Tatarewicz Arkadiusz | Gdańsk | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
108 | WABNIC JAN | GDAŃSK | 10km Bieg | ||||||
109 | Znarowska Bożena | Elblag | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
110 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
111 | Chudewniak Katarzyna | Sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
112 | Chudewniak Wojciech | Jantar | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
113 | Zalewski Kamil | Sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
114 | Zalewska Małgorzata | Sztutowo | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
115 | Zalewska Agnieszka | Sztutowo | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
116 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
117 | Jaskot Piotr | Gościszewo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
118 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
119 | Świstowska Karolina | Sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
120 | Orlicki Dominik | Stegna | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
121 | Konopka Piotr | Malbork | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
122 | Andrzejewski Szymon | Gdańsk | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
123 | Tałuć Łukasz | Elbląg | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
124 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
125 | Belzyt Dorota | Malbork | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
126 | zalewski andrzej | sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
127 | Stasiorowski Przemysław | Sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
128 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
129 | Adamczak Michał | Gdańsk | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
130 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
131 | Szwęch Marek | Elbląg | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
132 | Panek Aneta | Gdynia | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
133 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
134 | Rokosz Robert | Gdynia | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
135 | Kowitz Katarzyna | Elbląg | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
136 | Czerwiński Janusz | Sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
137 | Kostkiewicz Maja | Sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
138 | Korzeb Anna | Sztutowo | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
139 | Tomiczek Miroslav | Elbląg | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
140 | Stangenberg Paweł | Warszawa | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
141 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
142 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | 10km Bieg | opłacono on-line | |||||
143 | Góra Beata | Gdańsk | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
144 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | 10km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
145 | Gasior Pawel | Susz | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
146 | Koziarska Ania | Elbląg | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
147 | Wojtaszak Rafał | Gdynia | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
148 | Bajda Piotr | Połczyno | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
149 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | 10km Nordic Walking | minął termin płatności | |||||
150 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
151 | Zalewski Andrzej | Sztutowo | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
152 | Siennicka Agnieszka Siennicka | Nowy Dwór Gdański | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
153 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 10km Nordic Walking | minął termin płatności | |||||
154 | Wąsik Krzysztof | Malbork | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
155 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | 10km Bieg | minął termin płatności | |||||
elite team | |||||||||
156 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | 10km Nordic Walking | elite team | opłacono on-line | ||||
morsy Elbląg | |||||||||
157 | Deptuła Mirosława | Elbląg | 10km Bieg | morsy Elbląg | opłacono on-line | ||||
ŻOŁNIERZE | |||||||||
158 | BARSKA-MOJEK BEATA | GRUPA | 10km Nordic Walking | ŻOŁNIERZE | opłacono on-line | ||||
Żołnierze | |||||||||
159 | Mojek Radosław | Grupa | 10km Bieg | Żołnierze | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8757