wyniki 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 110 BŁASZCZYK PATRYK M 1 M 0-29 USTKA 5,5km 0:13:44 24.03 [km/h] 12:30 [min/km]
2 114 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 2 M 0-29 GRUDZIĄC 5,5km 0:13:46 23.97 [km/h] 12:30 [min/km]
3 109 OLEJARZ ARTUR M 3 M 30-39 ZIELONKA GÓRA 5,5km 0:13:47 23.94 [km/h] 12:30 [min/km]
4 56 OLIJNYK PAWEL M 4 M 30-39 CZERNIGOW 5,5km 0:14:01 23.54 [km/h] 12:33 [min/km]
5 116 KLAYBOR DAWID M 5 M 0-29 ŻAGAŃ 5,5km 0:14:22 22.97 [km/h] 12:37 [min/km]
6 38 KOWALSKI KAROL M 6 M 0-29 DOBROCIN TEAM KOPEĆ 5,5km 0:15:25 21.41 [km/h] 12:48 [min/km]
7 82 WRÓBEL MICHAŁ M 7 M 0-29 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:15:42 21.02 [km/h] 12:51 [min/km]
8 107 GÓRNY MACIEJ M 8 M 30-39 1 GRUPA PACKMAN TEAM 5,5km 0:15:43 21.00 [km/h] 12:51 [min/km]
9 95 ŁUKASIAK KAMIL M 9 M 0-29 2 PRABUTY KKL RODŁO KWIDZYN 5,5km 0:15:55 20.73 [km/h] 12:54 [min/km]
10 62 PTASHUK KATSIARYNA K 1 K 0-29 MIŃSK ACHILLES LESZNO 5,5km 0:15:57 20.69 [km/h] 12:54 [min/km]
11 96 GĄSIOR RAFAŁ M 10 M 0-29 3 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 5,5km 0:16:01 20.60 [km/h] 12:55 [min/km]
12 59 PAPROCKA EWELINA K 2 K 30-49 OBLIWICE 5,5km 0:16:07 20.48 [km/h] 12:56 [min/km]
13 35 KOTOWICZ BARTOSZ M 11 M 30-39 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5,5km 0:16:11 20.39 [km/h] 12:57 [min/km]
14 120 FOLTA PAWEŁ M 12 M 0-29 4 MALBORK 5,5km 0:16:14 20.33 [km/h] 12:57 [min/km]
15 18 JACKIEWICZ MONIKA K 3 K 0-29 KAZANICE 5,5km 0:16:16 20.29 [km/h] 12:57 [min/km]
16 57 OLIJNYK SWIETLANA K 4 K 30-49 WINNICA 5,5km 0:16:33 19.94 [km/h] 12:01 [min/km]
17 94 KOLOMIIIETES KRYSTYNA K 5 K 0-29 WINNICA UKRAINA 5,5km 0:16:35 19.90 [km/h] 12:01 [min/km]
18 75 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 13 M 40-49 1 MORĄG TEAM KOPEĆ 5,5km 0:16:40 19.80 [km/h] 12:02 [min/km]
19 7 CHĘTNIK RAFAŁ M 14 M 40-49 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:16:47 19.66 [km/h] 12:03 [min/km]
20 31 KORWIEL RAFAŁ M 15 M 30-39 3 OSTRÓDA-SZAFRANKI TEAM KOPEĆ/ KORADO-TIR 5,5km 0:16:48 19.64 [km/h] 12:03 [min/km]
21 29 KOŁECKI MICHAŁ M 16 M 0-29 5 IŁAWA ROZBIEGANY SUSZ / RODZINA JEZIORAKA 5,5km 0:16:51 19.58 [km/h] 12:04 [min/km]
22 115 KLAYBOR NATALIA K 6 K 0-29 ŻAGAŃ 5,5km 0:16:54 19.53 [km/h] 12:04 [min/km]
23 45 ŁĄCKA BARBARA K 7 K 30-49 1 CHOJNICE MKS CHOJNICZANKA 1930 5,5km 0:17:01 19.39 [km/h] 12:06 [min/km]
24 13 GIEMBICKI JAN M 17 M 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:17:04 19.34 [km/h] 12:06 [min/km]
25 99 RENIECKI FRANCISZEK M 18 M 0-29 6 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 5,5km 0:17:04 19.34 [km/h] 12:06 [min/km]
26 43 LIPIŃSKI MARIUSZ M 19 M 0-29 7 KWIDZYN 5,5km 0:17:05 19.32 [km/h] 12:06 [min/km]
27 12 GĄSIOR PIOTR M 20 M 30-39 5 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:17:08 19.26 [km/h] 12:07 [min/km]
28 98 OBRZUD MAKSYMILIAN M 21 M 0-29 8 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 5,5km 0:17:10 19.22 [km/h] 12:07 [min/km]
29 40 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 22 M 50-59 1 FRANCISZKOWO DOLNE IŁAWA/FRANCISZKOWO 5,5km 0:17:11 19.20 [km/h] 12:07 [min/km]
30 97 JĘDRAS PRZEMYSŁAW M 23 M 30-39 6 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 5,5km 0:17:13 19.17 [km/h] 12:08 [min/km]
31 16 HAPKE TOMASZ M 24 M 40-49 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM.KWIDZYN 5,5km 0:17:16 19.11 [km/h] 12:08 [min/km]
32 6 CEBULA BOGDAN M 25 M 50-59 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:17:18 19.08 [km/h] 12:09 [min/km]
33 63 RETECKI KRZYSZTOF M 26 M 40-49 4 OSTROMECKO BOGMAR / PRESTO 5,5km 0:17:20 19.04 [km/h] 12:09 [min/km]
34 123 KUBIAK RAFAŁ M 27 M 40-49 5 KWIDZYŃ 5,5km 0:17:46 18.57 [km/h] 12:14 [min/km]
35 41 KWIATKOWSKI IREK M 28 M 30-39 7 SZTUM TRIBROSS 5,5km 0:17:47 18.56 [km/h] 12:14 [min/km]
36 71 SULIŃSKI DAREK M 29 M 0-29 9 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:17:50 18.50 [km/h] 12:15 [min/km]
37 86 PYPEĆ MARIUSZ M 30 M 40-49 6 PRABUTY TRAKTOR TEAM KWIDZYN GMINA KWIDZYN 5,5km 0:17:52 18.47 [km/h] 12:15 [min/km]
38 19 JANOWICZ JERZY M 31 M 60+ 1 LESZNO 5,5km 0:17:54 18.44 [km/h] 12:15 [min/km]
39 44 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 32 M 40-49 7 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:18:13 18.12 [km/h] 12:19 [min/km]
40 127 MAJEWSKI RYSZARD M 33 M 50-59 3 DZIERZGOŃ 5,5km 0:18:18 18.03 [km/h] 12:20 [min/km]
41 46 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 34 M 50-59 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:18:26 17.90 [km/h] 12:21 [min/km]
42 102 CHABOWSKI TOMASZ M 35 M 50-59 5 SZTUM SZTUM BIEGA 5,5km 0:18:27 17.89 [km/h] 12:21 [min/km]
43 64 RUCHLEWICZ NATALIA K 8 K 0-29 1 SZTUM 5,5km 0:18:38 17.71 [km/h] 12:23 [min/km]
44 67 SMARZYŚKI SEBASTIAN M 36 M 0-29 10 PRABUTY 5,5km 0:18:43 17.63 [km/h] 12:24 [min/km]
45 74 SZARKO MACIEJ M 37 M 40-49 8 ELBLĄG 5,5km 0:18:43 17.63 [km/h] 12:24 [min/km]
46 92 REKS BERNARD M 38 M 50-59 6 PRABUTY 5,5km 0:19:00 17.37 [km/h] 12:27 [min/km]
47 55 NOWOSIELSKI PIOTR M 39 M 40-49 9 SZTUM LKS 5,5km 0:19:06 17.28 [km/h] 12:28 [min/km]
48 54 MROCZKOWSKI TOMASZ M 40 M 30-39 8 MALBORK GRUPA MALBORK 5,5km 0:19:28 16.95 [km/h] 12:32 [min/km]
49 23 JURKIEWICZ SŁAWEK M 41 M 30-39 9 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:19:29 16.94 [km/h] 12:33 [min/km]
50 112 WIERNICKA PAULINA K 9 K 0-29 2 KWIDZYŃ 5,5km 0:19:35 16.85 [km/h] 12:34 [min/km]
51 126 MAJEWSKI WOJCIECH M 42 M 30-39 10 DZIERZGOŃ 5,5km 0:19:35 16.85 [km/h] 12:34 [min/km]
52 103 MELKA TOMASZ M 43 M 0-29 11 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃTEAM 5,5km 0:19:36 16.84 [km/h] 12:34 [min/km]
53 89 GAWĘDA WITOLD M 44 M 50-59 7 PRABUTY 5,5km 0:19:37 16.82 [km/h] 12:34 [min/km]
54 51 MICHALSKI KRZYSZTOF M 45 M 30-39 11 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5,5km 0:19:47 16.68 [km/h] 12:36 [min/km]
55 5 BULIK GRAŻYNA K 10 K 30-49 2 LASECZNO 5,5km 0:19:50 16.64 [km/h] 12:36 [min/km]
56 21 JERZYK MICHAŁ M 46 M 30-39 12 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:19:55 16.57 [km/h] 12:37 [min/km]
57 58 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 47 M 30-39 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5,5km 0:20:10 16.36 [km/h] 12:40 [min/km]
58 22 JÓŹWIK ROBERT M 48 M 30-39 14 KWIDZYN 5,5km 0:20:38 15.99 [km/h] 12:45 [min/km]
59 69 STOLARÓW AGNIESZKA K 11 K 30-49 3 MALBORK MALBORK 5,5km 0:20:39 15.98 [km/h] 12:45 [min/km]
60 83 ZIELINSKA MAGDA K 12 K 0-29 3 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:20:49 15.85 [km/h] 12:47 [min/km]
61 2 BARTOSIAK RYSZARD M 49 M 50-59 8 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5,5km 0:20:51 15.83 [km/h] 12:47 [min/km]
62 34 KOŚKA TOMASZ M 50 M 30-39 15 SOPOT KOLONIA PRABUTY 5,5km 0:21:00 15.71 [km/h] 12:49 [min/km]
63 100 HOŁOTA JÓZEF M 51 M 50-59 9 BIELICE 5,5km 0:21:06 15.64 [km/h] 12:50 [min/km]
64 128 KRAJNIK RYSZARD M 52 M 60+ 2 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 5,5km 0:21:09 15.60 [km/h] 12:51 [min/km]
65 66 SŁAWIŃSKA ANNA K 13 K 30-49 4 IŁAWA REZERWOWE PSY 5,5km 0:21:12 15.57 [km/h] 12:51 [min/km]
66 108 GASIOR PAWEL M 53 M 30-39 16 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:21:13 15.55 [km/h] 12:51 [min/km]
67 117 RUSZKIEWICZ MAŁGORZATA K 14 K 30-49 5 SUSZ 5,5km 0:21:14 15.54 [km/h] 12:52 [min/km]
68 10 DOMKA MICHAŁ M 54 M 30-39 17 IŁAWA REZERWOWE PSY 5,5km 0:21:16 15.52 [km/h] 12:52 [min/km]
69 111 LISOWSKA KAROLINA K 15 K 0-29 4 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:21:21 15.46 [km/h] 12:53 [min/km]
70 72 SUSKI MARIUSZ M 55 M 40-49 10 SUSZ SUSKI TEAM 5,5km 0:21:27 15.38 [km/h] 12:54 [min/km]
71 87 SIŁAKOWSKI ADAM M 56 M 40-49 11 PRABUTY 5,5km 0:21:34 15.30 [km/h] 12:55 [min/km]
72 33 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 57 M 40-49 12 KWIDZYN IP TEAM KWIDZYN 5,5km 0:21:36 15.28 [km/h] 12:56 [min/km]
73 79 TUMIŁOWICZ JERZY M 58 M 60+ 3 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:21:38 15.25 [km/h] 12:56 [min/km]
74 20 JAROSIŃSKA KATARZYNA K 16 K 0-29 5 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:21:45 15.17 [km/h] 12:57 [min/km]
75 119 KRUPA TOMASZ M 59 M 30-39 18 KWIDZYŃ 5,5km 0:21:46 15.16 [km/h] 12:57 [min/km]
76 26 KARWOWSKI PIOTR M 60 M 40-49 13 SUSZ 5,5km 0:21:50 15.11 [km/h] 12:58 [min/km]
77 11 FEDORUK WOJCIECH M 61 M 0-29 12 PRABUTY 5,5km 0:21:53 15.08 [km/h] 12:59 [min/km]
78 49 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 62 M 0-29 13 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:21:55 15.06 [km/h] 12:59 [min/km]
79 52 MILAS MARIUSZ M 63 M 60+ 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:21:57 15.03 [km/h] 12:59 [min/km]
80 24 KAMIŃSKA BEATA K 17 K 30-49 6 PRABUTY KOLONIA PRABUTY 5,5km 0:21:59 15.01 [km/h] 12:00 [min/km]
81 17 JABŁOŃSKA MARLENA K 18 K 30-49 7 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:22:00 15.00 [km/h] 12:00 [min/km]
82 121 GOSTKIEWICZ MACIEJ M 64 M 40-49 14 KWIDZYŃ 5,5km 0:22:01 14.99 [km/h] 12:00 [min/km]
83 9 DOBRZYŃSKI JAKUB M 65 M 0-29 14 MIKOŁAJKI POMORSKIE SEMPRE JIU JITSU KWIDZYN 5,5km 0:22:01 14.99 [km/h] 12:00 [min/km]
84 84 ŻEMETRO RYSZARD M 66 M 50-59 10 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:22:05 14.94 [km/h] 12:01 [min/km]
85 1 ANTONIEWICZ MARCIN M 67 M 30-39 19 ELBLĄG 5,5km 0:22:17 14.81 [km/h] 12:03 [min/km]
86 68 STĘPNIAK BARBARA K 19 K 30-49 8 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:22:17 14.81 [km/h] 12:03 [min/km]
87 78 TAŁUĆ ŁUKASZ M 68 M 30-39 20 ELBLĄG 5,5km 0:22:17 14.81 [km/h] 12:03 [min/km]
88 118 RUSZKIEWICZ DARIA K 20 K 30-49 9 SUSZ 5,5km 0:22:21 14.77 [km/h] 12:04 [min/km]
89 113 CHYŻYŃSKA MARZENA K 21 K 30-49 10 SZCZEPKOWO 5,5km 0:22:26 14.71 [km/h] 12:05 [min/km]
90 101 SKRAJDA SZYMON M 69 M 50-59 11 PAWLICE 5,5km 0:22:29 14.68 [km/h] 12:05 [min/km]
91 15 GROLL RYSZARD M 70 M 50-59 12 SUSZ NIEZALEŻNY 5,5km 0:22:38 14.58 [km/h] 12:07 [min/km]
92 76 ŚLĘZAK ADAM M 71 M 0-29 15 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5,5km 0:22:42 14.54 [km/h] 12:08 [min/km]
93 106 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M 72 M 50-59 13 KWIDZYŃ 5,5km 0:22:53 14.42 [km/h] 12:10 [min/km]
94 88 JAWORSKA JOANNA K 22 K 30-49 11 PRABUTY 5,5km 0:23:08 14.27 [km/h] 12:12 [min/km]
95 125 PIETRZAK SANDRA K 23 K 0-29 6 PRABUTY 5,5km 0:23:08 14.27 [km/h] 12:12 [min/km]
96 73 SUSKI MATEUSZ M 73 M 30-39 21 SUSZ SUSKI TEAM 5,5km 0:23:21 14.13 [km/h] 12:15 [min/km]
97 104 OSIECKI GRZEGORZ M 74 M 60+ 5 KISIELICE 5,5km 0:23:34 14.00 [km/h] 12:17 [min/km]
98 93 TRACZEWSKI LEONARD M 75 M 60+ 6 PRABUTY 5,5km 0:23:36 13.98 [km/h] 12:17 [min/km]
99 77 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 76 M 0-29 16 SZTUM 5,5km 0:23:42 13.92 [km/h] 12:19 [min/km]
100 122 JABŁOŃSKI PIOTR M 77 M 30-39 22 PRABUTY 5,5km 0:23:48 13.87 [km/h] 12:20 [min/km]
101 28 KOLAŚ ALEKSANDRA K 24 K 30-49 12 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5,5km 0:23:52 13.83 [km/h] 12:20 [min/km]
102 124 KUBIAK ALEKSANDRA K 25 K 30-49 13 KWIDZYŃ 5,5km 0:24:27 13.50 [km/h] 12:27 [min/km]
103 60 PONIKOWSKA MAGDALENA K 26 K 30-49 14 PRABUTY 5,5km 0:25:07 13.14 [km/h] 12:34 [min/km]
104 14 GRACZYK KATARZYNA K 27 K 30-49 15 KWIDZYN 5,5km 0:25:22 13.01 [km/h] 12:37 [min/km]
105 105 SZYMAŃSKI JERZY M 78 M 60+ 7 5,5km 0:25:32 12.92 [km/h] 12:39 [min/km]
106 42 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 79 M 60+ 8 BĄDKI 5,5km 0:25:36 12.89 [km/h] 12:39 [min/km]
107 48 MALISZEWSKA MARIANNA K 28 K 50+ 1 ELBLĄG 5,5km 0:25:41 12.85 [km/h] 12:40 [min/km]
108 65 RUCHLEWICZ URSZULA K 29 K 30-49 16 SZTUM 5,5km 0:26:37 12.40 [km/h] 12:50 [min/km]
109 91 NADOLSKI TOMASZ M 80 M 40-49 15 PRABUTY 5,5km 0:26:55 12.26 [km/h] 12:54 [min/km]
110 85 KARCZEWSKI PIOTR M 81 M 30-39 23 PRABUTY 5,5km 0:26:55 12.26 [km/h] 12:54 [min/km]
111 81 WOJCIECHOWSKA DARIA K 30 K 0-29 7 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:26:56 12.25 [km/h] 12:54 [min/km]
112 36 KOWALSKA ANNA K 31 K 30-49 17 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5,5km 0:27:30 12.00 [km/h] 12:00 [min/km]
113 32 KOSIANOWSKA MONIKA K 32 K 30-49 18 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 5,5km 0:27:43 11.91 [km/h] 12:02 [min/km]
114 90 GRZEGORCZYK KAROLINA K 33 K 0-29 8 PRABUTY 5,5km 0:27:47 11.88 [km/h] 12:03 [min/km]
115 25 KARWOWSKA EWA K 34 K 30-49 19 SUSZ 5,5km 0:29:26 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
116 8 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 35 K 50+ 2 ELBLĄG MORSY ELBLĄG 5,5km 0:30:27 10.84 [km/h] 12:32 [min/km]
117 37 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 36 K 50+ 3 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5,5km 0:31:34 10.45 [km/h] 12:44 [min/km]
118 30 KORALEWSKA IRENA K 37 K 50+ 4 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:31:35 10.45 [km/h] 12:45 [min/km]
119 47 MACIEJEWSKA ANNA K 38 K 30-49 20 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:31:35 10.45 [km/h] 12:45 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ