2. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego - 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hojnca Adam Chorzów Bieg Główny 10km
2 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg Główny 10km
3 Księżopolski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W POGONI ZA DUCHEM
4 Tura Emilia Jaworzno Bieg Główny 10km
5 Gunia Mariusz Oświęcim Bieg Główny 10km ZADYSZKA Oświęcim
6 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
7 Pasieka Paulina Katowice Bieg Główny 10km AVENGERS
8 Oleksy-Młynarz Marta Jaworzno Bieg Główny 10km
9 Krzysztofek Monika Chorzów Bieg Główny 10km Saint Gobain -Squad
10 Cabaj Przemysław Jaworzno Bieg Główny 10km Saint Gobain -Squad
11 SKALSKA ANNA BYTOM Bieg Główny 10km FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy
12 BALBUS MICHAL BYTOM Bieg Główny 10km
13 Jędrzejczak Anna Jaworzno Bieg Główny 10km KBMCKiS Jaworzno
14 Kuś Gabriela Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
15 Kral Sebastian Jaworzno Bieg Główny 10km
16 Agdan Krzysztof Czeladź Bieg Główny 10km
17 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg Główny 10km Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój
18 Sroka Marek Olkusz Bieg Główny 10km olkuszbiega.pl
19 Koprowska Kasia Tychy Bieg Główny 10km
20 TOMCZYK PIOTR CZESŁAW PIASEK Bieg Główny 10km WILD RUNNERS CLUB
21 Król Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km
22 KOMRAUS Sławomir Pszczyna Bieg Główny 10km WILD RUNNERS CLUB
23 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10km Gluten Sruten
24 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
25 Działach Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
26 Strzępka Barbara Sosnowiec Bieg Główny 10km
27 Jochemczyk Dariusz Mysłowice Bieg Główny 10km
28 Szczupakowska Małgorzata Katowice Bieg Główny 10km
29 Orlik-Binko Jadwiga Chorzów Bieg Główny 10km
30 Osika Damian Sosnowiec Bieg Główny 10km
31 Jakubowski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
32 Rospondek Kamila Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km
33 Sypek Damian Sosnowiec Bieg Główny 10km
34 Binko Miłosz Sosnowiec Bieg Główny 10km Kuźnia Damiana
35 Górniak Adam Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
36 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Główny 10km Slask Runners
37 Leus Grzegorz Grabowa Bieg Główny 10km
38 Pietrasiak Daniel Sosnowiec Bieg Główny 10km
39 Korzeniowski Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Korzeń biega.
40 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km DZIADY OCR RADA
41 zabawa małgorzata Chorzów Bieg Główny 10km Zimnokrwiści
42 Majewski Przemysław Chruszczobród Bieg Główny 10km Zimnokrwiści
43 Soter Bartłomiej Czeladź Bieg Główny 10km
44 Żyrek Agnieszka Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners
45 Wawrzynek Grzegorz Świętochłowice Bieg Główny 10km ŚLĄSK RUNNERS
46 Krajewski Damian Świętochłowice Bieg Główny 10km Śląsk RUNNERS
47 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
48 Głowacz Kamil Jaworzno-Ciężkowice Bieg Główny 10km #Wkurw_Team
49 Stromczyński Maciej ZABRZE Bieg Główny 10km
50 Antolik Łukasz Świetochłowice Bieg Główny 10km ŚLĄSK RUNNERS
51 Nalepka Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km Biegiem Przez Góry
52 Pałyga Agnieszka Sosnowiec Bieg Główny 10km parkrun Katowice
53 Muc Tomasz Lędziny Bieg Główny 10km
54 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km parkrun Katowice
55 Piątek - Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km parkrun Katowice
56 Czado Artur Sosnowiec Bieg Główny 10km
57 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Główny 10km
58 Ludwikowski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
59 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
60 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
61 Ludwikowska Paulina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
62 Wojdyła Agata Sosnowiec Bieg Główny 10km
63 Magnucki Adam Mysłowice Bieg Główny 10km
64 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg Główny 10km
65 Kocjan Agnieszka Olkusz Bieg Główny 10km
66 Mazur Sebastian Będzin Bieg Główny 10km
67 Mazur Ida Będzin Bieg Główny 10km
68 Trzepałka Dawid Jaworzno Bieg Główny 10km
69 SPRUCH DOROTA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km
70 Krogulecki Michał Katowice Bieg Główny 10km
71 Szwarcer Artur Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km
72 Figiel Zofia Jaworzno Bieg Główny 10km Jaworzno Runners
73 Boba Monika Jaworzno Bieg Główny 10km Jaworzno Runners
74 Szczęśnik Artur Szczęśnik Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Watha HDR Dąbrowa Górnicza
75 Kiljan Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km
76 Majka Tomasz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
77 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg Główny 10km
78 Brandys Michał Pawłowice Bieg Główny 10km Biegiem Przez Góry
79 Iwanek Dominik Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
80 Tomczyk Ewa Tomczyk Kobielice Bieg Główny 10km
81 Kacperski Michał Mysłowice Bieg Główny 10km
82 Pawelczyk józef Rybnik Bieg Główny 10km rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem
83 Niechwiej Michał Filipowice Bieg Główny 10km
84 mosz tomasz dabrowa gornicza Bieg Główny 10km
85 Janota Piotr Bukowno Bieg Główny 10km
86 Sipiera Tomek Giebułtów Bieg Główny 10km
87 Kowalczyk Maciej Sosnowiec Bieg Główny 10km
88 Klimas Patrycja Sosnowiec Bieg Główny 10km
89 Starczynowska Anna Sosnowiec Bieg Główny 10km
90 Sobczyk Dawid Brynek Bieg Główny 10km Davids CamStudio / Gibkie Gizdy
91 Biela Marcin Jaworzno Bieg Główny 10km
92 Józefik Dawid Chrzanów Bieg Główny 10km
93 Kempska Marta Tychy Bieg Główny 10km Viking Training Center
94 Smalec Sebastian Libiąż Bieg Główny 10km
95 Rał Kulińska Dorota Zawiercie Bieg Główny 10km
96 MAZUREK PIOTR JAWORZNO Bieg Główny 10km
97 Malciak Ireneusz Jaworzno Bieg Główny 10km
98 Nitoń Patryk Jaworzno Bieg Główny 10km W KRĘGU FORMY JAWORZNO
99 Salach Jakub Jaworzno Bieg Główny 10km
100 Teofilak Edward Trzebinia Bieg Główny 10km


Wyświetleń: 4382

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ