BIEG DOBROCZYNNY NA 5 KM DLA BARTKA TUCHUŁKI w ramach Dożynek Powiatowych w Nowej Wsi Malborskiej

Wyniki 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub RODZAJ DYSTANS Wynik
1 16 CZOPEK JAROSLAW M 1 M OPEN 1 EŁK MARATONKA RAJD ROWEROWY 5km 0:10:54
2 148 BŁĄDEK RAFAŁ M 2 M OPEN 2 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:11:40
3 162 KRÓLIKOWSKI WIKTOR M 3 M OPEN 3 DZIERZGOŃ RAJD ROWEROWY 5km 0:11:49
4 36 JASKOT PIOTR M 4 M OPEN 4 GOŚCISZEWO RAJD ROWEROWY 5km 0:11:53
5 228 CZECHOWSKI RYSZARD M 5 M OPEN 5 5km 0:12:05
6 122 WASILUK KAROL M 6 M OPEN 6 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:12:08
7 216 KACZMAREK OLIWIER M 7 M OPEN 7 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:12:20
8 149 BŁĄDEK NATALIA K 1 K OPEN 1 MALBORK SP NR 8 RAJD ROWEROWY 5km 0:13:46
9 151 KOCZAJ MACIEJ M 8 M OPEN 8 NOWA WIEŚ MALBORSKA RAJD ROWEROWY 5km 0:13:51
10 52 KOWALSKI JERZY M 9 M OPEN 9 KOŚCIELECZKI RAJD ROWEROWY 5km 0:14:21
11 159 CIELASIŃSKI ANTONI M 10 M OPEN 10 NOWA WIES MALBORSKA RAJD ROWEROWY 5km 0:17:18
12 211 GUŻLIŃSKI ŁUKASZ M 11 M OPEN 11 5km 0:17:20
13 77 PANTER ALEKSANDER M 12 M OPEN 12 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:17:34
14 140 WRÓBEL MICHAŁ M 13 M OPEN 13 SZTUM BIEG 5km 0:18:17
15 72 OŁOWSKI KAMIL M 14 M OPEN 14 DZIERZGOŃ BIEG 5km 0:18:55
16 35 JASEK JERZY M 15 M OPEN 15 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:19:39
17 111 SAWIRSKI MAREK M 16 M OPEN 16 STARA KOŚCIELNICA RAJD ROWEROWY 5km 0:19:45
18 110 SAWIRSKA KATARZYNA K 2 K OPEN 2 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:19:51
19 91 PIĄTKOWSKI MICHAŁ M 17 M OPEN 17 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:20:01
20 152 KOCZAJ AGNIESZKA K 3 K OPEN 3 NOWA WIEŚ MALBORSKA BIEG 5km 0:20:14
21 121 WANAT BOGUSŁAW M 18 M OPEN 18 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:20:17
22 5 BELZYT WIKTOR M 19 M OPEN 19 MALBORK BELZYTY 3 RAJD ROWEROWY 5km 0:20:21
23 4 BELZYT ROBERT M 20 M OPEN 20 MALBORK BELZYTY 3 RAJD ROWEROWY 5km 0:20:22
24 201 PYTLIŃSKI ANDRZEJ M 21 M OPEN 21 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:20:28
25 145 SYUCHOMSKI MARCIN M 22 M OPEN 22 NOWY STAW BIEG 5km 0:21:31
26 126 WIŚNIEWSKA IWONA K 4 K OPEN 4 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:21:36
27 128 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 23 M OPEN 23 MALBORK GRUPA MALBORK BIEG 5km 0:21:37
28 58 KULIŃSKI WALDEMAR M 24 M OPEN 24 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:21:46
29 20 DĄBROWSKA PATRYCJA K 5 K OPEN 5 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:21:47
30 222 TARAS DANIEL M 25 M OPEN 25 5km 0:21:48
31 10 BOROWSKI JANUSZ M 26 M OPEN 26 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:21:49
32 84 PARAFINIUK JOANNA K 6 K OPEN 6 MALBORK CEZ NORDIC WALKING 5km 0:21:55
33 56 KULIŃSKA JOANNA K 7 K OPEN 7 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:21:58
34 83 PARAFINIUK DARIA K 8 K OPEN 8 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:22:01
35 144 KASZUBOWSKI ZENON M 27 M OPEN 27 SZTUM GRUPA MALBORK BIEG 5km 0:22:02
36 181 SIKORA ANDRZEJ M 28 M OPEN 28 5km 0:22:11
37 68 MROCZKOWSKI TOMASZ M 29 M OPEN 29 MALBORK BIEG 5km 0:22:13
38 202 PYLIŃSKA IRENA K 9 K OPEN 9 5km 0:22:15
39 134 WŁADYMIRUK ANETA K 10 K OPEN 10 NOWA WIEŚ MALBORSKA CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:22:20
40 101 RAŻEWSKI MACIEJ M 30 M OPEN 30 MALBORK SPORTEVO TRIATHLON TEAM BIEG 5km 0:22:32
41 180 KUBIAK KRYSTYNA K 11 K OPEN 11 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:22:36
42 46 KOMASARA PIOTR M 31 M OPEN 31 MALBORK BIEG 5km 0:23:22
43 112 SKOWROŃSKI MAREK M 32 M OPEN 32 SZTUM BIEG 5km 0:23:26
44 115 STOLARÓW AGNIESZKA K 12 K OPEN 12 MALBORK ACTIVE MALBORK BIEG 5km 0:23:37
45 12 CHĘTNIK RAFAŁ M 33 M OPEN 33 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM BIEG 5km 0:23:37
46 15 CIEKLIŃSKI MICHAŁ M 34 M OPEN 34 MALBORK BIEG 5km 0:24:20
47 47 KONOPKA PIOTR M 35 M OPEN 35 MALBORK BIEG 5km 0:24:20
48 166 SOWIŃSKI PATRYK M 36 M OPEN 36 TCZEW BIEG 5km 0:24:22
49 96 POTOCZEK ANDRZEJ M 37 M OPEN 37 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY BIEG 5km 0:24:28
50 22 DERLAGA KAMIL M 38 M OPEN 38 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY BIEG 5km 0:24:28
51 71 NOWICKI MICHAŁ M 39 M OPEN 39 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM BIEG 5km 0:24:34
52 44 KOCH JAROSŁAW M 40 M OPEN 40 MALBORK BIEG 5km 0:24:49
53 153 NOWACKI TOMASZ M 41 M OPEN 41 MALBORK BIEG 5km 0:24:53
54 198 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 42 M OPEN 42 5km 0:25:10
55 23 DORSZEWSKI RAFAŁ M 43 M OPEN 43 MALBORK RUN4FUN BIEG 5km 0:25:10
56 227 ŚLĘŻAK ADAM M 44 M OPEN 44 5km 0:25:21
57 132 WLADYMIRUK MARCIN M 45 M OPEN 45 GDAŃSK BIEG 5km 0:25:22
58 186 POLUJAWOW MACIEJ M 46 M OPEN 46 5km 0:25:28
59 196 DYLERT ARKADIUSZ M 47 M OPEN 47 5km 0:25:28
60 191 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 48 M OPEN 48 5km 0:25:28
61 133 WLAZŁO JOANNA K 13 K OPEN 13 MALBORK 22.BLT BIEG 5km 0:25:29
62 119 SZPALERSKI ADAM M 49 M OPEN 49 SZTUM /RUNWITHYOU/ BIEG 5km 0:25:34
63 85 PARAFINIUK KRZYSIA K 14 K OPEN 14 SZTUM /RUNWITHYOU/ BIEG 5km 0:25:34
64 217 PYTLYŃSKA ELIZA K 15 K OPEN 15 5km 0:25:37
65 218 PYTLYŃSKI JACEK M 50 M OPEN 50 5km 0:25:37
66 163 KOSIŃSKA ANNA K 16 K OPEN 16 MALBORK BIEG 5km 0:25:54
67 194 PREJS WOJCIECH M 51 M OPEN 51 5km 0:26:11
68 97 PRZYCHODZKA JUSTYNA K 17 K OPEN 17 MALBORK FUNDACJA WROĆ BIEG 5km 0:26:17
69 139 DUDZIK PIOTR M 52 M OPEN 52 ELBLĄG BIEG 5km 0:26:22
70 168 KRZYŻANOWSKA PATRYCJA K 18 K OPEN 18 STARA KOŚCIELNICA RAJD ROWEROWY 5km 0:26:30
71 169 KRZYŻANOWSKI ANDRZEJ M 53 M OPEN 53 STARA KOŚCIELNICA RAJD ROWEROWY 5km 0:26:37
72 167 KRZYŻANOWSKA EWA K 19 K OPEN 19 STARA KOŚCIELNICA RAJD ROWEROWY 5km 0:26:38
73 100 RAŻEWSKI JAN M 54 M OPEN 54 MALBORK MKS DELFIN MALBORK BIEG 5km 0:26:49
74 213 MĄKOSA MARTYNA K 20 K OPEN 20 5km 0:26:59
75 212 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 55 M OPEN 55 5km 0:27:00
76 45 KOCH KATARZYNA K 21 K OPEN 21 MALBORK BIEG 5km 0:27:02
77 221 STECKI ANDZREJ M 56 M OPEN 56 5km 0:27:02
78 171 KOCH FABIAN M 57 M OPEN 57 MALBORK BIEG 5km 0:27:03
79 189 WOJTYNA SŁAWOMIR M 58 M OPEN 58 STAROGARD GDAŃSKI FLEX - BIEGNIEMY Z POMOCĄ BIEG 5km 0:27:04
80 187 KRUK AGNIESZKA K 22 K OPEN 22 5km 0:27:04
81 106 RUSZKOWSKA MILLENA K 23 K OPEN 23 MALBORK NORDIC WALKING 5km 0:27:10
82 104 ROJEWSKA ANGELIKA K 24 K OPEN 24 MALBORK BIEG 5km 0:27:11
83 207 CZPLA NATALIA K 25 K OPEN 25 5km 0:27:12
84 32 GROSZKOWSKI MARCIN M 59 M OPEN 59 MALBORK BIEG 5km 0:27:13
85 53 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 60 M OPEN 60 LASOWICE WIELKIE BIEG 5km 0:27:14
86 29 GLAZA MARCIN M 61 M OPEN 61 STAROGARD GDAŃSKI BIEG 5km 0:27:17
87 28 GDANIEC ANNA K 26 K OPEN 26 STAROGARD GDAŃSKI ODSTRESOWANIE BIEG 5km 0:27:20
88 205 ŻUKOWSKA DIANA K 27 K OPEN 27 5km 0:27:23
89 108 RYŚ MILENA K 28 K OPEN 28 NOWA WIEŚ MALBORSKA CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:27:29
90 78 PANTER AMELIA K 29 K OPEN 29 STARA KOŚCIELNICA RAJD ROWEROWY 5km 0:27:34
91 81 PANTER MAREK M 62 M OPEN 62 STARA KOŚCIELNICA BIEG 5km 0:27:34
92 215 SZAŁKOWSKI TOMASZ M 63 M OPEN 63 5km 0:27:34
93 9 BOCHON AGATA K 30 K OPEN 30 MALBORK BBKTS BIEG 5km 0:27:37
94 62 LORENZ RAFAŁ M 64 M OPEN 64 MALBORK BIEG 5km 0:27:37
95 65 MICHALECKA BEATA K 31 K OPEN 31 MALBORK BIEG 5km 0:27:47
96 66 MICHALECKI JAROSŁAW M 65 M OPEN 65 MALBORK BIEG 5km 0:27:47
97 40 KARWIŃSKI MICHAŁ M 66 M OPEN 66 MALBORK BIEG 5km 0:27:48
98 160 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 67 M OPEN 67 MALBORK BIEG 5km 0:27:48
99 114 STECKI JAKUB M 68 M OPEN 68 MALBORK BIEG 5km 0:27:54
100 206 WRONA ALEKSANDRA K 32 K OPEN 32 5km 0:28:18
101 143 WALENDZIAK ALICJA K 33 K OPEN 33 MALBORK BIEG 5km 0:28:18
102 14 CICHERSKA PAULINA K 34 K OPEN 34 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM BIEG 5km 0:28:20
103 103 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA K 35 K OPEN 35 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM BIEG 5km 0:28:20
104 70 NOWICKA BEATA K 36 K OPEN 36 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM BIEG 5km 0:28:20
105 120 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 69 M OPEN 69 ELBLĄG BIEG 5km 0:28:21
106 99 PUCHALSKI MARCIN M 70 M OPEN 70 MALBORK 22.BLT BIEG 5km 0:28:24
107 131 WITEK SYLWIA K 37 K OPEN 37 MALBORK BIEG 5km 0:28:24
108 135 WŁADYMIRUK STEFAN M 71 M OPEN 71 NOWA WIEŚ MALBORSKA CEZ BIEG 5km 0:28:40
109 204 CZOP WIESŁAW M 72 M OPEN 72 5km 0:28:43
110 127 WIŚNIEWSKA MARTYNA K 38 K OPEN 38 MALBORK BIEG 5km 0:28:44
111 130 WIŚNIEWSKI MIŁOSZ M 73 M OPEN 73 MALBORK RAJD ROWEROWY 5km 0:28:44
112 138 ZYCH DAWID M 74 M OPEN 74 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM BIEG 5km 0:28:55
113 161 WYPIOR TOMASZ M 75 M OPEN 75 GRUDZIĄC BIEG 5km 0:28:58
114 192 WICHER ŁUCJA K 39 K OPEN 39 5km 0:29:10
115 102 RAŻEWSKI TOMASZ M 76 M OPEN 76 MALBORK MKS DELFIN MALBORK BIEG 5km 0:29:11
116 105 ROJEWSKA IWONA K 40 K OPEN 40 MALBORK BIEG 5km 0:29:14
117 26 DUMA SARA K 41 K OPEN 41 NOWA WIEŚ MALBORSKA BIEG 5km 0:29:18
118 173 BĄCZKOWSKA IZABELA K 42 K OPEN 42 MALBORK BIEG 5km 0:29:26
119 63 ŁĘGOWSKA ANNA K 43 K OPEN 43 KWIDZYN BIEG 5km 0:29:27
120 165 SZCZEPAŃSKI PATRYK M 77 M OPEN 77 TCZEW BIEG 5km 0:29:29
121 124 WIERZBICKI JAKUB M 78 M OPEN 78 MALBORK BIEG 5km 0:29:33
122 193 CIERLICKA MAGDALENA K 44 K OPEN 44 5km 0:29:35
123 43 KMITA SYLWIA K 45 K OPEN 45 ELBLĄG BIEG 5km 0:29:35
124 142 SIDOROWICZ ANNA K 46 K OPEN 46 BIEG 5km 0:29:39
125 172 BROWARCZYK JANUSZ M 79 M OPEN 79 BIEG 5km 0:29:46
126 188 PIEKARZ LIDIA K 47 K OPEN 47 5km 0:29:54
127 67 MOJEK RADOSŁAW M 80 M OPEN 80 GRUPA ŻOŁNIERZE BIEG 5km 0:29:59
128 87 PĘK GRZEGORZ M 81 M OPEN 81 GRUPA ŻOŁNIERZE BIEG 5km 0:29:59
129 49 KOTŁOWSKA MARLENA K 48 K OPEN 48 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA BIEG 5km 0:30:07
130 18 DĄBROWSKA ANNA K 49 K OPEN 49 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:30:24
131 21 DĄBROWSKI PATRYK M 82 M OPEN 82 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:30:30
132 185 KULIK MICHAŁ M 83 M OPEN 83 5km 0:30:32
133 50 KOWALSKA ANNA K 50 K OPEN 50 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA BIEG 5km 0:30:47
134 164 WERKOWSKI DARIUSZ M 84 M OPEN 84 MALBORK BIEG 5km 0:30:53
135 129 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 85 M OPEN 85 MALBORK BIEG 5km 0:30:55
136 136 ZALEWSKA KAROLINA K 51 K OPEN 51 STAROGARD GDAŃSKI BIEG 5km 0:30:59
137 8 BŁACHUT MICHAŁ M 86 M OPEN 86 NOWA WIEŚ MALBORSKA CEZ BIEG 5km 0:30:59
138 25 DUMA ARKADIUSZ M 87 M OPEN 87 NOWA WIEŚ MALBORSKA BIEG 5km 0:31:08
139 195 ZELAZKO SEBASTIAN M 88 M OPEN 88 5km 0:31:10
140 203 WESOŁOWSKI DAWID M 89 M OPEN 89 5km 0:31:24
141 190 CZOSKE ANETA K 52 K OPEN 52 5km 0:31:24
142 184 TUSZAKOWSKA PAULA K 53 K OPEN 53 5km 0:31:25
143 183 LEW MARCIN M 90 M OPEN 90 5km 0:31:25
144 34 HOOG WIOLETA K 54 K OPEN 54 MIŁORADZ BIEG 5km 0:31:37
145 170 HOOG JULIA K 55 K OPEN 55 MIŁORADZ BIEG 5km 0:31:37
146 61 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 91 M OPEN 91 ELBLĄG BIEG 5km 0:32:12
147 155 GŁOWACKA ANNA K 56 K OPEN 56 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG BIEG 5km 0:33:51
148 147 DRĄŻEK KAROLINA K 57 K OPEN 57 MALBORK BIEG 5km 0:35:10
149 156 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA K 58 K OPEN 58 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG BIEG 5km 0:37:42
150 113 SOWA SYLWEK M 92 M OPEN 92 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG BIEG 5km 0:37:45
151 154 SOWA RENATA K 59 K OPEN 59 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG BIEG 5km 0:37:45
152 210 KOSIANOWSKA MONIKA K 60 K OPEN 60 5km 0:38:40
153 64 MĘŻYK PIOTR M 93 M OPEN 93 MALBORK BIEG 5km 0:40:53
154 69 NOWAK NINA K 61 K OPEN 61 WARSZAWA BIEG 5km 0:40:53
155 2 BARSKA-MOJEK BEATA K 62 K OPEN 62 GRUPA ŻOŁNIERZE NORDIC WALKING 5km 0:41:42
156 88 PĘK MAŁGORZATA K 63 K OPEN 63 GRUPA 13 WOG NORDIC WALKING 5km 0:41:43
157 93 POPOWICZ MARZENA K 64 K OPEN 64 MALBORK NORDIC WALKING 5km 0:41:54
158 17 DĄBROWSKA ANETA K 65 K OPEN 65 MALBORK CEZ NORDIC WALKING 5km 0:42:42
159 118 SZPALERSKA MIRA K 66 K OPEN 66 SZTUM /RUNWITHYOU/ NORDIC WALKING 5km 0:43:18
160 299 LEW BOGNA K 67 K OPEN 67 5km 0:44:12
161 174 KRAKOWIAK KRZYSZTOF M 94 M OPEN 94 MALBORK BIEG 5km 0:44:21
162 175 KRAKOWIAK TOMASZ M 95 M OPEN 95 MALBORK BIEG 5km 0:44:21
163 176 KRAKOWIAK HANIA K 68 K OPEN 68 MALBORK BIEG 5km 0:44:21
164 177 TUCHOŁKA ANETA K 69 K OPEN 69 MALBORK BIEG 5km 0:44:21
165 178 NOWAK PIOTR M 96 M OPEN 96 GOŁUCHÓW BIEG 5km 0:44:21
166 109 RYŚ PRZEMYSŁAW M 97 M OPEN 97 NOWA WIEŚ MALBORSKA CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:44:24
167 33 HAJDUKIEWICZ KAROLINA K 70 K OPEN 70 NOWA WIEŚ MALBORSKA CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:44:24
168 158 BIELSKA MARLENA K 71 K OPEN 71 LASKOWICE WIELKIE BIEG 5km 0:44:29
169 157 KOZIEŁ AGNIESZKA K 72 K OPEN 72 LASKOWICE WIELKIE BIEG 5km 0:44:33
170 6 BINNEBESEL-BURDZY KINGA K 73 K OPEN 73 MALBORK FUNDACJA WROĆ NORDIC WALKING 5km 0:45:57
171 197 BINNEBESEL SANDRA K 74 K OPEN 74 5km 0:45:58
172 30 GŁODNICKA JOLANTA K 75 K OPEN 75 MALBORK (MALBORSKI) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 MALBORK NORDIC WALKING 5km 0:46:08
173 123 WIERZBICKA HANNA K 76 K OPEN 76 MALBORK NORDIC WALKING 5km 0:46:30
174 220 MOJEK ALEKSANDRA K 77 K OPEN 77 5km 0:47:12
175 55 KULCZYCKI JAN M 98 M OPEN 98 GDAŃSK NORDIC WALKING 5km 0:47:12
176 98 PUCHALSKA WIESŁAWA K 78 K OPEN 78 MALBORK NORDIC WALKING 5km 0:47:14
177 300 LEW OLGA K 79 K OPEN 79 5km 0:47:17
178 225 DEMKO ALEKSANDRA K 80 K OPEN 80 5km 0:47:17
179 226 KAROLCZUK MACIEJ M 99 M OPEN 99 5km 0:47:17
180 182 LEW PRZEMYSŁAW M 100 M OPEN 100 5km 0:47:18
181 11 BURDZICKA KATARZYNA K 81 K OPEN 81 MALBORK SP NOWA WIEŚ MALBORSKA 50+ RAJD ROWEROWY 5km 0:47:34
182 7 BŁACHUT ALEKSANDRA K 82 K OPEN 82 NOWA WIEŚ MALBORSKA SP NOWA WIEŚ MALBORSKA 50+ NORDIC WALKING 5km 0:47:34
183 90 PIĄTKOWSKA DAGMARA K 83 K OPEN 83 MALBORK NORDIC WALKING 5km 0:47:40
184 214 KOPROWSKA DARIA K 84 K OPEN 84 5km 0:48:01
185 94 POSIM BOGUMIŁA K 85 K OPEN 85 DUBIEL WATAHA NORDIC WALKING 5km 0:48:41
186 208 FORYŚ ANASTAZJA K 86 K OPEN 86 5km 0:48:41
187 209 FORYŚ KATARZYNA K 87 K OPEN 87 5km 0:48:42
188 13 CHMIELEWSKA ANNA K 88 K OPEN 88 MALBORK FUNDACJA WROĆ NORDIC WALKING 5km 0:49:41
189 179 OKONIEWSKA SYLWIA K 89 K OPEN 89 MALBORK BIEG 5km 0:49:41
190 223 ŻELAZKO KINGA K 90 K OPEN 90 5km 0:52:29
191 224 ŻELAZKO ALICJA K 91 K OPEN 91 5km 0:52:29
192 3 BELZYT DOROTA K 92 K OPEN 92 MALBORK BELZYTY 3 NORDIC WALKING 5km 0:52:29
193 57 KULIŃSKA WIOLETA K 93 K OPEN 93 MALBORK CEZ NORDIC WALKING 5km 0:53:15
194 54 KOZICKA WIKTORIA K 94 K OPEN 94 MALBORK CEZ RAJD ROWEROWY 5km 0:53:18
195 199 KOPCZYK BOŻENA K 95 K OPEN 95 5km 0:57:37
196 200 DĄBROWSKA-SIKORA BARBARA K 96 K OPEN 96 5km 0:57:37

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ