Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
302 | Potrykus Marta Potrykus | Gniewino | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
303 | Potrykus Radosław | Gniewino | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
304 | Prena Piotr | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | Prency na trasie | opłacono on-line |
305 | Prena Sławomir | Gościcino | Polska | Bieg - 5 km | Prency na trasie/Kaszubskie Dziki | opłacono on-line |
306 | Przygoda Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
307 | Przygoda Mariusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
308 | Przyradska-Trzebiatowska Aneta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | GENETIX Team | opłacono on-line |
309 | Rachau Małgorzata | Jastarnia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
310 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
311 | Rawska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | Wymiatacze | |
312 | Reck Zuzanna | Gniewino | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
313 | Redzimska Adam | Gdynia | Polska | Bieg - 5 km | Gdynia Północ | opłacono on-line |
314 | Redzimski Grzegorz | Mrzezino | Polska | Bieg - 5 km | JaTuTaTToo Studio tatuażu | opłacono on-line |
315 | Reiter Piotr | Bolszewo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
316 | Reszczyńska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
317 | Reszke Aleksandra | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | Klub Wellness Bolszewo | opłacono on-line |
318 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
319 | Robakowski Bartosz | Koleczkowo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
320 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | GDYNIA MOJE MIASTO | |
321 | Rogulska Anna Rogulska | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
322 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | NORDIC WALKING PASŁĘK | opłacono on-line |
323 | Rokosz Robert | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
324 | Roniarski Adam | Wejherowo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
325 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
326 | Rosengarten Karolina | Błądzikowo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
327 | Rosiejka Anna | Gdynia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
328 | Rosiejka Korneliusz | Gdynia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
329 | Rostankowska Joanna | Kębłowo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
330 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
331 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
332 | Rumkowski Henryk | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
333 | Rybak Marta | Rumia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
334 | ryciuk władysław | rumia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
335 | rzeppa aleksandra rzeppa | luzino | Polska | Bieg - 5 km | biegi rodzinne | opłacono on-line |
336 | Rzeszutek Marzena | Bolszewo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
337 | SAŁEK ALICJA | RUMIA | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
338 | Schmidt Agnieszka | Puck | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
339 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | Nordic walking - 5 km | "Orły Wicko"Błekitne Morsy Łebskie | opłacono on-line |
340 | Skocka Anna | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | ||
341 | Skoczek Małgorzata | warszawa | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
342 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | Bieg - 5 km | Team Deaf | opłacono on-line |
343 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg - 5 km | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
344 | Śliwiński Jan | Gdynia | Polska | Bieg - 5 km | I ALO Gdynia | opłacono on-line |
345 | Śliwka Wiesław | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
346 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | opłacono on-line |
347 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | opłacono on-line |
348 | Sobczak Slawomir | Gdynia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
349 | SOKOŁOWSKA AGNIESZKA | GDYNIA | Polska | Bieg - 5 km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line |
350 | Solek Mieczysław | Wejherowo | Polska | Bieg - 5 km | NYPEL Reda | opłacono on-line |
351 | Śpiewak Damian | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | MamyAnimacje Run | opłacono on-line |
352 | Stańco Mariola | RUMIA | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
353 | Stawarz-Szymczyk Anna | Łeba | Polska | Nordic walking - 5 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
354 | Stefański Łukasz | Redystowo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
355 | Stempnik Dariusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Dar Ogrodu | opłacono on-line |
356 | Stencel Angelika | Reda | Polska | Bieg - 5 km | SAMOCHODÓWKA | opłacono on-line |
357 | Stencel Hanna | Wejherowo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
358 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Bieg - 5 km | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
359 | Swat Marzena | Łęgowo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
360 | Szady Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
361 | Szarko Emilia | Elbląg | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
362 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
363 | Szczerba Dominika | Jastarnia | Polska | Bieg - 5 km | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
364 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | Bieg - 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
365 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
366 | Szreder Magdalena | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
367 | Sztygiel Maciej | WEJHEROWO | Polska | Bieg - 5 km | Dekorado | opłacono on-line |
368 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
369 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Lębork | opłacono on-line |
370 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Lębork | opłacono on-line |
371 | Szymanowski Marcin | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
372 | Szymańska Justyna | Choczewo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
373 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg - 5 km | Lębork Biegacze | |
374 | Szymański Bartosz | rumia | Polska | Bieg - 5 km | os rumia | |
375 | Słowy Laura | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
376 | TALBIERZ HONORATA | REDA | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
377 | Tatarewicz Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
378 | Teofilak Jacek | RUMIA | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
379 | Thielmann Justyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
380 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | Agata Team | opłacono on-line |
381 | Toporek Paulina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
382 | Toporek Rafał | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/ Luki Team Sieldce | opłacono on-line |
383 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Team Deaf | opłacono on-line |
384 | Tołodziecka Agnieszka | Żelistrzewo | Polska | Bieg - 5 km | ByleDoMety | opłacono on-line |
385 | Tołodziecki Marcin | Żelistrzewo | Polska | Bieg - 5 km | ByleDoMety | opłacono on-line |
386 | Tuszyński Filip | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
387 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg - 5 km | Chodzezkijami.pl Elite Team | |
388 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
389 | Wasążnik Marta | Mosty | Polska | Bieg - 5 km | ||
390 | Wendt Karol | Luzino | Polska | Bieg - 5 km | ||
391 | Wenta Paweł | Bolszewo | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
392 | Werra Maciej | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
393 | Werra Patrycja | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
394 | Werra Ziemowit | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |
395 | Wesołowska Aleksandra | Gniewowo | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
396 | Wesołowski Jarosław | Gniewowo | Polska | Bieg - 5 km | HULK TEAM | |
397 | Wiczanowska Anna | KĄPINO | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
398 | Więckowski Janusz | Sułocin Towarzystwo | Polska | Nordic walking - 5 km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono on-line |
399 | wieczerzak daniel | reda | Polska | Bieg - 5 km | PSO Dębogórze | |
400 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | Polska | Bieg - 5 km | DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19434