Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łapucka Aleksandra Łapucka | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | limit osiągnięty | |
2 | Jóźwiak Zofia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
3 | Ficht Maksymilian | Wejherowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
4 | Janas Julia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
5 | Pioch Wiktoria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
6 | STANIOS Maja | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
7 | Marczuk Antoni | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
8 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
9 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | limit osiągnięty | |
10 | Baberowska Alicja | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
11 | Bąk Patryk | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
12 | Bąk Adrian | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
13 | Ogłodzińska Julia | Wejherowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
14 | Grożyńska Pola | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
15 | Żukowska Inga | Gdynia | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | ||
16 | Białkowska Maja | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
17 | PETTKOWSKI WOJTEK | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
18 | Sadowski Piotr | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
19 | Sadowski Jakub | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
20 | Sienkiewicz Maksymilian | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | limit osiągnięty | |
21 | Wielgus Igor | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
22 | ŁUKASZEWSKI Filip | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
23 | Prądziński Adam | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
24 | Gostkowska Anna | Kosakowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
25 | Pouch Martyna | REda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
26 | Zaręba-Jajszczyk Milana | Toruń | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
27 | Zaręba-Cyman Anika | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
28 | Ustarbowska Dominika | GDYNIA | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
29 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
30 | Winkler Patryk | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
31 | Varkovič Artur | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
32 | Milewska Marta | Susz | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
33 | Kluge Piotr | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
34 | Kondracka Kinga | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
35 | Zwara Antoni | Sopot | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | limit osiągnięty | |
36 | Labuda Aleksandra | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
37 | Zakrzewska Nadia | Kosakowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
38 | Filipowicz Leon | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
39 | Dobkowska Maria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
40 | Kowalska Julia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
41 | Kowalska Wanda | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
42 | Pozańska Wiktoria | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
43 | Dąbrowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
44 | Wawrzonek Marta | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
45 | Farrow Victoria | Szymbark | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
46 | Mikołajczyk Sandra | Lipusz | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
47 | Bagiński Igor | Gdansk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
48 | Wieczorek Aleksander | Wejherowo | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
49 | Karbowiak Piotr | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
50 | ciesla amelia | chwaszczyno | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
51 | michałowska lena | gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
52 | Kochanska Iga | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
53 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
54 | Bourdon Solene | Gynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
55 | Neumann Dominik | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
56 | Neumann Mateusz | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
57 | Szrama Stanisław | Pogórze | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
58 | Dobosz Aleksandra | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
59 | Bourdon julia | Gynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
60 | Dorau Julia | Langerwehe | Niemcy | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
61 | Dorau Marcel | Langerwehe | Niemcy | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
62 | Chełchowski Stanisław | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
63 | Smeja Zuzanna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
64 | Rosiejka Amelia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
65 | Trusowska Paulina | Gdańsk | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
66 | Libich Szymon | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
67 | Jarecka Paula | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
68 | Wiśniewska Ewa | sopot | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
69 | Babicka Diana | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
70 | Cyran Weronika | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
71 | Michałowski Ignacy | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
72 | Rzezak Julia | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
73 | Rzezak Karina | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
74 | Klecha Jakub | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
75 | Trzebiatowski Marcel | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
76 | Adamska Julia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
77 | Jóźwiak Malwina | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
78 | Plaskaty Małgorzata | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
79 | Pitula Emilia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | opłacono on-line | |
80 | Miazga Jakub | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | limit osiągnięty | |
81 | Szulist Milena | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 17 LO Gdynia | limit osiągnięty |
82 | Kosidło Wiktoria | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 17 LO Gdynia | opłacono on-line |
83 | Beczak Sebastian | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo | opłacono on-line |
84 | Bruska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 LO GDYNIA | opłacono on-line |
85 | Siedlewski Bartosz | rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
86 | Pałucka Małgorzata | Puck | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
87 | Gołaszewska Kamila | GDYNIA | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
88 | Wełpa Norbert | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
89 | Nowicki Karol | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
90 | Bożeńska Ania | Rumia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
91 | Błahitko Iga | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
92 | Pawłowska Julia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
93 | Pawłowska Amelia | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | limit osiągnięty |
94 | Pulawski Suzana | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 LO Gdynia | opłacono on-line |
95 | Elwart Laura | Reda | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | limit osiągnięty |
96 | Milewski Mateusz | Kielno | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 LO Gdynia | limit osiągnięty |
97 | Muszyński Damian | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
98 | Sarzyński Paweł | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
99 | Zambrzycki Piotr | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
100 | Polakowska Michalina | Gdynia | Polska | Start biegu 1 km - dzieci | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 40082