XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Oseńko Adam Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
2 Kulawczuk Krzysztof Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
3 Kaliczyńska Wioletta Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
4 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
5 Cwalina Magdalena Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
6 Zajk Radosław Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
7 Cegowski Filip Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
8 Zimoń Magdalena Reda Bieg - 5 km MORSY opłacono on-line
9 Szreder Magdalena Bolszewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
10 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
11 Bagiński KRZYSZTOF Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
12 Bryza Dariusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
13 Karpińska Karolina Cieplewo Bieg - 5 km opłacono on-line
14 Bagiński Damian Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
15 Żylicz Paweł Słupsk Bieg - 5 km STOPA Słupsk / USB Ustka opłacono on-line
16 Pawelec Anna Kębłowo Bieg - 5 km opłacono on-line
17 Obszańska Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
18 Stencel Angelika Reda Bieg - 5 km SAMOCHODÓWKA opłacono on-line
19 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km elite team opłacono on-line
20 Rosiejka Korneliusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
21 Wysocka Jolanta Chwaszczyno Bieg - 5 km opłacono on-line
22 Rosiejka Anna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
23 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Bieg - 5 km WieWiór Team opłacono on-line
24 Baranowski Adrian Jastarnia Bieg - 5 km opłacono on-line
25 Jagmin Jarosław Mosty Bieg - 5 km opłacono on-line
26 Jastrzębski Rafał Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
27 Cierocka Dorota Nawcz Bieg - 5 km opłacono on-line
28 Baniel Paweł Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
29 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
30 Kujda Dorota Osielsko Bieg - 5 km opłacono on-line
31 Mazur Aleksandra LĘBORK Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
32 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg - 5 km 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
33 Mazur Paweł LĘBORK Bieg - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
34 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 5 km opłacono on-line
35 Reszczyńska Monika Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
36 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
37 Jednachowski Krzysztof Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
38 Jaworski Robert Pieszcz Nordic walking - 5 km opłacono on-line
39 Brzozowski Piotr Sławno Nordic walking - 5 km AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
40 Tuszyński Filip Rumia Bieg - 5 km II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni opłacono on-line
41 jasiński wiesław rumia Bieg - 5 km tataBasi opłacono on-line
42 Jednachowski Artur Darzlubie Bieg - 5 km opłacono on-line
43 Maj-Płotka Ewa Wejherowo Bieg - 5 km Maja Team opłacono on-line
44 Kepka Grzegorz Wejherowo Bieg - 5 km Maja Team opłacono on-line
45 Bielecka Kornelia Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
46 Adamczyk Sławomir Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
47 Brygala Monika gdansk Nordic walking - 5 km Chodzezkijami.pl Elite Team opłacono on-line
48 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
49 Hincka Marzena Gnieżdżewo Bieg - 5 km opłacono on-line
50 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
51 Redzimski Grzegorz Mrzezino Bieg - 5 km JaTuTaTToo Studio tatuażu opłacono on-line
52 Śliwiński Jan Gdynia Bieg - 5 km I ALO Gdynia opłacono on-line
53 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
54 Okoń Bartosz Goszczyno Bieg - 5 km Krokowa Biega opłacono on-line
55 Nastały Mateusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
56 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
57 Kubawska Agnieszka Łebcz Bieg - 5 km WYMIATACZE opłacono on-line
58 dawidowski roman Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
59 Ciolek Monika Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
60 Olszewski Karol Kębłowo Bieg - 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
61 Bujak Janusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
62 Blumkowska Karolina Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
63 Hatłas Adam Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
64 ryciuk władysław rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
65 Kubiak Maciej Reda Bieg - 5 km Zoeller tech opłacono on-line
66 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
67 Wlaź Wojciech Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
68 Reszke Aleksandra Bolszewo Nordic walking - 5 km Klub Wellness Bolszewo opłacono on-line
69 Burchart Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono
70 Dambiec Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
71 Thielmann Justyna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
72 Górska Iwona Lębork Nordic walking - 5 km opłacono on-line
73 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
74 Miszewska Małgorzata Rumia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
75 Cygan Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
76 Kochanek Paweł Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
77 Kochanek Agata Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
78 Bisko Karolina Gdynia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
79 Floryszczyk Krystyna Rotmanka Bieg - 5 km opłacono on-line
80 Kukiełczak Monika Straszyn Bieg - 5 km Straszyn Biega opłacono on-line
81 Rzeszutek Marzena Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
82 Wenta Paweł Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
83 gibney magda cieplewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
84 Mikołajczyk Wioletta Łeba Nordic walking - 5 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
85 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
86 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 5 km Opec opłacono on-line
87 Kupper Agnieszka Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
88 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
89 Zwierz Andrzej Gdynia Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
90 Łuczak Roman Rumia Nordic walking - 5 km Sama Rama Rumia, Noga w nogę Rumia opłacono on-line
91 Solek Mieczysław Wejherowo Bieg - 5 km NYPEL Reda opłacono on-line
92 Król Benedykt Werblinia Bieg - 5 km UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
93 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg - 5 km opłacono on-line
94 Kołakowski Mikołaj Reda Bieg - 5 km Endure Team opłacono on-line
95 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
96 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański Nordic walking - 5 km opłacono on-line
97 Mikołajczyk Alicja Rotmanka Bieg - 5 km opłacono on-line
98 Kreft Dawid RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
99 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
100 WIŚNIEWSKA Ewa Rumia Bieg - 5 km DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 10382

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ