XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gruba Adam Luzino Bieg - 5 km Kujawscy KTB
2 Oseńko Adam Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
3 Kulawczuk Krzysztof Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
4 Kaliczyńska Wioletta Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
5 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
6 Cwalina Magdalena Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
7 Zajk Radosław Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
8 Cegowski Filip Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
9 Zimoń Magdalena Reda Bieg - 5 km MORSY opłacono on-line
10 Szreder Magdalena Bolszewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
11 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
12 Bagiński KRZYSZTOF Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
13 Bryza Dariusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
14 Karpińska Karolina Cieplewo Bieg - 5 km opłacono on-line
15 Bagiński Damian Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
16 Żylicz Paweł Słupsk Bieg - 5 km STOPA Słupsk / USB Ustka opłacono on-line
17 Pawelec Anna Kębłowo Bieg - 5 km opłacono on-line
18 Obszańska Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
19 Stencel Angelika Reda Bieg - 5 km SAMOCHODÓWKA opłacono on-line
20 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km elite team opłacono on-line
21 Szymański Bartosz rumia Bieg - 5 km os rumia
22 Rosiejka Korneliusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
23 Wysocka Jolanta Chwaszczyno Bieg - 5 km opłacono on-line
24 Rosiejka Anna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
25 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Bieg - 5 km WieWiór Team opłacono on-line
26 Baranowski Adrian Jastarnia Bieg - 5 km opłacono on-line
27 Jagmin Jarosław Mosty Bieg - 5 km opłacono on-line
28 Szymański Adam Lębork Bieg - 5 km Lębork Biegacze
29 Jastrzębski Rafał Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
30 Cierocka Dorota Nawcz Bieg - 5 km opłacono on-line
31 Baniel Paweł Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
32 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
33 Kujda Dorota Osielsko Bieg - 5 km opłacono on-line
34 Mazur Aleksandra LĘBORK Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
35 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg - 5 km 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
36 Mazur Paweł LĘBORK Bieg - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
37 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 5 km opłacono on-line
38 Reszczyńska Monika Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
39 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
40 Jednachowski Krzysztof Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
41 Jaworski Robert Pieszcz Nordic walking - 5 km opłacono on-line
42 Brzozowski Piotr Sławno Nordic walking - 5 km AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
43 Tuszyński Filip Rumia Bieg - 5 km II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni opłacono on-line
44 jasiński wiesław rumia Bieg - 5 km tataBasi opłacono on-line
45 Jednachowski Artur Darzlubie Bieg - 5 km opłacono on-line
46 Maj-Płotka Ewa Wejherowo Bieg - 5 km Maja Team opłacono on-line
47 Kepka Grzegorz Wejherowo Bieg - 5 km Maja Team opłacono on-line
48 Bielecka Kornelia Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
49 Adamczyk Sławomir Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
50 Brygala Monika gdansk Nordic walking - 5 km Chodzezkijami.pl Elite Team opłacono on-line
51 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
52 Hincka Marzena Gnieżdżewo Bieg - 5 km opłacono on-line
53 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
54 Redzimski Grzegorz Mrzezino Bieg - 5 km JaTuTaTToo Studio tatuażu opłacono on-line
55 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg - 5 km Chodzezkijami.pl Elite Team
56 Śliwiński Jan Gdynia Bieg - 5 km I ALO Gdynia opłacono on-line
57 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
58 Rogalski Piotr Gdynia Nordic walking - 5 km GDYNIA MOJE MIASTO
59 Okoń Bartosz Goszczyno Bieg - 5 km Krokowa Biega opłacono on-line
60 Nastały Mateusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
61 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
62 Kubawska Agnieszka Łebcz Bieg - 5 km WYMIATACZE opłacono on-line
63 dawidowski roman Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
64 Ciolek Monika Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
65 Olszewski Karol Kębłowo Bieg - 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
66 kwidzinska karolina gdynia Nordic walking - 5 km
67 Bujak Janusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
68 Blumkowska Karolina Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
69 Hatłas Adam Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
70 ryciuk władysław rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
71 Kubiak Maciej Reda Bieg - 5 km Zoeller tech opłacono on-line
72 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
73 Wlaź Wojciech Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
74 Reszke Aleksandra Bolszewo Nordic walking - 5 km Klub Wellness Bolszewo opłacono on-line
75 Burchart Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono
76 Dambiec Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
77 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 5 km elite team
78 Thielmann Justyna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
79 Górska Iwona Lębork Nordic walking - 5 km opłacono on-line
80 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
81 Miszewska Małgorzata Rumia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
82 Cygan Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
83 Kochanek Paweł Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
84 Kochanek Agata Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
85 Kubawska Alicja Wejherowo Bieg - 5 km
86 Bisko Karolina Gdynia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
87 Floryszczyk Krystyna Rotmanka Bieg - 5 km opłacono on-line
88 Kukiełczak Monika Straszyn Bieg - 5 km Straszyn Biega opłacono on-line
89 Rzeszutek Marzena Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
90 Wenta Paweł Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
91 Kutzmer Marcin Godętowo Bieg - 5 km LTS LĘBORK
92 gibney magda cieplewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
93 Mikołajczyk Wioletta Łeba Nordic walking - 5 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
94 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
95 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 5 km Opec opłacono on-line
96 Kupper Agnieszka Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
97 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
98 Zwierz Andrzej Gdynia Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
99 Łuczak Roman Rumia Nordic walking - 5 km Sama Rama Rumia, Noga w nogę Rumia opłacono on-line
100 Solek Mieczysław Wejherowo Bieg - 5 km NYPEL Reda opłacono on-line


Wyświetleń: 10375

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ