2. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego - 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Durleta Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km Latacze Ostrowy Górnicze darmowy udział
2 Malinowski Adrian Będzin Bieg Główny 10km #czeladzbiega darmowy udział
3 Wójcik Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Arue Capoeira Polska darmowy udział
4 Rybak Remigiusz Ruda Śląska Bieg Główny 10km darmowy udział
5 Sitko Sylwester Preczów Bieg Główny 10km Zimnokrwiści darmowy udział
6 ZYCH WIOLETA PRECZÓW Bieg Główny 10km Zimnokrwiści darmowy udział
7 Duda Łukasz Chorzów Bieg Główny 10km BATORY LOTO darmowy udział
8 Knap Damian Czeladź Bieg Główny 10km darmowy udział
9 Wierzbicki Jakub Bełchatów Bieg Główny 10km AWF Katowice darmowy udział
10 Jaworek Jacek Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
11 Dul Przemysław Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
12 Nowak-Kurnyta Aneta Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
13 Doman Radosław Katowice Bieg Główny 10km darmowy udział
14 Kamiński Paweł Czeladź Bieg Główny 10km darmowy udział
15 Kordiasz Radoslaw Krakow Bieg Główny 10km Smok Wawelski darmowy udział
16 Kamela Anna Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
17 Pająk Roch Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec darmowy udział
18 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
19 Cupiał Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km W POGONI ZA DUCHEM darmowy udział
20 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km darmowy udział
21 Filik Ania Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega darmowy udział
22 Ciszowski Łukasz Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega darmowy udział
23 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg Główny 10km Wirusy darmowy udział
24 Sternalska Renata Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
25 Szczyrba Jessica Jaworzno Bieg Główny 10km Cross Sport Rybnik darmowy udział
26 Zymon Barbara Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
27 Woźniak Rafał Sławków Bieg Główny 10km darmowy udział
28 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
29 Jędrusik Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W POGONI ZA DUCHEM darmowy udział
30 Pałka Justyna Jaworzno Bieg Główny 10km LKS Kłos Olkusz darmowy udział
31 Powroźna Mariola Katowice Bieg Główny 10km Night Runners Śląsk darmowy udział
32 Ziębiński Damian Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
33 Wesołowski Adam Katowice Bieg Główny 10km Night Runners Śląsk darmowy udział
34 Kiljan Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
35 Hetman Radosław Jaworzno Bieg Główny 10km Grupa Nomax darmowy udział
36 Kadela Aleksander Kadela Jaworzno Bieg Główny 10km Kaczki z nowej paczki darmowy udział
37 Szczotka Martyna Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
38 Kolka Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKIS JAWORZNO / JAWORZNO RUNNERS darmowy udział
39 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Mysłowicki klub biegacza No I darmowy udział
40 Zięba Aleksander STRZYŻOWICE Bieg Główny 10km Gmina Psary darmowy udział
41 Łach Żanetta Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
42 Marcinowska Marta Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
43 Kopeć Artur Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
44 Olejnik Adam Nysa Bieg Główny 10km darmowy udział
45 Zurawik Daniel Jaworzno Bieg Główny 10km PPI SYSTEMY-GRZEWCZE darmowy udział
46 Wilczyńska Aneta Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
47 Likus Wojciech Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
48 Pieczara Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
49 Sobota Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKIS Jaworzno darmowy udział
50 Filipek Przemysław Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
51 Stolarzewicz Marek Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
52 Guzik Justyna Gołaczewy Bieg Główny 10km Wolbrom team darmowy udział
53 Kawecki Marek Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom Team darmowy udział
54 Ściańska Aleksandra Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom Team darmowy udział
55 Staszewski Konrad Sosnowiec Bieg Główny 10km #czeladzbiega darmowy udział
56 Studnik Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny 10km darmowy udział
57 Malysa Marcin Chorzów Bieg Główny 10km Vege runners darmowy udział
58 Brzezińska Anna Chrząstowice Bieg Główny 10km Wolbrom team darmowy udział
59 Widawski Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec darmowy udział
60 Dynamus Damian Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
61 Sobolewski Piotr Czeladź Bieg Główny 10km ToPo Czeladź darmowy udział
62 Dudek Agata Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
63 Roczkalski Mirosław Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
64 Jasica Mateusz Sławków Bieg Główny 10km KUSY Bukowno darmowy udział
65 Rekieć Kaja Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km HUSARIA RACE TEAM darmowy udział
66 Łuszcz Konrad Będzin Bieg Główny 10km #GrodziecRun darmowy udział
67 Szubielski Tomasz Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
68 Widera Michal Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
69 Chaba Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Dąbrowa Runners darmowy udział
70 Wąsowska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
71 Wąsowska Milena Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
72 Budka Agata Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
73 Przyłucki Grzegorz Preczów Bieg Główny 10km darmowy udział
74 Musiał Mateusz Oświęcim Bieg Główny 10km darmowy udział
75 ROGASCH Stanisław Kraków Bieg Główny 10km darmowy udział
76 Stańkowska Emilia Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
77 Kardasz Franciszek Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
78 Waloski Dawid Jaworzno Bieg Główny 10km MCKIS JAWORZNO darmowy udział
79 Szklorz Sylwester Katowice Bieg Główny 10km ADS Masna darmowy udział
80 szojda Paulina Tychy Bieg Główny 10km Viking Trainig Center darmowy udział
81 Janicki Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
82 Piątek Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
83 Koźmienko Beata Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
84 Wilczewski Rafał Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
85 Lechowski Adrian Kraków Bieg Główny 10km darmowy udział
86 Apostel Karolina Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
87 Frosztęga Kamil Jaworzno Bieg Główny 10km TAURON TEAM darmowy udział
88 Noga Angelika Kozy Bieg Główny 10km KĘCKIE HARPAGANY darmowy udział
89 Konewka Filip Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
90 Augustyniak Kamil Libiaz Bieg Główny 10km darmowy udział
91 Lech Mariusz Czeladź Bieg Główny 10km darmowy udział
92 Lech Dominika Mysłowice Bieg Główny 10km darmowy udział
93 Starzycki Przemysław Jaworzno Bieg Główny 10km HARPAGAN BEAST darmowy udział
94 Wyzner Zbigniew Myslowice Bieg Główny 10km darmowy udział
95 Kuczminska-Ciągwa Ela Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
96 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Główny 10km Socios Silesia darmowy udział
97 Czarny Marzena Jaworzno Bieg Główny 10km Jaworzno ŁBC darmowy udział
98 Czarny Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km Jaworzno ŁBC darmowy udział
99 Krzystek Jadwiga Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
100 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Bieg Główny 10km KĘCKIE HARPAGANY darmowy udział


Wyświetleń: 890

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ