II Bieg Papieski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Panek- Kilanowska Natalia Banino 5 km opłacono
2 Szymichowska Patrycja Barwik 5 km opłacono
3 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km opłacono
4 Żyliński Gracjan Bezledy 5 km opłacono
5 Kuptz Paulina Bojano 5 km opłacono
6 Wysocka Jolanta chwaszczyno 5 km opłacono
7 Kiersztejna Bartosz Działdowo 5 km opłacono
8 Maciągowski Marcin Działdowo 5 km opłacono
9 rogalska Magdalena Gdansk 5 km Run Beach Morning opłacono
10 Kopczyńska Monika Gdansk 5 km opłacono
11 Kwapisz Wigna Gdańsk 5 km opłacono
12 LASKOWSKA-TARKA SYLWIA GDAŃSK 5 km opłacono
13 TARKA MACIEJ GDAŃSK 5 km TRONIK TRIATHLON TEAM opłacono
14 Domański Bartosz Gdańsk 5 km opłacono
15 Mienik Dawid Gdańsk 5 km opłacono
16 Brokos Tomasz Gdańsk 5 km DCT Drużyna Biegowa opłacono
17 Wencel Anna Gdańsk 5 km opłacono
18 Wolny Łukasz Gdańsk 5 km Wolny Team opłacono
19 Madej Paweł Gdańsk 5 km PGB Sportowa Paczka opłacono
20 Nawrocki Dariusz Gdańsk 5 km opłacono
21 Gołąb Jakub Gdańsk 5 km opłacono
22 Kaminski Krzysztof Gdańsk 5 km opłacono
23 Zatorski Paweł Gdańsk 5 km Winnica opłacono
24 Napiórkowska Marta Gdańsk 5 km opłacono
25 Rzeszewicz Jan Gdańsk 5 km Parafia Podwyższenia Krzyża w Gdańsku opłacono
26 Napiórkowski Krzysztof Gdańsk 5 km opłacono
27 Zagórski Adam Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono
28 Jendrzejewska Wiktoria Gdańsk 5 km Parafia Podwyższenia Krzyża w Gdańsku opłacono
29 Zawaluk Marcin Gdańsk 5 km (RT) Runholik Team opłacono
30 Potocka Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono
31 Klimowicz Anna Klimowicz Gdańsk 5 km 420 opłacono
32 Butowska Emilia Gdańsk 5 km Dzieło na misji opłacono
33 Morawek Arkadiusz Gdańsk 5 km opłacono
34 Waśko Magdalena Gdańsk 5 km 420 opłacono
35 Starczewski Dominik Gdańsk 5 km Parafia Podwyższenia Krzyża w Gdańsku opłacono
36 Naruszewicz Paulina Gdańsk 5 km Parafia Podwyższenia Krzyża w Gdańsku opłacono
37 Szady Elżbieta Gdańsk 5 km opłacono
38 Chołaścińska Agata Gdańsk 5 km opłacono
39 Wrona Jakub Gdańsk 5 km opłacono
40 Ossowski Filip Gdańsk 5 km FDNT opłacono
41 Kosznik Stanisław Gdańsk 5 km opłacono
42 Gałęzowski Marek Gdańsk 5 km opłacono
43 Kozawski Mirosław Gdańsk 5 km opłacono
44 Wincewicz Łukasz Gdańsk 5 km opłacono
45 Napiórkowska Aleksandra Gdańsk 5 km opłacono
46 Woźniak Grzegorz Gdańsk 5 km Pasibrzuch Matemblewo opłacono
47 Rychter Krzysztof Gdańsk 5 km Aktywny #GPnS opłacono
48 Stachowska Bożena Gdańsk 5 km opłacono
49 Stykuć Ewa Gdańsk 5 km Keep Calm And Run opłacono
50 Kasprzycka Ewa Gdańsk 5 km opłacono
51 Kroemer Rafał Gdańsk 5 km opłacono
52 Pyż Sławomir Gdańsk 5 km GAiT opłacono
53 Fijałkowski Wojciech Gdańsk 5 km Bez Klubu opłacono
54 Kaczmarczyk Łukasz Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono
55 Porzeżyński Maciej Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono
56 KRUK MAŁGORZATA GDAŃSK 5 km opłacono
57 Cichowska Katarzyna Gdańsk 5 km Winnica opłacono
58 Dąbrowski Mariusz Gdańsk 5 km opłacono
59 Telejko Łukasz Gdańsk 5 km Studio Zdrowia Bydgoszcz opłacono
60 Niemiałkowski Aleksander Gdańsk 5 km opłacono
61 Gering Mariusz Gdańsku 5 km DCT drużyna biegowa
62 Pasternak Kuba Gdynia 5 km opłacono
63 Uzarska Ewa Gdynia 5 km opłacono
64 Rosiejka Anna Gdynia 5 km opłacono
65 Rosiejka Korneliusz gdynia 5 km opłacono
66 Szczupak Anna Gdynia 5 km FDNT Trójmiasto opłacono
67 Padias Paweł Gdynia 5 km opłacono
68 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 5 km opłacono
69 Szymański Paweł Gdynia 5 km opłacono
70 Roginska Ewelina Gdynia 5 km opłacono
71 Łuszcz Dominika Gdynia 5 km opłacono
72 Wójcik Piotr Gdynia 5 km Morsik Weteran opłacono
73 Wójcik Agata Gdynia 5 km Morsik Junior opłacono
74 Przerwa Adrian Gdynia 5 km Lubelskie Morsy opłacono
75 Wilk Zuzanna Gdynia 5 km opłacono
76 Masłowski Mateusz Gdynia 5 km opłacono
77 Kleina Michał GDYNIA WITOMINO 5 km opłacono
78 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5 km OSP POGRODZIE opłacono
79 Baranowski Karol Gościcino 5 km opłacono
80 Hreczuk Michał Gościcino 5 km opłacono
81 Mańko Monika Górowo Iławeckie 5 km FDNT Trójmiasto opłacono
82 Hiller Marta Kaliska 5 km opłacono
83 Hiller Maciej Kaliska 5 km ZSP I Chojnice opłacono
84 Gulatowska Faustyna Klubowa huta 5 km opłacono
85 Gulatowska Klaudia Klukowa huta 5 km opłacono
86 Gulatowski Rafal Klukowa huta 5 km opłacono
87 Przystupa Filip Kobysewo 5 km opłacono
88 Szwedowski Łukasz Kulice 5 km
89 Zambrowska Monika Lębork 5 km opłacono
90 Godlewski Marek Malbork 5 km opłacono
91 Komasara Piotr Malbork 5 km opłacono
92 Groszkowski Marcin Malbork 5 km 22 blt opłacono
93 Szarmach Grzegorz Ocypel 5 km Szarmach Team opłacono
94 Walkiewicz Anna Płock 5 km opłacono
95 Knut Magdalena Pruszcz Gdanski 5 km opłacono
96 Mich Dominik Pruszcz Gdański 5 km opłacono
97 Woźniak Joanna Pruszcz Gdański 5 km opłacono
98 Albertyńska Daria Radziejów 5 km opłacono
99 Madej Dominika Rogóźno 5 km opłacono
100 Cich Patrycja Rotmanka 5 km opłacono


Wyświetleń: 4452

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ