Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żółtowski Krzysztof | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
2 | Żółtowski Bartłomiej | Mszczonów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
3 | Zegarska Gabrysia | Mościska | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
4 | Zdziarski Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
5 | Zagrajek Kamil | Kłudno Stare | Polska | Bieg Specjalny (1km) | opłacono | |
6 | Wojtkowska Weronika | Bartoszówka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
7 | Wojciechowska Dorota | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
8 | Włodarkiewicz Iwona | Bartoszówka | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
9 | Wiśniewska Monika | Sochaczew | Polska | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | opłacono |
10 | Winnicki Łukasz | Marianka | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | |
11 | Wierzbicka Halina | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10km | ||
12 | Wiciński Kacper | Adamów | Polska | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono |
13 | Wiciński Grzegorz | Adamów | Polska | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono |
14 | Wicińska Izabela | Adamów | Polska | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono |
15 | WĘCŁAWIAK ALINA | PIASECZNO | Polska | Marsz Nordic Walking | MORS | opłacono |
16 | Walczak Radosław | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono |
17 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
18 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10km | ||
19 | Szydlik Kostek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
20 | Szydlik Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
21 | Szustak Kacper | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
22 | Szuba Filip | Osowiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |
23 | Szmaglik Amelia | Rusiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
24 | Szewczyk Robert | Piastów | Polska | Bieg Główny 10km | ||
25 | Szewczyk Rafał | Kady | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
26 | Szeszko Tymon | Skuły | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
27 | Szeszko Nikodem | Skuły | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
28 | Szczepanik Szymon | Płochocin | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
29 | Szczepanik Oliwia | Płochocin | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
30 | Szczepanik Ewa | Płochocin | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
31 | Strzemieczny Igor | Bartoszówka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
32 | Strojek. Łukasz. | Marianka | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | opłacono |
33 | Strojek Łukasz | Marianka | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Zbiroża | opłacono |
34 | Strojek Ewelina | Marianka | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | |
35 | straż Zuzanna | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
36 | straż Wojtek | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
37 | straż Piotr | Baranów | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono |
38 | straż Piotr | Baranów | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono |
39 | straż Oskar | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
40 | straż Natalka | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
41 | straż Mariusz | Baranów | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono |
42 | straż Julka | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
43 | straż Hubert | Baranów | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono |
44 | straż Bartek | Baranów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono |
45 | Stankiewicz Anna | Ojrzanów | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
46 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | Marsz Nordic Walking | reebok run crew | opłacono |
47 | stanecka małgorzata | skierniewice | Polska | Marsz Nordic Walking | reebok run crew | opłacono |
48 | Soporek Kacper | Kłudno Stare | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
49 | Słowiński Adrian | Kłudno Stare | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
50 | Skrzecz Marcin | GRODZISK MAZOWIECKI | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
51 | Skrzecz Iwona | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
52 | Sadowski Piotr | Nowe Budy | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
53 | Sadowski Paweł | Nowe Budy | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
54 | Rybus Kamil. | Bocheń | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Bocheń | opłacono |
55 | Rybus Kamil | Bocheń | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Bocheń | opłacono |
56 | Rybaczuk Krzysztof | Jesionka | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Jesionka | opłacono |
57 | Rożko Michalina | Brwinów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
58 | Rożko Maksymilian | Brwinów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
59 | Rożko Krzysztof | Brwinów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
60 | Rogoziński Andrzej | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono |
61 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking | Biegam W Sfetsze | opłacono |
62 | Radochoński Michał | Rumianka | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
63 | Pytlarczyk Jarosław | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
64 | POŚNIK SYLWIA | ŻYRARDÓW | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
65 | POCIECH MAREK | KORYTÓW | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Osuchów | |
66 | POCIECH IWONA | KORYTÓW | Polska | Bieg Główny 10km | ||
67 | Pocialik Marek | Kłudno Stare | Polska | Bieg Specjalny (1km) | opłacono | |
68 | Pocialik Maciek | Kłudno Stare | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
69 | Piernik Wiola | Piotrkowice | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Skuły | opłacono |
70 | Piernik Sebastian | Skuły | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Skuły | |
71 | Pienika Wioleta | Skuły | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Skuły | |
72 | Piechocka Anna | Petrykozy | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
73 | Piec Marek | Petrykozy | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
74 | Piec Jan | Petrykozy | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
75 | PAWLAK IRENEUSZ | GRZMIĄCA | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
76 | Pawlak Edyta | Żyrardów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
77 | Pałka Łukasz | Żyrardów | Polska | Bieg Główny 10km | 3XL | |
78 | Oziębły Robert | Jesionka | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Jesionka | |
79 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
80 | Olejnik Natalka | Grzmiąca | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono |
81 | Olczak Tomek | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
82 | obrębska Elżbieta | płońsk | Polska | Marsz Nordic Walking | NORDIC WALKING CZŁAPSKI PŁOŃSK | opłacono |
83 | Obłąkowski Hubert | Zazdrość | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
84 | Obłąkowska Roksana | Zazdrość | Polska | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |
85 | Obłąkowska Olimpia | Zazdrość | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Korytowie | opłacono |
86 | Nowocień Jacek | Podkowa Leśna | Polska | Bieg Główny 10km | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
87 | Niska Ola | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
88 | Niska Iza | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
89 | NIEDZIŃSKI MARCIN | MAKÓWKA | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki Truskawka Na Torcie | opłacono |
90 | Narojczyk Natalia | Osowiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Książenice | opłacono |
91 | Narojczyk Karol | Osowiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Książenice | opłacono |
92 | Mussur Henryk | Krosno | Polska | Bieg Główny 10km | KTC Krosno | opłacono |
93 | Mirgos Zuzanna | Skuły | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |
94 | Mirgos Aleksandra | Skuły | Polska | Bieg Specjalny (1km) | OSP Skuły | |
95 | MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | Polska | Bieg Główny 10km | Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ | opłacono |
96 | Michałowski Piotr | Żabia Wola | Polska | Bieg Dzieci 1000m | ||
97 | Michalski Robert | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | Nocne Piłowanie Agrykoli | opłacono |
98 | Michalak Kacper | Osowiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |
99 | Mazur Piotr | Piaseczno | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Warszawa Białołęka | opłacono |
100 | Matul Ewa | Książenice | Polska | Marsz Nordic Walking |
Wyświetleń: 11220