Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Malinowska Anna | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
102 | Strełkowski Wiktor | Resko | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | Szkoła podstawowa w Resku | |
103 | Woźniak Iwona | Resko | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | RUN GryfGryfice | opłacono |
104 | Romanowicz Piotr | Resko | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | RUN GryfGryfice | opłacono |
105 | Łapiński Patryk | Czaplinek | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | Szkoła podstawowa w Czaplinku | |
106 | Wilk Klaudia | Czaplinek | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Rundorfina | |
107 | WIŚNIEWSKA MAGDALENA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
108 | styczyński klaudiusz | stargard | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Pan i Władca | opłacono |
109 | około-kułak ola | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
110 | KOŁAKOWSKI DARIUSZ | ŚWIDWIN | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | opłacono |
111 | Krupa Igor | Łobez | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | |||
112 | Krupa Paweł | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
113 | GOMULSKI Paweł | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
114 | Fudro Edward | Police | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
115 | Dziurdz Wiktoria | Drawsko Pom | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Drawsku Pomorskim | |
116 | Dziurdz Joanna | Drawsko Pom | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
117 | Rozłonkowski Mateusz | Słubice | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | Słubicka Akademia Biegowa | |
118 | Pietrzyk Mateusz | Sianów | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
119 | Pietrzyk Paulina | Sianów | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
120 | Gibas Renata | Żory | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
121 | Muras Arkadiusz | Żory | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
122 | Kraus Gabriel | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | 12BZ KUDŁATY | opłacono |
123 | Kraus Beata | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
124 | MACIEJEWSKA KATARZYNA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
125 | MACIEJEWSKA LUCYNA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
126 | MACIEJEWSKI ANDRZEJ | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
127 | Kiedrowicz Agata | Przytoń , Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
128 | Świtalski Tomasz | Przytoń, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
129 | Kamiński Piotr | Ujście | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
130 | Pacan Mira | Bytów | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Świat Płytek u Kryspina | |
131 | Skwirowska Agnieszka | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
132 | Kozak Marta | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ZDRUN EXTREME | opłacono |
133 | Cygan Malgorzata | Szczecinek | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | ||
134 | Urbańska Klaudia | Tarnowo, Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
135 | Mydlo Radoslaw | Ginawa | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
136 | Hałka Arkadiusz | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
137 | Hałka Justyna | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono |
138 | Brodzińska Oliwia Brodzińska | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
139 | Krystosik Paulina Krystosik | Szczecin | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | |
140 | Bujnowska Anita Bujnowska | Police | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
141 | Kamiński Damian | Resko | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | Resko | |
142 | Kowalczyk Paweł | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | HOŻA TEAM SZCZECIN | opłacono |
143 | Niewiadomski Paweł | Gryfice | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
144 | Ciszewski Krzysztof Ciszewski | Łobez | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
145 | WERESZCZYNSKI Tomasz | Przecław | Polska | Bieg Wilka - bieg główny | opłacono | |
146 | Dąbrowski Tymek | Łobez | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
147 | Drozda Łucja | Łobez | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
148 | Adamczyk Julia | Łobez | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
149 | Omyła Marika | Łobez | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
150 | Kurek Ewelina | Łobez | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
151 | Kiedrowicz Natalia | Słubice | Polska | Bieg Wilczka - Szkoły Podstawowe | Słubicka Akademia Biegowa |
Wyświetleń: 10779