XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3

BIEG - KASZUBSKIE GRAND PRIX MAŁEGO TRÓJMIASTA - XXXIV Bieg Pokoju

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 440 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 1 M 30-39 1 RUMIA AGATA TEAM 5kmBieg 0:19:20 15.52 [km/h]
2 456 ZAJK RADOSŁAW M 2 M 30-39 2 GDYNIA 5kmBieg 0:19:48 15.15 [km/h]
3 476 ŻUREK GRZEGORZ M 3 M 0-29 1 RUMIA UKS 7 RUMIA 5kmBieg 0:19:52 15.10 [km/h]
4 294 KEPKA GRZEGORZ M 4 M 0-29 2 WEJHEROWO MAJA TEAM 5kmBieg 0:20:47 14.43 [km/h]
5 315 KREFT ŁUKASZ M 5 M 30-39 3 REDA TEAM KREFT/RUNEDA 5kmBieg 0:21:21 14.05 [km/h]
6 280 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 6 M 0-29 3 PUCK 5kmBieg 0:21:21 14.05 [km/h]
7 351 MAZUR PAWEŁ M 7 M 30-39 4 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmBieg 0:21:22 14.04 [km/h]
8 461 ŻEBROWSKI PIOTR M 8 M 50-59 1 WEJHEROWO 5kmBieg 0:21:38 13.87 [km/h]
9 268 HATŁAS ADAM M 9 M 40-49 1 GDYNIA 5kmBieg 0:21:53 13.71 [km/h]
10 378 OSEŃKO ADAM M 10 M 30-39 5 WEJHEROWO 5kmBieg 0:22:08 13.55 [km/h]
11 331 KUROPATWA ŁUKASZ M 11 M 30-39 6 RUMIA BAŻANT TEAM 5kmBieg 0:22:08 13.55 [km/h]
12 466 WYGANOWSKI KONRAD M 12 M 40-49 2 RUMIA - 5kmBieg 0:22:09 13.54 [km/h]
13 362 MOSKA DAWID M 13 M 30-39 7 WEJHEROWO 5kmBieg 0:22:10 13.53 [km/h]
14 230 CYBULA PAWEŁ M 14 M 0-29 4 KAZIMIERZ 5kmBieg 0:22:17 13.46 [km/h]
15 373 OBERZIG TOMASZ M 15 M 30-39 8 REDA ST RUNNERS 5kmBieg 0:22:23 13.40 [km/h]
16 305 KONIECZKI DARIUSZ M 16 M 40-49 3 WEJHEROWO 5kmBieg 0:22:25 13.38 [km/h]
17 227 CIEŚLAK BARTOSZ M 17 M 40-49 4 ŻELISTRZEWO 5kmBieg 0:22:35 13.28 [km/h]
18 272 HINZ RAFAŁ M 18 M 40-49 5 RUMIA HINZ TEAM 5kmBieg 0:22:38 13.25 [km/h]
19 310 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 19 M 50-59 2 GDYNIA COM-DKM 5kmBieg 0:22:55 13.09 [km/h]
20 364 MROZOWSKI DARIUSZ M 20 M 40-49 6 RUMIA PARKRUN RUMIA 5kmBieg 0:23:08 12.97 [km/h]
21 402 ROBAKOWSKI BARTOSZ M 21 M 30-39 9 KOLECZKOWO 5kmBieg 0:23:18 12.88 [km/h]
22 337 LEMANSKI PIOTR M 22 M 30-39 10 POŁCHOWO KORONA BIEGA 5kmBieg 0:23:18 12.88 [km/h]
23 382 PAJURA ROBERT M 23 M 30-39 11 GDYNIA DESMART 5kmBieg 0:23:28 12.78 [km/h]
24 215 BIESZKE SŁAWOMIR M 24 M 30-39 12 REDA 5kmBieg 0:23:30 12.77 [km/h]
25 203 ANDRZEJCZYK RADOSŁAW M 25 M 0-29 5 RUMIA 5kmBieg 0:23:31 12.76 [km/h]
26 209 BARAN JÓZEF M 26 M 40-49 7 REDA 5kmBieg 0:23:34 12.73 [km/h]
27 288 KANKOWSKI PAWEŁ M 27 M 30-39 13 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:23:36 12.71 [km/h]
28 208 BANIEL PAWEŁ M 28 M 40-49 8 RUMIA 5kmBieg 0:23:41 12.67 [km/h]
29 377 ORNAL MIROSŁAW M 29 M 50-59 3 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:23:43 12.65 [km/h]
30 311 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 30 M 30-39 14 MOSTY STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5kmBieg 0:23:45 12.63 [km/h]
31 325 KUCHNOWSKI KAROL M 31 M 30-39 15 WERBLINIA KROKOWA BIEGA 5kmBieg 0:23:45 12.63 [km/h]
32 371 NOWAK MIROSŁAW M 32 M 50-59 4 REDA 5kmBieg 0:23:50 12.59 [km/h]
33 394 PRENA SŁAWOMIR M 33 M 30-39 16 GOŚCICINO PRENCY NA TRASIE/KASZUBSKIE DZIKI 5kmBieg 0:23:54 12.55 [km/h]
34 326 KUJDA ARKADIUSZ M 34 M 30-39 17 OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 5kmBieg 0:24:04 12.47 [km/h]
35 320 KRÓL BENEDYKT M 35 M 60-69 1 WERBLINIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5kmBieg 0:24:06 12.45 [km/h]
36 425 SZARKO MACIEJ M 36 M 40-49 9 ELBLĄG 5kmBieg 0:24:07 12.44 [km/h]
37 393 POTRYKUS RADOSŁAW M 37 M 30-39 18 GNIEWINO 5kmBieg 0:24:10 12.41 [km/h]
38 467 WYGANOWSKI DARIUSZ M 38 M 30-39 19 RUMIA - 5kmBieg 0:24:11 12.41 [km/h]
39 451 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M 39 M 30-39 20 LĘBORK 5kmBieg 0:24:11 12.41 [km/h]
40 450 WRÓBLEWSKI MAREK M 40 M 30-39 21 LĘBORK 5kmBieg 0:24:11 12.41 [km/h]
41 304 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ M 41 M 40-49 10 REDA ENDURE TEAM 5kmBieg 0:24:13 12.39 [km/h]
42 342 MAJ-PŁOTKA EWA K 1 K 30-39 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 5kmBieg 0:24:21 12.32 [km/h]
43 428 SZTYGIEL MACIEJ M 42 M 40-49 11 WEJHEROWO DEKORADO 5kmBieg 0:24:29 12.25 [km/h]
44 214 BIELECKI TADEUSZ M 43 M 40-49 12 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5kmBieg 0:24:34 12.21 [km/h]
45 319 KREFT KRZYSZTOF M 44 M 40-49 13 REDA TEAM KREFT 5kmBieg 0:24:35 12.20 [km/h]
46 463 ŻYLICZ PAWEŁ M 45 M 0-29 6 SŁUPSK STOPA SŁUPSK / USB USTKA 5kmBieg 0:24:37 12.19 [km/h]
47 389 PIETRZYCKI SŁAWEK M 46 M 40-49 14 REDA RUNEDA 5kmBieg 0:24:40 12.16 [km/h]
48 479 JEDNACHOWSKI MARCIN M 47 M 0-29 7 PUCK - 5kmBieg 0:24:40 12.16 [km/h]
49 279 JEDNACHOWSKI ARTUR M 48 M 0-29 8 DARZLUBIE 5kmBieg 0:24:40 12.16 [km/h]
50 483 MIKEL MARTYNA K 2 K 0-29 1 RUMIA KONTENER FORMY 5kmBieg 0:24:40 12.16 [km/h]
51 415 SŁOWY LAURA K 3 K 0-29 2 RUMIA 5kmBieg 0:24:52 12.06 [km/h]
52 336 LEGOWSKI MICHAL M 49 M 30-39 22 RUMIA 5kmBieg 0:24:54 12.05 [km/h]
53 376 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 50 M 60-69 2 KOLECZKOWO BIEGAMYRAZEM.PL 5kmBieg 0:25:09 11.93 [km/h]
54 380 OWCZAREK KATARZYNA K 4 K 40-49 1 KOSAKOWO 5kmBieg 0:25:18 11.86 [km/h]
55 249 FAJTEK SEBASTIAN M 51 M 0-29 9 RUMIA 5kmBieg 0:25:33 11.74 [km/h]
56 407 RUCZYŃSKI MACIEJ M 52 M 50-59 5 RUMIA 5kmBieg 0:25:38 11.70 [km/h]
57 239 DETTLAFF SŁAWOMIR M 53 M 40-49 15 GOWINO 5kmBieg 0:25:43 11.67 [km/h]
58 403 RONIARSKI ADAM M 54 M 40-49 16 WEJHEROWO 5kmBieg 0:25:48 11.63 [km/h]
59 472 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 55 M 30-39 23 REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL 5kmBieg 0:25:50 11.61 [km/h]
60 317 KREFT BOGUMIŁ M 56 M 40-49 17 RUMIA TEAM KREFT 5kmBieg 0:25:50 11.61 [km/h]
61 260 GŁÓWCZEWSKI PATRYK M 57 M 0-29 10 KOŚCIERZYNA KOCIAKI 5kmBieg 0:26:00 11.54 [km/h]
62 420 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 58 M 30-39 24 REDYSTOWO 5kmBieg 0:26:08 11.48 [km/h]
63 469 MUCHEWICZ MATEUSZ M 59 M 30-39 25 RUMIA - 5kmBieg 0:26:11 11.46 [km/h]
64 441 TUSZYŃSKI FILIP M 60 M 0-29 11 RUMIA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W GDYNI 5kmBieg 0:26:11 11.46 [km/h]
65 369 NACZK MARCIN M 61 M 40-49 18 RUMIA PARKRUN RUMIA 5kmBieg 0:26:18 11.41 [km/h]
66 313 KRAUSE STANISŁAW M 62 M 60-69 3 GOŚCICINO AMATOR GOŚCICINO 5kmBieg 0:26:19 11.40 [km/h]
67 334 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 5 K 30-39 2 RUMIA WIEWIÓR TEAM 5kmBieg 0:26:24 11.36 [km/h]
68 329 KULAWCZUK KRZYSZTOF M 63 M 30-39 26 RUMIA 5kmBieg 0:26:33 11.30 [km/h]
69 375 OLSZEWSKI KAROL M 64 M 30-39 27 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 5kmBieg 0:26:34 11.29 [km/h]
70 258 GAFFKE HENRYK M 65 M 40-49 19 ŻARNOWIEC KING OSCAR GNIEWINO 5kmBieg 0:26:40 11.25 [km/h]
71 206 BAGIŃSKI DAMIAN M 66 M 0-29 12 RUMIA 5kmBieg 0:26:40 11.25 [km/h]
72 419 STAŃCO MARIOLA K 6 K 30-39 3 RUMIA 5kmBieg 0:26:46 11.21 [km/h]
73 435 ŚPIEWAK DAMIAN M 67 M 30-39 28 RUMIA MAMYANIMACJE RUN 5kmBieg 0:26:47 11.20 [km/h]
74 261 GOJKE DAWID M 68 M 30-39 29 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:26:50 11.18 [km/h]
75 277 JASIŃSKI WIESŁAW M 69 M 50-59 6 RUMIA TATABASI 5kmBieg 0:26:53 11.16 [km/h]
76 212 BAREŁA RAFAŁ M 70 M 40-49 20 RUMIA 5kmBieg 0:26:59 11.12 [km/h]
77 262 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 7 K 30-39 4 RUMIA BOJANO BIEGA 5kmBieg 0:27:04 11.08 [km/h]
78 434 ŚLIWIŃSKI JAN M 71 M 0-29 13 GDYNIA I ALO GDYNIA 5kmBieg 0:27:05 11.08 [km/h]
79 365 MŰLLER JAROSŁAW M 72 M 50-59 7 RUMIA 5kmBieg 0:27:09 11.05 [km/h]
80 223 CEGOWSKI FILIP M 73 M 30-39 30 RUMIA 5kmBieg 0:27:09 11.05 [km/h]
81 226 CIEROCKA DOROTA K 8 K 30-39 5 NAWCZ 5kmBieg 0:27:11 11.04 [km/h]
82 267 GRZYWACZ KAROL M 74 M 30-39 31 GDYNIA 5kmBieg 0:27:14 11.02 [km/h]
83 287 KANKOWSKA DOMINIKA K 9 K 0-29 3 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:27:19 10.98 [km/h]
84 210 BARANOWSKI ROMAN M 75 M 40-49 21 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5kmBieg 0:27:21 10.97 [km/h]
85 460 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 10 K 40-49 2 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:27:23 10.96 [km/h]
86 295 KĘPIŃSKI PAWEŁ M 76 M 30-39 32 HEL 5kmBieg 0:27:32 10.90 [km/h]
87 290 KANTECKI TOMASZ M 77 M 40-49 22 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIĘ 5kmBieg 0:27:37 10.86 [km/h]
88 465 MYK TOMASZ M 78 M 30-39 33 RUMIA PKA GDYNIA 5kmBieg 0:27:39 10.85 [km/h]
89 474 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 79 M 50-59 8 WEJHEROWO - 5kmBieg 0:27:44 10.82 [km/h]
90 398 REDZIMSKI ADAM M 80 M 50-59 9 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC 5kmBieg 0:27:54 10.75 [km/h]
91 321 KRZTOŃ MONIKA K 11 K 30-39 6 RUMIA 5kmBieg 0:27:54 10.75 [km/h]
92 254 FRYMARK MARCIN M 81 M 30-39 34 REDA NORDA ACTIVE TEAM 5kmBieg 0:27:56 10.74 [km/h]
93 437 TEOFILAK JACEK M 82 M 30-39 35 RUMIA 5kmBieg 0:28:02 10.70 [km/h]
94 485 SZYMAŃSKI ADAM M 83 M 40-49 23 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 5kmBieg 0:28:04 10.69 [km/h]
95 284 KALINOWSKA PAULINA K 12 K 30-39 7 KIEŁPINO 5kmBieg 0:28:05 10.68 [km/h]
96 225 CHĘTNIK KRZYSZTOF M 84 M 40-49 24 KĄPINO 5kmBieg 0:28:08 10.66 [km/h]
97 276 JANIK MARZENA K 13 K 40-49 3 RUMIA 5kmBieg 0:28:13 10.63 [km/h]
98 427 SZCZYPIOR ARTUR M 85 M 30-39 36 WYSZECINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:28:18 10.60 [km/h]
99 263 GÓRKOWSKI MARCIN M 86 M 30-39 37 RUMIA 5kmBieg 0:28:36 10.49 [km/h]
100 478 GLINIANY ADAM M 87 M 40-49 25 WYRY - 5kmBieg 0:28:41 10.46 [km/h]
101 243 DOBRZYŃSKA JOANNA K 14 K 30-39 8 GDYNIA 5kmBieg 0:28:53 10.39 [km/h]
102 235 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 15 K 40-49 4 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:28:53 10.39 [km/h]
103 271 HINZ KAMIL M 88 M 0-29 14 RUMIA HINZ TEAM 5kmBieg 0:29:05 10.32 [km/h]
104 202 ADRIANOWICZ BOŻENA K 16 K 50-59 1 BOLSZEWO BKR CYKLISTA 5kmBieg 0:29:11 10.28 [km/h]
105 339 ŁUBA DARIUSZ M 89 M 40-49 26 RUMIA 5kmBieg 0:29:11 10.28 [km/h]
106 259 GAWRYLCZYK MACIEJ M 90 M 50-59 10 WEJHEROWO 5kmBieg 0:29:17 10.24 [km/h]
107 201 ADAMCZYK SŁAWOMIR M 91 M 40-49 27 RUMIA 5kmBieg 0:29:18 10.24 [km/h]
108 480 KAPAŁA RAFAŁ M 92 M 30-39 38 WEJHEROWO - 5kmBieg 0:29:22 10.22 [km/h]
109 286 KANKOWSKA JUSTYNA K 17 K 30-39 9 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:29:23 10.21 [km/h]
110 270 HINCKA MARZENA K 18 K 30-39 10 GNIEŻDŻEWO 5kmBieg 0:29:25 10.20 [km/h]
111 462 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA K 19 K 30-39 11 RUMIA 5kmBieg 0:29:35 10.14 [km/h]
112 314 KRAUZA GRAŻYNA K 20 K 50-59 2 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:29:46 10.08 [km/h]
113 433 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 21 K 40-49 5 GDYNIA KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 5kmBieg 0:29:50 10.06 [km/h]
114 397 RECK ZUZANNA K 22 K 0-29 4 GNIEWINO 5kmBieg 0:29:51 10.05 [km/h]
115 442 WENTA PAWEŁ M 93 M 0-29 15 BOLSZEWO 5kmBieg 0:29:51 10.05 [km/h]
116 324 KUCHARSKI DANIEL M 94 M 30-39 39 REDA 5kmBieg 0:29:51 10.05 [km/h]
117 207 BAGIŃSKI KRZYSZTOF M 95 M 30-39 40 RUMIA 5kmBieg 0:29:57 10.02 [km/h]
118 468 KROK TOMASZ M 96 M 30-39 41 GDAŃSK - 5kmBieg 0:29:57 10.02 [km/h]
119 409 RYCIUK WŁADYSŁAW M 97 M 50-59 11 RUMIA 5kmBieg 0:30:06 9.97 [km/h]
120 224 CEPIŃSKA ANNA K 23 K 40-49 6 GNIEWOWO AC&AC 5kmBieg 0:30:10 9.94 [km/h]
121 391 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 98 M 30-39 42 GDYNIA MAMY TO! 5kmBieg 0:30:16 9.91 [km/h]
122 300 KNUT MAŁGORZATA K 24 K 30-39 12 WEJHEROWO RUNEDA 5kmBieg 0:30:17 9.91 [km/h]
123 298 KNUT ZBIGNIEW M 99 M 40-49 28 WEJHEROWO 5kmBieg 0:30:17 9.91 [km/h]
124 439 TOŁODZIECKI MARCIN M 100 M 40-49 29 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5kmBieg 0:30:24 9.87 [km/h]
125 422 STENCEL ANGELIKA K 25 K 0-29 5 REDA SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:30:24 9.87 [km/h]
126 327 KUJDA DOROTA K 26 K 30-39 13 OSIELSKO 5kmBieg 0:30:26 9.86 [km/h]
127 250 FANSLAU MAGDALENA K 27 K 0-29 6 STAROGARD GDAŃSKI KOCIAKI 5kmBieg 0:30:30 9.84 [km/h]
128 256 FURTAK LESZEK M 101 M 50-59 12 WEJHEROWO NIEZRZESZONY 5kmBieg 0:30:36 9.80 [km/h]
129 233 DALECKI BARTŁOMIEJ M 102 M 40-49 30 RUMIA 5kmBieg 0:30:37 9.80 [km/h]
130 392 POTRYKUS MARTA K 28 K 0-29 7 GNIEWINO 5kmBieg 0:30:42 9.77 [km/h]
131 359 MIKOŁAJCZYK ANNA K 29 K 30-39 14 ROTMANKA 5kmBieg 0:30:55 9.70 [km/h]
132 264 GÓRSKI ANTONI M 104 M 70+ 1 LĘBORK 5kmBieg 0:30:56 9.70 [km/h]
133 400 REITER PIOTR M 105 M 40-49 31 BOLSZEWO 5kmBieg 0:30:58 9.69 [km/h]
134 252 FILIP KRZYSZTOF M 106 M 40-49 32 DĘBOGÓRZE NOCLUB 5kmBieg 0:31:02 9.67 [km/h]
135 216 BISEWSKA WIKTORIA K 30 K 0-29 8 PUCK 5kmBieg 0:31:02 9.67 [km/h]
136 338 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA K 31 K 30-39 15 RUMIA WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5kmBieg 0:31:06 9.65 [km/h]
137 475 NABAKOWSKA BARBARA K 32 K 60+ 1 GDAŃSK - 5kmBieg 0:31:13 9.61 [km/h]
138 453 ZACHARY MARIUSZ M 107 M 30-39 43 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:31:14 9.61 [km/h]
139 211 BARANOWSKI ADRIAN M 108 M 30-39 44 JASTARNIA 5kmBieg 0:31:20 9.57 [km/h]
140 283 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 33 K 40-49 7 RUMIA 5kmBieg 0:31:22 9.56 [km/h]
141 340 MACISZKA WERONIKA K 34 K 0-29 9 WEJHEROWO 5kmBieg 0:31:22 9.56 [km/h]
142 438 TOŁODZIECKA AGNIESZKA K 35 K 40-49 8 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5kmBieg 0:31:25 9.55 [km/h]
143 274 JAGMIN JAROSŁAW M 109 M 30-39 45 MOSTY 5kmBieg 0:31:29 9.53 [km/h]
144 293 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 36 K 30-39 16 RUMIA 5kmBieg 0:31:43 9.46 [km/h]
145 372 NOWAK MONIKA K 37 K 30-39 17 GDAŃSK 5kmBieg 0:31:47 9.44 [km/h]
146 418 SOLEK MIECZYSŁAW M 110 M 60-69 4 WEJHEROWO NYPEL REDA 5kmBieg 0:31:47 9.44 [km/h]
147 353 MELZER ARKADIUSZ M 111 M 40-49 33 RUMIA 5kmBieg 0:31:50 9.42 [km/h]
148 354 MELZER ZOFIA K 38 K 0-29 10 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5kmBieg 0:31:50 9.42 [km/h]
149 412 SAŁEK ALICJA K 39 K 30-39 18 RUMIA 5kmBieg 0:31:52 9.41 [km/h]
150 221 BUJAK JANUSZ M 112 M 40-49 34 GDYNIA 5kmBieg 0:31:52 9.41 [km/h]
151 247 EKMAN ZDZISŁAW M 113 M 40-49 35 GDYNIA 5kmBieg 0:31:56 9.39 [km/h]
152 266 GRABOWSKA EDYTA K 40 K 40-49 9 NOWE GULCZEWO 5kmBieg 0:31:57 9.39 [km/h]
153 446 WIŚNIEWSKA EWA K 41 K 30-39 19 RUMIA DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM 5kmBieg 0:31:58 9.38 [km/h]
154 241 DMITRUCZUK EDYTA K 42 K 50-59 3 WEJHEROWO 5kmBieg 0:31:59 9.38 [km/h]
155 368 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA K 43 K 40-49 10 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5kmBieg 0:32:00 9.38 [km/h]
156 379 OSTOJSKA EWA K 44 K 40-49 11 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO /MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:32:03 9.36 [km/h]
157 318 KREFT DAWID M 114 M 30-39 46 RUMIA 5kmBieg 0:32:08 9.34 [km/h]
158 281 JEŻYK DOROTA K 45 K 30-39 20 GDYNIA 5kmBieg 0:32:11 9.32 [km/h]
159 357 MIELEWCZYK JUSTYNA K 46 K 30-39 21 REDA ZMOTYWOWANI 5kmBieg 0:32:14 9.31 [km/h]
160 257 GAFFKE PAULINA K 47 K 0-29 11 ŻARNOWIEC SP LUBOCINO 5kmBieg 0:32:17 9.29 [km/h]
161 289 KANTECKA RENATA K 48 K 30-39 22 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIĘ 5kmBieg 0:32:38 9.19 [km/h]
162 358 MIKOŁAJCZYK ALICJA K 49 K 30-39 23 ROTMANKA 5kmBieg 0:32:42 9.17 [km/h]
163 332 KUŹNIAR WOJCIECH M 115 M 30-39 47 GDAŃSK HANZA LIDER 5kmBieg 0:32:46 9.16 [km/h]
164 265 GÓRSKI JACEK M 116 M 40-49 36 KĄPINO 5kmBieg 0:32:46 9.16 [km/h]
165 205 AUGUSTYNIAK ANNA K 50 K 30-39 24 REDA 5kmBieg 0:32:48 9.15 [km/h]
166 236 DETTLAFF ANNA K 51 K 30-39 25 BRZYNO RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:32:48 9.15 [km/h]
167 431 SZYMAŃSKA JUSTYNA K 52 K 30-39 26 CHOCZEWO 5kmBieg 0:32:48 9.15 [km/h]
168 245 DYBOWSKI MATEUSZ M 117 M 0-29 16 RUMIA 5kmBieg 0:32:49 9.14 [km/h]
169 246 DZIENISZ JUSTYNA K 53 K 40-49 12 ROBAKOWO 5kmBieg 0:32:53 9.12 [km/h]
170 384 PATEK SYLWIA K 54 K 30-39 27 ZBYCHOWO 5kmBieg 0:32:53 9.12 [km/h]
171 352 MELZER HANNA K 55 K 50-59 4 RUMIA 5kmBieg 0:32:53 9.12 [km/h]
172 309 KORTH TOMASZ M 118 M 30-39 48 ODARGOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:32:57 9.10 [km/h]
173 477 GLINIANY MAŁGORZATA K 56 K 40-49 13 WYRY - 5kmBieg 0:33:01 9.09 [km/h]
174 482 KLEBA MIECZYSŁAW M 119 M 50-59 13 LĘBORK LĘBORK 5kmBieg 0:33:06 9.06 [km/h]
175 302 KOCHANEK PAWEŁ M 120 M 0-29 17 DĘBOGÓRZE 5kmBieg 0:33:08 9.05 [km/h]
176 301 KOCHANEK AGATA K 57 K 0-29 12 DĘBOGÓRZE 5kmBieg 0:33:08 9.05 [km/h]
177 248 ELLWART ANNA K 58 K 30-39 28 RUMIA 5kmBieg 0:33:09 9.05 [km/h]
178 220 BRYZA DARIUSZ M 121 M 30-39 49 WEJHEROWO 5kmBieg 0:33:12 9.04 [km/h]
179 253 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 59 K 50-59 5 ROTMANKA 5kmBieg 0:33:27 8.97 [km/h]
180 385 PAWELEC ANNA K 60 K 30-39 29 KĘBŁOWO 5kmBieg 0:33:27 8.97 [km/h]
181 484 JAGMIN IZABELA K 61 K 30-39 30 MOSTY 5kmBieg 0:33:33 8.94 [km/h]
182 308 KOPCYCH ANNA K 62 K 30-39 31 BORKOWO APAJO 5kmBieg 0:33:36 8.93 [km/h]
183 356 MIELCAREK IZABELA K 63 K 30-39 32 REDA 5kmBieg 0:33:39 8.92 [km/h]
184 296 KLAWIKOWSKA MAGDALENA K 64 K 40-49 14 RUMIA 5kmBieg 0:33:40 8.91 [km/h]
185 408 RUDEK MAŁGORZATA K 65 K 40-49 15 RUMIA 5kmBieg 0:33:40 8.91 [km/h]
186 449 WOJTAL RADOSŁAW M 122 M 30-39 50 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5kmBieg 0:33:44 8.89 [km/h]
187 307 KONKOL JOANNA K 66 K 30-39 33 KĄPINO 5kmBieg 0:33:48 8.88 [km/h]
188 457 ZASADA JOANNA K 67 K 40-49 16 MOSTY WYMIATACZE 5kmBieg 0:33:51 8.86 [km/h]
189 242 DMOCHOWSKA JULITA K 68 K 50-59 6 RYBNO KOBIETY W BIEGU 5kmBieg 0:33:53 8.85 [km/h]
190 424 SZADY ELŻBIETA K 69 K 30-39 34 GDAŃSK 5kmBieg 0:34:00 8.82 [km/h]
191 470 CHODUN TOMASZ M 123 M 40-49 37 KĄPINO - 5kmBieg 0:34:00 8.82 [km/h]
192 367 MUTTKA KAROLINA K 70 K 30-39 35 ODARGOWO 5kmBieg 0:34:01 8.82 [km/h]
193 218 BRADTKE ROMUALDA K 71 K 30-39 36 LUBKOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:34:01 8.82 [km/h]
194 458 ZELGERT DOROTA K 72 K 30-39 37 KĄPINO ECO-KĄPINO 5kmBieg 0:34:14 8.76 [km/h]
195 416 SOBCZAK SLAWOMIR M 125 M 50-59 14 GDYNIA 5kmBieg 0:34:16 8.75 [km/h]
196 219 BRODECKA MAŁGORZATA K 73 K 30-39 38 GDYNIA 17 LO GDYNIA 5kmBieg 0:34:19 8.74 [km/h]
197 330 KUPPER AGNIESZKA K 74 K 40-49 17 RUMIA 5kmBieg 0:34:33 8.68 [km/h]
198 269 HENNIG WALDEMAR M 126 M 30-39 52 KĄPINO STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI KĄPINO 5kmBieg 0:34:42 8.65 [km/h]
199 347 MARDZIŃSKA SYLWIA K 75 K 40-49 18 BOLSZEWO ELITE TEAM MOTYWATORNIA 5kmBieg 0:34:47 8.62 [km/h]
200 344 MALISZEWSKA MARIANNA K 76 K 50-59 7 ELBLĄG 5kmBieg 0:34:57 8.58 [km/h]
201 444 WERRA ZIEMOWIT M 127 M 0-29 18 RUMIA 5kmBieg 0:34:57 8.58 [km/h]
202 204 ANDRZEJCZYK MAGDALENA K 77 K 0-29 13 RUMIA 5kmBieg 0:34:59 8.58 [km/h]
203 335 LADEMANN GABRIELA K 78 K 40-49 19 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:34:59 8.58 [km/h]
204 244 DOROBCZYŃSKA SYLWIA K 79 K 0-29 14 CHAŁUPY CHAŁUPY 5kmBieg 0:35:00 8.57 [km/h]
205 275 JAKUBINA WOJCIECH M 128 M 30-39 53 REDA 5kmBieg 0:35:07 8.54 [km/h]
206 278 JASTRZĘBSKI RAFAŁ M 129 M 30-39 54 RUMIA 5kmBieg 0:35:15 8.51 [km/h]
207 348 MASZOTA BRYGIDA K 80 K 30-39 39 ROZŁAZINO 5kmBieg 0:35:23 8.48 [km/h]
208 229 CWALINA MAGDALENA K 81 K 30-39 40 GDYNIA 5kmBieg 0:35:25 8.47 [km/h]
209 426 SZCZERBA DOMINIKA K 82 K 30-39 41 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:35:27 8.46 [km/h]
210 429 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 83 K 40-49 20 SOPOT 5kmBieg 0:35:29 8.45 [km/h]
211 343 MALEK LILIANNA K 84 K 30-39 42 SIERAKOWICE 5kmBieg 0:35:32 8.44 [km/h]
212 232 CZEREWATYJ-GADZIEWSKA SYLWIA K 85 K 40-49 21 DĘBOGÓRZE 5kmBieg 0:35:34 8.43 [km/h]
213 473 MAJNA KAZIMIERZ M 130 M 60-69 5 GDYNIA - 5kmBieg 0:35:35 8.43 [km/h]
214 411 RZESZUTEK MARZENA K 86 K 30-39 43 BOLSZEWO 5kmBieg 0:35:37 8.42 [km/h]
215 464 ŻYŁÓW PIOTR M 131 M 30-39 55 RUMIA CROSSBOX KASZUBY 5kmBieg 0:35:40 8.41 [km/h]
216 395 PRENA PIOTR M 132 M 30-39 56 RUMIA PRENCY NA TRASIE 5kmBieg 0:35:56 8.35 [km/h]
217 401 RESZCZYŃSKA MONIKA K 87 K 40-49 22 GDAŃSK 5kmBieg 0:36:14 8.28 [km/h]
218 228 CIOLEK MONIKA K 88 K 30-39 44 WEJHEROWO 5kmBieg 0:36:19 8.26 [km/h]
219 381 OŻGA AGNIESZKA K 89 K 30-39 45 WEJHEROWO 5kmBieg 0:36:19 8.26 [km/h]
220 213 BIELECKA KORNELIA K 90 K 40-49 23 RUMIA 5kmBieg 0:36:22 8.25 [km/h]
221 410 RZEPPA ALEKSANDRA K 91 K 40-49 24 LUZINO BIEGI RODZINNE 5kmBieg 0:36:24 8.24 [km/h]
222 328 KUKIEŁCZAK MONIKA K 92 K 40-49 25 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5kmBieg 0:36:26 8.23 [km/h]
223 443 WERRA MACIEJ M 133 M 40-49 38 RUMIA 5kmBieg 0:36:47 8.16 [km/h]
224 445 WERRA PATRYCJA K 93 K 30-39 46 RUMIA 5kmBieg 0:36:47 8.16 [km/h]
225 316 KREFT IWONA K 94 K 30-39 47 REDA 5kmBieg 0:36:49 8.15 [km/h]
226 413 SCHMIDT AGNIESZKA K 95 K 30-39 48 PUCK 5kmBieg 0:36:51 8.14 [km/h]
227 303 KOHNKE JOANNA K 96 K 30-39 49 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:36:52 8.14 [km/h]
228 306 KONIECZNA MONIKA K 97 K 40-49 26 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:36:52 8.14 [km/h]
229 414 SKOCZEK MAŁGORZATA K 98 K 40-49 27 WARSZAWA 5kmBieg 0:36:53 8.13 [km/h]
230 386 PAWŁOWSKA MARIA K 99 K 50-59 8 GDYNIA 5kmBieg 0:37:00 8.11 [km/h]
231 312 KRASIŃSKA MAŁGORZATA K 100 K 30-39 50 RUMIA POLITECHNIKA GDAŃSKA 5kmBieg 0:37:06 8.09 [km/h]
232 231 CYGAN KATARZYNA K 101 K 0-29 15 GDYNIA 5kmBieg 0:37:07 8.08 [km/h]
233 234 DAMBIEC KATARZYNA K 102 K 30-39 51 GDYNIA 5kmBieg 0:37:09 8.08 [km/h]
234 282 JÓŹWIK AGNIESZKA K 103 K 30-39 52 STRASZYN 5kmBieg 0:37:17 8.05 [km/h]
235 417 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 104 K 30-39 53 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:37:17 8.05 [km/h]
236 388 PIETRZYCKA RENATA K 105 K 40-49 28 REDA RUNEDA 5kmBieg 0:37:17 8.05 [km/h]
237 240 DETTLAFF SYLWIA K 106 K 40-49 29 GOWINO 5kmBieg 0:37:35 7.98 [km/h]
238 454 ZACHARY ALEKSANDRA K 107 K 30-39 54 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:37:40 7.96 [km/h]
239 355 MIEDZIŃSKA IWONA K 108 K 40-49 30 RUMIA 5kmBieg 0:38:02 7.89 [km/h]
240 255 FRYMARK SYLWIA K 109 K 30-39 55 REDA 5kmBieg 0:38:03 7.88 [km/h]
241 421 STENCEL HANNA K 110 K 40-49 31 WEJHEROWO 5kmBieg 0:38:17 7.84 [km/h]
242 350 MATUK JOANNA K 111 K 0-29 16 KAZIMIERZ 5kmBieg 0:38:34 7.78 [km/h]
243 341 MAJCHEREK MAJA K 112 K 0-29 17 BOLSZEWO 5kmBieg 0:38:47 7.74 [km/h]
244 404 ROSENGARTEN KAROLINA K 113 K 30-39 56 BŁĄDZIKOWO 5kmBieg 0:39:00 7.69 [km/h]
245 390 PIOTROWICZ TOMASZ M 134 M 30-39 57 REDA 5kmBieg 0:39:00 7.69 [km/h]
246 423 STOKARSKA BEATA K 114 K 50-59 9 GDYNIA BIEGOWI WARIACI 5kmBieg 0:39:03 7.68 [km/h]
247 237 DETTLAFF WŁODEK M 135 M 30-39 58 WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:39:30 7.59 [km/h]
248 238 DETTLAFF KRYSIA K 115 K 30-39 57 WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:39:30 7.59 [km/h]
249 349 MATEJUK ROBERT M 136 M 50-59 15 WARSZAWA 5kmBieg 0:39:45 7.55 [km/h]
250 360 MISZEWSKA MAŁGORZATA K 116 K 40-49 32 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:39:50 7.53 [km/h]
251 297 KŁODOWSKA EDYTA K 117 K 30-39 58 GDAŃSK 5kmBieg 0:40:04 7.49 [km/h]
252 436 TALBIERZ HONORATA K 118 K 0-29 18 REDA 5kmBieg 0:40:06 7.48 [km/h]
253 322 KUBAWSKA AGNIESZKA K 119 K 30-39 59 ŁEBCZ WYMIATACZE 5kmBieg 0:40:10 7.47 [km/h]
254 251 FENGLER-KASPEROWICZ DOROTA K 120 K 40-49 33 RUMIA / GDYNIA 5kmBieg 0:40:22 7.43 [km/h]
255 292 KASPEROWICZ KRZYSZTOF M 137 M 40-49 39 RUMIA / LUBSKO 5kmBieg 0:40:23 7.43 [km/h]
256 405 ROSIEJKA ANNA K 121 K 30-39 60 GDYNIA 5kmBieg 0:40:25 7.42 [km/h]
257 406 ROSIEJKA KORNELIUSZ M 138 M 0-29 19 GDYNIA 5kmBieg 0:40:25 7.42 [km/h]
258 459 ZIMOŃ MAGDALENA K 122 K 30-39 61 REDA MORSY 5kmBieg 0:41:12 7.28 [km/h]
259 361 MOSKA MONIKA K 123 K 0-29 19 WEJHEROWO 5kmBieg 0:41:58 7.15 [km/h]
260 387 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 139 M 60-69 6 GDYNIA 5kmBieg 0:42:48 7.01 [km/h]
261 396 RACHAU MAŁGORZATA K 124 K 30-39 62 JASTARNIA 5kmBieg 0:43:12 6.94 [km/h]
262 291 KARPIŃSKA KAROLINA K 125 K 0-29 20 CIEPLEWO 5kmBieg 0:44:35 6.73 [km/h]
263 432 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 126 K 40-49 34 KOSAKOWO TEAM DEAF 5kmBieg 0:45:00 6.67 [km/h]
264 333 KWIATKOWSKA MONIKA K 127 K 30-39 63 GDYNIA 5kmBieg 0:46:03 6.51 [km/h]
265 383 PAŁASZ EDMUND M 140 M 70+ 2 RUMIA 5kmBieg 0:46:03 6.51 [km/h]
266 285 KAŁASKA RADOSŁAW M 141 M 40-49 40 REWA 5kmBieg 0:49:28 6.06 [km/h]
267 481 DOMSKI JAKUB M 142 M 0-29 20 LĘCZYCE - 5kmBieg 1:06:15 4.53 [km/h]
- 217 BISKO KAROLINA K - K 30-39 - GDYNIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg DNS - [km/h]
- 222 BUSŁOWICZ KATARZYNA K - K 40-49 - CHOCZEWO 5kmBieg DNS - [km/h]
- 273 HUBERT JAKUB M - M 30-39 - POGÓRZE 5kmBieg DNS - [km/h]
- 299 KNUT MAGDALENA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDANSKI 5kmBieg DNS - [km/h]
- 323 KUBIAK MACIEJ M - M 30-39 - REDA ZOELLER TECH 5kmBieg DNS - [km/h]
- 345 MAŁEK ANDRZEJ M - M 60-69 - KĄPINO 5kmBieg DNS - [km/h]
- 346 MAŁEK ALEKSANDRA K - K 40-49 - KĄPINO RUN BABYS 5kmBieg DNS - [km/h]
- 363 MROWICKA MAŁGORZATA K - K 50-59 - RUMIA 5kmBieg DNS - [km/h]
- 366 MUSIAŁ MICHAŁ M - M 30-39 - RUMIA KOMANDO FLAKI 5kmBieg DNS - [km/h]
- 370 NASTAŁY MATEUSZ M - M 0-29 - WEJHEROWO 5kmBieg DNS - [km/h]
- 374 OKOŃ BARTOSZ M - M 30-39 - GOSZCZYNO KROKOWA BIEGA 5kmBieg DNS - [km/h]
- 399 REDZIMSKI GRZEGORZ M - M 30-39 - MRZEZINO JATUTATTOO STUDIO TATUAŻU 5kmBieg DNS - [km/h]
- 430 SZYMANOWSKI MARCIN M - M 30-39 - RUMIA 5kmBieg DNS - [km/h]
- 447 WITTMANN MARCIN M - M 40-49 - RUMIA 5kmBieg DNS - [km/h]
- 448 WLAŹ WOJCIECH M - M 30-39 - RUMIA 5kmBieg DNS - [km/h]
- 452 WYSOCKA JOLANTA K - K 30-39 - CHWASZCZYNO 5kmBieg DNS - [km/h]
- 455 ZAJK MICHAŁ M - M 0-29 - REDA 5kmBieg DNS - [km/h]

NORDIC WALKING - KASZUBSKIE GRAND PRIX MAŁEGO TRÓJMIASTA - XXXIV Bieg Pokoju

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 12 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 M 30-39 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5kmNW 0:32:58 9.10 [km/h]
2 50 KŁOS MACIEJ M 2 M 30-39 2 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 5kmNW 0:33:12 9.04 [km/h]
3 123 TOPOREK RAFAŁ M 3 M 40-49 1 GDYNIA NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:33:27 8.97 [km/h]
4 471 DAWIDOWSKI ROMAN M 4 M 50-59 1 PUCK - 5kmNW 0:34:38 8.66 [km/h]
5 49 JAWORSKI ROBERT M 5 M 40-49 2 PIESZCZ 5kmNW 0:35:28 8.46 [km/h]
6 147 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 6 M 50-59 2 KOSZALIN - 5kmNW 0:35:52 8.36 [km/h]
7 156 RĘBOWSKI TOMASZ M 7 M 30-39 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:36:05 8.31 [km/h]
8 26 DREWA MARIAN M 8 M 60-69 1 GOŚCICINO TEAM GWE 5kmNW 0:36:34 8.20 [km/h]
9 148 KOWALCZUK ROBERT M 9 M 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:36:52 8.14 [km/h]
10 132 WITKOWSKI PIOTR M 10 M 30-39 4 RUMIA OPEC 5kmNW 0:37:07 8.08 [km/h]
11 115 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K 50-59 1 GDYNIA 5kmNW 0:37:21 8.03 [km/h]
12 54 KONKOL ANDRZEJ M 11 M 60-69 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:37:29 8.00 [km/h]
13 58 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 2 K 40-49 1 KRĘPA KASZUBSKA 5kmNW 0:37:30 8.00 [km/h]
14 112 STEMPNIK DARIUSZ M 12 M 50-59 4 GDYNIA DAR OGRODU 5kmNW 0:37:30 8.00 [km/h]
15 2 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 3 K 40-49 2 GDAŃSK 5kmNW 0:37:42 7.96 [km/h]
16 4 BANASIAK DAMIAN M 13 M 30-39 5 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:37:53 7.92 [km/h]
17 109 SMARSZCZ WIESŁAW M 14 M 60-69 3 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 5kmNW 0:37:53 7.92 [km/h]
18 129 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR M 15 M 40-49 3 GDAŃSK 5kmNW 0:37:56 7.91 [km/h]
19 91 PIĄTEK DAREK M 16 M 40-49 4 GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:38:03 7.88 [km/h]
20 84 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 4 K 30-39 1 KREPA KASZUBSKA 5kmNW 0:38:17 7.84 [km/h]
21 19 CIROCKA MAŁGORZTA K 5 K 0-29 1 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:38:21 7.82 [km/h]
22 117 SZYMANOWSKA ANNA K 6 K 50-59 2 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 5kmNW 0:38:30 7.79 [km/h]
23 128 WISNIEWSKA MARLENA K 7 K 30-39 2 WRZESCIENKO 5kmNW 0:38:45 7.74 [km/h]
24 120 TATAREWICZ ARKADIUSZ M 17 M 30-39 6 GDAŃSK 5kmNW 0:38:46 7.74 [km/h]
25 53 KONCEWICZ MAREK M 18 M 50-59 5 GDYNIA CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:38:46 7.74 [km/h]
26 45 HINC IWONA K 8 K 40-49 3 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:38:47 7.74 [km/h]
27 127 WIĘCKOWSKI JANUSZ M 19 M 40-49 5 SUŁOCIN TOWARZYSTWO TKKF KUBUŚ SIERPC 5kmNW 0:39:04 7.68 [km/h]
28 32 GAJEWSKA DANUTA K 9 K 40-49 4 ŁEBA 5kmNW 0:39:07 7.67 [km/h]
29 52 KONCEWICZ ANETA K 10 K 0-29 2 GDYNIA ELITE TEAM 5kmNW 0:39:07 7.67 [km/h]
30 118 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 20 M 60-69 4 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 5kmNW 0:39:15 7.64 [km/h]
31 103 ROGULSKI TOMASZ M 21 M 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:39:37 7.57 [km/h]
32 16 BUJNICKI MARCIN M 22 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:39:37 7.57 [km/h]
33 86 PANEK ANETA K 11 K 40-49 5 GDYNIA 5kmNW 0:39:48 7.54 [km/h]
34 85 OWCZAREK JACEK M 23 M 40-49 8 KOSAKOWO 5kmNW 0:39:49 7.53 [km/h]
35 72 MAZUR ALEKSANDRA K 12 K 0-29 3 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:40:17 7.45 [km/h]
36 68 MACIAK JOANNA K 13 K 30-39 3 SZYDŁOWO 5kmNW 0:40:32 7.40 [km/h]
37 96 PRZYGODA MARIUSZ M 24 M 30-39 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:40:39 7.38 [km/h]
38 133 WOŹNIAK ANNA K 14 K 30-39 4 BRODNICA GÓRNA 5kmNW 0:40:39 7.38 [km/h]
39 11 BRYGAŁA AGATA K 15 K 0-29 4 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:40:42 7.37 [km/h]
40 130 WITKOWSKA MONIKA K 16 K 40-49 6 WEJHEROWO TEAM CHODAKI.PL 5kmNW 0:40:50 7.35 [km/h]
41 160 ZIĘTKIEWICZ WITOLD M 25 M 40-49 9 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW 0:40:56 7.33 [km/h]
42 136 ZWIERZ ANDRZEJ M 26 M 60-69 5 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:41:09 7.29 [km/h]
43 60 KUNCEWICZ MONIKA K 17 K 40-49 7 GDAŃSK 5kmNW 0:41:09 7.29 [km/h]
44 101 RINC MAŁGORZATA K 18 K 30-39 5 GDYNIA 5kmNW 0:41:10 7.29 [km/h]
45 110 SMARSZCZ GRAŻYNA K 19 K 60+ 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 5kmNW 0:41:23 7.25 [km/h]
46 65 ŁĘCKI JAN M 27 M 30-39 8 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:41:26 7.24 [km/h]
47 61 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 28 M 60-69 6 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:41:29 7.23 [km/h]
48 78 NITKA WACŁAW M 29 M 60-69 7 OTOMIN 5kmNW 0:41:31 7.23 [km/h]
49 18 BURY LILIANA K 20 K 30-39 6 REDA ZMOTYWOWANI 5kmNW 0:41:54 7.16 [km/h]
50 46 HIRSCH KRYSTYNA K 21 K 50-59 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 5kmNW 0:41:58 7.15 [km/h]
51 66 ŁUCZAK ROMAN M 30 M 50-59 6 RUMIA SAMA RAMA RUMIA, NOGA W NOGĘ RUMIA 5kmNW 0:42:10 7.11 [km/h]
52 7 BIAŁK ROMAN M 31 M 60-69 8 GDAŃSK 5kmNW 0:42:12 7.11 [km/h]
53 119 ŚLIWKA WIESŁAW M 32 M 60-69 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:42:16 7.10 [km/h]
54 77 NIEMCZYK MAŁGORZATA K 22 K 40-49 8 GDYNIA 5kmNW 0:42:18 7.09 [km/h]
55 62 LABUDDA ELZBIETA K 23 K 40-49 9 STARZYNO 5kmNW 0:42:22 7.08 [km/h]
56 3 BADZIĄG WALDEMAR M 33 M 50-59 7 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5kmNW 0:42:23 7.08 [km/h]
57 124 TOWARNICKA IZABELA K 24 K 40-49 10 GDYNIA TEAM DEAF 5kmNW 0:42:42 7.03 [km/h]
58 64 LITEWSKA JOANNA K 25 K 40-49 11 JUSZKOWO TEAM DEAF 5kmNW 0:42:42 7.03 [km/h]
59 29 DUDKIEWICZ ANNA K 26 K 0-29 5 SZCZECIN KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:43:02 6.97 [km/h]
60 37 GÓRSKA IWONA K 27 K 40-49 12 LĘBORK 5kmNW 0:43:09 6.95 [km/h]
61 1 BACA KATARZYNA K 28 K 50-59 4 GNIEWOWO 5kmNW 0:43:11 6.95 [km/h]
62 134 ZUBA ALINA K 29 K 40-49 13 RUMIA 5kmNW 0:43:16 6.93 [km/h]
63 151 KOZŁOWSKA BARBARA K 30 K 40-49 14 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA 5kmNW 0:43:21 6.92 [km/h]
64 33 GIBNEY MAGDA K 31 K 40-49 15 CIEPLEWO 5kmNW 0:43:32 6.89 [km/h]
65 81 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 32 K 50-59 5 PASŁĘK 5kmNW 0:43:48 6.85 [km/h]
66 153 OLECH MARCIN M 34 M 40-49 10 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:44:00 6.82 [km/h]
67 155 RĘBOWSKI MATEUSZ M 35 M 0-29 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:44:12 6.79 [km/h]
68 40 GRUBBA DAWID M 36 M 0-29 2 ŁĘŻYCE 5kmNW 0:44:13 6.78 [km/h]
69 17 BURCHART MONIKA K 33 K 40-49 16 WEJHEROWO 5kmNW 0:44:13 6.78 [km/h]
70 56 KOPCZYŃSKA IRENA K 34 K 60+ 2 BORKOWO ELITE TEAM 5kmNW 0:44:33 6.73 [km/h]
71 164 ZIEMANN WIKTOR M 37 M 0-29 3 BOLSZEWO TEAM GWE 5kmNW 0:44:51 6.69 [km/h]
72 87 PANKIEWICZ BARTOSZ M 38 M 0-29 4 GOWINO 5kmNW 0:44:52 6.69 [km/h]
73 105 ROSA BOGUMIŁA K 35 K 60+ 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 5kmNW 0:44:58 6.67 [km/h]
74 131 WITKOWSKI MAREK M 39 M 40-49 11 WEJHEROWO TEAM CHODAKI.PL 5kmNW 0:45:05 6.65 [km/h]
75 150 ZIELIŃSKI JACEK M 40 M 60-69 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJA 5kmNW 0:45:09 6.64 [km/h]
76 149 CHEŁSTOWSKI KRZYSZTOF M 41 M 60-69 11 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJA 5kmNW 0:45:11 6.64 [km/h]
77 108 SIKORRA JANINA K 36 K 60+ 4 LĘDZIECHOWO "ORŁY WICKO"BŁEKITNE MORSY ŁEBSKIE 5kmNW 0:45:20 6.62 [km/h]
78 99 RADOMSKA JOANNA K 37 K 40-49 17 GDAŃSK 5kmNW 0:45:22 6.61 [km/h]
79 106 ROSTANKOWSKA JOANNA K 38 K 30-39 7 KĘBŁOWO 5kmNW 0:45:47 6.55 [km/h]
80 71 MAZUR KATARZYNA K 39 K 50-59 6 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 5kmNW 0:45:49 6.55 [km/h]
81 51 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 40 K 40-49 18 POGÓRZE 5kmNW 0:45:50 6.55 [km/h]
82 74 MIŁKOWSKA JOLANTA K 41 K 40-49 19 GDYNIA TEAM DEAF 5kmNW 0:45:54 6.54 [km/h]
83 35 GÓRA BEATA K 42 K 40-49 20 GDAŃSK 5kmNW 0:45:57 6.53 [km/h]
84 55 KONKOL KRYSTYNA K 43 K 50-59 7 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:46:01 6.52 [km/h]
85 159 KOSTENCKA AGA K 44 K 40-49 21 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW 0:46:01 6.52 [km/h]
86 70 MALISZEWSKI MAREK M 42 M 60-69 12 ELBLĄG 5kmNW 0:46:07 6.51 [km/h]
87 125 WALKOWICZ KAROLINA K 45 K 30-39 8 GDYNIA 5kmNW 0:46:12 6.49 [km/h]
88 157 FORMELA ANDRZEJ M 43 M 50-59 8 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:46:17 6.48 [km/h]
89 154 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 44 M 0-29 5 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:46:19 6.48 [km/h]
90 34 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 46 K 40-49 22 GDYNIA 5kmNW 0:46:45 6.42 [km/h]
91 39 GRUBBA WIOLETTA K 47 K 40-49 23 ŁĘŻYCE 5kmNW 0:46:47 6.41 [km/h]
92 163 SWAT KATARZYNA K 48 K 0-29 6 PRUSZCZ GDAŃSKI 0 5kmNW 0:46:52 - [km/h]
93 15 BUJNICKA MAGDALENA K 49 K 0-29 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:46:57 6.39 [km/h]
94 93 PIEŚNIAK DOROTA K 50 K 40-49 24 GDAŃSK 5kmNW 0:46:59 6.39 [km/h]
95 43 HATŁAS ANITA K 51 K 40-49 25 GDYNIA 5kmNW 0:47:12 6.36 [km/h]
96 121 THIELMANN JUSTYNA K 52 K 30-39 9 GDAŃSK 5kmNW 0:47:13 6.35 [km/h]
97 92 PIEREGUT AGNIESZKA K 53 K 40-49 26 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:47:15 6.35 [km/h]
98 22 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 54 K 40-49 27 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:47:15 6.35 [km/h]
99 111 STAWARZ-SZYMCZYK ANNA K 55 K 30-39 10 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 5kmNW 0:47:19 6.34 [km/h]
100 158 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 56 K 30-39 11 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:47:20 6.34 [km/h]
101 23 ĆWIKLIŃSKA IWONA K 57 K 40-49 28 GDYNIA 5kmNW 0:47:45 6.28 [km/h]
102 67 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 45 M 70+ 1 GDAŃSK 5kmNW 0:47:52 6.27 [km/h]
103 38 GRACZYK-BIJAK AGNIESZKA K 58 K 30-39 12 REDA 5kmNW 0:47:53 6.27 [km/h]
104 113 SWAT MARZENA K 59 K 50-59 8 ŁĘGOWO 5kmNW 0:48:02 6.25 [km/h]
105 126 WICZANOWSKA ANNA K 60 K 40-49 29 KĄPINO 5kmNW 0:48:07 6.23 [km/h]
106 25 DĄBROWSKA LIDIA K 61 K 40-49 30 GDAŃSK 5kmNW 0:48:21 6.20 [km/h]
107 20 CYRA GRAŻYNA K 62 K 60+ 5 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5kmNW 0:48:23 6.20 [km/h]
108 80 NOWAKOWSKA RENATA K 63 K 40-49 31 GDYNIA SALTUS SPORT TEAM 5kmNW 0:48:26 6.19 [km/h]
109 14 BUDZISZ JOANNA BUDZISZ M 46 M 40-49 12 KUŹNICA 5kmNW 0:48:39 6.17 [km/h]
110 152 CHOIŃSKI PIOTR M 47 M 50-59 9 SŁUPSK - 5kmNW 0:49:00 6.12 [km/h]
111 36 GÓRECKA SYLWIA K 64 K 30-39 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 5kmNW 0:49:03 6.12 [km/h]
112 83 OSTOLSKA MAGDALENA K 65 K 40-49 32 WARSZAWA 5kmNW 0:49:21 6.08 [km/h]
113 161 JAKUSZ GOSTOMSKA NATALIA K 66 K 30-39 14 WIELKI KLINCZ - 5kmNW 0:49:22 6.08 [km/h]
114 162 SADECKA BEATA K 67 K 40-49 33 RUMIA - 5kmNW 0:49:22 6.08 [km/h]
115 114 SZARKO EMILIA K 68 K 40-49 34 ELBLĄG 5kmNW 0:49:24 6.07 [km/h]
116 135 ZUBA KRZYSZTOF M 48 M 0-29 6 RUMIA 5kmNW 0:49:24 6.07 [km/h]
117 107 RYBAK MARTA K 69 K 0-29 8 RUMIA 5kmNW 0:49:25 6.07 [km/h]
118 13 BRZUCHALSKA DANUTA K 70 K 60+ 6 RUMIA 5kmNW 0:49:38 6.04 [km/h]
119 102 ROGULSKA ANNA ROGULSKA K 71 K 40-49 35 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:49:38 6.04 [km/h]
120 69 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 72 K 50-59 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:49:38 6.04 [km/h]
121 97 PRZYGODA AGNIESZKA K 73 K 40-49 36 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:49:41 6.04 [km/h]
122 31 GAFFKE BEATA K 74 K 40-49 37 ŻARNOWIEC KING OSCAR GNIEWINO 5kmNW 0:49:44 6.03 [km/h]
123 9 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 75 K 60+ 7 PUCK 5kmNW 0:49:59 6.00 [km/h]
124 59 KULCZYCKI JAN M 49 M 60-69 13 GDAŃSK 5kmNW 0:50:53 5.90 [km/h]
125 47 JARMUŁOWICZ MAŁGORZATA K 76 K 30-39 15 GDYNIA 5kmNW 0:52:47 5.68 [km/h]
126 116 SZREDER MAGDALENA K 77 K 40-49 38 BOLSZEWO 5kmNW 0:52:49 5.68 [km/h]
127 100 RESZKE ALEKSANDRA K 78 K 40-49 39 BOLSZEWO KLUB WELLNESS BOLSZEWO 5kmNW 0:54:32 5.50 [km/h]
128 44 HEWELT-HIRSZ KAROLINA K 79 K 30-39 16 ORLE STUDIO WELLNESS 5kmNW 0:54:34 5.50 [km/h]
129 21 CYRA ZBIGNIEW M 50 M 60-69 14 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5kmNW 0:55:33 5.40 [km/h]
130 27 DREWA ZYGMUNT M 51 M 70+ 2 GOŚCICINO TEAM GWE 5kmNW 0:55:37 5.39 [km/h]
131 98 PRZYRADSKA-TRZEBIATOWSKA ANETA K 80 K 40-49 40 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:55:50 5.37 [km/h]
132 76 MOSZCZYŃSKA ALEKSANTRA K 81 K 40-49 41 GDYNI GENETIX TEAM 5kmNW 0:55:50 5.37 [km/h]
133 30 DYLEWSKA EWA K 82 K 40-49 42 GDYNIA 5kmNW 0:56:43 5.29 [km/h]
134 73 MIKOŁAJCZYK WIOLETTA K 83 K 40-49 43 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 5kmNW 0:57:12 5.24 [km/h]
135 88 PANKIEWICZ ANNA K 84 K 30-39 17 GOWINO 5kmNW 0:58:45 5.11 [km/h]
136 89 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 85 K 60+ 8 GOWINO 5kmNW 0:59:25 5.05 [km/h]
137 42 GUMOWSKI MARIUSZ M 52 M 30-39 9 BANINO GUMISIE 5kmNW 0:59:51 5.01 [km/h]
138 5 BAZICHOWSKA AURELIA K 86 K 50-59 10 GDANSK GUMISIE 5kmNW 0:59:52 5.01 [km/h]
139 41 GUMOWSKA JUSTYNA K 87 K 30-39 18 BANINO GUMISIE 5kmNW 0:59:52 5.01 [km/h]
- 6 BERDYS ANNA K - K 30-39 - GDAŃSK TITANIUM DENTAL TEAM 5kmNW DNS - [km/h]
- 8 BLUMKOWSKA KAROLINA K - K 0-29 - RUMIA 5kmNW DNS - [km/h]
- 10 BRYGALA MONIKA K - K 40-49 - GDANSK CHODZEZKIJAMI.PL ELITE TEAM 5kmNW DNS - [km/h]
- 24 DAWIDOWSKI ROMAN M - M 50-59 - PUCK 5kmNW DNS - [km/h]
- 28 DREWA MARIAN M - M 0-29 - GOŚCICINO TEAM GWE 5kmNW DNS - [km/h]
- 48 JASTRZĘBSKA BEATA K - K 40-49 - KĄPINO 5kmNW DNS - [km/h]
- 57 KORZEŃ GRZEGORZ M - M 40-49 - SŁUPSK 5kmNW DNS - [km/h]
- 63 LEBIEDŹ JACEK M - M 40-49 - MOSTY WIEDZMIN Z MOSTOW 5kmNW DNS - [km/h]
- 75 MIOTKE KATARZYNA K - K 30-39 - GDAŃSK 5kmNW DNS - [km/h]
- 79 NOWAK BEATA K - K 40-49 - GDAŃSK 5kmNW DNS - [km/h]
- 82 OLSZEWSKI PIOTR M - M 40-49 - LEŹNO 5kmNW DNS - [km/h]
- 90 PAWŁOWSKA ANNA K - K 30-39 - GDAŃSK 5kmNW DNS - [km/h]
- 94 POBŁOCKA MARIA K - K 60+ - SKORZEWO 5kmNW DNS - [km/h]
- 95 POLIS MARZENA K - K 40-49 - GDAŃSK 5kmNW DNS - [km/h]
- 104 ROKOSZ ROBERT M - M 40-49 - GDYNIA 5kmNW DNS - [km/h]
- 122 TOPOREK ALEKSANDRA K - K 40-49 - GDYNIA NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW DNS - [km/h]
- 137 BABIJCZUK ŚWIETLICZNA MARIA K - K 0-29 - DĘBOGÓRZE 5kmNW DNS - [km/h]
- 138 GRZEGORCZYK MARCIN JOACHIM M - M 0-29 - WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC 5kmNW DNS - [km/h]
- 139 KOSTENCKA AGA K - K 40-49 - BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW DNS - [km/h]
- 140 KOWALCZUK ROBERT M - M 50-59 - GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW DNS - [km/h]
- 141 KWIDZINSKA KAROLINA K - K 0-29 - GDYNIA 5kmNW DNS - [km/h]
- 142 ROGALSKI PIOTR M - M 40-49 - GDYNIA GDYNIA MOJE MIASTO 5kmNW DNS - [km/h]
- 143 RUMKOWSKI HENRYK M - M 60-69 - GDYNIA 5kmNW DNS - [km/h]
- 144 TOPOREK PAULINA K - K 0-29 - GDYNIA 5kmNW DNS - [km/h]
- 145 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA K - K 50-59 - GNIEWOWO 5kmNW DNS - [km/h]
- 146 ZYBAŁA BOŻENA K - K 40-49 - WEJHEROWO 5kmNW DNS - [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ