Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | Kozlowski Łukasz | Żyrardów | Bieg Główny 10km | #BBKTS | |||||
3XL | |||||||||
2 | Pałka Łukasz | Żyrardów | Bieg Główny 10km | 3XL | |||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
3 | RADOMSKI Marcin | Płock | Marsz Nordic Walking | Biegam W Sfetsze | opłacono | ||||
Biegi Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
4 | Małkowska Zuzia | Grodzisk Maz. | Bieg Dzieci 1000m | Biegi Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
DOGON GRODZISK MAZOWIECKI | |||||||||
5 | Baranski Ireneusz | Milanówek | Bieg Główny 10km | DOGON GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono | ||||
DOGOŃ GRODZISK MAZ | |||||||||
6 | DOMANSKI DARIUSZ | MAKÓWKA | Bieg Główny 10km | DOGOŃ GRODZISK MAZ | opłacono | ||||
DOGOŃ Grodzisk Maz. Truskawka na torcie | |||||||||
7 | Ciesielski Mariusz | Kałęczyn | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Maz. Truskawka na torcie | opłacono | ||||
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
8 | Malczak Tamara | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
9 | Malczak Tatiana | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
10 | Szewczyk Rafał | Kady | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
11 | Kowalska Alicja | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||
12 | Zdziarski Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
13 | Malczak Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
14 | Szydlik Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
15 | Stankiewicz Anna | Ojrzanów | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
16 | Kozieł Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
17 | Pytlarczyk Jarosław | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
18 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
19 | Kowalska Martyna | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||
20 | Skrzecz Iwona | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
21 | KWAPIŃSKI Tomasz | Grodzisk Maz | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
22 | Kwapińska Maja | Grodzisk Maz | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
23 | Gajewski Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
24 | Kulesza Krzysztof | Warszawa | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||
25 | Wojciechowska Dorota | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||
26 | Kozdrój Wioletta | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||
27 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki Truskawka Na Torcie | |||||||||
28 | NIEDZIŃSKI MARCIN | MAKÓWKA | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki Truskawka Na Torcie | opłacono | ||||
Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
29 | Zegarska Gabrysia | Mościska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
30 | Szydlik Kostek | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
31 | Kwapiński Bartosz | Grodzisk Maz | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Mini Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Dynamic | |||||||||
32 | Baranowski Romuald | Płock | Marsz Nordic Walking | Dynamic | |||||
G13 | |||||||||
33 | Wiciński Kacper | Adamów | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono | ||||
34 | Wicińska Izabela | Adamów | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono | ||||
35 | Wiciński Grzegorz | Adamów | Bieg Główny 10km | G13 | opłacono | ||||
Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||||||
36 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Marsz Nordic Walking | Grupa Nordic Walking Płońsk | opłacono | ||||
Gąbin Biega | |||||||||
37 | Kiełbasa Dariusz | Gąbin | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | opłacono | ||||
38 | Chodorowski Krzysztof | Gąbin | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | opłacono | ||||
39 | Wiśniewska Monika | Sochaczew | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | opłacono | ||||
KTC Krosno | |||||||||
40 | Mussur Henryk | Krosno | Bieg Główny 10km | KTC Krosno | opłacono | ||||
LKS Osuchów | |||||||||
41 | POCIECH MAREK | KORYTÓW | Bieg Główny 10km | LKS Osuchów | |||||
42 | Frelik Karol | Mszczonów | Bieg Główny 10km | LKS Osuchów | opłacono | ||||
43 | Centkowski Łukasz | Lutkówka | Bieg Dzieci 1000m | LKS Osuchów | opłacono | ||||
MDP Książenice | |||||||||
44 | Narojczyk Natalia | Osowiec | Bieg Dzieci 1000m | MDP Książenice | opłacono | ||||
45 | Narojczyk Karol | Osowiec | Bieg Dzieci 1000m | MDP Książenice | opłacono | ||||
MDP Skuły | |||||||||
46 | Antos Jakub | Osowiec | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | opłacono | ||||
47 | Mirgos Zuzanna | Skuły | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |||||
48 | Kłos Aleksandra | Słubica | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |||||
49 | Kłos Michał | Słubica | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |||||
50 | Majek Mateusz | Osowiec | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | opłacono | ||||
51 | Michalak Kacper | Osowiec | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |||||
52 | Kuciński Mikołaj | Skuły | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |||||
53 | Szuba Filip | Osowiec | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | |||||
MDP Zbiroża | |||||||||
54 | Adamczyk Amelia | Bronisławów | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono | ||||
55 | Arak Nikodem | Zimna Woda | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono | ||||
56 | Arak Maksymilian | Zimna Woda | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono | ||||
57 | Grzejszczak Eliza | Zimna Woda | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono | ||||
MORS | |||||||||
58 | WĘCŁAWIAK ALINA | PIASECZNO | Marsz Nordic Walking | MORS | opłacono | ||||
Mdp KsIążenice | |||||||||
59 | Lejman Gabrysia | KsIążenice | Bieg Dzieci 1000m | Mdp KsIążenice | |||||
Morsy z Piassecziussets | |||||||||
60 | Chojnacki Marcin | Konstancin-Jeziorna | Marsz Nordic Walking | Morsy z Piassecziussets | opłacono | ||||
NORDIC WALKING CZŁAPSKI PŁOŃSK | |||||||||
61 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking | NORDIC WALKING CZŁAPSKI PŁOŃSK | opłacono | ||||
62 | obrębska Elżbieta | płońsk | Marsz Nordic Walking | NORDIC WALKING CZŁAPSKI PŁOŃSK | opłacono | ||||
Nocne Piłowanie Agrykoli | |||||||||
63 | Michalski Robert | Warszawa | Bieg Główny 10km | Nocne Piłowanie Agrykoli | opłacono | ||||
OSP AUGUSTÓW LIPOWIEC | |||||||||
64 | Denert Mariusz | Augustów | Bieg Główny 10km | OSP AUGUSTÓW LIPOWIEC | opłacono | ||||
OSP Baranów | |||||||||
65 | straż Mariusz | Baranów | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono | ||||
66 | straż Hubert | Baranów | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono | ||||
67 | straż Piotr | Baranów | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono | ||||
68 | straż Zuzanna | Baranów | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono | ||||
69 | straż Oskar | Baranów | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono | ||||
70 | straż Julka | Baranów | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono | ||||
71 | straż Piotr | Baranów | Bieg Specjalny (1km) | OSP Baranów | opłacono | ||||
72 | straż Natalka | Baranów | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono | ||||
73 | straż Wojtek | Baranów | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono | ||||
74 | straż Bartek | Baranów | Bieg Dzieci 1000m | OSP Baranów | opłacono | ||||
OSP Bocheń | |||||||||
75 | Rybus Kamil. | Bocheń | Bieg Specjalny (1km) | OSP Bocheń | opłacono | ||||
76 | Rybus Kamil | Bocheń | Bieg Główny 10km | OSP Bocheń | opłacono | ||||
OSP Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
77 | Krakowski Zdzisław | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Specjalny (1km) | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
OSP Jasieniec | |||||||||
78 | Rogoziński Andrzej | Jasieniec | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono | ||||
79 | Walczak Radosław | Jasieniec | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono | ||||
80 | Łuszczyk Andrzej | Łychowska Wola | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono | ||||
81 | Łuszczyk Magdalena | Łychowska Wola | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono | ||||
OSP Jesionka | |||||||||
82 | Oziębły Robert | Jesionka | Bieg Specjalny (1km) | OSP Jesionka | |||||
83 | Rybaczuk Krzysztof | Jesionka | Bieg Specjalny (1km) | OSP Jesionka | opłacono | ||||
OSP Osuchów | |||||||||
84 | Dębski Cezary | Osuchów | Bieg Główny 10km | OSP Osuchów | |||||
85 | Dębski Kamil | Osuchów | Bieg Główny 10km | OSP Osuchów | |||||
OSP Skuły | |||||||||
86 | Mirgos Aleksandra | Skuły | Bieg Specjalny (1km) | OSP Skuły | |||||
87 | Piernik Wiola | Piotrkowice | Bieg Specjalny (1km) | OSP Skuły | opłacono | ||||
88 | Strzemieczny Igor | Bartoszówka | Bieg Dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono | ||||
89 | Wojtkowska Weronika | Bartoszówka | Bieg Dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono | ||||
90 | Baraniak Wioletta | Ciepłe A | Marsz Nordic Walking | OSP Skuły | |||||
91 | Piernik Sebastian | Skuły | Bieg Specjalny (1km) | OSP Skuły | |||||
92 | Pienika Wioleta | Skuły | Bieg Specjalny (1km) | OSP Skuły | |||||
OSP Warszawa Białołęka | |||||||||
93 | Mazur Piotr | Piaseczno | Bieg Główny 10km | OSP Warszawa Białołęka | opłacono | ||||
OSP Zbiroża | |||||||||
94 | Arak Radosław | Zimna Woda | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | opłacono | ||||
OSP Zbiroża | |||||||||
95 | Winnicki Łukasz | Marianka | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | |||||
96 | Bogumił Piotr | Lutkowka | Bieg Specjalny (1km) | OSP Zbiroża | opłacono | ||||
97 | Jagiełło. Bartłomiej | Grzegorzewice | Bieg Specjalny (1km) | OSP Zbiroża | opłacono | ||||
98 | Jagiełło Bartłomiej | Grzegorzewice | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | opłacono | ||||
99 | Strojek Ewelina | Marianka | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | |||||
100 | Strojek. Łukasz. | Marianka | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | opłacono | ||||
101 | Strojek Łukasz | Marianka | Bieg Specjalny (1km) | OSP Zbiroża | opłacono | ||||
Szkoła | |||||||||
102 | Janowiec Dawid | Bartoszówka | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Józefinie | |||||||||
103 | Gajos Wojciech | Piotrkowice | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Józefinie | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Korytowie | |||||||||
104 | Obłąkowska Olimpia | Zazdrość | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Korytowie | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Ruścu | |||||||||
105 | Niska Iza | Stara Wieś | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |||||
106 | Niska Ola | Stara Wieś | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |||||
107 | Szmaglik Amelia | Rusiec | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |||||
108 | Buczkowski Kacper | Żelechów | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |||||
109 | Szustak Kacper | Stara Wieś | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |||||
110 | Nowocień Jacek | Podkowa Leśna | Bieg Główny 10km | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |||||
Szkoła Podstawowa w Woli Krakowiańskiej | |||||||||
111 | Kryszkiewicz Kaja | Złotokłos | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Woli Krakowiańskiej | |||||
Szkoła w Józefinie | |||||||||
112 | Górecki Mateusz | Wycinki Osowskie | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła w Józefinie | opłacono | ||||
113 | Górecki Tomasz | Wycinki Osowskie | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła w Józefinie | opłacono | ||||
Szkoła w Skułach | |||||||||
114 | Olejnik Natalka | Grzmiąca | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono | ||||
115 | Gradkowski Jakub | Skuły | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono | ||||
Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ | |||||||||
116 | MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | Bieg Główny 10km | Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
117 | Piec Marek | Petrykozy | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
118 | Piechocka Anna | Petrykozy | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
119 | Piec Jan | Petrykozy | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
120 | Włodarkiewicz Iwona | Bartoszówka | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
121 | POCIECH IWONA | KORYTÓW | Bieg Główny 10km | ||||||
122 | Górski Adam | Żyrardów | Bieg Dzieci 1000m | ||||||
123 | Korpus Barbara | Mszczonów | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
124 | POŚNIK SYLWIA | ŻYRARDÓW | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
125 | Pawlak Edyta | Żyrardów | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
126 | Pocialik Marek | Kłudno Stare | Bieg Specjalny (1km) | opłacono | |||||
127 | Słowiński Adrian | Kłudno Stare | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
128 | Pocialik Maciek | Kłudno Stare | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
129 | Soporek Kacper | Kłudno Stare | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
130 | Domaradzka Zuzanna | Dwórzno | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
131 | Zagrajek Kamil | Kłudno Stare | Bieg Specjalny (1km) | opłacono | |||||
132 | Gradkowski Franciszek | Skuły | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
133 | Szeszko Nikodem | Skuły | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
134 | Szeszko Tymon | Skuły | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
135 | Gajda Beata | Grzmiąca | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
136 | Gajda Piotr | Grzmiaca | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
137 | Kacperski Kamil | Rybie | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
138 | Michałowski Piotr | Żabia Wola | Bieg Dzieci 1000m | ||||||
139 | Małkowska Justynka | Grodzisk Maz. | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
140 | Radochoński Michał | Rumianka | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
141 | Obłąkowska Roksana | Zazdrość | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
142 | Obłąkowski Hubert | Zazdrość | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
143 | Hołdak Karol | Skuły | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
144 | Sadowski Piotr | Nowe Budy | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
145 | Sadowski Paweł | Nowe Budy | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
146 | Domaradzki Wiesław | Dwórzno | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
147 | Wierzbicka Halina | Milanówek | Bieg Główny 10km | ||||||
148 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | Bieg Główny 10km | ||||||
149 | PAWLAK IRENEUSZ | GRZMIĄCA | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
150 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
151 | Łozowska Magdalena | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
152 | Łozowski Olaf | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
153 | Kopeć Piotr | Żabia Wola | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
154 | Burdziak Anna | Płock | Marsz Nordic Walking | ||||||
155 | Marcyjanik Filip | Mszczonów | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
156 | Rożko Michalina | Brwinów | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
157 | Rożko Maksymilian | Brwinów | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
158 | Rożko Krzysztof | Brwinów | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
159 | Gołembiewski Marcin | Radziejowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
160 | Kuran Piotr Kuran | Mszczonów | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
161 | Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz | Piotrkowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
162 | Szewczyk Robert | Piastów | Bieg Główny 10km | ||||||
163 | Kulak Paweł | Pruszków | Bieg Główny 10km | ||||||
164 | Grumbianin Paulina | Pruszków | Bieg Główny 10km | ||||||
165 | Żółtowski Bartłomiej | Mszczonów | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
166 | Skrzecz Marcin | GRODZISK MAZOWIECKI | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
167 | Żółtowski Krzysztof | Mszczonów | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
168 | Bartkiewicz Klaudia | Musuły | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
169 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
170 | Olczak Tomek | Mszczonów | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
171 | Jagura Robert | Żyrardów | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
172 | fryzik marcin | zalesie | Bieg Główny 10km | ||||||
173 | Bodys Zbigniew | Ostrów Wielkopolski | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
174 | Adamczyk Łukasz | Czerwona Niwa-Parcel | Bieg Główny 10km | ||||||
175 | Górecka Dorota | Wycinki Osowskie | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
176 | Anuszewski Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | ||||||
177 | Szczepanik Oliwia | Płochocin | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
178 | Szczepanik Szymon | Płochocin | Bieg Dzieci 1000m | opłacono | |||||
179 | Szczepanik Ewa | Płochocin | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
180 | Gajerski Szymon | Osowiec | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
181 | Matul Ewa | Książenice | Marsz Nordic Walking | ||||||
182 | Kornicki Robert | Pruszków | Marsz Nordic Walking | ||||||
183 | Kornicka Aneta | Pruszków | Marsz Nordic Walking | ||||||
reebok run crew | |||||||||
184 | stanecka małgorzata | skierniewice | Marsz Nordic Walking | reebok run crew | opłacono | ||||
185 | stanecki marcin | skierniewice | Marsz Nordic Walking | reebok run crew | opłacono |
Wyświetleń: 11222