Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | STANIOS Maja | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
2 | Bruska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 LO GDYNIA | opłacono on-line |
3 | Marczuk Antoni | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
4 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
5 | Grześkiewicz Milan | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Run for fun | opłacono on-line |
6 | Tyszkowska Kinga | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
7 | Tyszkowska Paulina | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | opłacono on-line |
8 | Szwabska Magdalena | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
9 | Ławrukajtis Jan | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Św Rodziny | opłacono on-line |
10 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | LKS Zorza Gdynia / SP 26 Gdynia | opłacono on-line |
11 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | limit osiągnięty | |
12 | Kraszewski Stanisław | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni | opłacono on-line |
13 | Kraszewski Antoni | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | SPPI Gdańsk | opłacono on-line |
14 | Baberowska Alicja | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
15 | Boberski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | SP 47 Gdańsk | opłacono on-line |
16 | Musiał Roch | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | esencjaGdyni.pl | opłacono on-line |
17 | Kolarz Marta | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | esencjaGdyni.pl | opłacono on-line |
18 | Jasak Kamila | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
19 | Płocka Julia | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
20 | Bąk Patryk | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
21 | Bąk Adrian | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
22 | Boberski Jakub | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | SP 47 Gdańsk | opłacono on-line |
23 | Kwiatkowski Tymoteusz | GDYNIA | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | FLOWERS/UKS 7/SP 12 Gdynia | limit osiągnięty |
24 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | FLOWERS/UKS 7 Gdynia/SP 12 Gdynia | limit osiągnięty |
25 | Beczak Sebastian | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo | opłacono on-line |
26 | Madejska Agata | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
27 | Kardas Julia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Zespół szkół nr 2 Gdynia | opłacono on-line |
28 | Opara Martyna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
29 | Opara Maciej | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | sp nr 51 Gdynia | opłacono on-line |
30 | Ogłodzińska Julia | Wejherowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
31 | Grożyńska Pola | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
32 | Żukowska Inga | Gdynia | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | ||
33 | Jakus Marianna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
34 | Babijczuk Hania | Dębogórze | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Puchatek Rumia gr Motylki | opłacono on-line |
35 | Zach Wiktoria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | V LO Gdynia | opłacono on-line |
36 | Jendrzejek Małgosia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO | opłacono on-line |
37 | Glińska Zosia | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Pędziwiatr/ SP8 Gdańsk | opłacono on-line |
38 | Krupa Arianna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
39 | Białkowska Maja | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
40 | Foryś Maria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
41 | Parol Anna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
42 | PETTKOWSKI WOJTEK | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
43 | Pawlak Nadia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II | opłacono on-line |
44 | Sadowski Piotr | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
45 | Sadowski Jakub | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
46 | Borsik Alexander | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | I ALO Gdynia | opłacono on-line |
47 | Kuchczyńska Dominika | Sopot | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Movement | opłacono on-line |
48 | Kuchczyński Szymon | Sopot | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Movement | opłacono on-line |
49 | Kubis Krzysztof | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
50 | Sienkiewicz Maksymilian | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | limit osiągnięty | |
51 | Cioch Mikołaj | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni | opłacono on-line |
52 | Warmowska Marta | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
53 | Wohs Daria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
54 | Wielgus Igor | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
55 | ŁUKASZEWSKI Filip | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
56 | Siedlewski Bartosz | rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
57 | Prądziński Adam | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
58 | Gostkowska Anna | Kosakowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
59 | Pouch Martyna | REda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
60 | Zaręba-Jajszczyk Milana | Toruń | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
61 | Zaręba-Cyman Anika | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
62 | Ustarbowska Dominika | GDYNIA | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
63 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
64 | Wasilewska Weronika | gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
65 | Winkler Patryk | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
66 | Varkovič Artur | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
67 | Grabowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | limit osiągnięty |
68 | Courbet Klara | Sopot | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 , SP Nr 26 | opłacono on-line |
69 | Maniszewski Paweł | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
70 | Maniszewska Maja | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
71 | Potulska Zuzanna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 , SP Nr 26 | opłacono on-line |
72 | Potulska Aleksandra | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | SP 18 Gdynia | opłacono on-line |
73 | Pałucka Małgorzata | Puck | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
74 | Staszkiewicz Michał | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 | opłacono on-line |
75 | Staszkiewicz Małgorzata | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
76 | Ambrożak Wiktoria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | limit osiągnięty |
77 | Milewska Marta | Susz | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
78 | Kluge Piotr | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
79 | Majsterek Zuzanna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | S.P.nr 6 Gdynia | opłacono on-line |
80 | Leo piotr | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | LKS ZORZA Gdynia/GIM 23 | opłacono on-line |
81 | Płocki Mateusz | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
82 | Podgórska Wiktoria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | ZSP4 Gdynia | opłacono on-line |
83 | Saltarska Oliwia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
84 | Kondracka Kinga | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
85 | Urban Marcelina | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
86 | Zwara Antoni | Sopot | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | limit osiągnięty | |
87 | Grzybowska Patrycja | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | limit osiągnięty |
88 | Kruszyński Bartłomiej | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Gimnazjum nr 23 | opłacono on-line |
89 | Pusz Rozalia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
90 | Skrzyńska Amelia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
91 | Gołaszewska Kamila | GDYNIA | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
92 | Labuda Aleksandra | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
93 | Józefowicz Anna | Sopot | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
94 | Wełpa Norbert | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
95 | Nowicki Karol | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
96 | Zakrzewska Nadia | Kosakowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
97 | Filipowicz Iwo | Koleczkowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia | opłacono on-line |
98 | Stefaniszyn Dominika | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 | limit osiągnięty |
99 | Łobodzińska Ewa | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
100 | Łobodzińska Magdalena | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni | opłacono on-line |
Wyświetleń: 39995