Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niewdana Justyna | Żelistrzewo | Polska | Bieg wirtualny | 2 lo Gdynia | limit osiągnięty |
2 | Rogowska-Tomczyk Katarzyna | Żelistrzewo | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
3 | Tomczyk Julia | Żelistrzewo | Polska | Bieg wirtualny | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
4 | Gacek Wiktoria | Władysławowo | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
5 | Szymańska Sylwia | Wejherowo | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
6 | Labudda Magdalena | Wejherowo | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
7 | Mielewczyk Agnieszka | Tuchom | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
8 | Flisiak Patrycja | Suchy Dwór | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
9 | Zaborska Helena | Suchy Dwór | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
10 | Grabowicz-Courbet Inga | Sopot | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 , SP Nr 26 | opłacono on-line |
11 | Czajkowska Paulina | Sopot | Polska | Bieg wirtualny | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
12 | KABACIŃSKA ANNA | SOPOT | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
13 | Józefowicz Beata | Sopot | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
14 | Bożeńska Katarzyna Bożeńska | Rumia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
15 | Żbikowska Julia | Rumia | Polska | Bieg wirtualny | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
16 | Kołakowski Mikołaj | Reda | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
17 | KARSZNIA KATARZYNA | Reda | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
18 | Glińska Wiktoria | Reda | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
19 | Gleba Emilia | Reda | Polska | Bieg wirtualny | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
20 | Kosznik Małgorzata Kosznik | Pogórze | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
21 | Urbański Michał | Mosty | Polska | Bieg wirtualny | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
22 | Tkaczyk Szymon | Kraków | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
23 | Filipowicz Agnieszka | Koleczkowo | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
24 | Kwiecień Artur Kwiecień | Hel | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
25 | STĘPIEŃ ANETTA | Gołubie | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
26 | Stępień Arkadiusz | Gołubie | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
27 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
28 | Kruszyńska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
29 | Kruszyński Marcin | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
30 | Kruszyńska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
31 | Głowacka Laura | Gdynia | Francja | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
32 | Soduła Ewa | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
33 | Podgórski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia | opłacono on-line |
34 | Więcław Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
35 | Staszkiewicz Gabriela | GDYNIA | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
36 | Rowińska Angelika Rowińska | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
37 | Solarz Michał | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
38 | Kardas Wioletta | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
39 | JABŁOŃSKI TOMASZ | GDYNIA | Polska | Bieg wirtualny | limit osiągnięty | |
40 | Jabloński Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
41 | Symon Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
42 | Jeszke Anna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia | opłacono on-line |
43 | Kuczkowska-Rozbicka Anna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
44 | Balcer Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
45 | Murszewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | IX LO Gdynia | opłacono on-line |
46 | Lubaczewska Anna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
47 | Lubaczewska Urszula | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
48 | Filipiak Emilia | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | Zespół szkół nr 2 Gdynia | opłacono on-line |
49 | Ćwiklińska-Rutka Anna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia | opłacono on-line |
50 | Ćwiklińska Danuta | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
51 | Guz Szymon | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | limit osiągnięty | |
52 | Wierzbicka Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
53 | g0rski kuba | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
54 | Sobkiewicz Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | ll LO | opłacono on-line |
55 | Wierzbicka-Mróz Nikola | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | 2 lo Gdynia | limit osiągnięty |
56 | Wierzbicka-Mróz Maja | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
57 | Jarosz Lidia | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia | opłacono on-line |
58 | Zalewska Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
59 | Małek Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
60 | Pisarska Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | 2 LO Gdynia | opłacono on-line |
61 | Madejska Dorota Madejska | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
62 | Zalewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
63 | Chybalska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
64 | Plombon Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia | opłacono on-line |
65 | Marchwińska Wiesława | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
66 | Marchwińska Nikola | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
67 | Marchwińska Karolina | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
68 | Marchwiński Marcin | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
69 | Murawska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia | opłacono on-line |
70 | Murawska Monika | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
71 | Roda Zenon | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | Samorządność | opłacono on-line |
72 | Wierzbicka Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia | opłacono on-line |
73 | Pieper Nikola | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
74 | Kalinowski Michał | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
75 | Symonowicz Joanna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
76 | Symonowicz Daria | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
77 | Mierkułów Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II LO Gdynia | opłacono on-line |
78 | Nowicka Joanna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
79 | Uścinowicz Natalia | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
80 | Wesołowska Marta | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
81 | Śmiełowska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
82 | Pilarska Malwina | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
83 | Bałachowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
84 | Okrój Agata | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
85 | Łobodzińska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
86 | Łobodziński Jan | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
87 | Drawz Jacek | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
88 | Zalewski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | Gdynia | opłacono on-line |
89 | Zalewska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
90 | Osińska Julia | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
91 | Horabik Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
92 | Sienkiewicz Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | VI lo Gdynia | opłacono on-line |
93 | Srock Dawid | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | 2 lo Gdynia | opłacono on-line |
94 | Borówka Piotr | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
95 | Andrusz Monika | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
96 | Dąbrowska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
97 | Uścinowicz Marcin | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line | |
98 | Dopierała Teresa | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni | opłacono on-line |
99 | Oleksik Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | limit osiągnięty | |
100 | Gryń Dorota | Gdynia | Polska | Bieg wirtualny | opłacono on-line |
Wyświetleń: 39998