Maraton na Orientację JASZCZUR - ZAKLĘTY MONASTYR
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Malinowska Elżbieta Lublin TP 25km piesza (2 termin) opłacono
2 ŁUCZAK ANETA STALOWA WOLA TP 13km piesza (2 termin)
3 Malinowski Malinowski Granice TP 25km piesza (2 termin) opłacono
4 Malinowski Zbigniew Teresin TP 25km piesza (2 termin) opłacono
5 Rudy Kot 2 Szczecin TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) LPRO,PMNO Rudy Kot opłacono
6 Rudy Kot 1 Szczecin TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) LPRO,PMNO Rudy Kot opłacono
7 Szymczak Małgorzata Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
8 Szymczak Łukasz Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
9 Gromek Edyta Lublin TP 25km piesza (1 termin) Robię co mogę opłacono
10 Wójcik Łukasz Lublin TP 25km piesza (1 termin) Robię co mogę opłacono
11 Porębski Marek Targowisko TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO opłacono
12 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO Kamikadze
13 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO Kamikadze
14 Drewniak Wiesław Bolków TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) opłacono
15 Nieduziak Angelika Gołcza TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO opłacono
16 Talaga Gabi Kokotów TP 25km piesza (1 termin) opłacono
17 Talaga Dominik Kokotów TP 25km piesza (1 termin) opłacono
18 DEC WIOLETTA Lubycza Królewska TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) opłacono
19 Woszczak leszek Lubycza Królewska TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) Sam sobie opłacono
20 Witczak Przemysław Warszawa TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO Dreamtime Trails opłacono
21 Toborek Katarzyna Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
22 Toborek Michał Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
23 Małodobry Wojciech Miechów TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO OMEGA -MIECHÓW opłacono
24 Orawiec -Sułek Ewa Nowy Kamień TP 13km piesza (1 termin) opłacono
25 Zioło Jarosław Sanok TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO opłacono
26 Gęborys Mateusz Szalenik TP 25km piesza (1 termin) opłacono
27 Magosa Anna Sandomierz TP 13km piesza (1 termin) opłacono
28 Michalski Adam Piaseczno TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO opłacono
29 Żegliński Grzegorz Szczecin TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO opłacono
30 Jach Paweł Kraśnik TP 25km piesza (1 termin) MJ&PJ opłacono
31 Jach Marceli Kraśnik TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) MJ&PJ opłacono
32 Kawęcka Anna Stalowa Wola TP 13km piesza (1 termin) DJ&AK opłacono
33 Jach Dorota Kraśnik TP 13km piesza (1 termin) DJ&AK opłacono
34 Rogowska Magdalena Rogowska Stalowa Wola TP 13km piesza (1 termin) opłacono
35 Żwiruk Maciej Tomaszów Lubelski TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) opłacono
36 Pliżga Sebastian Pliżga Tomaszów Lubelski TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) opłacono
37 Pręcikowski Rysiek Wieliczka TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO opłacono
38 Sierżęga Andrzej Rzeszów TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO ELMAK opłacono
39 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO Uks traper złocieniec opłacono
40 Balana Jacek Stare Babice TP 50km piesza (1 termin) LPRO,PMNO
41 Zajączkowski Piotr Warszawa TP 25km piesza (1 termin) opłacono
42 Gryszkalis Marcin Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
43 Czarny Basia Kraków TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO Szkoła Fechtunku ARAMIS opłacono
44 Czarny Grzegorz Kraków TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO Szkoła Fechtunku ARAMIS opłacono


Wyświetleń: 1295

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ