XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hatłas Anita Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
2 Cwalina Magdalena Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
3 Babijczuk Świetliczna Maria Dębogórze Nordic walking - 5 km
4 Obszańska Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
5 Słowy Laura Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
6 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk Bieg - 5 km
7 Kaliczyńska Wioletta Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
8 Górski Antoni Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
9 Toporek Paulina Gdynia Nordic walking - 5 km
10 GAJEWSKA DANUTA Łeba Nordic walking - 5 km opłacono on-line
11 PACZKOWSKI ANDRZEJ SIERPC Bieg - 5 km
12 Ożga Agnieszka Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
13 Fajtek Sebastian Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
14 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
15 Jaworski Robert Pieszcz Nordic walking - 5 km opłacono on-line
16 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
17 Grzywacz Karol Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
18 Dylewska Ewa Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
19 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic walking - 5 km opłacono on-line
20 Wenta Paweł Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
21 Majcherek Maja Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
22 Burchart Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono
23 Kulawczuk Krzysztof Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
24 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg - 5 km opłacono on-line
25 Góra Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
26 Szady Elżbieta Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
27 Pawłowska Maria Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
28 Bareła Rafał Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
29 Nowak Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
30 Wróblewski Marek Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
31 pawłowski andrzej gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
32 Miedzińska Iwona Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
33 Pawelec Anna Kębłowo Bieg - 5 km opłacono on-line
34 Jagmin Izabela Mosty Bieg - 5 km
35 Klawikowska Magdalena Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
36 Dettlaff Włodek Władysławowo Bieg - 5 km opłacono on-line
37 Swat Marzena Łęgowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
38 Melzer Hanna Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
39 Dettlaff Krysia Władysławowo Bieg - 5 km opłacono on-line
40 Mrowicka Małgorzata RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
41 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
42 Bryza Dariusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
43 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
44 Busłowicz Katarzyna Choczewo Bieg - 5 km opłacono on-line
45 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking - 5 km opłacono on-line
46 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
47 Kubawska Alicja Wejherowo Bieg - 5 km
48 Rokosz Robert Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
49 Malek Lilianna Sierakowice Bieg - 5 km opłacono on-line
50 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
51 Andrzejczyk Radosław Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
52 Grabowska Edyta Nowe Gulczewo Bieg - 5 km opłacono on-line
53 Baran Józef reda Bieg - 5 km opłacono on-line
54 SAŁEK ALICJA RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
55 Jastrzębski Rafał Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
56 Zajk Michał Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
57 Andrzejczyk Magdalena Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
58 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
59 Hatłas Adam Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
60 Oseńko Adam Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
61 Stańco Mariola RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
62 Żebrowski Piotr Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
63 Knut Zbigniew wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
64 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
65 Blumkowska Karolina Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
66 Kochanek Agata Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
67 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
68 Rostankowska Joanna Kębłowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
69 Rzeszutek Marzena Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
70 Małek Andrzej Kąpino Bieg - 5 km opłacono on-line
71 Stefański Łukasz Redystowo Bieg - 5 km opłacono on-line
72 Grubba Dawid Łężyce Nordic walking - 5 km opłacono on-line
73 Wittmann Marcin Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
74 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
75 Cybula Paweł Kazimierz Bieg - 5 km opłacono on-line
76 Műller Jarosław Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
77 Dąbrowska Lidia Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
78 Kochanek Paweł Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
79 Kałaska Radosław Rewa Bieg - 5 km opłacono on-line
80 Wróblewski Bogusław Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
81 Ekman Zdzisław GDYNIA Bieg - 5 km opłacono on-line
82 TALBIERZ HONORATA REDA Bieg - 5 km opłacono on-line
83 Bagiński KRZYSZTOF Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
84 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
85 Pałasz Edmund Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
86 Matuk Joanna Kazimierz Bieg - 5 km opłacono on-line
87 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
88 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
89 Teofilak Jacek RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
90 Legowski Michal Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
91 Cygan Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
92 Ruczyński Maciej Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
93 Kucharski Daniel Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
94 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
95 Ellwart Anna Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
96 Labudda Elzbieta starzyno Nordic walking - 5 km opłacono on-line
97 Szymanowski Marcin Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
98 Reck Zuzanna Gniewino Bieg - 5 km opłacono on-line
99 Reiter Piotr Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
100 Bujak Janusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 9630

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ