4. MISTRZOSTWA GRODZISKA MAZ. W BIEGACH I NW.

5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 51 ZDZIARSKI PIOTR M 1 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 5km 0:18:09 16.53 [km/h]
2 49 SPRENGEL PIOTR M 2 MILANÓWEK LEGIA RUN CLUB 5km 0:18:40 16.07 [km/h]
3 134 MAŁECKI PIOTR M 3 RADZIEJOWICE 5km 0:19:28 15.41 [km/h]
4 139 ŁUKASZEWICZ RYSZARD M 4 WARSZAWA 5km 0:19:34 15.33 [km/h]
5 131 SEKOWSKI MAREK M 5 GRODZISK MAZ 5km 0:20:37 14.55 [km/h]
6 42 DYMEK PAWEŁ M 6 WARSZAWA 5km 0:22:32 13.31 [km/h]
7 45 GÓRNY JACEK M 7 RADONIE BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 5km 0:22:40 13.24 [km/h]
8 41 BIERNACKI ALEKSANDER M 8 MILANÓWEK 5km 0:23:17 12.88 [km/h]
9 44 FIGIEL MICHAŁ M 9 GRODZISK MAZOWIECKI 5km 0:24:16 12.36 [km/h]
10 43 DZIEŁAK ROBERT M 10 GRODZISK MAZ. BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 5km 0:24:42 12.15 [km/h]
11 50 TERLIKOWSKI WOJCIECH M 11 GRODZISK MAZOWIECKI 5km 0:26:19 11.40 [km/h]
12 46 GRONKIEWICZ MAREK M 12 MILANÓWEK BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 5km 0:26:20 11.39 [km/h]
13 47 MIKOŚ ROMAN M 13 OTWOCK 5km 0:28:54 10.38 [km/h]
14 48 MIKOŚ TERESA K 1 OTWOCK 5km 0:31:00 9.68 [km/h]
15 133 PIOTROWSKI MACIEJ M 14 KADY BBL WESTFALLA 5km 0:32:21 9.27 [km/h]

5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 174 MURZYN TOMASZ M 1 WARSZAWA JUNIK 5kmNW 0:31:38 9.48 [km/h]
2 169 KOŚCIELNY TOMASZ M 2 WARSZAWA SUBTENO 5kmNW 0:31:45 9.45 [km/h]
3 162 BRZEZINA JÓZEF MACIEJ M 3 SOCHACZEW CHODZEZKIJAMI.PL 5kmNW 0:32:56 9.11 [km/h]
4 175 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 1 MIĘDZYBORÓW 5kmNW 0:34:20 8.74 [km/h]
5 161 BRZEZINA EWA K 2 SOCHACZEW CHODZEZKIJAMI.PL 5kmNW 0:34:43 8.64 [km/h]
6 179 ROMANOWICZ MICHAŁ M 4 LEGIONOWO 5kmNW 0:35:43 8.40 [km/h]
7 156 ZAKRZEWSKI JAN M 5 KOZERY BIEGI GRODZISK 5kmNW 0:36:25 8.24 [km/h]
8 165 GAWRON MONIKA K 3 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 5kmNW 0:36:25 8.24 [km/h]
9 176 NIETRZEBKA PAWEŁ M 6 MIĘDZYBORÓW 5kmNW 0:37:51 7.93 [km/h]
10 167 KLISOWSKA ANNA K 4 SZCZESNE 5kmNW 0:38:36 7.77 [km/h]
11 177 OWCZAREK MAGDALENA K 5 MIĘDZYBORÓW 5kmNW 0:39:34 7.58 [km/h]
12 181 SIWIK AGNIESZKA K 6 GRODZISK MAZOWIECKI 5kmNW 0:40:18 7.44 [km/h]
13 142 CYNOWSKA KATARZYNA K 7 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 5kmNW 0:40:27 7.42 [km/h]
14 168 KORNICKA ANETA K 8 PRUSZKOW 5kmNW 0:40:43 7.37 [km/h]
15 170 KRÓL ANNA K 9 WARSZAWA 5kmNW 0:40:57 7.33 [km/h]
16 166 JANISZEWSKA EWA K 10 CHRZANÓW MAŁY 5kmNW 0:41:36 7.21 [km/h]
17 180 RUNOWIECKA URSZULA K 11 GRODZISK MAZOWIECKI 5kmNW 0:42:19 7.09 [km/h]
18 178 PATYNOWSKA KATARZYNA K 12 TŁUSTE 5kmNW 0:43:32 6.89 [km/h]
19 171 MIKULEC DOMINIKA K 13 LESZNO 5kmNW 0:43:33 6.89 [km/h]
20 173 MURZYN ANNA K 14 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 5kmNW 0:44:53 6.68 [km/h]
21 172 MIKULEC ROBERT M 7 LESZNO 5kmNW 0:44:53 6.68 [km/h]
22 163 DZWONKOWSKI RYSZARD M 8 WYGLĘDY GRUPA WILKI 5kmNW 0:45:18 6.62 [km/h]
23 164 GASIŃSKA HALINA K 15 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 5kmNW 0:46:58 6.39 [km/h]
24 182 SUŁKOWSKA MAŁGORZATA K 16 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 5kmNW 0:47:50 6.27 [km/h]
25 183 SZELIGA JUSTYNA K 17 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 5kmNW 0:48:18 6.21 [km/h]
26 184 TOBOROWICZ PIOTR M 9 WARSZAWA EX CWKS LEGIA WARSZAWA 5kmNW 0:55:50 5.37 [km/h]

10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 2 ŁOBACZ MICHAŁ M 1 WARSZAWA 10km 0:35:38 16.84 [km/h]
2 196 MARCZAK KRZYSZTOF M 2 STARE BABICE STARE BABICE BIEGAJĄ 10km 0:40:47 14.71 [km/h]
3 4 PIETRZAK ADRIAN M 3 GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:43:02 13.94 [km/h]
4 5 PŁASKOCIŃSKI MAREK M 4 MILANÓWEK 10km 0:43:15 13.87 [km/h]
5 82 SZYMANIAK PAWEŁ M 5 GRODZISK MAZ 10km 0:45:37 13.15 [km/h]
6 98 KOPACZ DARIUSZ M 6 MILANÓWEK STO-NOGI MILANÓWEK 10km 0:46:12 12.99 [km/h]
7 90 ŁUBIARZ ADA K 1 WARSZAWA STARE BABICE BIEGAJĄ 10km 0:46:45 12.83 [km/h]
8 200 DUDEK TOMASZ M 7 WARSZAWA STARE BABICE BIEGAJĄ 10km 0:46:48 12.82 [km/h]
9 69 KIEŁEK PRZEMYSŁAW M 8 SZCZĘSNE DOGOŃ GRODZISK MAZ. 10km 0:47:53 12.53 [km/h]
10 67 URBAŃCZYK RAFAŁ M 9 GRODZISK 10km 0:53:38 11.19 [km/h]
11 83 SOWIŃSKA MAGDALENA K 2 BRWINÓW 10km 0:53:41 11.18 [km/h]
12 1 KRÓL KLAUDIUSZ M 10 BRWINÓW TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE ,,SOKÓŁ" 10km 1:02:47 9.56 [km/h]
13 3 MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW M 11 BRWINÓW TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE ,,SOKÓŁ 10km 1:02:47 9.56 [km/h]

1km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 188 MAŁECKI MATEUSZ M 1 2005 RADZIEJOWICE 1km 0:03:03
2 155 WŁOCZKOWSKI FILIP M 2 2003 GRODZISK MAZ SP2 1km 0:03:15
3 128 SAMUL JAN M 3 2008 WARSZAWA SP 31 WARSZAWA 1km 0:03:21
4 120 GRONKIEWICZ JULIA K 1 2004 MILANÓWEK BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:03:39
5 151 SZUPŁAK NORBERT M 4 2003 GRODZISK MAZ SP2 1km 0:03:43
6 118 CHWEDORCZUK KAMILA K 2 2003 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:03:44
7 150 GÓRNA BARBARA K 3 2003 RADOWIE BIEGI GRODZISK MAZ 1km 0:03:48
8 122 LEWANDOWSKI NORBERT M 5 2008 BŁONIE LKS OLIMP 1km 0:03:51
9 125 MILEWSKI MIKOŁAJ M 6 2005 STARE BABICE GKS GOSIR STARE BABICE 1km 0:03:52
10 127 ROMANOWICZ DAMIAN M 7 2006 LEGIONOWO 1km 0:03:56
11 143 BARTOSIEWICZ JOANNA K 4 2006 GRODZISK MAZ SP NR 2 1km 0:03:58
12 100 URBAŃCZYK JOANNA K 5 2006 GRODZISK 1km 0:04:02
13 157 MAŁECKA DOMINIKA K 6 2008 RADZIEJOWICE 1km 0:04:08
14 126 MŁYNARCZYK MICHALINA K 7 2008 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:10
15 121 KIEŁBASIŃSKI OLGA K 8 2004 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:11
16 124 ŁUSZCZYŃSKA ALEKSANDRA K 9 2008 OPYPY 1km 0:04:28
17 123 ŁEBEK KAROLINA K 10 2008 GRODZISK MAZ. KS BIEGI GRODZISK MAZ. 1km 0:04:33
18 129 WOJTASIŃSKI MICHAŁEK M 8 2007 GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:48

200m K

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 197 TOMASZEWSKA NADIA K 1 GRODZISK MAZOWIECKI 200m 0:00:43
2 135 WÓJCIK BARBARA K 2 GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 200m 0:00:47
3 104 KRÓL AGNIESZKA K 3 WARSZAWA 200m 0:00:53
4 101 BALCERSKA HELENA K 4 MUSUŁY 200m 0:01:01

200m M

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 187 MAŁECKI MARCEL M 1 RADZIEJOWICE 200m 0:00:42
2 102 BORKOWSKI MACIEJ M 2 SIEDLCE 200m 0:00:43
3 103 BORKOWSKI OLEK M 3 WARSZAWA 200m 0:00:46
4 137 KUCIŃSKI FILIP M 4 OPYPY BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 200m 0:00:50
5 105 ZIELIŃSKI MARCEL M 5 GRODZISK MAZOWIECKI RUN ZIELAS 200m 0:00:51
6 145 LODKOWSKI FRANCISZEK M 6 OSOWIEC 200m 0:01:06
7 148 DUKACZEWSKI KONSTANTY M 7 MILANÓWEK KASPEREK 200m 0:01:07
8 147 DUKACZEWSKI KAJETAN M 8 MILANÓWEK EZMO 200m 0:01:21

400m K

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 115 RUDZIŃSKA MARTYNKA K 1 BRONISŁAWÓW 400m 0:01:25
2 113 MAŁKOWSKA ZUZIA K 2 GRODZISK MAZ. BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:01:28
3 189 WEDRAL LENKA K 3 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:01:32
4 136 MAŁECKA KARINA K 4 RADZIEJOWICE 400m 0:01:38
5 146 LODKOWSKA JULITA K 5 OSOWIEC 400m 0:01:39
6 132 PIOTROWSKA MARIA JULIA K 6 KADY KS BIEGI GRODZISK MAZ. 400m 0:01:47
7 110 LEWANDOWSKA MAJA K 7 BŁONIE LKS OLIMP 400m 0:01:53
8 112 MAŁKOWSKA JUSTYNKA K 8 GRODZISK MAZ. PROMIENIE 400m 0:02:13

400m M

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 117 JAGIELSKI NATAN M 1 BRWINÓW 400m 0:01:26
2 108 KOSMALA ADAM M 2 GRODZISK MAZOWECKI 400m 0:01:28
3 106 BALCERSKI ANTEK M 3 KONSTANCIN JEZIORNA 400m 0:01:29
4 130 BANYŚ ALEKSANDER M 4 KSIĄŻENICE KSIĄŻENICE 400m 0:01:32
5 138 ZIELIŃSKI JULIAN M 5 GRODZISK MAZOWIECKI RUN ZIELAS 400m 0:01:33
6 116 SZYMANIAK KRYSTIAN M 6 GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:01:34
7 109 KRÓL ADAM M 7 WARSZAWA 400m 0:01:35
8 111 ŁUSZCZYŃSKI STANISŁAW M 8 OPYPY 400m 0:01:38

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ