Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 1/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dambiec Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
2 Gawlikowski Robert Reda Bieg - 5 km Motywatornia Team opłacono on-line
3 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
4 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
5 Gawlikowska Marzena Reda Bieg - 5 km Motywatornia Team opłacono on-line
6 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
7 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
8 Majna Kazimierz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
9 Świst Magdalena Przemyśl Bieg - 5 km opłacono on-line
10 Korth Tomasz Odargowo Bieg - 5 km opłacono on-line
11 Radziejewska Alicja Sobieńczyce Bieg - 5 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
12 Muttka Karolina Odargowo Bieg - 5 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
13 Gappa Marcin Gnieżdżewo Bieg - 5 km
14 Bujak Kinga Bujak milwino Bieg - 5 km
15 Oseńko Adam Wejherowo Bieg - 5 km BUSPRESTIGE opłacono on-line
16 Ciolek Monika Wejherowo Bieg - 5 km
17 Moszczyńska Aleksantra Gdynia Nordic walking - 5 km GENETIX Team opłacono on-line
18 Przyradska Trzebiatowska Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km GENETIX Team opłacono on-line
19 Olejarz Marek Rumia Bieg - 5 km DESMART opłacono on-line
20 Gruba Marta Bolszewo Bieg - 5 km BKR Cyklista
21 Terman Dariusz Lubowidz Bieg - 5 km
22 LANG Marcin Gdynia Bieg - 5 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
23 Góral-Brygała Monika Gdańsk Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
24 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
25 Grzywacz Karol Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
26 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 5 km Elite Team Gdynia opłacono on-line
27 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg - 5 km BLLAbla team opłacono on-line
28 Lewandowska Beata Wejherowo Bieg - 5 km BLLAbla team opłacono on-line
29 ŻABIEŁOWICZ ADAM Reda Bieg - 5 km Motywatornia Team opłacono on-line
30 Pacek Marcin Gdynia Bieg - 5 km EURO STYL opłacono on-line
31 Knut Zbigniew Orle Bieg - 5 km Porta
32 Wenta Paweł Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
33 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
34 BIANGA DOROTA CHOCZEWO Bieg - 5 km opłacono on-line
35 Miedzińska Iwona Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
36 Dybowski Mateusz Dybowski Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
37 Jurgielewicz Klaudia Kostkowo Bieg - 5 km opłacono on-line
38 czerewatyj-gadziewska sylwia Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
39 Jurgielewicz Jacek Kostkowo Bieg - 5 km opłacono on-line
40 Drzeżdżon Żaneta Strzebielino Bieg - 5 km opłacono on-line
41 Dettlaff Sylwia Gowino Bieg - 5 km opłacono on-line
42 Kreft Dawid RUMIA Bieg - 5 km
43 Klein Sebastian Kąpino Bieg - 5 km opłacono on-line
44 Redzimska Adam Gdynia Bieg - 5 km Gdynia Północ opłacono on-line
45 Naczk Marcin Rumia Bieg - 5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
46 Jarzebowska Wieslawa Pruszcz Gdanski Nordic walking - 5 km opłacono on-line
47 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg - 5 km opłacono on-line
48 Stachowski Marek Pruszcz Gdanski Nordic walking - 5 km opłacono on-line
49 kwidzinska karolina gdynia Nordic walking - 5 km
50 Andrzejczyk Magdalena Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
51 Andrzejczyk Radosław Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
52 Majcherek Maja Bolszewo Bieg - 5 km Studio Wellness opłacono on-line
53 Cierocka Dorota Nawcz Bieg - 5 km opłacono on-line
54 Stencel Angelika Reda Bieg - 5 km SAMOCHODÓWKA opłacono on-line
55 Jednachowski Krzysztof Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
56 Żydkiewicz-Dopka Magdalena 84-230 Bieg - 5 km opłacono on-line
57 Roniarski Adam Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
58 Maciszka Weronika Maciszka Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
59 Werra Patrycja Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
60 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
61 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
62 Kubawska Alicja Wejherowo Bieg - 5 km MTB opłacono on-line
63 Skiba Łukasz Bydgoszcz Bieg - 5 km 1 BLog opłacono on-line
64 Garska Sylwia Garska Choczewo Bieg - 5 km opłacono on-line
65 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
66 Hatłas Adam Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
67 Hatłas Anita Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
68 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Bieg - 5 km Kociaki opłacono on-line
69 Główczewski Patryk Kościerzyna Bieg - 5 km Kociaki opłacono on-line
70 Przygoda Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk
71 Przygoda Mariusz Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk
72 Śliwka Wiesław Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
73 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
74 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 5 km NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
75 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono
76 Hincka Marzena Gnieżdżewo Bieg - 5 km
77 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo Bieg - 5 km
78 Miotk Ryszard Kębłowo Bieg - 5 km opłacono on-line
79 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
80 DOROBCZYŃSKA SYLWIA Chałupy Bieg - 5 km Chałupy opłacono on-line
81 Mikołajczyk Wioletta Łeba Nordic walking - 5 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
82 Kukla Katarzyna Chwaszczyno Bieg - 5 km opłacono on-line
83 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg - 5 km Gdynskie Dziewuchy
84 Chełmiński Mateusz Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
85 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
86 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
87 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km opłacono on-line
88 Mrozowski Dariusz Rumia Bieg - 5 km ParkRun Rumia opłacono on-line
89 Dąbrowska Lidia Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
90 Cegowski Filip Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
91 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO Bieg - 5 km opłacono on-line
92 Dalecki Bartłomiej Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
93 Rompca Dariusz Luzino Bieg - 5 km
94 Szreder Magdalena Bolszewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
95 Furtak Leszek Wejherowo Bieg - 5 km niezrzeszony opłacono on-line
96 Kuropatwa Łukasz Rumia Bieg - 5 km Bażant Team opłacono on-line
97 Chojnacka Dagmara Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
98 Bieszke Sławomir Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
99 Bradtke Romualda Bradtke Lubkowo Bieg - 5 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
100 Miszewska Małgorzata Rumia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line


Wyświetleń: 9945

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ