4 Dycha Strażacka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Bogumił Piotr Lutkowka Bieg Specjalny (1km) OSP Zbiroża opłacono
102 Narojczyk Natalia Osowiec Bieg Dzieci 1000m MDP Książenice opłacono
103 Narojczyk Karol Osowiec Bieg Dzieci 1000m MDP Książenice opłacono
104 Lejman Gabrysia KsIążenice Bieg Dzieci 1000m Mdp KsIążenice
105 Jagiełło. Bartłomiej Grzegorzewice Bieg Specjalny (1km) OSP Zbiroża opłacono
106 Jagiełło Bartłomiej Grzegorzewice Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
107 Strojek Ewelina Marianka Bieg Główny 10km OSP Zbiroża
108 Burdziak Anna Płock Marsz Nordic Walking
109 Marcyjanik Filip Mszczonów Bieg Dzieci 1000m opłacono
110 Baranowski Romuald Płock Marsz Nordic Walking Dynamic
111 Rożko Michalina Brwinów Bieg Dzieci 1000m opłacono
112 Rożko Maksymilian Brwinów Bieg Dzieci 1000m opłacono
113 Rożko Krzysztof Brwinów Bieg Główny 10km opłacono
114 RADOMSKI Marcin Płock Marsz Nordic Walking Biegam W Sfetsze opłacono
115 Baraniak Wioletta Ciepłe A Marsz Nordic Walking OSP Skuły
116 Michalski Robert Warszawa Bieg Główny 10km Nocne Piłowanie Agrykoli opłacono
117 straż Natalka Baranów Bieg Dzieci 1000m OSP Baranów opłacono
118 Gołembiewski Marcin Radziejowice Bieg Główny 10km opłacono
119 Niska Iza Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Ruścu
120 Niska Ola Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Ruścu
121 Szmaglik Amelia Rusiec Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Ruścu
122 Kryszkiewicz Kaja Złotokłos Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Woli Krakowiańskiej
123 Buczkowski Kacper Żelechów Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Ruścu
124 Szustak Kacper Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Ruścu
125 Nowocień Jacek Podkowa Leśna Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa w Ruścu
126 Mussur Henryk Krosno Bieg Główny 10km KTC Krosno opłacono
127 Kuran Piotr Kuran Mszczonów Bieg Główny 10km opłacono
128 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice Bieg Główny 10km opłacono
129 Szewczyk Robert Piastów Bieg Główny 10km
130 MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW BRWINÓW Bieg Główny 10km Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ opłacono
131 Kulak Paweł Pruszków Bieg Główny 10km
132 Grumbianin Paulina Pruszków Bieg Główny 10km
133 Skrzecz Iwona Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
134 Żółtowski Bartłomiej Mszczonów Bieg Dzieci 1000m opłacono
135 Olejnik Natalka Grzmiąca Bieg Dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
136 Piernik Sebastian Skuły Bieg Specjalny (1km) OSP Skuły
137 Skrzecz Marcin GRODZISK MAZOWIECKI Bieg Główny 10km opłacono
138 KWAPIŃSKI Tomasz Grodzisk Maz Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
139 Gajos Wojciech Piotrkowice Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Józefinie opłacono
140 Żółtowski Krzysztof Mszczonów Bieg Główny 10km opłacono
141 Bartkiewicz Klaudia Musuły Bieg Główny 10km opłacono
142 Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
143 Gradkowski Jakub Skuły Bieg Dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
144 Kwapiński Bartosz Grodzisk Maz Bieg Dzieci 1000m Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki opłacono
145 Kwapińska Maja Grodzisk Maz Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
146 Dębski Kamil Osuchów Bieg Główny 10km OSP Osuchów
147 Chojnacki Marcin Konstancin-Jeziorna Marsz Nordic Walking Morsy z Piassecziussets opłacono
148 WĘCŁAWIAK ALINA PIASECZNO Marsz Nordic Walking MORS opłacono
149 Ciesielski Mariusz Kałęczyn Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Maz. Truskawka na torcie opłacono
150 Troniarz Stanisław Raszyn Marsz Nordic Walking opłacono
151 straż Wojtek Baranów Bieg Dzieci 1000m OSP Baranów opłacono
152 Olczak Tomek Mszczonów Bieg Główny 10km opłacono
153 Jagura Robert Żyrardów Marsz Nordic Walking opłacono
154 fryzik marcin zalesie Bieg Główny 10km
155 Grzejszczak Eliza Zimna Woda Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
156 Bodys Zbigniew Ostrów Wielkopolski Bieg Główny 10km opłacono
157 Adamczyk Łukasz Czerwona Niwa-Parcel Bieg Główny 10km
158 Baranski Ireneusz Milanówek Bieg Główny 10km DOGON GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
159 Górecki Mateusz Wycinki Osowskie Bieg Dzieci 1000m Szkoła w Józefinie opłacono
160 Górecki Tomasz Wycinki Osowskie Bieg Dzieci 1000m Szkoła w Józefinie opłacono
161 Górecka Dorota Wycinki Osowskie Marsz Nordic Walking opłacono
162 Strojek. Łukasz. Marianka Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
163 Strojek Łukasz Marianka Bieg Specjalny (1km) OSP Zbiroża opłacono
164 Pienika Wioleta Skuły Bieg Specjalny (1km) OSP Skuły
165 Anuszewski Tomasz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km
166 Pałka Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10km 3XL
167 Gajewski Jacek Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
168 Szczepanik Oliwia Płochocin Bieg Dzieci 1000m opłacono
169 Szczepanik Szymon Płochocin Bieg Dzieci 1000m opłacono
170 Szczepanik Ewa Płochocin Marsz Nordic Walking opłacono
171 Kulesza Krzysztof Warszawa Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
172 Gajerski Szymon Osowiec Bieg Główny 10km opłacono
173 Matul Ewa Książenice Marsz Nordic Walking
174 Kornicki Robert Pruszków Marsz Nordic Walking
175 Kornicka Aneta Pruszków Marsz Nordic Walking
176 NIEDZIŃSKI MARCIN MAKÓWKA Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki Truskawka Na Torcie opłacono
177 Janowiec Dawid Bartoszówka Bieg Dzieci 1000m Szkoła opłacono
178 Malczak Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
179 Wojciechowska Dorota Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
180 Wicińska Izabela Adamów Bieg Główny 10km G13 opłacono
181 Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
182 Wiciński Grzegorz Adamów Bieg Główny 10km G13 opłacono
183 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
184 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
185 straż Bartek Baranów Bieg Dzieci 1000m OSP Baranów opłacono


Wyświetleń: 5719

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ