Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arak Maksymilian | Zimna Woda | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono |
2 | Arak Radosław | Zimna Woda | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | opłacono |
3 | Wiciński Grzegorz | Adamów | Polska | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono |
4 | Wicińska Izabela | Adamów | Polska | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono |
5 | Wiciński Kacper | Adamów | Polska | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono |
6 | Denert Mariusz | Augustów | Polska | Bieg Główny 10km | OSP AUGUSTÓW LIPOWIEC | opłacono |
7 | straż Bartek | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
8 | straż Wojtek | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
9 | straż Natalka | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
10 | straż Piotr | Baranów | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono |
11 | straż Julka | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
12 | straż Oskar | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
13 | straż Zuzanna | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
14 | straż Piotr | Baranów | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono |
15 | straż Hubert | Baranów | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono |
16 | straż Mariusz | Baranów | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono |
17 | Janowiec Dawid | Bartoszówka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła | opłacono |
18 | Wojtkowska Weronika | Bartoszówka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
19 | Strzemieczny Igor | Bartoszówka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
20 | Włodarkiewicz Iwona | Bartoszówka | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
21 | Rybus Kamil | Bocheń | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Bocheń | opłacono |
22 | Rybus Kamil. | Bocheń | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Bocheń | opłacono |
23 | Adamczyk Amelia | Bronisławów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono |
24 | MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | Polska | Bieg Główny 10km | Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ | opłacono |
25 | Rożko Krzysztof | Brwinów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
26 | Rożko Maksymilian | Brwinów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
27 | Rożko Michalina | Brwinów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
28 | Baraniak Wioletta | Ciepłe A | Polska | Marsz Nordic Walking | OSP Skuły | |
29 | Adamczyk Łukasz | Czerwona Niwa-Parcel | Polska | Bieg Główny 10km | ||
30 | Domaradzki Wiesław | Dwórzno | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
31 | Domaradzka Zuzanna | Dwórzno | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
32 | Chodorowski Krzysztof | Gąbin | Polska | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | opłacono |
33 | Kiełbasa Dariusz | Gąbin | Polska | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | opłacono |
34 | Kwapińska Maja | Grodzisk Maz | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
35 | Kwapiński Bartosz | Grodzisk Maz | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
36 | KWAPIŃSKI Tomasz | Grodzisk Maz | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
37 | Małkowska Zuzia | Grodzisk Maz. | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Biegi Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
38 | Małkowska Justynka | Grodzisk Maz. | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
39 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
40 | Kozdrój Wioletta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
41 | Szydlik Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
42 | Wojciechowska Dorota | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
43 | Malczak Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
44 | Gajewski Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
45 | Anuszewski Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | ||
46 | Zdziarski Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
47 | Skrzecz Marcin | GRODZISK MAZOWIECKI | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
48 | Skrzecz Iwona | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
49 | Łozowski Olaf | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
50 | Łozowska Magdalena | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
51 | Kowalska Martyna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
52 | Kowalska Alicja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |
53 | Krakowski Zdzisław | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
54 | Malczak Tatiana | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
55 | Malczak Tamara | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
56 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
57 | Pytlarczyk Jarosław | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
58 | Szydlik Kostek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
59 | Kozieł Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
60 | Jagiełło Bartłomiej | Grzegorzewice | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | opłacono |
61 | Jagiełło. Bartłomiej | Grzegorzewice | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Zbiroża | opłacono |
62 | Gajda Piotr | Grzmiaca | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
63 | Olejnik Natalka | Grzmiąca | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono |
64 | PAWLAK IRENEUSZ | GRZMIĄCA | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
65 | Gajda Beata | Grzmiąca | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
66 | Walczak Radosław | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono |
67 | Rogoziński Andrzej | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono |
68 | Rybaczuk Krzysztof | Jesionka | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Jesionka | opłacono |
69 | Oziębły Robert | Jesionka | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Jesionka | |
70 | Szewczyk Rafał | Kady | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
71 | Ciesielski Mariusz | Kałęczyn | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Maz. Truskawka na torcie | opłacono |
72 | Zagrajek Kamil | Kłudno Stare | Polska | Bieg Specjalny (1km) | opłacono | |
73 | Soporek Kacper | Kłudno Stare | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
74 | Pocialik Maciek | Kłudno Stare | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
75 | Słowiński Adrian | Kłudno Stare | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
76 | Pocialik Marek | Kłudno Stare | Polska | Bieg Specjalny (1km) | opłacono | |
77 | Chojnacki Marcin | Konstancin-Jeziorna | Polska | Marsz Nordic Walking | Morsy z Piassecziussets | opłacono |
78 | POCIECH MAREK | KORYTÓW | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Osuchów | |
79 | POCIECH IWONA | KORYTÓW | Polska | Bieg Główny 10km | ||
80 | Mussur Henryk | Krosno | Polska | Bieg Główny 10km | KTC Krosno | opłacono |
81 | Matul Ewa | Książenice | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
82 | Lejman Gabrysia | KsIążenice | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Mdp KsIążenice | |
83 | Bogumił Piotr | Lutkowka | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Zbiroża | opłacono |
84 | Centkowski Łukasz | Lutkówka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | LKS Osuchów | opłacono |
85 | Łuszczyk Magdalena | Łychowska Wola | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono |
86 | Łuszczyk Andrzej | Łychowska Wola | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono |
87 | NIEDZIŃSKI MARCIN | MAKÓWKA | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki Truskawka Na Torcie | opłacono |
88 | DOMANSKI DARIUSZ | MAKÓWKA | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ GRODZISK MAZ | opłacono |
89 | Strojek Łukasz | Marianka | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Zbiroża | opłacono |
90 | Strojek. Łukasz. | Marianka | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | opłacono |
91 | Strojek Ewelina | Marianka | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | |
92 | Winnicki Łukasz | Marianka | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | |
93 | Baranski Ireneusz | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10km | DOGON GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono |
94 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
95 | Wierzbicka Halina | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10km | ||
96 | Zegarska Gabrysia | Mościska | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
97 | Olczak Tomek | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
98 | Żółtowski Krzysztof | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
99 | Żółtowski Bartłomiej | Mszczonów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
100 | Kuran Piotr Kuran | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono |
Wyświetleń: 11237