Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WERESZCZYNSKI Tomasz | Przecław | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
2 | Ciszewski Krzysztof Ciszewski | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
3 | Niewiadomski Paweł | Gryfice | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
4 | Kowalczyk Paweł | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | HOŻA TEAM SZCZECIN | opłacono |
5 | Kamiński Damian | Resko | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Resko | |
6 | Bujnowska Anita Bujnowska | Police | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
7 | Krystosik Paulina Krystosik | Szczecin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | |
8 | Hałka Justyna | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
9 | Hałka Arkadiusz | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
10 | Mydlo Radoslaw | Ginawa | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
11 | Urbańska Klaudia | Tarnowo, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
12 | Cygan Malgorzata | Szczecinek | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
13 | Kozak Marta | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ZDRUN EXTREME | opłacono |
14 | Skwirowska Agnieszka | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
15 | Pacan Mira | Bytów | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Świat Płytek u Kryspina | |
16 | Kamiński Piotr | Ujście | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
17 | Świtalski Tomasz | Przytoń, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
18 | Kiedrowicz Agata | Przytoń , Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
19 | MACIEJEWSKI ANDRZEJ | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
20 | MACIEJEWSKA LUCYNA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
21 | MACIEJEWSKA KATARZYNA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
22 | Kraus Beata | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
23 | Kraus Gabriel | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | 12BZ KUDŁATY | opłacono |
24 | Muras Arkadiusz | Żory | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
25 | Gibas Renata | Żory | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
26 | Pietrzyk Paulina | Sianów | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
27 | Pietrzyk Mateusz | Sianów | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
28 | Dziurdz Joanna | Drawsko Pom | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
29 | Fudro Edward | Police | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
30 | GOMULSKI Paweł | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
31 | Krupa Paweł | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
32 | KOŁAKOWSKI DARIUSZ | ŚWIDWIN | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | opłacono |
33 | około-kułak ola | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
34 | styczyński klaudiusz | stargard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Pan i Władca | opłacono |
35 | WIŚNIEWSKA MAGDALENA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
36 | Wilk Klaudia | Czaplinek | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Rundorfina | |
37 | Romanowicz Piotr | Resko | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | RUN GryfGryfice | opłacono |
38 | Woźniak Iwona | Resko | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | RUN GryfGryfice | opłacono |
39 | Malinowska Anna | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
40 | Kacprzyk Piotr | Stargard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
41 | Koszewski Karol | Kikół | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
42 | Krupa Daniel | Strachocin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Stargard Ja Się Nie Ścigam | opłacono |
43 | GOLIŃSKI Łukasz | Świdwin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | opłacono |
44 | Oleszek Krzysztof | Stargard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Stargard. Ja Się Nie Ścigam | opłacono |
45 | Czynszak Krystian | Stargard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Stargard. Ja Się nie Ścigam | opłacono |
46 | Jamroży Ryszard | Ińsko | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
47 | Szpeciński Przemek | Rymań | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Dąbrowski Team | opłacono |
48 | Ciastoń Tomasz | Czaplinek | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ORSKOV FOODS TEAM | opłacono |
49 | Romej Elżbieta | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
50 | Draczyński Zygmunt | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB TRUCHT | opłacono |
51 | Kamionka Andrzej | Szczecin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
52 | Męcina Violetta Męcina | Wałcz | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
53 | Kopaczewski Krzysztof | Prusinowo, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
54 | Święciaszek Mariusz | Wałcz | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
55 | Matuła Magdalena | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
56 | Jurkowski Piotr | Zajezierze, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
57 | Jurkowska Agata | Zajezierze, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
58 | Budzyńska Małgorzata | Radowo Małe | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
59 | DEREŃ GRZEGORZ | ŚWIDWIN | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono |
60 | MISZCZYSZYN BARTOSZ | ŚWIDWIN | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
61 | Urbański Tomasz | Białogard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Karlino Biegaj | |
62 | Soroczyńska Monika | Resko | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
63 | Witkiewicz Eryk Witkiewicz | Białogard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
64 | STELMACH KONRAD | Stargard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
65 | Pasieka Agnieszka | Świdwin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | |
66 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
67 | Dziedzic Marek | Nowogard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
68 | Kot Arkadiusz | Bagna | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | 12 BZ | opłacono |
69 | Borowski Arkadiusz | Stargard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
70 | Matuszak Justyna | Otrzep | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Rundorfina | opłacono |
71 | Lubawiński Jerzy | Świdwin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Face Nordic Walking Team | opłacono |
72 | Gałan Janna | Złocieniec | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
73 | Gałan Leszek | Złocieniec | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
74 | Korzystko Bartosz | Świdwin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | 21.BLT | opłacono |
75 | OSTROWSKI MARIAN | ZŁOCIENIEC | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
76 | Mazurski Paweł | Gryfice | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
77 | Skiba Artur | Świdwin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Paralotniowy PPGG Świdwin | opłacono |
78 | Kaczmarek Jan | Mieszkowice | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
79 | Wiliński Marek | Świdwin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
80 | Rybicki Janusz | POLICE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
81 | Czerwiński Dariusz | Police | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LoveLasy | opłacono |
82 | Szłapak Krzysztof | Drawsko Pom. | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
83 | Szlapak Beata | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Drawsko Pom. | opłacono |
84 | Sieczkowski Michał | Szczecin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | KB Pionier Szczecin | opłacono |
85 | Hetmański Arek | Police | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LoveLasy | opłacono |
86 | Doleżan Dominika Doleżan | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
87 | Nowak Marek | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
88 | Jankowski Marcin | Szczecin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
89 | Kaźmierczak Agnieszka | Świdwin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
90 | Pietkiewicz Anna | Szczecin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
91 | Serkis Piotr | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Grabowo | opłacono |
92 | Plewa Dawid | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Grabowo | opłacono |
93 | Czoska Michał | ŁOBEZ | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Grabowo | opłacono |
94 | Styburski Jarosław | Grabowo, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Grabowo | opłacono |
95 | Augustyniak Jakub | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Grabowo | opłacono |
96 | Sreteński Marcin | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Grabowo | opłacono |
97 | Falecki Rafał | Grabowo, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Grabowo | opłacono |
98 | Majdziński Paweł | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Grabowo | opłacono |
99 | Słomka Maciej Słomka | Świerczyna | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | opłacono |
100 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Stargard. Ja Się Nie Ścigam | opłacono |
Wyświetleń: 10795