Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korzystko Filip Świdwin Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawwa Nr 3 im. Lotników Polskich w Świdwinie
2 Bartosik Przemysław Barlinek Bieg Wilka - bieg główny HRmax BARLINEK
3 Wiśniewska Nikola Drawsko pomorskie Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa Nr 1 w Drawsku Pomorskim
4 Talarek Zofia Szczecin Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe Teleranek
5 Talarek Robert Szczecin Bieg Wilka - bieg główny Teleranek opłacono
6 Kamiński Grzegorz Łobez Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe szkoła podstawowa nr 2 w Łobzie opłacono
7 Szklarska Dorota Łobez Bieg Wilka - bieg główny opłacono
8 SKAŁECKI Robert Świdwin Bieg Wilka - bieg główny opłacono
9 Kula Zbigniew Wierzchowo Bieg Wilka - bieg główny opłacono
10 Kula Dawid Wierzchowo Bieg Wilka - bieg główny opłacono
11 Lang Monika Opole Bieg Wilka - bieg główny AWL opłacono
12 Tarnowy Michał Łobez Bieg Wilka - bieg główny
13 Nagacki Grzegorz Szczecin Bieg Wilka - bieg główny MLUKS Trzebiatów opłacono
14 kamiński grzegorz łobez Bieg Wilka - bieg główny opłacono
15 Massel Magdalena Czaplinek Bieg Wilka - bieg główny opłacono
16 Kania Jesionka Anna Nowogard Bieg Wilka - bieg główny Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
17 Jesionka Jarosław Jesionka Nowogard Bieg Wilka - bieg główny Stowarzyszenie Nasza Świerczyna opłacono
18 Chmielewski Janusz Police Bieg Wilka - bieg główny Chmielewski Team- BBL Police opłacono
19 Zdroik Joanna Świnoujście Bieg Wilka - bieg główny Czarne biega
20 Oleszek Sandra Stargard Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe Stargard. Ja Się Nie Ścigam
21 Mielcarek Karol Węgorzyno Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe LŁKB ,,Trucht'' Łobez
22 Mielcarek Maja Węgorzyno Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe LŁKB ,,Trucht'' Łobez
23 Matuła Nikola Brzeźniak Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe LŁKB ,,Trucht'' Łobez
24 Hudaszek Grzegorz Świdwin Bieg Wilka - bieg główny parkrun Świdwin opłacono
25 Butowicz Adam Szczecinek Bieg Wilka - bieg główny opłacono
26 Borek Jakub Barlinek Bieg Wilka - bieg główny Barlinecki Kenijczyk
27 ZIELIŃSKA ANNA Łobez Bieg Wilka - bieg główny LŁKB ,,Trucht'' Łobez opłacono
28 Szymański Łukasz Pobierowo Bieg Wilka - bieg główny SKS Pobierowo
29 Rudziński Józef Złocieniec Bieg Wilka - bieg główny opłacono
30 Organka Zuzanna Brzeźniak Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe LŁKB ,,Trucht'' Łobez
31 Szczygielski Michał Kołobrzeg Bieg Wilka - bieg główny Kołobrzeg Maraton Team opłacono
32 Springer Marcin Złocieniec Bieg Wilka - bieg główny opłacono
33 Jasina Leszek Szczecin Bieg Wilka - bieg główny opłacono
34 Rzepkowski Piotr Łobez Bieg Wilka - bieg główny opłacono
35 Jabłoński Andrzej Czarne Bieg Wilka - bieg główny Czarne biega opłacono
36 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne Bieg Wilka - bieg główny Czarne biega opłacono
37 JONIK Maciej Słupsk Bieg Wilka - bieg główny Morska jednostka Rakietowa opłacono
38 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg Wilka - bieg główny Stargard. Ja Się Nie Ścigam opłacono
39 Słomka Maciej Słomka Świerczyna Bieg Wilka - bieg główny Stowarzyszenie Nasza Świerczyna opłacono
40 Majdziński Paweł Łobez Bieg Wilka - bieg główny Grabowo opłacono
41 Falecki Rafał Grabowo, Łobez Bieg Wilka - bieg główny Grabowo opłacono
42 Sreteński Marcin Łobez Bieg Wilka - bieg główny Grabowo opłacono
43 Augustyniak Jakub Łobez Bieg Wilka - bieg główny Grabowo opłacono
44 Styburski Jarosław Grabowo, Łobez Bieg Wilka - bieg główny Grabowo opłacono
45 Czoska Michał ŁOBEZ Bieg Wilka - bieg główny Grabowo opłacono
46 Plewa Dawid Łobez Bieg Wilka - bieg główny Grabowo opłacono
47 Serkis Piotr Łobez Bieg Wilka - bieg główny Grabowo opłacono
48 Pietkiewicz Anna Szczecin Bieg Wilka - bieg główny opłacono
49 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin Bieg Wilka - bieg główny opłacono
50 Adametz Róża słonowice Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe feniks świdwin
51 Jankowski Marcin Szczecin Bieg Wilka - bieg główny opłacono
52 Nowak Marek Drawsko Pomorskie Bieg Wilka - bieg główny
53 Doleżan Dominika Doleżan Drawsko Pomorskie Bieg Wilka - bieg główny opłacono
54 Hetmański Arek Police Bieg Wilka - bieg główny LoveLasy opłacono
55 Sieczkowski Michał Szczecin Bieg Wilka - bieg główny KB Pionier Szczecin opłacono
56 Szlapak Beata Drawsko Pomorskie Bieg Wilka - bieg główny Drawsko Pom. opłacono
57 Szłapak Krzysztof Drawsko Pom. Bieg Wilka - bieg główny opłacono
58 Czerwiński Dariusz Police Bieg Wilka - bieg główny LoveLasy opłacono
59 Rybicki Janusz POLICE Bieg Wilka - bieg główny opłacono
60 Wiliński Marek Świdwin Bieg Wilka - bieg główny opłacono
61 Kaczmarek Jan Mieszkowice Bieg Wilka - bieg główny opłacono
62 Skiba Artur Świdwin Bieg Wilka - bieg główny Paralotniowy PPGG Świdwin opłacono
63 Mazurski Paweł Gryfice Bieg Wilka - bieg główny opłacono
64 OSTROWSKI MARIAN ZŁOCIENIEC Bieg Wilka - bieg główny opłacono
65 Korzystko Bartosz Świdwin Bieg Wilka - bieg główny 21.BLT opłacono
66 Gałan Leszek Złocieniec Bieg Wilka - bieg główny opłacono
67 Gałan Janna Złocieniec Bieg Wilka - bieg główny opłacono
68 Lubawiński Jerzy Świdwin Bieg Wilka - bieg główny Face Nordic Walking Team opłacono
69 Matuszak Justyna Otrzep Bieg Wilka - bieg główny Rundorfina opłacono
70 Borowski Arkadiusz Stargard Bieg Wilka - bieg główny opłacono
71 Kot Arkadiusz Bagna Bieg Wilka - bieg główny 12 BZ opłacono
72 Dziedzic Marek Nowogard Bieg Wilka - bieg główny opłacono
73 Jarocki Bartosz Szczecin Bieg Wilka - bieg główny
74 Pasieka Agnieszka Świdwin Bieg Wilka - bieg główny K.B.SPRINT ŚWIDWIN
75 STELMACH KONRAD Stargard Bieg Wilka - bieg główny
76 Witkiewicz Eryk Witkiewicz Białogard Bieg Wilka - bieg główny opłacono
77 Soroczyńska Monika Resko Bieg Wilka - bieg główny
78 Urbański Tomasz Białogard Bieg Wilka - bieg główny Karlino Biegaj
79 MISZCZYSZYN BARTOSZ ŚWIDWIN Bieg Wilka - bieg główny opłacono
80 DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN Bieg Wilka - bieg główny 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
81 Budzyńska Małgorzata Radowo Małe Bieg Wilka - bieg główny
82 Jurkowska Agata Zajezierze, Łobez Bieg Wilka - bieg główny opłacono
83 Jurkowski Piotr Zajezierze, Łobez Bieg Wilka - bieg główny opłacono
84 Matuła Magdalena Łobez Bieg Wilka - bieg główny opłacono
85 Święciaszek Mariusz Wałcz Bieg Wilka - bieg główny opłacono
86 Ostrych Kacper Łobez Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe
87 Kopaczewski Krzysztof Prusinowo, Łobez Bieg Wilka - bieg główny opłacono
88 Męcina Violetta Męcina Wałcz Bieg Wilka - bieg główny opłacono
89 Kamionka Andrzej Szczecin Bieg Wilka - bieg główny opłacono
90 Draczyński Zygmunt Łobez Bieg Wilka - bieg główny LŁKB TRUCHT opłacono
91 Romej Elżbieta Łobez Bieg Wilka - bieg główny LŁKB ,,Trucht'' Łobez opłacono
92 Ciastoń Tomasz Czaplinek Bieg Wilka - bieg główny ORSKOV FOODS TEAM opłacono
93 Szpeciński Przemek Rymań Bieg Wilka - bieg główny Dąbrowski Team opłacono
94 Jamroży Ryszard Ińsko Bieg Wilka - bieg główny LŁKB ,,Trucht'' Łobez opłacono
95 Czynszak Krystian Stargard Bieg Wilka - bieg główny Stargard. Ja Się nie Ścigam opłacono
96 Oleszek Krzysztof Stargard Bieg Wilka - bieg główny Stargard. Ja Się Nie Ścigam opłacono
97 GOLIŃSKI Łukasz Świdwin Bieg Wilka - bieg główny K.B.SPRINT ŚWIDWIN opłacono
98 Krupa Daniel Strachocin Bieg Wilka - bieg główny Stargard Ja Się Nie Ścigam opłacono
99 Koszewski Karol Kikół Bieg Wilka - bieg główny opłacono
100 Kacprzyk Piotr Stargard Bieg Wilka - bieg główny opłacono


Wyświetleń: 4355

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ