5,5km OPEN

# Kat. Nazwisko, imię Płeć Klub Miasto Netto Czas Strata
1 - M(1) M1 ŁAWICKI Łukasz M Gdynia 0:20:31.32 (03:43min/km) 0:20:31.32 +0:00:00.00
2 - M(2) M1 ZAJK Radosław M Uniwersytet Morski w Gdyni Reda 0:21:02.20 (03:49min/km) 0:21:02.20 +0:00:30.88
3 - M(3) M2 SUCHENIA Piotr M inov-8 team | fjord nansen test team | runpassion.pl Reda 0:21:21.15 (03:52min/km) 0:21:21.15 +0:00:49.83
4 - M(4) M2 BAGIŃSKI Tomasz M Gdańsk 0:21:55.07 (03:59min/km) 0:21:55.22 +0:01:23.90
5 - M(5) M1 KOŁODZIEJSKI Mikołaj M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Reda 0:23:02.63 (04:11min/km) 0:23:02.63 +0:02:31.31
6 - M(6) M1 POMAGRUK Łukasz M Gdańsk 0:23:09.62 (04:12min/km) 0:23:10.45 +0:02:39.13
7 - M(7) M1 OSTROWSKI Maciej M Invictus 3City Gdynia 0:23:14.93 (04:13min/km) 0:23:14.93 +0:02:43.61
8 - M(8) M2 MAJEWSKI Krystian M #K Gdynia 0:23:20.49 (04:14min/km) 0:23:20.49 +0:02:49.17
9 - M(9) M2 BORSKI Adam M 42.195 Wejherowo Wejherowo 0:23:21.35 (04:14min/km) 0:23:22.67 +0:02:51.35
10 - M(10) M1 PREJC Mikołaj M LKS Zorza Gdynia Bojano 0:23:41.56 (04:18min/km) 0:23:41.56 +0:03:10.24
11 - M(11) M1 OSTROWSKI Łukasz M Invictus 3City Gdynia 0:23:49.54 (04:19min/km) 0:23:49.54 +0:03:18.22
12 - M(12) M1 ICKOWSKI Tomasz M 0:24:02.77 (04:22min/km) 0:24:02.77 +0:03:31.45
13 - K(1) K2 BARANOWSKA - TRZASKO Aleksandra K El contragolpe Gdynia 0:24:14.73 (04:24min/km) 0:24:15.42 +0:03:44.10
14 - M(13) M1 BARCZAK Bartłomiej M TEAM WRACAM DO ZDROWIA Gniewkowo 0:24:54.43 (04:31min/km) 0:24:54.43 +0:04:23.11
15 - M(14) M2 ROKITA Mariusz M RockyRUN Gdynia 0:25:00.99 (04:32min/km) 0:25:00.99 +0:04:29.67
16 - M(15) M1 JADCZAK Adrian M LKS Zorza Gdynia | SP LIBER Gdynia 0:25:07.12 (04:34min/km) 0:25:18.34 +0:04:47.02
17 - M(16) M2 KULCZYK Marcin M Gdynia 0:25:17.77 (04:35min/km) 0:25:17.84 +0:04:46.52
18 - M(17) M1 KLIMEK Mateusz M Gdynia 0:25:20.74 (04:36min/km) 0:25:22.46 +0:04:51.14
19 - M(18) M2 SZARKO Maciej M 0:25:31.08 (04:38min/km) 0:25:31.08 +0:04:59.76
20 - M(19) M2 MIKA Adam M Gdynia 0:25:43.26 (04:40min/km) 0:25:47.88 +0:05:16.56
21 - M(20) M2 SZTANDAR Jack M Swimrun North Team Gdynia 0:25:52.43 (04:42min/km) 0:25:57.14 +0:05:25.82
22 - M(21) M1 KARMOLIŃSKI Stanisław M 0:25:55.02 (04:42min/km) 0:25:55.54 +0:05:24.22
23 - M(22) M2 BARTNIK Łukasz M Gdynia 0:25:55.49 (04:42min/km) 0:26:02.19 +0:05:30.87
24 - M(23) M2 MAŚLAK Radosław M biegamyrazem.pl Gdynia 0:26:00.41 (04:43min/km) 0:26:11.81 +0:05:40.49
25 - M(24) M2 ZAPARTY Krzysztof M Gdynia 0:26:07.21 (04:44min/km) 0:26:12.76 +0:05:41.44
26 - M(25) M3 BABEROWSKI Marek M Gdańsk 0:26:18.30 (04:46min/km) 0:26:19.02 +0:05:47.70
27 - K(2) K2 SIKORA Iwona K 2 LO Gdynia 0:26:20.15 (04:47min/km) 0:26:20.38 +0:05:49.06
28 - M(26) M2 RZEPECKI Radosław M Gdańsk 0:26:21.02 (04:47min/km) 0:26:23.02 +0:05:51.70
29 - K(3) K1 ĆWIRKO Paulina K 2 lo Gdynia Gdynia 0:26:25.67 (04:48min/km) 0:26:46.82 +0:06:15.50
30 - K(4) K1 MAKRUCKA Agata K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:26:30.87 (04:49min/km) 0:26:50.11 +0:06:18.79
31 - M(27) M2 JANK Adam M ZKOMPASEM.PL Gdynia 0:26:33.29 (04:49min/km) 0:26:50.49 +0:06:19.17
32 - M(28) M2 JANK Marcin M ZKOMPASEM.PL Gdynia 0:26:34.53 (04:49min/km) 0:26:34.53 +0:06:03.21
33 - M(29) M1 GRYZIK Piotr M Rumia 0:26:35.66 (04:50min/km) 0:26:58.49 +0:06:27.17
34 - M(30) M1 JASIŃSKI Bartosz M Navigatoria Gdynia 0:26:35.83 (04:50min/km) 0:26:44.42 +0:06:13.10
35 - M(31) M1 JÓZEFIAK Bartosz M Gdynia 0:26:41.54 (04:51min/km) 0:26:50.22 +0:06:18.90
36 - M(32) M2 DANION Sylvain M Gdynia 0:26:47.62 (04:52min/km) 0:26:52.06 +0:06:20.74
37 - M(33) M1 ANDREARCZYK Patryk M Gdynia 0:26:51.92 (04:53min/km) 0:26:52.21 +0:06:20.89
38 - M(34) M2 ROGAŁA Adam M Gdynia 0:26:52.20 (04:53min/km) 0:27:04.21 +0:06:32.89
39 - M(35) M1 GĘBACKI Marcin M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Rumia 0:26:57.81 (04:54min/km) 0:26:58.28 +0:06:26.96
40 - M(36) M1 ŁAWICKI Piotr M II LO Gdynia Gdynia 0:26:58.39 (04:54min/km) 0:27:06.25 +0:06:34.93
41 - M(37) M1 KRAS Marek M Gdynia 0:27:03.60 (04:55min/km) 0:27:04.40 +0:06:33.08
42 - M(38) M2 MICHAŁOWSKI Jacek M Gdynia 0:27:03.95 (04:55min/km) 0:27:06.09 +0:06:34.77
43 - M(39) M2 MOCARSKI Wojciech M Gdynia 0:27:07.60 (04:55min/km) 0:27:13.00 +0:06:41.68
44 - M(40) M1 WITTBRODT Maciej M VITAVA RUNS Gdynia 0:27:10.43 (04:56min/km) 0:27:12.10 +0:06:40.78
45 - M(41) M2 KALINOWSKI Krzysztof M Parkrun Gdynia Gdynia 0:27:11.62 (04:56min/km) 0:27:21.82 +0:06:50.50
46 - M(42) M1 OŁOŚ Paweł M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Rumia 0:27:18.29 (04:57min/km) 0:27:18.29 +0:06:46.97
47 - M(43) M2 NOWAKOWSKI Łukasz M Lotos Running Team Gdynia 0:27:21.84 (04:58min/km) 0:27:29.07 +0:06:57.75
48 - M(44) M1 NIEMCZYK Hubert M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Suchy Dwór 0:27:30.18 (05:00min/km) 0:27:30.78 +0:06:59.46
49 - M(45) M2 PREUSS Andrzej M Wejherowo 0:27:30.30 (05:00min/km) 0:27:35.97 +0:07:04.65
50 - M(46) M1 SKOBEJKO Miłosz M 2 lo Gdynia Gdynia 0:27:32.52 (05:00min/km) 0:27:41.32 +0:07:10.00
51 - M(47) M2 SIKORA Sebastan M Acel Osteo-Sport Gdynia Gdynia 0:27:33.81 (05:00min/km) 0:27:37.49 +0:07:06.17
52 - M(48) M1 KARCZEWSKI Adam M 0:27:35.47 (05:01min/km) 0:27:38.83 +0:07:07.51
53 - M(49) M1 PIENIAWSKI Daniel M Clarioli Suchy Dwór 0:27:38.57 (05:01min/km) 0:27:39.94 +0:07:08.62
54 - K(5) K1 PIOTROWICZ Ewa K SPORTEVO Sopot 0:27:41.05 (05:02min/km) 0:27:43.72 +0:07:12.40
55 - M(50) M2 CZEKAJ Marcin M Gdynia 0:27:43.00 (05:02min/km) 0:28:15.24 +0:07:43.92
56 - M(51) M2 DUDZIK Marek M Gdynia 0:27:51.01 (05:03min/km) 0:27:56.71 +0:07:25.39
57 - M(52) M1 ZALEWSKI Bartosz M II LO Gdynia Gdynia 0:27:54.65 (05:04min/km) 0:28:10.75 +0:07:39.43
58 - M(53) M1 RODZEWICZ Jędrek M 2 lo Gdynia Gdynia 0:27:56.60 (05:04min/km) 0:28:04.63 +0:07:33.31
59 - K(6) K2 TRZEBIATOWSKA Aldona K Gdynia 0:28:00.56 (05:05min/km) 0:28:03.90 +0:07:32.58
60 - K(7) K2 PILACHOWSKA Anna K Gdynia 0:28:08.17 (05:06min/km) 0:28:09.37 +0:07:38.05
61 - M(54) M2 PŁACHTA Tomasz M Gdynia 0:28:08.70 (05:07min/km) 0:28:15.06 +0:07:43.74
62 - K(8) K2 LEPA-ROMAN Magdalena K Przecinak77 Bolszewo 0:28:10.58 (05:07min/km) 0:28:40.51 +0:08:09.19
63 - M(55) M2 JANK Kacper M ZKOMPASEM.PL Gdynia 0:28:14.94 (05:08min/km) 0:28:32.49 +0:08:01.17
64 - M(56) M1 ŚLIWIŃSKI Jan M Gdynia 0:28:16.19 (05:08min/km) 0:28:23.37 +0:07:52.05
65 - M(57) M2 MIŁOSZ Rafał M Pogórze 0:28:16.29 (05:08min/km) 0:28:20.07 +0:07:48.75
66 - M(58) M3 CICHOŃCZUK Antoni M Akademia Marynarki Wojennej Gdynia 0:28:19.15 (05:08min/km) 0:28:19.15 +0:07:47.83
67 - M(59) M1 KOMISARCZYK Jakub M Clarioli Pogórze 0:28:22.69 (05:09min/km) 0:28:22.69 +0:07:51.37
68 - M(60) M1 TENEROWICZ Paweł M Gdynia 0:28:31.82 (05:11min/km) 0:28:46.17 +0:08:14.85
69 - K(9) K1 KULCZYK Ewa K Gdynia 0:28:40.58 (05:12min/km) 0:28:42.28 +0:08:10.96
70 - K(10) K1 WOJNAROWSKA Weronika K Gdynia 0:28:41.46 (05:13min/km) 0:28:56.29 +0:08:24.97
71 - M(61) M1 SZULTK Jan M V lo Gdynia Gdynia 0:28:42.58 (05:13min/km) 0:28:50.23 +0:08:18.91
72 - M(62) M1 SCHWARZ Jakub M Gdynia 0:29:05.53 (05:17min/km) 0:29:25.76 +0:08:54.44
73 - M(63) M1 MILEWSKI Adam M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:29:06.34 (05:17min/km) 0:29:32.70 +0:09:01.38
74 - M(64) M1 GRYŃ Michał Gryń M UEP Gdynia 0:29:08.10 (05:17min/km) 0:29:13.46 +0:08:42.14
75 - M(65) M1 BLOK Aleksander M 2 lo Gdynia Gdynia 0:29:10.97 (05:18min/km) 0:29:24.81 +0:08:53.49
76 - M(66) M1 JEZIERSKI Krzysztof Jezierski M Gdynia 0:29:13.98 (05:18min/km) 0:29:40.16 +0:09:08.84
77 - M(67) M1 NOWAKOWSKI Mateusz M II LO Gdynia Gdynia 0:29:16.26 (05:19min/km) 0:29:36.47 +0:09:05.15
78 - K(11) K2 FOGT-KLOCKOWSKA Monika K Gdynia 0:29:26.77 (05:21min/km) 0:30:06.97 +0:09:35.65
79 - M(68) M2 JANKOWSKI Andrzej M Gdańsk 0:29:27.32 (05:21min/km) 0:30:07.22 +0:09:35.90
80 - M(69) M2 BRUSKI Jakub M Gdynia 0:29:37.98 (05:23min/km) 0:29:42.44 +0:09:11.12
81 - M(70) M2 KACZMAREK Krzysztof M O-SOWA BIEGA Gdańsk 0:29:39.74 (05:23min/km) 0:29:55.44 +0:09:24.12
82 - K(12) K1 KALINOWSKA Paulina K Akademia Biegowa Kiełpino Kiełpino 0:29:43.62 (05:24min/km) 0:29:44.41 +0:09:13.09
83 - M(71) M2 WAWRZONEK Tomasz M Gdynia 0:29:53.95 (05:26min/km) 0:30:06.01 +0:09:34.69
84 - M(72) M1 TESKA Mateusz M Akademia Marynarki Wojennej Gdynia 0:29:55.77 (05:26min/km) 0:30:03.51 +0:09:32.19
85 - M(73) M1 LIS Arkadiusz Lis M Bojano 0:29:56.72 (05:26min/km) 0:30:06.55 +0:09:35.23
86 - M(74) M3 BALIŃSKI Krzysztof M Gdynia 0:29:59.98 (05:27min/km) 0:30:18.77 +0:09:47.45
87 - M(75) M1 SZUBERT Ernest M Gdynia 0:30:01.92 (05:27min/km) 0:30:09.62 +0:09:38.30
88 - M(76) M2 SIKORSKI Wojciech M NavySTM Gdynia 0:30:18.62 (05:30min/km) 0:30:28.58 +0:09:57.26
89 - M(77) M3 LANIECKI Wiesław M Arka Gdynia Gdynia 0:30:20.06 (05:30min/km) 0:30:30.23 +0:09:58.91
90 - M(78) M2 BOBERSKI Artur M RMDC Gdańsk 0:30:22.84 (05:31min/km) 0:30:46.26 +0:10:14.94
91 - M(79) M2 ROCZNIOK Piotr M Parkrun Gdynia Gdynia 0:30:33.44 (05:33min/km) 0:30:44.19 +0:10:12.87
92 - M(80) M1 GOSZ Tymoteusz M VI lo Gdynia Gdynia 0:30:33.53 (05:33min/km) 0:30:56.45 +0:10:25.13
93 - M(81) M2 BŁAŻKO Maciej M Przyszłość zaczyna się dziś! Gdynia 0:30:37.84 (05:34min/km) 0:30:53.20 +0:10:21.88
94 - M(82) M2 GRYŃ Radek M Gdynia 0:30:39.99 (05:34min/km) 0:30:45.05 +0:10:13.73
95 - M(83) M1 KLAROWSKI Wojciech M Gdynia 0:30:41.99 (05:34min/km) 0:31:00.57 +0:10:29.25
96 - M(84) M1 DENERT Jan M Augustów 0:30:44.34 (05:35min/km) 0:30:50.46 +0:10:19.14
97 - K(13) K1 MARCZUK Marta K Gdynia 0:30:46.67 (05:35min/km) 0:31:11.74 +0:10:40.42
98 - M(85) M2 OSTASZEWSKI Tomasz M 0:30:47.61 (05:35min/km) 0:30:51.16 +0:10:19.84
99 - M(86) M1 GRUSZKIEWICZ Olaf M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:30:48.52 (05:36min/km) 0:31:13.82 +0:10:42.50
100 - M(87) M2 POSTUPALSKI Michał M IHS Markit Team Gdynia 0:30:51.58 (05:36min/km) 0:31:09.68 +0:10:38.36
101 - K(14) K2 MROCZEK Sylwia K Rumia 0:30:51.96 (05:36min/km) 0:30:58.40 +0:10:27.08
102 - K(15) K2 ŚLIWIŃSKA Katarzyna K KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni Gdynia 0:30:56.13 (05:37min/km) 0:31:00.85 +0:10:29.53
103 - K(16) K1 NOWAK Monika K Gdynia 0:30:56.14 (05:37min/km) 0:31:03.01 +0:10:31.69
104 - K(17) K2 PAWLAK Dezyderia K I ALO Gdynia Gdynia 0:30:56.66 (05:37min/km) 0:31:01.09 +0:10:29.77
105 - K(18) K2 MIKA Magdalena K Gdynia 0:30:57.38 (05:37min/km) 0:31:01.17 +0:10:29.85
106 - M(88) M2 NOGA Jacek M Gdynia 0:30:58.91 (05:37min/km) 0:31:15.38 +0:10:44.06
107 - M(89) M2 BRUCKI Robert M Gdynia 0:31:03.55 (05:38min/km) 0:31:21.63 +0:10:50.31
108 - M(90) M1 DRUŻYŃSKI Adam M 3=c Gdynia 0:31:03.80 (05:38min/km) 0:31:25.03 +0:10:53.71
109 - K(19) K1 BŁASZCZYK Anna K Masterlease Gdynia 0:31:04.82 (05:39min/km) 0:31:26.18 +0:10:54.86
110 - K(20) K1 OSTOJA-LNISKA Beata K Akademia Marynarki Wojennej Kartuzy 0:31:06.92 (05:39min/km) 0:31:16.00 +0:10:44.68
111 - M(91) M1 PAWŁOWSKI Edgar M III LO w Gdyni Gdynia 0:31:08.47 (05:39min/km) 0:31:21.53 +0:10:50.21
112 - M(92) M1 MILEWSKI Sławek M 2 lo Gdynia IIIC Gdynia 0:31:09.33 (05:39min/km) 0:31:38.58 +0:11:07.26
113 - K(21) K2 ŁUKASZEWICZ Sylwia K O-SOWA BIEGA Gdańsk 0:31:10.53 (05:40min/km) 0:31:23.97 +0:10:52.65
114 - M(93) M1 KOZACKI Hubert M 0:31:11.18 (05:40min/km) 0:31:11.97 +0:10:40.65
115 - M(94) M2 KUCHARSKI Bartosz M Gdynia 0:31:11.71 (05:40min/km) 0:31:31.34 +0:11:00.02
116 - K(22) K2 TOŁOCZKO Magdalena K Sopot 0:31:21.87 (05:42min/km) 0:31:44.22 +0:11:12.90
117 - M(95) M2 JASZCZOŁT Michał M Gdynia 0:31:23.36 (05:42min/km) 0:31:24.00 +0:10:52.68
118 - M(96) M1 PITUŁA Dominik M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:31:23.52 (05:42min/km) 0:31:47.19 +0:11:15.87
119 - M(97) M1 KACZMAREK Jacek M Gdynia 0:31:30.71 (05:43min/km) 0:32:10.96 +0:11:39.64
120 - M(98) M2 BAREŁA Rafał M Rumia 0:31:30.88 (05:43min/km) 0:31:49.19 +0:11:17.87
121 - M(99) M1 SOŚNICKI William M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:31:31.96 (05:44min/km) 0:31:36.20 +0:11:04.88
122 - M(100) M1 TUSZYŃSKI Filip M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Rumia 0:31:39.32 (05:45min/km) 0:31:52.86 +0:11:21.54
123 - K(23) K2 HINZ Anna K parkrun RUMIA | WYMIATACZE Rumia 0:31:39.41 (05:45min/km) 0:32:03.98 +0:11:32.66
124 - K(24) K2 BUDZIWOJSKA Anna K Gdynia 0:31:46.53 (05:46min/km) 0:31:49.33 +0:11:18.01
125 - M(101) M1 KACZMARCZYK Rafał M 0:31:49.14 (05:47min/km) 0:31:52.86 +0:11:21.54
126 - K(25) K1 WOJNAROWSKA Marcelina K Gdynia 0:31:54.14 (05:48min/km) 0:32:09.07 +0:11:37.75
127 - K(26) K1 HASS Wiktoria K Gdynia 0:31:54.30 (05:48min/km) 0:31:56.65 +0:11:25.33
128 - M(102) M2 PERSKI Aleksy M 0:31:57.27 (05:48min/km) 0:32:18.70 +0:11:47.38
129 - K(27) K2 ARMATYŃSKA Małgorzata K Motywatornia Team Gdynia 0:31:59.90 (05:49min/km) 0:32:06.41 +0:11:35.09
130 - M(103) M2 CIEŚLA Michał M Chwasczyno 0:32:00.14 (05:49min/km) 0:32:03.18 +0:11:31.86
131 - M(104) M2 TOMKIEL Wojciech M Gdynia 0:32:03.65 (05:49min/km) 0:32:16.21 +0:11:44.89
132 - M(105) M1 ORZOŁ Mikołaj M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:32:10.05 (05:50min/km) 0:32:12.73 +0:11:41.41
133 - K(28) K1 SIKORA Patrycja K 2 LO Gdynia 0:32:10.25 (05:50min/km) 0:32:13.07 +0:11:41.75
134 - K(29) K1 FELCHNER Agnieszka K Wejherowo 0:32:13.27 (05:51min/km) 0:32:13.80 +0:11:42.48
135 - M(106) M2 MAKRUCKI Paweł M Gdynia 0:32:15.23 (05:51min/km) 0:32:31.12 +0:11:59.80
136 - M(107) M1 BARC Antoni M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:32:17.70 (05:52min/km) 0:32:39.40 +0:12:08.08
137 - K(30) K1 BIELUCZYK Katarzyna K Fizjosfera Gdynia 0:32:22.00 (05:53min/km) 0:32:25.59 +0:11:54.27
138 - M(108) M1 CIESZYŃSKI Klaudiusz M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:32:38.44 (05:56min/km) 0:32:54.22 +0:12:22.90
139 - M(109) M2 GADOMSKI Marek M Gdynia 0:32:38.51 (05:56min/km) 0:32:47.06 +0:12:15.74
140 - M(110) M2 BOŻEŃSKI Dariusz M Rumia 0:32:39.32 (05:56min/km) 0:33:01.71 +0:12:30.39
141 - K(31) K2 NITKA Dorota K Gdańsk 0:32:47.70 (05:57min/km) 0:33:03.54 +0:12:32.22
142 - K(32) K1 OLESIEJUK Marta K """Co u grubej?""" Gdynia 0:32:57.46 (05:59min/km) 0:33:13.89 +0:12:42.57
143 - M(111) M2 KLINICKI Krzysztof M Gdynia 0:33:02.96 (06:00min/km) 0:33:09.89 +0:12:38.57
144 - M(112) M3 KRZAK Jerzy M TKKF Rozstaje Gdańsk 0:33:10.60 (06:01min/km) 0:33:12.28 +0:12:40.96
145 - M(113) M1 ŚCIBIOR Marek M Gdynia 0:33:27.23 (06:04min/km) 0:34:07.15 +0:13:35.83
146 - K(33) K2 ZAJK Alicja K Gdynia 0:33:27.42 (06:04min/km) 0:33:50.31 +0:13:18.99
147 - M(114) M2 PLUCIŃSKI Sylwester M Gdańsk 0:33:28.81 (06:05min/km) 0:33:47.08 +0:13:15.76
148 - M(115) M1 WINKLER Kamil M Gdynia 0:33:32.71 (06:05min/km) 0:34:08.47 +0:13:37.15
149 - K(34) K1 CIBOR Aleksandra K II LO Gdynia Gdynia 0:33:32.82 (06:05min/km) 0:34:08.30 +0:13:36.98
150 - K(35) K2 POTULSKA Karolina K klub biegaczy Jysk Gdynia 0:33:40.18 (06:07min/km) 0:34:09.52 +0:13:38.20
151 - M(116) M1 WILIŃSKI Robert M ZSCHiE Gdynia Gdynia 0:33:41.69 (06:07min/km) 0:34:02.13 +0:13:30.81
152 - K(36) K1 SUCHECKA Anna K Gdynia 0:33:43.85 (06:07min/km) 0:33:44.41 +0:13:13.09
153 - K(37) K1 BOŻEK Weronika K II LO Gdynia Gdynia 0:33:47.77 (06:08min/km) 0:33:54.72 +0:13:23.40
154 - M(117) M2 SOBCZYŃSKI Andrzej M ASPAR Gdynia 0:33:50.78 (06:09min/km) 0:33:52.13 +0:13:20.81
155 - K(38) K2 BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika K Gdynia 0:33:51.44 (06:09min/km) 0:34:05.59 +0:13:34.27
156 - K(39) K1 BIESZK Julia K uks tri-team Rumia Rumia 0:33:52.73 (06:09min/km) 0:34:02.93 +0:13:31.61
157 - M(118) M2 GORAN Marian M Gdynia 0:33:53.26 (06:09min/km) 0:34:33.27 +0:14:01.95
158 - M(119) M3 SOŚNICKI Krzysztof M Hel 0:33:55.53 (06:10min/km) 0:34:01.82 +0:13:30.50
159 - M(120) M1 ORŁOWSKI Piotr M Szwagry Gdynia 0:33:58.05 (06:10min/km) 0:34:40.71 +0:14:09.39
160 - M(121) M1 WOJCIECHOWSKI Igor M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:34:03.68 (06:11min/km) 0:34:24.28 +0:13:52.96
161 - M(122) M1 MUZA Dawid M Byle do przodu Mechelinki 0:34:06.67 (06:12min/km) 0:34:39.66 +0:14:08.34
162 - K(40) K1 STĘPNIK-NIEMCZYK Anna K Suchy Dwór 0:34:10.14 (06:12min/km) 0:34:42.49 +0:14:11.17
163 - M(123) M1 GRABOWSKI Nikodem M II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 , SP Nr 26 Gdynia 0:34:17.20 (06:14min/km) 0:34:52.12 +0:14:20.80
164 - M(124) M1 BELLWON Paweł M Gdynia 0:34:17.73 (06:14min/km) 0:34:22.86 +0:13:51.54
165 - K(41) K1 SYRYCA Natalia K Gdynia 0:34:17.81 (06:14min/km) 0:34:22.03 +0:13:50.71
166 - M(125) M1 GANC Kamil M V lo Gdynia Gdynia 0:34:17.84 (06:14min/km) 0:34:39.68 +0:14:08.36
167 - K(42) K2 RZEZAK Aleksandra K Reda 0:34:18.65 (06:14min/km) 0:34:37.48 +0:14:06.16
168 - M(126) M2 BIELINIS Piotr M Gdynia 0:34:20.53 (06:14min/km) 0:34:44.41 +0:14:13.09
169 - M(127) M1 FILIPOWICZ Wojciech M Gdynia 0:34:21.89 (06:14min/km) 0:34:23.46 +0:13:52.14
170 - K(43) K2 CIEŚLA Katarzyna K Chwaszczyno 0:34:28.51 (06:16min/km) 0:34:31.20 +0:13:59.88
171 - M(128) M3 RYŃSKI Andrzej M Gdynia 0:34:31.34 (06:16min/km) 0:34:33.25 +0:14:01.93
172 - K(44) K2 KUCZKOWSKA Anna K UM Gdynia Gdynia 0:34:39.38 (06:18min/km) 0:34:46.62 +0:14:15.30
173 - M(129) M2 KUCZKOWSKI Krzysztof M UM Gdynia Gdynia 0:34:39.54 (06:18min/km) 0:34:46.67 +0:14:15.35
174 - M(130) M1 BIELINIS Mikołaj M Gdynia 0:34:42.81 (06:18min/km) 0:35:07.12 +0:14:35.80
175 - M(131) M1 BURCZYK Maciej M II Lo Gdynia Gdynia 0:34:42.97 (06:18min/km) 0:34:52.64 +0:14:21.32
176 - K(45) K1 KRAS Gabriela K X LO Gdynia Gdynia 0:34:44.19 (06:18min/km) 0:34:44.91 +0:14:13.59
177 - M(132) M2 KUCHCZYŃSKI Michał M Movement Sopot 0:34:57.25 (06:21min/km) 0:35:44.58 +0:15:13.26
178 - M(133) M1 OKROJ Patryk M II LO Gdynia Gdynia 0:34:58.10 (06:21min/km) 0:35:29.02 +0:14:57.70
179 - M(134) M1 KAWĘCKI Patryk M II LO Gdynia Gdynia 0:34:58.44 (06:21min/km) 0:35:15.28 +0:14:43.96
180 - K(46) K2 KUCHCZYŃSKA Joanna K Movement Sopot 0:34:59.40 (06:21min/km) 0:35:44.52 +0:15:13.20
181 - K(47) K1 KOSTRZEWA Natalia K II LO Gdynia Rumia 0:35:03.55 (06:22min/km) 0:35:34.14 +0:15:02.82
182 - K(48) K1 MELZER Zofia K II LO Gdynia Rumia 0:35:04.30 (06:22min/km) 0:35:33.28 +0:15:01.96
183 - K(49) K2 MELZER Hanna K Rumia 0:35:04.67 (06:22min/km) 0:35:33.84 +0:15:02.52
184 - K(50) K2 MAŚLAK Anna K biegamyrazem.pl Gdynia 0:35:05.18 (06:22min/km) 0:35:19.22 +0:14:47.90
185 - K(51) K1 PILARSKA Monika K Rumia 0:35:25.47 (06:26min/km) 0:35:47.91 +0:15:16.59
186 - K(52) K1 TESMAR Wiktoria K II LO GDYNIA Gdynia 0:35:26.53 (06:26min/km) 0:36:04.89 +0:15:33.57
187 - K(53) K2 KOTWICKA Dorota K ZSCHiE Gdynia Gdynia 0:35:27.28 (06:26min/km) 0:35:44.92 +0:15:13.60
188 - M(135) M1 PREUSS Patryk M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Wejherowo 0:35:33.10 (06:27min/km) 0:35:45.19 +0:15:13.87
189 - K(54) K2 MUZIOŁ Magdalena K 0:35:33.17 (06:27min/km) 0:35:52.01 +0:15:20.69
190 - M(136) M1 MAJKOWSKI Bartosz M 2 lo Gdynia Rumia 0:35:33.23 (06:27min/km) 0:35:44.94 +0:15:13.62
191 - M(137) M2 PUPIEC Mariusz M UKS SIÓDEMKA RUMIA Rumia 0:35:33.53 (06:27min/km) 0:36:03.86 +0:15:32.54
192 - K(55) K1 RYTLEWSKA Alicja K Rumia 0:35:34.46 (06:28min/km) 0:35:47.34 +0:15:16.02
193 - M(138) M1 BONIECKI Bartosz M 2 lo Gdynia IIC Puck 0:35:36.02 (06:28min/km) 0:35:48.20 +0:15:16.88
194 - M(139) M3 MOMPERT Alain M France Gdynia 0:35:37.30 (06:28min/km) 0:35:40.47 +0:15:09.15
195 - M(140) M1 KAŁUŻA Tomasz M 0:35:37.71 (06:28min/km) 0:35:40.38 +0:15:09.06
196 - K(56) K2 GRZEŚKIEWICZ Magdalena K Run for fun Gdynia 0:35:38.90 (06:28min/km) 0:36:14.27 +0:15:42.95
197 - M(141) M2 MELZER Arkadiusz M Rumia 0:35:43.59 (06:29min/km) 0:36:13.41 +0:15:42.09
198 - K(57) K2 BRODECKA Małgorzata K 17 LO Gdynia Gdynia 0:35:46.17 (06:30min/km) 0:35:50.24 +0:15:18.92
199 - M(142) M3 POPIEL Ryszard M 0:35:58.26 (06:32min/km) 0:36:43.53 +0:16:12.21
200 - M(143) M2 SADOWSKI Grzegorz M Gdynia 0:36:10.35 (06:34min/km) 0:36:10.52 +0:15:39.20
201 - M(144) M1 BRUHN Tomasz M Gdynia 0:36:11.93 (06:34min/km) 0:36:38.50 +0:16:07.18
202 - M(145) M1 WOJCIESZAK Jan M Gdynia 0:36:14.07 (06:35min/km) 0:36:24.67 +0:15:53.35
203 - K(58) K1 PRZYBYLSKA-BRUHN Sylwia K Gdynia 0:36:14.49 (06:35min/km) 0:36:41.15 +0:16:09.83
204 - M(146) M2 OGIEGŁO Witold M Gdynia 0:36:18.85 (06:36min/km) 0:36:34.51 +0:16:03.19
205 - K(59) K2 ZDROJEWSKA Małgosia K Technikum Chłodnicze i Elektroniczne Gdynia 0:36:26.38 (06:37min/km) 0:36:44.93 +0:16:13.61
206 - K(60) K1 OGIEGŁO Pola K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:36:28.05 (06:37min/km) 0:36:43.30 +0:16:11.98
207 - K(61) K2 REZMER-MAZEPA Joanna K Gdynia 0:36:31.51 (06:38min/km) 0:36:50.92 +0:16:19.60
208 - M(147) M3 DIDENKOW Sławomir M OSTEO-SPORT TEAM Koleczkowo 0:36:37.08 (06:39min/km) 0:36:42.72 +0:16:11.40
209 - K(62) K3 DIDENKOW Danuta K OSTEO-SPORT TEAM Koleczkowo 0:36:37.17 (06:39min/km) 0:36:42.69 +0:16:11.37
210 - M(148) M2 TOMASZEWSKI Michał M F O N O K A J Gdynia 0:36:38.99 (06:39min/km) 0:37:11.74 +0:16:40.42
211 - K(63) K2 MUŻA Dorota K Wejherowo 0:36:39.31 (06:39min/km) 0:36:40.38 +0:16:09.06
212 - M(149) M2 KAWĘCKI Mariusz M Gdynia 0:36:39.71 (06:39min/km) 0:36:55.51 +0:16:24.19
213 - M(150) M1 KACZMARCZYK Marcin M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:36:45.18 (06:40min/km) 0:36:45.72 +0:16:14.40
214 - M(151) M1 KALICKI Paweł M 2 lo Gdynia Gdynia 0:36:46.72 (06:41min/km) 0:37:04.42 +0:16:33.10
215 - M(152) M1 WELTROWSKI - KNOPIK Mateusz M Gdynia 0:36:47.34 (06:41min/km) 0:37:04.37 +0:16:33.05
216 - M(153) M2 KABACIŃSKI Hubert M Sopot 0:36:53.67 (06:42min/km) 0:37:05.35 +0:16:34.03
217 - M(154) M1 TRACZ Rafał M I ALO Gdynia Gdynia 0:37:02.11 (06:44min/km) 0:37:11.62 +0:16:40.30
218 - K(64) K2 PILARCZYK-PUPIEC Agnieszka K UKS SIÓDEMKA RUMIA Rumia 0:37:05.15 (06:44min/km) 0:37:34.97 +0:17:03.65
219 - M(155) M2 JASKORZYNSKI Pawel M Gdynia 0:37:10.47 (06:45min/km) 0:37:12.44 +0:16:41.12
220 - M(156) M1 OWSIAN Bartosz M 0:37:11.48 (06:45min/km) 0:37:22.44 +0:16:51.12
221 - K(65) K2 KACZMAREK Katarzyna K Reda 0:37:13.68 (06:46min/km) 0:37:22.36 +0:16:51.04
222 - M(157) M3 PADIAS Paweł M Motywatornia Team Gdynia 0:37:14.08 (06:46min/km) 0:37:21.69 +0:16:50.37
223 - K(66) K2 SULĘTA-SILDATKE Małgorzata K Gdynia 0:37:19.52 (06:47min/km) 0:37:26.42 +0:16:55.10
224 - K(67) K2 SAWICKA Agata K Gdynia 0:37:25.14 (06:48min/km) 0:38:01.37 +0:17:30.05
225 - M(158) M2 STASIK Piotr M Gdynia 0:37:29.77 (06:49min/km) 0:37:43.15 +0:17:11.83
226 - M(159) M2 ŁUCZAK Przemysław M Gdańsk 0:37:29.90 (06:49min/km) 0:38:08.01 +0:17:36.69
227 - M(160) M2 BEDNAREK Krzysztof M Gdynia 0:37:31.64 (06:49min/km) 0:38:10.95 +0:17:39.63
228 - K(68) K2 TRUSZKOWSKA-BEDNAREK Monika K Gdynia 0:37:31.90 (06:49min/km) 0:38:10.88 +0:17:39.56
229 - M(161) M2 KILON Janusz M Rumia 0:37:34.21 (06:49min/km) 0:38:08.60 +0:17:37.28
230 - K(69) K2 KOSZNICKA Katarzyna K Gdynia 0:37:34.54 (06:49min/km) 0:37:57.99 +0:17:26.67
231 - K(70) K2 BOGUSZEWSKA Aleksandra K Gdynia 0:37:37.21 (06:50min/km) 0:37:40.60 +0:17:09.28
232 - M(162) M1 MŁODAWSKI Kuba M Różowe Tygryski Gdynia 0:37:40.29 (06:50min/km) 0:38:14.36 +0:17:43.04
233 - K(71) K2 THIEL-WINKLER Katarzyna K Run Ladies Działki Leśne Gdynia 0:37:46.69 (06:52min/km) 0:38:16.62 +0:17:45.30
234 - K(72) K1 KLUGE Wiktoria K Różowe Tygryski Gdynia 0:37:55.05 (06:53min/km) 0:38:31.18 +0:17:59.86
235 - K(73) K1 RYŃSKA Karolina K Gdynia 0:37:55.31 (06:53min/km) 0:38:15.89 +0:17:44.57
236 - K(74) K2 SZYMANIUK Małgorzata K Sopot 0:38:03.76 (06:55min/km) 0:38:10.42 +0:17:39.10
237 - K(75) K2 ŻUCHOWSKA Alicja K Motywatornia Team Gdynia 0:38:08.36 (06:56min/km) 0:38:32.89 +0:18:01.57
238 - K(76) K1 SZCZYGIELSKA Agata K Gdynia 0:38:16.12 (06:57min/km) 0:38:41.38 +0:18:10.06
239 - M(163) M1 PAPIERSKI Mateusz M 2 lo Gdynia Chwaszczyno 0:38:21.74 (06:58min/km) 0:38:31.20 +0:17:59.88
240 - M(164) M1 URBAŃSKI Aleksander M Gdynia 0:38:24.45 (06:59min/km) 0:38:24.73 +0:17:53.41
241 - M(165) M1 ARAKI Shunsuke M Gdynia 0:38:24.51 (06:59min/km) 0:38:59.72 +0:18:28.40
242 - K(77) K3 PIOTROWSKA Ewa K Do utraty Gdynia 0:38:36.53 (07:01min/km) 0:39:15.41 +0:18:44.09
243 - M(166) M1 MAJCHER Mateusz M Gdynia 0:38:46.19 (07:02min/km) 0:39:02.78 +0:18:31.46
244 - K(78) K1 WALCZAK Joanna K Rumia 0:38:47.36 (07:03min/km) 0:39:03.46 +0:18:32.14
245 - K(79) K1 JĘDRUSZEK Ewa K Gdynia 0:38:51.67 (07:03min/km) 0:38:52.68 +0:18:21.36
246 - K(80) K2 KILON Iza K Rumia 0:39:00.33 (07:05min/km) 0:39:34.16 +0:19:02.84
247 - M(167) M1 CIEŚLA Paweł M 2 Lo Gdynia Chwaszczyno 0:39:03.73 (07:06min/km) 0:39:07.28 +0:18:35.96
248 - M(168) M1 JANICKI Marcin M Gdynia 0:39:11.94 (07:07min/km) 0:39:12.65 +0:18:41.33
249 - K(81) K1 OLSZAK Kamila K Reda 0:39:12.62 (07:07min/km) 0:39:13.87 +0:18:42.55
250 - K(82) K2 TARASIUK Monika K Gdynia 0:39:14.04 (07:08min/km) 0:39:24.32 +0:18:53.00
251 - K(83) K2 RYŃSKA Renata K Gdynia 0:39:16.26 (07:08min/km) 0:39:37.68 +0:19:06.36
252 - K(84) K2 GŁUCHOWSKA Agata K Gdynia 0:39:22.44 (07:09min/km) 0:39:57.54 +0:19:26.22
253 - K(85) K3 BRZEZIŃSKA Ewa K motywatornia team Gdynia 0:39:22.69 (07:09min/km) 0:39:30.77 +0:18:59.45
254 - K(86) K3 FRYDRYCH Bozena K Sopot 0:39:23.15 (07:09min/km) 0:39:58.48 +0:19:27.16
255 - K(87) K2 WALTER Anna K Płochliwe Rumburaki Gdynia 0:39:25.51 (07:10min/km) 0:40:07.19 +0:19:35.87
256 - K(88) K2 PIOTROWSKA Dorota K 0:39:26.74 (07:10min/km) 0:39:29.03 +0:18:57.71
257 - K(89) K1 DOMINIQUE Adela K II LO Gdynia Gdańsk 0:39:31.12 (07:11min/km) 0:40:04.29 +0:19:32.97
258 - M(169) M1 ŻEMAJTYS Filip M Gdynia 0:39:35.91 (07:11min/km) 0:39:52.45 +0:19:21.13
259 - K(90) K2 JĘDRZEJAK Magdalena K BIEGAMYRAZEM.PL | GDYŃSKIE MORSY | OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO Gdynia 0:39:38.17 (07:12min/km) 0:40:11.67 +0:19:40.35
260 - K(91) K2 ARCIUCH Żanetta K Gdynia 0:39:38.37 (07:12min/km) 0:40:11.52 +0:19:40.20
261 - K(92) K1 BREZA Ewa K 2 lo Gdynia Bolszewo 0:39:39.03 (07:12min/km) 0:40:06.96 +0:19:35.64
262 - K(93) K1 JAŁOCHA Julia K GAS Gdynia 0:39:39.54 (07:12min/km) 0:40:07.55 +0:19:36.23
263 - K(94) K2 WASAK Urszula K 0:39:55.12 (07:15min/km) 0:40:17.21 +0:19:45.89
264 - K(95) K2 DANION Paloma K Gdynia 0:40:00.12 (07:16min/km) 0:40:03.78 +0:19:32.46
265 - K(96) K2 MOMPERT Grazyna K France Gdynia 0:40:03.00 (07:16min/km) 0:40:05.77 +0:19:34.45
266 - M(170) M1 PAROL Szymon M 0:40:07.40 (07:17min/km) 0:40:24.58 +0:19:53.26
267 - K(97) K2 WRZEŚNIEWSKA - WOŹNICZKA Jolanta K ZSCHiE Gdynia Gdynia 0:40:10.72 (07:18min/km) 0:40:29.47 +0:19:58.15
268 - K(98) K2 GOSTKOWSKA Ewelina K Kosakowo 0:40:17.49 (07:19min/km) 0:40:28.57 +0:19:57.25
269 - K(99) K2 DAMASZKE Oriana K Gdynia 0:40:36.16 (07:22min/km) 0:40:59.85 +0:20:28.53
270 - K(100) K1 KRASZEWSKA Julia K Gdański Uniwersytet Medyczny Gdynia 0:40:41.31 (07:23min/km) 0:41:20.93 +0:20:49.61
271 - K(101) K1 MAKOWSKA Paulina K Gdynia 0:40:42.31 (07:24min/km) 0:41:07.45 +0:20:36.13
272 - M(171) M1 KOWALSKI Mikolaj M ll LO Suchy Dwór 0:40:42.32 (07:24min/km) 0:41:20.90 +0:20:49.58
273 - M(172) M3 ZARZYCKI Mariusz M Motywatornia Team Gdynia 0:40:42.65 (07:24min/km) 0:41:07.59 +0:20:36.27
274 - M(173) M3 MAKOWSKI Jacek M Gdynia 0:40:54.72 (07:26min/km) 0:41:19.37 +0:20:48.05
275 - M(174) M1 KASPERSKI Maciej M II LO Gdynia Gdynia 0:40:55.32 (07:26min/km) 0:41:13.57 +0:20:42.25
276 - M(175) M3 SAPIEJKA Dariusz M AMW Gdynia Gdynia 0:40:58.52 (07:27min/km) 0:41:09.98 +0:20:38.66
277 - K(102) K2 SAPIEJKA Ewa K AMW Gdynia Gdynia 0:40:58.84 (07:27min/km) 0:41:10.07 +0:20:38.75
278 - M(176) M2 TYSZKOWSKI Jacek M Rumia 0:41:04.90 (07:28min/km) 0:41:18.28 +0:20:46.96
279 - M(177) M3 PRZYBYLSKI Wiesław M Gdynia 0:41:11.57 (07:29min/km) 0:41:38.93 +0:21:07.61
280 - K(103) K1 OCZK Wiktoria K Rumia 0:41:13.30 (07:29min/km) 0:41:22.57 +0:20:51.25
281 - M(178) M1 BARSOWKI Dawid M Kieleńska Huta 0:41:14.24 (07:29min/km) 0:41:23.74 +0:20:52.42
282 - K(104) K2 LUNIAK Ewa K Mosty 0:41:16.44 (07:30min/km) 0:41:30.51 +0:20:59.19
283 - M(179) M1 KÜCHLER Paweł M Gdynia 0:41:18.79 (07:30min/km) 0:41:41.94 +0:21:10.62
284 - M(180) M1 GÓRA Łukasz M 2 lo Gdynia Władysławowo 0:41:31.04 (07:32min/km) 0:41:41.34 +0:21:10.02
285 - K(105) K1 RAWA Magdalena K Gdynia 0:41:42.90 (07:35min/km) 0:41:56.71 +0:21:25.39
286 - K(106) K2 JARECKA Marta K Gdynia 0:41:44.87 (07:35min/km) 0:42:15.74 +0:21:44.42
287 - K(107) K2 CWALINA Magdalena K Gdynia 0:41:45.23 (07:35min/km) 0:42:27.06 +0:21:55.74
288 - K(108) K1 FLATAU Ania K IX LO Gdynia Kazimierz 0:42:03.20 (07:38min/km) 0:42:43.18 +0:22:11.86
289 - M(181) M1 SZYMAŃSKI Jakub M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Reda 0:42:07.34 (07:39min/km) 0:42:24.58 +0:21:53.26
290 - M(182) M1 BAJENA Krzysztof M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:42:09.89 (07:39min/km) 0:42:25.67 +0:21:54.35
291 - K(109) K1 SOBOLEWSKA Marta K II LO Gdynia Gdynia 0:42:10.75 (07:40min/km) 0:42:36.64 +0:22:05.32
292 - K(110) K2 WAWRZONEK Dorota K Gdynia 0:42:13.64 (07:40min/km) 0:42:26.40 +0:21:55.08
293 - K(111) K2 DĘBIEC Kamila K Mosty 0:42:14.41 (07:40min/km) 0:42:45.54 +0:22:14.22
294 - K(112) K1 JASIŃSKA Natalia K Gdynia 0:42:14.71 (07:40min/km) 0:42:51.11 +0:22:19.79
295 - K(113) K3 KOSMOWSKA-PADIAS Barbara K Motywatornia Team Gdynia 0:42:22.45 (07:42min/km) 0:42:31.62 +0:22:00.30
296 - K(114) K1 MIELEWCZYK Weronika K II LO Gdynia 0:42:24.61 (07:42min/km) 0:42:39.95 +0:22:08.63
297 - K(115) K1 TOMASZEWSKA Oliwia K II LO Gdynia Gdynia 0:42:27.83 (07:43min/km) 0:42:42.37 +0:22:11.05
298 - M(183) M1 KONCEWICZ Konrad M Gdynia 0:42:30.45 (07:43min/km) 0:42:39.49 +0:22:08.17
299 - K(116) K2 NIEDZIELSKA Karina K ZSCHiE Gdynia 0:42:33.66 (07:44min/km) 0:42:51.63 +0:22:20.31
300 - K(117) K1 WILK Zuzanna K Gdynia 0:42:39.98 (07:45min/km) 0:43:11.48 +0:22:40.16
301 - M(184) M1 MASŁOWSKI Mateusz M Gdynia 0:42:41.04 (07:45min/km) 0:43:12.52 +0:22:41.20
302 - K(118) K2 MASŁOWSKA Małgorzata K Gdynia 0:42:41.50 (07:45min/km) 0:43:13.31 +0:22:41.99
303 - M(185) M1 HEWELT Karol M Akademia Marynarki Wojennej Gdynia 0:42:45.92 (07:46min/km) 0:42:57.10 +0:22:25.78
304 - K(119) K2 KACZMAREK Sylwia K O-SOWA BIEGA Gdańsk 0:42:46.40 (07:46min/km) 0:43:01.41 +0:22:30.09
305 - K(120) K1 GÓRNY Agata K Gdynia 0:42:46.48 (07:46min/km) 0:42:57.37 +0:22:26.05
306 - M(186) M1 BEDYK Stanisław M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:42:50.56 (07:47min/km) 0:43:14.97 +0:22:43.65
307 - M(187) M1 DOBROSIELSKI Jakub M Gdynia 0:43:08.91 (07:50min/km) 0:43:42.88 +0:23:11.56
308 - K(121) K1 SKWARLIŃSKA Victoria K Gdynia 0:43:18.67 (07:52min/km) 0:43:28.24 +0:22:56.92
309 - K(122) K1 GĄSIEWSKI Julia K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:43:24.82 (07:53min/km) 0:43:27.06 +0:22:55.74
310 - K(123) K1 PAŁASZ Kaja K Gdynia 0:43:34.02 (07:55min/km) 0:43:59.51 +0:23:28.19
311 - M(188) M1 ROSIEJKA Korneliusz M Gdynia 0:43:37.40 (07:55min/km) 0:43:49.87 +0:23:18.55
312 - M(189) M1 LEWANDOWICZ Paweł M Gdynia 0:43:39.57 (07:56min/km) 0:43:40.23 +0:23:08.91
313 - K(124) K1 ROSIEJKA Anna K Gdynia 0:43:43.44 (07:56min/km) 0:43:55.75 +0:23:24.43
314 - M(190) M1 IWAŃSKI Michał M 0:44:09.56 (08:01min/km) 0:44:40.19 +0:24:08.87
315 - K(125) K1 BECKER Kamila K 2 lo Gdynia Gdynia 0:44:21.26 (08:03min/km) 0:44:27.18 +0:23:55.86
316 - K(126) K2 STOKARSKA Beata K Biegowi Wariaci Gdynia 0:44:23.63 (08:04min/km) 0:45:00.96 +0:24:29.64
317 - M(191) M1 BEDNARZ Paweł M II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 , SP Nr 26 Gdynia 0:44:24.31 (08:04min/km) 0:44:29.43 +0:23:58.11
318 - K(127) K2 KURIATA Elzbieta K Gdynia 0:44:35.51 (08:06min/km) 0:45:14.55 +0:24:43.23
319 - K(128) K2 GORAN Aleksandra K Gdynia 0:44:35.81 (08:06min/km) 0:45:14.96 +0:24:43.64
320 - K(129) K1 STEMPNIEWICZ-MONDRA Karolina K Gdynia 0:44:37.01 (08:06min/km) 0:45:09.23 +0:24:37.91
321 - K(130) K3 ROGIŃSKA Katarzyna K wkurw_team Gdańsk 0:44:57.31 (08:10min/km) 0:45:32.90 +0:25:01.58
322 - K(131) K1 GROŻYŃSKA Agata K II LO Gdynia Gdynia 0:45:00.40 (08:10min/km) 0:45:37.04 +0:25:05.72
323 - M(192) M1 USTARBOWSKI Szymon M Gdynia 0:45:00.65 (08:11min/km) 0:45:37.17 +0:25:05.85
324 - K(132) K1 GOŁĘBIOWSKA Agata K Gdynia 0:45:08.33 (08:12min/km) 0:45:36.33 +0:25:05.01
325 - K(133) K2 ŁUGOWSKA Agnieszka K Gdynia 0:45:08.90 (08:12min/km) 0:45:42.78 +0:25:11.46
326 - K(134) K3 LENKIEWICZ Ewa K Gdańsk 0:45:21.15 (08:14min/km) 0:45:54.25 +0:25:22.93
327 - K(135) K1 OKULSKA Anna Okulska K Super Gym Fitness Center Club Puck Łebcz 0:45:23.82 (08:15min/km) 0:45:23.82 +0:24:52.50
328 - K(136) K2 KUBIK Małgorzata K Gdynia 0:45:24.04 (08:15min/km) 0:45:24.04 +0:24:52.72
329 - K(137) K1 GRYGIEL Kamila K II LO Gdynia Kosakowo 0:45:34.33 (08:17min/km) 0:46:09.06 +0:25:37.74
330 - K(138) K1 PISAŃSKA Zofia K II LO Gdynia Gdynia 0:45:35.33 (08:17min/km) 0:46:10.08 +0:25:38.76
331 - M(193) M2 RADOMSKI Emil M Moniateam Chwaszczyno 0:45:41.24 (08:18min/km) 0:46:09.52 +0:25:38.20
332 - K(139) K2 PONTO Kasia K Moniateam Pępowo 0:45:43.85 (08:18min/km) 0:46:12.71 +0:25:41.39
333 - K(140) K2 KRZYŻANOWSKA Monika K Moniateam Gdynia 0:45:44.37 (08:18min/km) 0:46:12.56 +0:25:41.24
334 - K(141) K1 MENDELEWSKA Anna K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:45:59.12 (08:21min/km) 0:46:02.14 +0:25:30.82
335 - M(194) M1 PODBORACZYNSKI Beniamin M II LO Gdynia Gdynia 0:46:05.37 (08:22min/km) 0:46:07.92 +0:25:36.60
336 - M(195) M1 GÓRNY Jędrzej M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:46:17.23 (08:24min/km) 0:46:33.06 +0:26:01.74
337 - K(142) K1 MAŚLAKIEWICZ Monika K II LO Gdynia Gdynia 0:46:28.33 (08:26min/km) 0:46:54.45 +0:26:23.13
338 - K(143) K2 OLESZCZUK Monika K Mosty 0:46:28.72 (08:27min/km) 0:46:42.46 +0:26:11.14
339 - M(196) M2 BARANOWSKI Marek M Kosakowo 0:46:33.16 (08:27min/km) 0:47:15.63 +0:26:44.31
340 - K(144) K1 MACIOŁEK Natalia K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:46:51.26 (08:31min/km) 0:47:33.22 +0:27:01.90
341 - K(145) K1 JUSZCZYK Klaudia K II LO GDYNIA Puck 0:46:54.14 (08:31min/km) 0:47:36.51 +0:27:05.19
342 - K(146) K1 PRZYBYLSKA Sandra K II LO Gdynia Gdynia 0:47:01.83 (08:33min/km) 0:47:43.35 +0:27:12.03
343 - M(197) M3 SKODOWSKI Krzysztof M Gdynia 0:47:07.60 (08:34min/km) 0:47:30.38 +0:26:59.06
344 - K(147) K1 OSTROWSKA Dominika K BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM Wejherowo 0:47:07.90 (08:34min/km) 0:47:47.10 +0:27:15.78
345 - M(198) M1 KORBA Bartosz M 2 lo Gdynia Gdynia 0:47:23.37 (08:36min/km) 0:48:11.34 +0:27:40.02
346 - K(148) K1 KOZYRA Agnieszka Kozyra K II LO Gdynia Gdynia 0:47:25.59 (08:37min/km) 0:48:10.95 +0:27:39.63
347 - K(149) K1 PIEKARSKA Justyna K Gdynia 0:48:10.43 (08:45min/km) 0:48:38.05 +0:28:06.73
348 - K(150) K1 GUDYKA Katarzyna K Akademia Marynarki Wojennej Gdynia 0:48:29.06 (08:48min/km) 0:49:04.99 +0:28:33.67
349 - K(151) K1 GNOZA Adrianna K Reda 0:48:50.65 (08:52min/km) 0:49:29.83 +0:28:58.51
350 - K(152) K1 ŚWIĄTEK Zosia K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Rumia 0:49:53.99 (09:04min/km) 0:50:22.73 +0:29:51.41
351 - K(153) K2 OCHNIK Grażyna K Gdynia 0:49:55.94 (09:04min/km) 0:50:33.20 +0:30:01.88
352 - K(154) K2 PIWOWARSKA Iwona K Rumia 0:49:56.39 (09:04min/km) 0:50:33.32 +0:30:02.00
353 - K(155) K3 WIRSKA Alicja K II LO Gdynia Gdynia 0:49:56.59 (09:04min/km) 0:50:34.37 +0:30:03.05
354 - M(199) M2 LEŚNIAK Wiesław Leśniak M Gdynia 0:50:15.13 (09:08min/km) 0:50:34.96 +0:30:03.64
355 - M(200) M1 BETKA Dominik M Gdynia 0:50:25.26 (09:10min/km) 0:50:55.10 +0:30:23.78
356 - K(156) K1 DĄBROWSKA Julia K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:50:28.38 (09:10min/km) 0:50:59.71 +0:30:28.39
357 - K(157) K2 LEŚNIAK Iwona K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:50:40.46 (09:12min/km) 0:51:00.15 +0:30:28.83
358 - K(158) K1 BUKOWSKA Aleksandra K 0:52:23.00 (09:31min/km) 0:53:05.86 +0:32:34.54
359 - K(159) K3 SKODOWSKA Małgorzata K Gdynia 0:53:05.04 (09:39min/km) 0:53:28.61 +0:32:57.29
360 - K(160) K1 SEKUŁA Helena K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Sopot 0:53:29.94 (09:43min/km) 0:53:58.09 +0:33:26.77
361 - K(161) K2 SOSNOWSKA Monika K Gdańsk 0:54:32.66 (09:55min/km) 0:54:38.23 +0:34:06.91
362 - K(162) K2 CHERCHOWSKA Violetta K II LO Gdynia Gdynia 0:55:33.23 (10:06min/km) 0:55:52.85 +0:35:21.53
363 - M(201) M3 ZWIERZ Andrzej M Gdynia 0:58:05.94 (10:33min/km) 0:58:27.78 +0:37:56.46
364 - K(163) K2 ANDRUSZKIEWICZ Ela K Gdynia 0:58:06.43 (10:33min/km) 0:58:28.68 +0:37:57.36
365 - K(164) K2 PIOTROWSKA Magdalena K Mosty 0:58:23.55 (10:37min/km) 0:58:50.60 +0:38:19.28
366 - K(165) K2 MAKOWSKA Aleksandra K Gdynia 0:58:24.82 (10:37min/km) 0:58:51.87 +0:38:20.55
367 - M(202) M1 PIASECKI Krzysztof M II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Glincz 0:58:29.65 (10:38min/km) 0:58:57.88 +0:38:26.56
368 - K(166) K1 LEŚNIAK Wiktoria K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 0:58:31.95 (10:38min/km) 0:58:59.78 +0:38:28.46
369 - K(167) K1 LUNIAK Marta K Mosty 0:58:32.00 (10:38min/km) 0:58:59.60 +0:38:28.28
370 - K(168) K1 KOWALCZYK Kaja K 2 lo Gdynia Pogórze 1:00:45.63 (11:02min/km) 1:01:02.10 +0:40:30.78
371 - M(203) M1 GAWRYSIAK Maurycy M 2 lo Gdynia Gdynia 1:00:47.35 (11:03min/km) 1:01:03.71 +0:40:32.39
372 - K(169) K1 SOSNOWSKA Natalia K II LO Gdynia Władysławowo 1:00:51.57 (11:03min/km) 1:01:31.98 +0:41:00.66
373 - K(170) K1 PLINSKA Wiktoria K II LO Gdynia Chłapowo 1:03:05.42 (11:28min/km) 1:03:46.86 +0:43:15.54
374 - K(171) K1 KOWALSKA Julia K II LO Gdynia Gdynia 1:03:05.72 (11:28min/km) 1:03:46.90 +0:43:15.58
375 - K(172) K1 BOBKOWSKA Paula K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Luzino 1:03:30.68 (11:32min/km) 1:03:57.34 +0:43:26.02
376 - K(173) K1 SZCZUREK Marta K Rumia 1:03:32.45 (11:33min/km) 1:03:58.60 +0:43:27.28
377 - K(174) K1 JARZĄB Daria K II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Gdynia 1:03:34.81 (11:33min/km) 1:04:00.21 +0:43:28.89
378 - K(175) K1 BORAWSKA Zuzanna K II LO Gdynia Gdynia 1:03:45.88 (11:35min/km) 1:03:53.53 +0:43:22.21
379 - K(176) K1 MOSZCZYŃSKA Oliwia K Gdynia 1:03:47.10 (11:35min/km) 1:03:53.46 +0:43:22.14
380 - M(204) M1 BURACZYŃSKI Janusz M II LO Gdynia Miszewko 1:03:47.15 (11:35min/km) 1:03:56.53 +0:43:25.21
381 - K(177) K1 FLASZYŃSKA Magdalena K Gdańsk 1:05:30.20 (11:54min/km) 1:06:14.42 +0:45:43.10
382 - K(178) K1 KILON Martyna K II LO Gdynia Rumia 1:05:30.87 (11:54min/km) 1:06:14.52 +0:45:43.20
383 - K(179) K1 KILIŃSKA Klaudia K 2 lo Gdynia Gdynia 1:05:31.16 (11:54min/km) 1:06:14.61 +0:45:43.29

1km DOROŚLI

# Nazwisko, imię Płeć Rok ur. Klub Miasto Netto Czas Strata
1 - M /1 [672]DANCEWICZ Daniel M 1998 Politechnika Gdańska  Gdańsk 0:03:18.32 (03:18min/km) 0:03:18.32 +0:00:00.00
2 - M /2 [769]STANKIEWICZ Dawid M 2000 0:03:20.82 (03:20min/km) 0:03:20.82 +0:00:02.50
3 - M /3 [744]MACIESZA Jakub M 1998 Ksemwetipg Elbląg 0:03:34.19 (03:34min/km) 0:03:34.19 +0:00:15.87
4 - M /4 [840]TOFIL Adrian M 1976 0:03:34.45 (03:34min/km) 0:03:34.45 +0:00:16.13
5 - M /5 [714]KOŁODZIEJSKI Marcin M 1997 Kaszubskie Dziki  Gościcino 0:03:43.16 (03:43min/km) 0:03:43.16 +0:00:24.84
6 - M /6 [629]PRĄDZIŃSKI Adam M 2001 Gdynia 0:03:48.74 (03:48min/km) 0:03:48.74 +0:00:30.42
7 - M /7 [616]NOWICKI Karol M 2001 2 lo Gdynia  Rumia 0:03:59.10 (03:59min/km) 0:03:59.10 +0:00:40.78
8 - M /8 [719]KOS Grzegorz M 1977 Gdynia 0:04:01.91 (04:01min/km) 0:04:01.91 +0:00:43.59
9 - M /9 [615]NEUMANN Dominik M 2001 Gdynia 0:04:09.72 (04:09min/km) 0:04:09.72 +0:00:51.40
10 - M /10 [755]SOLECKI Jakub M 2000 0:04:13.70 (04:13min/km) 0:04:13.70 +0:00:55.38
11 - M /11 [749]MĄDRY Maciej M 1997 Ksemwetipg Reda 0:04:15.47 (04:15min/km) 0:04:15.47 +0:00:57.15
12 - M /12 [764]BRELIŃSKI Dawid M 2002 0:04:18.00 (04:18min/km) 0:04:18.00 +0:00:59.68
13 - M /13 [579]BECZAK Sebastian M 2002 2 lo Reda 0:04:21.25 (04:21min/km) 0:04:21.25 +0:01:02.93
14 - M /14 [760]OKROJ Bartosz Okroj M 1997 Ksemwetipg Gdynia 0:04:25.67 (04:25min/km) 0:04:25.67 +0:01:07.35
15 - M /15 [801]SURMANOWICZ Wojciech Surmanowicz M 2000 2 lo Gdynia IIIC Pierowszyno 0:04:27.74 (04:27min/km) 0:04:27.74 +0:01:09.42
16 - K /1 [747]MAKOWSKA Maja K 2000 II LO Gdynia Gdynia 0:04:33.25 (04:33min/km) 0:04:33.25 +0:01:14.93
17 - M /16 [825]WODKA Patryk M 1996 Rumia 0:04:40.06 (04:40min/km) 0:04:40.06 +0:01:21.74
18 - M /17 [713]KOCHANOWSKI Robert M 2000 Gdynia 0:04:45.92 (04:45min/km) 0:04:45.92 +0:01:27.60
19 - K /2 [689]GNOZA Anna K 1972 Reda 0:04:49.36 (04:49min/km) 0:04:49.36 +0:01:31.04
20 - M /18 [652]ANZULEWICZ Maksymilian M 2000 Seahawks Gdynia Gdynia 0:04:50.02 (04:50min/km) 0:04:50.02 +0:01:31.70
21 - M /19 [758]NAREWSKI Mikołaj M 2000 Seahawks Gdynia Gdynia 0:04:52.52 (04:52min/km) 0:04:52.52 +0:01:34.20
22 - M /20 [668]CHOJNACKI Łukasz M 2000 Seahawks Gdynia Gdynia 0:04:52.97 (04:52min/km) 0:04:52.97 +0:01:34.65
23 - M /21 [761]OWSIANKO Damian M 2000 Seahawks Gdynia Gdynia 0:04:53.57 (04:53min/km) 0:04:53.57 +0:01:35.25
24 - M /22 [644]VARKOVIČ Artur M 2001 Gdynia 0:04:54.77 (04:54min/km) 0:04:54.77 +0:01:36.45
25 - M /23 [816]WIELEWICKI Paweł M 1999 Seahawks Gdynia Gdynia 0:04:56.14 (04:56min/km) 0:04:56.14 +0:01:37.82
26 - M /24 [842]NITKA Marcin M 1977 0:04:57.84 (04:57min/km) 0:04:57.84 +0:01:39.52
27 - M /25 [582]BORSIK Alexander M 2002 I ALO Gdynia Gdynia 0:04:58.68 (04:58min/km) 0:04:58.68 +0:01:40.36
28 - M /26 [750]MICHALSKI Patryk M 1999 Seahawks Gdynia Gdynia 0:05:02.91 (05:02min/km) 0:05:02.91 +0:01:44.59
29 - K /3 [677]DRABIK Monika K 1998 Kaszubskie Dziki  Luzino 0:05:03.53 (05:03min/km) 0:05:03.53 +0:01:45.21
30 - M /27 [725]KOZŁOWSKI Kacper M 2000 2 lo Gdynia IIIC Gdynia 0:05:05.47 (05:05min/km) 0:05:05.47 +0:01:47.15
31 - K /4 [841]TOFIL Adriana K 1977 0:05:06.01 (05:06min/km) 0:05:06.01 +0:01:47.69
32 - M /28 [847]GĄSIEWSKI Jan M 2000 0:05:08.55 (05:08min/km) 0:05:08.55 +0:01:50.23
33 - M /29 [681]DZIĘCIELSKI Krystian M 1999 Rumia 0:05:08.66 (05:08min/km) 0:05:08.66 +0:01:50.34
34 - M /30 [635]SIEDLEWSKI Bartosz M 2000 2 lo Gdynia  Rumia 0:05:09.29 (05:09min/km) 0:05:09.29 +0:01:50.97
35 - M /31 [661]BŁASZCZAK Maciej M 2002 2 lo Gdynia IC Gdynia 0:05:10.03 (05:10min/km) 0:05:10.03 +0:01:51.71
36 - M /32 [632]RUMIAN Oskar M 2000 2 lo Gdynia IIIC Rumia 0:05:10.36 (05:10min/km) 0:05:10.36 +0:01:52.04
37 - M /33 [846]ZIELIŃSKI Marek M 2000 0:05:20.39 (05:20min/km) 0:05:20.39 +0:02:02.07
38 - M /34 [845]WARDA Bartlomiej M 2000 0:05:20.50 (05:20min/km) 0:05:20.50 +0:02:02.18
39 - M /35 [718]KORZENIOWSKI Karol M 1998 Gdynia 0:05:24.09 (05:24min/km) 0:05:24.09 +0:02:05.77
40 - M /36 [806]TOPOREK Natan M 1999 Seahawks Gdynia Gdynia 0:05:26.17 (05:26min/km) 0:05:26.17 +0:02:07.85
41 - M /37 [829]ZAKLICKI Damian M 2002 2 lo Gdynia  Gdynia 0:05:29.49 (05:29min/km) 0:05:29.49 +0:02:11.17
42 - M /38 [658]BĄK Mirosław M 1973 Gdynia 0:05:29.71 (05:29min/km) 0:05:29.71 +0:02:11.39
43 - K /5 [788]SIWICKA Katarzyna K 2000 Reda 0:05:29.75 (05:29min/km) 0:05:29.75 +0:02:11.43
44 - K /6 [636]SKODOWSKA Weronika K 2001 III LO w Gdyni Gdynia 0:05:30.16 (05:30min/km) 0:05:30.16 +0:02:11.84
45 - M /39 [720]KOSOBUCKI Stanisław M 1997 Warszawa 0:05:30.29 (05:30min/km) 0:05:30.29 +0:02:11.97
46 - M /40 [690]GOLICKI Michał M 2000 Seahawks Gdynia Gdynia 0:05:31.15 (05:31min/km) 0:05:31.15 +0:02:12.83
47 - M /41 [669]CIEŚLOK Arek M 1992 Seahawks Gdynia Gdynia 0:05:31.30 (05:31min/km) 0:05:31.30 +0:02:12.98
48 - K /7 [645]WARCHLEWSKA Paulina Warchlewska K 2002 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Gdynia 0:05:33.12 (05:33min/km) 0:05:33.12 +0:02:14.80
49 - M /42 [608]KUBIS Krzysztof M 2001 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Gdynia 0:05:33.77 (05:33min/km) 0:05:33.77 +0:02:15.45
50 - M /43 [735]LABUDA Grzegorz M 1976 Gdynia 0:05:37.37 (05:37min/km) 0:05:37.37 +0:02:19.05
51 - M /44 [803]SZYMANIAK Paweł M 1999 Politechnika Gdańska  Gdynia 0:05:42.02 (05:42min/km) 0:05:42.02 +0:02:23.70
52 - M /45 [831]ZIELIŃSKI Tomasz M 1974 ZIELAKI Team Gdynia 0:05:42.33 (05:42min/km) 0:05:42.33 +0:02:24.01
53 - K /8 [811]WARDA Agnieszka K 1993 Gdynia 0:05:43.66 (05:43min/km) 0:05:43.66 +0:02:25.34
54 - K /9 [595]GRUCZA Marta K 2001 II Liceum Ogólnokształcące w Gdyni Rumia 0:05:48.28 (05:48min/km) 0:05:48.28 +0:02:29.96
55 - M /46 [782]RYBACKI Darek M 1989 IILO im.Adama Mickiewicza Gdynia Rumia 0:05:49.32 (05:49min/km) 0:05:49.32 +0:02:31.00
56 - M /47 [626]PŁOCKI Mateusz M 2002 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Reda 0:05:49.35 (05:49min/km) 0:05:49.35 +0:02:31.03
57 - M /48 [712]KLEIN Piotr M 2000 ZSM w Gdańsku Żukowo 0:05:54.67 (05:54min/km) 0:05:54.67 +0:02:36.35
58 - K /10 [621]PAŁUCKA Małgorzata K 2001 2 lo Gdynia  Puck 0:05:55.00 (05:55min/km) 0:05:55.00 +0:02:36.68
59 - M /49 [647]WEŁPA Norbert M 2002 2 lo Gdynia  Gdynia 0:05:55.39 (05:55min/km) 0:05:55.39 +0:02:37.07
60 - K /11 [830]ZIELIŃSKA Joanna K 1974 ZIELAKI Team Gdynia 0:06:00.53 (06:00min/km) 0:06:00.53 +0:02:42.21
61 - M /50 [826]WOJCIESZAK Radosław M 1973 Gdynia 0:06:02.38 (06:02min/km) 0:06:02.38 +0:02:44.06
62 - M /51 [614]MUSZYŃSKI Damian M 2002 2 lo Gdynia  Gdynia 0:06:04.93 (06:04min/km) 0:06:04.93 +0:02:46.61
63 - K /12 [817]WIELGUS Magdalena K 1975 Rumia 0:06:10.66 (06:10min/km) 0:06:10.66 +0:02:52.34
64 - K /13 [703]JENDRZEJEK Zofia K 1964 Gdynia 0:06:12.71 (06:12min/km) 0:06:12.71 +0:02:54.39
65 - M /52 [666]CHEŁCHOWSKI Michał Chełchowski M 1977 Gdynia 0:06:16.23 (06:16min/km) 0:06:16.23 +0:02:57.91
66 - K /14 [605]KONDRACKA Kinga K 2002 Gdynia 0:06:16.58 (06:16min/km) 0:06:16.58 +0:02:58.26
67 - M /53 [771]POPIEL Ryszard M 1946 Gdańsk 0:06:17.43 (06:17min/km) 0:06:17.43 +0:02:59.11
68 - M /54 [742]ŁOBODZIŃSKI Adam M 1962 Gdynia 0:06:19.95 (06:19min/km) 0:06:19.95 +0:03:01.63
69 - K /15 [837]ZACH Wiktoria K 2002 V LO Gdynia Gdynia 0:06:24.52 (06:24min/km) 0:06:24.52 +0:03:06.20
70 - K /16 [643]URBAN Marcelina K 2002 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Reda 0:06:31.72 (06:31min/km) 0:06:31.72 +0:03:13.40
71 - M /55 [819]WIERZBICKI Piotr M 1974 Gdynia 0:06:31.83 (06:31min/km) 0:06:31.83 +0:03:13.51
72 - K /17 [818]WIERZBICKA Justyna K 1974 Gdynia 0:06:32.09 (06:32min/km) 0:06:32.09 +0:03:13.77
73 - K /18 [753]MIKOŁAJCZYK Karolina K 1975 Gdynia 0:06:33.24 (06:33min/km) 0:06:33.24 +0:03:14.92
74 - K /19 [662]BOBERSKA Karolina K 1977 Gdańsk 0:06:34.95 (06:34min/km) 0:06:34.95 +0:03:16.63
75 - K /20 [773]PREUSS Paulina K 2000 II LO Gdynia Wejherowo 0:06:35.85 (06:35min/km) 0:06:35.85 +0:03:17.53
76 - K /21 [740]LEWANDOWSKA Anita K 1970 Gdynia 0:06:37.42 (06:37min/km) 0:06:37.42 +0:03:19.10
77 - K /22 [810]WARDA Dorota K 1972 Gdynia 0:06:38.30 (06:38min/km) 0:06:38.30 +0:03:19.98
78 - M /56 [804]ŚCIEBUR Sebastian M 1999 Seahawks Gdynia Gdynia 0:06:39.59 (06:39min/km) 0:06:39.59 +0:03:21.27
79 - K /23 [594]GOŁASZEWSKA Kamila K 2000 2 lo Gdynia  Gdynia 0:06:39.75 (06:39min/km) 0:06:39.75 +0:03:21.43
80 - K /24 [585]BOŻEŃSKA Ania K 2001 2 lo Gdynia  Rumia 0:06:40.12 (06:40min/km) 0:06:40.12 +0:03:21.80
81 - K /25 [654]BAGIŃSKA Magdalena K 1980 Gdansk 0:06:40.49 (06:40min/km) 0:06:40.49 +0:03:22.17
82 - K /26 [610]MADEJSKA Agata K 2002 II LO Gdynia Gdynia 0:06:46.01 (06:46min/km) 0:06:46.01 +0:03:27.69
83 - K /27 [716]KOPICKA Eliza K 1978 Kopiki Gdańsk 0:06:46.10 (06:46min/km) 0:06:46.10 +0:03:27.78
84 - K /28 [589]FARROW Victoria K 2001 Szymbark 0:06:49.28 (06:49min/km) 0:06:49.28 +0:03:30.96
85 - K /29 [613]MIKOŁAJCZYK Sandra K 2001 Lipusz 0:06:50.62 (06:50min/km) 0:06:50.62 +0:03:32.30
86 - K /30 [656]BARTNIK Aga K 1978 Gdynia 0:06:51.87 (06:51min/km) 0:06:51.87 +0:03:33.55
87 - K /31 [680]DYBOWSKA Marlena K 1998 Akademia Marynarki Wojennej  Chwaszczyno 0:06:52.74 (06:52min/km) 0:06:52.74 +0:03:34.42
88 - K /32 [770]POŁEĆ Aleksandra K 2000 Gdynia 0:06:55.24 (06:55min/km) 0:06:55.24 +0:03:36.92
89 - K /33 [793]SOBCZAK Monika K 1996 Seahawks Gdynia Gdynia 0:06:55.51 (06:55min/km) 0:06:55.51 +0:03:37.19
90 - M /57 [591]FILIPOWICZ Leon M 2002 Gdańsk 0:06:57.51 (06:57min/km) 0:06:57.51 +0:03:39.19
91 - K /34 [809]WADA Małgorzata K 1995 Gdynia 0:06:58.54 (06:58min/km) 0:06:58.54 +0:03:40.22
92 - K /35 [578]BABICKA Diana K 2002 Gdynia 0:07:00.43 (07:00min/km) 0:07:00.43 +0:03:42.11
93 - K /36 [743]ŁUKUĆ Ewa K 1973 Rumia 0:07:00.49 (07:00min/km) 0:07:00.49 +0:03:42.17
94 - M /58 [684]FILIPOWICZ Wojciech M 1986 Gdynia 0:07:01.72 (07:01min/km) 0:07:01.72 +0:03:43.40
95 - K /37 [784]RZEPECKA Aleksandra K 1982 Elblag 0:07:05.48 (07:05min/km) 0:07:05.48 +0:03:47.16
96 - M /59 [746]MAJZEL Andrzej M 1960 Gdynia 0:07:06.51 (07:06min/km) 0:07:06.51 +0:03:48.19
97 - K /38 [812]WASIAK Alicja K 2000 2 lo Gdynia  Rewa 0:07:06.52 (07:06min/km) 0:07:06.52 +0:03:48.20
98 - K /39 [630]PULAWSKI Suzana K 2002 2 LO Gdynia Gdynia 0:07:06.64 (07:06min/km) 0:07:06.64 +0:03:48.32
99 - K /40 [617]OGŁODZIŃSKA Julia K 2000 Wejherowo 0:07:08.31 (07:08min/km) 0:07:08.31 +0:03:49.99
100 - K /41 [823]WITORT Aleksandra K 1977 Gdynia 0:07:09.37 (07:09min/km) 0:07:09.37 +0:03:51.05
101 - K /42 [683]EWERTOWSKA Alicja K 1993 Gdynia 0:07:09.88 (07:09min/km) 0:07:09.88 +0:03:51.56
102 - K /43 [721]KOSTRZEWA Beata K 1971 Rumia 0:07:11.11 (07:11min/km) 0:07:11.11 +0:03:52.79
103 - M /60 [722]KOSTRZEWA Mariusz M 1971 Rumia 0:07:11.32 (07:11min/km) 0:07:11.32 +0:03:53.00
104 - K /44 [762]PARZYCH-BAŁDYGA Monika K 1986 UM Gdynia Gdynia 0:07:13.32 (07:13min/km) 0:07:13.32 +0:03:55.00
105 - K /45 [752]MIKOŁAJCZAK Aleksandra K 1975 UM Gdynia Gdynia 0:07:13.39 (07:13min/km) 0:07:13.39 +0:03:55.07
106 - K /46 [697]GRZESZCZAK Małgorzata K 1975 biegamyrazem.pl Gdynia 0:07:13.42 (07:13min/km) 0:07:13.42 +0:03:55.10
107 - K /47 [598]JAGIEŁŁO Daniela K 2002 I ALO Gdynia Gdynia 0:07:14.10 (07:14min/km) 0:07:14.10 +0:03:55.78
108 - K /48 [625]PŁOCKA Julia K 2001 II LO Gdynia Reda 0:07:16.17 (07:16min/km) 0:07:16.17 +0:03:57.85
109 - K /49 [646]WAWRZONEK Marta K 2002 Gdynia 0:07:19.20 (07:19min/km) 0:07:19.20 +0:04:00.88
110 - M /61 [685]FILIPOWICZ Arkadiusz M 1972 Koleczkowo 0:07:19.98 (07:19min/km) 0:07:19.98 +0:04:01.66
111 - M /62 [824]WŁOCH Jarosław M 1961 Dobrzewino 0:07:21.14 (07:21min/km) 0:07:21.14 +0:04:02.82
112 - K /50 [835]ŻMUDZIŃSKA Natalia K 1979 Bojano 0:07:22.18 (07:22min/km) 0:07:22.18 +0:04:03.86
113 - K /51 [797]STOKŁOSA Kamila K 1965 Gdynia 0:07:22.87 (07:22min/km) 0:07:22.87 +0:04:04.55
114 - K /52 [805]TATARA Iwona K 1969 Gdynia 0:07:25.24 (07:25min/km) 0:07:25.24 +0:04:06.92
115 - K /53 [580]BIAŁKOWSKA Maja K 2002 Gdynia 0:07:26.03 (07:26min/km) 0:07:26.03 +0:04:07.71
116 - K /54 [786]SEMRAU-JÓŹWIAK Agnieszka K 1984 Gdynia 0:07:26.10 (07:26min/km) 0:07:26.10 +0:04:07.78
117 - K /55 [709]KAWĘCKA Renata K 1974 Gdynia 0:07:28.99 (07:28min/km) 0:07:28.99 +0:04:10.67
118 - K /56 [822]WIŚNIEWSKA Aleksandra K 1994 Gdynia 0:07:29.82 (07:29min/km) 0:07:29.82 +0:04:11.50
119 - K /57 [699]HINCKE Sabina K 1979 Gdynia 0:07:30.67 (07:30min/km) 0:07:30.67 +0:04:12.35
120 - K /58 [694]GÓRSKA Joanna K 1982 Gdynia 0:07:32.61 (07:32min/km) 0:07:32.61 +0:04:14.29
121 - K /59 [728]KRAS Anna K 1971 Gdynia 0:07:34.43 (07:34min/km) 0:07:34.43 +0:04:16.11
122 - K /60 [785]SADOWSKA Jolanta K 1976 Gdynia 0:07:39.25 (07:39min/km) 0:07:39.25 +0:04:20.93
123 - K /61 [778]QU Kaichen K 2000 II LO Gdynia Gdynia 0:07:45.97 (07:45min/km) 0:07:45.97 +0:04:27.65
124 - M /63 [778]FILIPOWICZ Wojciech M 1986 0:07:45.97 (07:45min/km) 0:07:45.97 +0:04:27.65
125 - K /62 [774]PREUSS Anna K 1977 Wejherowo 0:07:46.05 (07:46min/km) 0:07:46.05 +0:04:27.73
126 - M /64 [748]MANISZEWSKI Jacek M 1968 II LO Gdynia Gdynia 0:07:46.07 (07:46min/km) 0:07:46.07 +0:04:27.75
127 - K /63 [727]KOZYRA-MANISZEWSKA Elżbieta K 1971 II LO Gdynia Gdynia 0:07:46.21 (07:46min/km) 0:07:46.21 +0:04:27.89
128 - K /64 [674]DOBEK Małgorzata K 1965 II Lo Gdynia Gdynia 0:07:47.69 (07:47min/km) 0:07:47.69 +0:04:29.37
129 - K /65 [736]LANIECKA Kasia K 2000 II LO Gdynia Gdynia 0:07:48.26 (07:48min/km) 0:07:48.26 +0:04:29.94
130 - K /66 [696]GRALAK Hanna K 2000 II LO Gdynia Karwia 0:07:48.60 (07:48min/km) 0:07:48.60 +0:04:30.28
131 - K /67 [733]KUNINIEC Justyna K 1976 Gdynia 0:07:53.13 (07:53min/km) 0:07:53.13 +0:04:34.81
132 - K /68 [705]KARBOWIAK Agnieszka K 1976 Gdynia 0:07:53.22 (07:53min/km) 0:07:53.22 +0:04:34.90
133 - K /69 [665]BRUSKA Monika K 1976 Gdynia 0:07:56.76 (07:56min/km) 0:07:56.76 +0:04:38.44
134 - K /70 [618]OPALA Lana K 2001 2 lo Gdynia  Gdynia 0:07:58.48 (07:58min/km) 0:07:58.48 +0:04:40.16
135 - K /71 [638]SMEJA Zuzanna K 2001 Gdynia 0:07:58.57 (07:58min/km) 0:07:58.57 +0:04:40.25
136 - K /72 [698]HELTA Joanna K 1980 Gdynia 0:08:04.31 (08:04min/km) 0:08:04.31 +0:04:45.99
137 - K /73 [833]ŻAKOWSKA Joanna K 1978 Gdańsk 0:08:05.08 (08:05min/km) 0:08:05.08 +0:04:46.76
138 - K /74 [679]DUSZEWSKA Małgorzata K 1963 II LO Gdynia Gdynia 0:08:05.38 (08:05min/km) 0:08:05.38 +0:04:47.06
139 - K /75 [624]PIOCH Wiktoria K 2001 Gdynia 0:08:05.90 (08:05min/km) 0:08:05.90 +0:04:47.58
140 - K /76 [650]WOŁOWIEC Zuzanna K 2001 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Gdynia 0:08:05.90 (08:05min/km) 0:08:05.90 +0:04:47.58
141 - K /77 [843]JASEMSKA Małgorzata K 1966 0:08:14.01 (08:14min/km) 0:08:14.01 +0:04:55.69
142 - K /78 [787]FORMELA Justyna K 2000 0:08:25.35 (08:25min/km) 0:08:25.35 +0:05:07.03
143 - K /79 [692]GOŁĘBIOWSKA Monika K 1992 Gdynia 0:08:28.57 (08:28min/km) 0:08:28.57 +0:05:10.25
144 - K /80 [759]OKROJ Grażyna K 1970 Gdynia 0:08:33.75 (08:33min/km) 0:08:33.75 +0:05:15.43
145 - M /65 [688]GNOZA Bartosz M 2000 Seahawks Gdynia Reda 0:08:34.84 (08:34min/km) 0:08:34.84 +0:05:16.52
146 - M /66 [732]KUNINIEC Szymon M 1976 Gdynia 0:08:36.84 (08:36min/km) 0:08:36.84 +0:05:18.52
147 - K /81 [592]FORYŚ Maria K 2002 II LO Gdynia Gdynia 0:08:46.36 (08:46min/km) 0:08:46.36 +0:05:28.04
148 - K /82 [790]SKRZYŃSKA Marta K 2000 Gdynia 0:08:54.85 (08:54min/km) 0:08:54.85 +0:05:36.53
149 - K /83 [693]GÓRNA Natalia K 2000 II LO Gdynia Gdynia 0:08:54.96 (08:54min/km) 0:08:54.96 +0:05:36.64
150 - K /84 [634]SALTARSKA Oliwia K 2002 II LO Gdynia Gdynia 0:09:13.39 (09:13min/km) 0:09:13.39 +0:05:55.07
151 - K /85 [777]PULAWSKI Katarzyna K 1970 Gdynia 0:09:15.78 (09:15min/km) 0:09:15.78 +0:05:57.46
152 - M /67 [777]PIEKARCZYK Marcin M 1993 0:09:15.78 (09:15min/km) 0:09:15.78 +0:05:57.46
153 - M /68 [776]PULAWSKI Jan M 1965 Gdynia 0:09:15.91 (09:15min/km) 0:09:15.91 +0:05:57.59
154 - K /86 [844]BAJDUSZEWSKA Alicja K 1960 0:09:29.07 (09:29min/km) 0:09:29.07 +0:06:10.75
155 - K /87 [648]WIŚNIEWSKA Ewa K 2002 Sopot 0:09:30.53 (09:30min/km) 0:09:30.53 +0:06:12.21
156 - M /69 [708]KARCZEWSKI Marek M 1965 Gdynia 0:09:36.73 (09:36min/km) 0:09:36.73 +0:06:18.41
157 - K /88 [707]KARCZEWSKA Marta K 1995 Gdynia 0:09:36.86 (09:36min/km) 0:09:36.86 +0:06:18.54
158 - K /89 [622]PAWŁOWSKA Julia K 2002 2 lo Gdynia  Gdynia 0:09:37.54 (09:37min/km) 0:09:37.54 +0:06:19.22
159 - K /90 [687]GACKOWSKA Małgorzata K 1980 II LO Gdynia Gdynia 0:09:37.67 (09:37min/km) 0:09:37.67 +0:06:19.35
160 - K /91 [609]KWIATKOWSKA Zuzanna K 2002 2 lo Gdynia  Gdynia 0:09:38.32 (09:38min/km) 0:09:38.32 +0:06:20.00
161 - K /92 [706]KARCZEWSKA Katarzyna K 1968 Gdynia 0:09:39.08 (09:39min/km) 0:09:39.08 +0:06:20.76
162 - K /93 [796]STEFANOWSKA Maria K 1958 II LO Gdynia Gdynia 0:10:04.37 (10:04min/km) 0:10:04.37 +0:06:46.05
163 - K /94 [660]BLADOCHA Teresa K 1953 II LO Gdynia Gdynia 0:10:05.05 (10:05min/km) 0:10:05.05 +0:06:46.73
164 - K /95 [604]KOCHANSKA Iga K 2002 Gdynia 0:10:30.95 (10:30min/km) 0:10:30.95 +0:07:12.63
165 - K /96 [815]WIECZOREK Ilona K 1964 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Gdynia 0:10:32.17 (10:32min/km) 0:10:32.17 +0:07:13.85
166 - K /97 [791]SMĘTEK Dorota K 1962 II LO Gdynia Gdynia 0:10:36.20 (10:36min/km) 0:10:36.20 +0:07:17.88
167 - K /98 [620]PAŁUCHA Kamila K 2001 2 lo Gdynia  Gdynia 0:10:46.56 (10:46min/km) 0:10:46.56 +0:07:28.24
168 - K /99 [627]POLAKOWSKA Michalina K 2001 2 lo Gdynia  Gdynia 0:10:46.85 (10:46min/km) 0:10:46.85 +0:07:28.53
169 - K /100 [783]RYGIEL Weronika K 2000 Gdynia 0:10:47.20 (10:47min/km) 0:10:47.20 +0:07:28.88
170 - K /101 [659]BEDNARSKA Oliwia K 2000 2 lo Gdynia  Gdynia 0:10:47.44 (10:47min/km) 0:10:47.44 +0:07:29.12
171 - K /102 [611]MARKOWSKA Wiktoria K 2002 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Gdynia 0:10:48.35 (10:48min/km) 0:10:48.35 +0:07:30.03
172 - M /70 [704]JÓŹWIAK Sławomir M 1976 Gdynia 0:10:51.24 (10:51min/km) 0:10:51.24 +0:07:32.92
173 - K /103 [781]ROSIAK Małgorzata K 2002 Gdynia 0:12:07.22 (12:07min/km) 0:12:07.22 +0:08:48.90
174 - M /71 [623]PELCER Maksym Pelcer M 2002 II LO Gdynia Kosakowo, Suchy Dwór 0:12:08.03 (12:08min/km) 0:12:08.03 +0:08:49.71
175 - M /72 [795]STASZKIEWICZ Adam M 1973 Gdynia 0:12:24.51 (12:24min/km) 0:12:24.51 +0:09:06.19
176 - K /104 [657]BĄK Agnieszka K 1977 Gdynia 0:12:27.11 (12:27min/km) 0:12:27.11 +0:09:08.79
177 - K /105 [587]DĄBROWSKA Zuzanna K 2001 Gdynia 0:12:28.20 (12:28min/km) 0:12:28.20 +0:09:09.88
178 - K /106 [676]DORAU Ania K 1977 Gdynia 0:12:36.35 (12:36min/km) 0:12:36.35 +0:09:18.03
179 - K /107 [802]SZRAMA Weronika K 2000 II LO Pogórze 0:12:42.00 (12:42min/km) 0:12:42.00 +0:09:23.68
180 - K /108 [798]STRAUSS Aleksandra K 2000 II LO Gdynia Pogórze 0:12:46.83 (12:46min/km) 0:12:46.83 +0:09:28.51
181 - K /109 [794]SOBORSKA Małgorzata K 1983 Gdynia 0:12:54.26 (12:54min/km) 0:12:54.26 +0:09:35.94
182 - K /110 [600]JÓZEFOWICZ Anna K 2002 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni Sopot 0:12:54.27 (12:54min/km) 0:12:54.27 +0:09:35.95
183 - M /73 [612]MICHAŁOWSKI Ignacy M 2002 Gdynia 0:12:56.92 (12:56min/km) 0:12:56.92 +0:09:38.60
184 - K /111 [651]ANTONIEWICZ Ewa K 1978 Gdynia 0:12:58.16 (12:58min/km) 0:12:58.16 +0:09:39.84
185 - K /112 [820]WILCZEWSKA Katarzyna K 1963 Gdynia 0:12:59.07 (12:59min/km) 0:12:59.07 +0:09:40.75
186 - M /74 [821]WILCZEWSKI Andrzej Grzegorz Wilczewski M 1959 Gdynia 0:12:59.18 (12:59min/km) 0:12:59.18 +0:09:40.86
187 - K /113 [642]TYSZKOWSKA Kinga K 2001 II LO Gdynia Rumia 0:13:03.33 (13:03min/km) 0:13:03.33 +0:09:45.01
188 - K /114 [593]FRĄCKOWIAK Julia K 2000 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Władysławowo 0:13:12.81 (13:12min/km) 0:13:12.81 +0:09:54.49
189 - M /75 [667]CHOJAK Paweł M 2000 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Gdynia 0:13:14.95 (13:14min/km) 0:13:14.95 +0:09:56.63
190 - K /115 [768]PODGÓRSKA Marzena K 1970 II LO Gdynia ( Coach 3C :) Gdynia 0:13:19.48 (13:19min/km) 0:13:19.48 +0:10:01.16
191 - K /116 [828]ZAJĄCZKOWSKA Agnieszka K 1989 esencjaGdyni.pl Gdynia 0:13:22.74 (13:22min/km) 0:13:22.74 +0:10:04.42
192 - K /117 [607]KRUPA Arianna K 2002 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Gdynia 0:13:23.71 (13:23min/km) 0:13:23.71 +0:10:05.39
193 - M /76 [756]MUSIAŁ Paweł M 1979 esencjaGdyni.pl Gdynia 0:13:23.93 (13:23min/km) 0:13:23.93 +0:10:05.61
194 - M /77 [675]DORAU Marcin M 1977 Langerwehe 0:13:41.05 (13:41min/km) 0:13:41.05 +0:10:22.73
195 - K /118 [695]GRABOWSKA Zuzanna K 1999 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 Gdynia 0:13:46.19 (13:46min/km) 0:13:46.19 +0:10:27.87
196 - K /119 [619]OSSOWSKA Iga K 2002 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 Gdynia 0:13:46.36 (13:46min/km) 0:13:46.36 +0:10:28.04
197 - K /120 [584]BOURDON Julia K 2001 Gynia 0:13:48.96 (13:48min/km) 0:13:48.96 +0:10:30.64
198 - K /121 [601]KADELA Zuzanna K 2001 2 lo Gdynia, Gimnazjum 23 Gdynia 0:13:49.54 (13:49min/km) 0:13:49.54 +0:10:31.22
199 - K /122 [583]BOURDON Solene K 2001 Gynia 0:13:50.63 (13:50min/km) 0:13:50.63 +0:10:32.31
200 - K /123 [641]SZWABSKA Magdalena K 2001 II LO Gdynia Gdynia 0:13:52.55 (13:52min/km) 0:13:52.55 +0:10:34.23
201 - K /124 [639]STANIOS Maja K 2001 Gdynia 0:13:52.83 (13:52min/km) 0:13:52.83 +0:10:34.51

1km DZIECI

# Nazwisko, imię Płeć Rok ur. Klub Miasto Netto Czas Strata
1 - M /1 [575]ZIELIŃSKI Krzysztof M 2005 LKS Zorza Gdynia | SP 26 Gdynia Gdynia 0:03:43.47 (03:43min/km) 0:03:43.47 +0:00:00.00
2 - M /2 [547]SARZYŃSKI Paweł M 2003 2 lo Gdynia  Gdynia 0:03:55.42 (03:55min/km) 0:03:55.42 +0:00:11.95
3 - M /3 [528]OGONOWSKI Aleksander M 2003 Gimnazjum nr 23 Gdynia Gdynia 0:04:03.20 (04:03min/km) 0:04:03.20 +0:00:19.73
4 - M /4 [556]SZRAMA Stanisław M 2003 Pogórze 0:04:15.91 (04:15min/km) 0:04:15.91 +0:00:32.44
5 - M /5 [457]BĄK Patryk M 2005 Gdynia 0:04:16.56 (04:16min/km) 0:04:16.56 +0:00:33.09
6 - M /6 [472]DZIOPA Jakub M 2003 Gimnazjum Katolickie Gdynia Suchy Dwór 0:04:16.73 (04:16min/km) 0:04:16.73 +0:00:33.26
7 - M /7 [522]NEUMANN Mateusz M 2006 Gdynia 0:04:16.82 (04:16min/km) 0:04:16.82 +0:00:33.35
8 - M /8 [504]LEO Piotr M 2003 LKS ZORZA Gdynia|GIM 23 Gdynia 0:04:17.10 (04:17min/km) 0:04:17.10 +0:00:33.63
9 - K /1 [461]BRUSKA Katarzyna K 2003 2 LO GDYNIA Gdynia 0:04:17.70 (04:17min/km) 0:04:17.70 +0:00:34.23
10 - M /9 [497]KRASZEWSKI Antoni M 2004 SPPI Gdańsk  Gdynia 0:04:19.76 (04:19min/km) 0:04:19.76 +0:00:36.29
11 - M /10 [981]CZARNECKI Jan M 2003 0:04:29.83 (04:29min/km) 0:04:29.83 +0:00:46.36
12 - K /2 [490]KOHNKE Paulina K 2005 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pucku Włądysławowo 0:04:30.66 (04:30min/km) 0:04:30.66 +0:00:47.19
13 - M /11 [526]NOWAKOWSKI Filip M 2005 SP 48  Gdynia 0:04:31.87 (04:31min/km) 0:04:31.87 +0:00:48.40
14 - M /12 [557]ŚWIĄTEK Adam M 2009 Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi Rumia 0:04:35.00 (04:35min/km) 0:04:35.00 +0:00:51.53
15 - M /13 [549]SEKKAR Nordine M 2004 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 , SP Nr 26  Gdynis 0:04:35.86 (04:35min/km) 0:04:35.86 +0:00:52.39
16 - M /14 [574]ZDROJEWSKI Maciej M 2007 SP 18 Gdynia Gdynia 0:04:38.47 (04:38min/km) 0:04:38.47 +0:00:55.00
17 - K /3 [963]REMUS Julia K 2009 0:04:40.51 (04:40min/km) 0:04:40.51 +0:00:57.04
18 - M /15 [569]WINKLER Patryk M 2003 Gdynia 0:04:43.45 (04:43min/km) 0:04:43.45 +0:00:59.98
19 - M /16 [456]BAGIŃSKI Igor M 2010 Gdansk 0:04:51.36 (04:51min/km) 0:04:51.36 +0:01:07.89
20 - M /17 [550]SOBCZYŃSKI Roch M 2007 Gdyńska Szkoła Społeczna Gdynia 0:04:53.29 (04:53min/km) 0:04:53.29 +0:01:09.82
21 - K /4 [540]POUCH Martyna K 2008 Reda 0:04:55.50 (04:55min/km) 0:04:55.50 +0:01:12.03
22 - K /5 [501]KUCHCZYŃSKA Dominika K 2006 Movement Sopot 0:05:00.56 (05:00min/km) 0:05:00.56 +0:01:17.09
23 - M /18 [513]MANISZEWSKI Paweł M 2007 II LO Gdynia Gdynia 0:05:01.03 (05:01min/km) 0:05:01.03 +0:01:17.56
24 - K /6 [454]BABEROWSKA Alicja K 2006 Gdańsk 0:05:01.27 (05:01min/km) 0:05:01.27 +0:01:17.80
25 - K /7 [954]CZARNOCKA Zuzana K 2006 0:05:05.12 (05:05min/km) 0:05:05.12 +0:01:21.65
26 - M /19 [502]KUCHCZYŃSKI Szymon M 2004 Movement Sopot 0:05:09.65 (05:09min/km) 0:05:09.65 +0:01:26.18
27 - K /8 [495]KOZIKOWSKA Karolina K 2005 SP18 w Gdyni Gdynia 0:05:12.64 (05:12min/km) 0:05:12.64 +0:01:29.17
28 - M /20 [568]WIELGUS Igor M 2008 Rumia 0:05:13.49 (05:13min/km) 0:05:13.49 +0:01:30.02
29 - K /9 [484]JENDRZEJEK Małgosia K 2003 II LO Gdynia 0:05:14.89 (05:14min/km) 0:05:14.89 +0:01:31.42
30 - K /10 [477]GROŻYŃSKA Pola K 2007 Gdynia 0:05:15.02 (05:15min/km) 0:05:15.02 +0:01:31.55
31 - K /11 [533]PAWLAK Nadia K 2007 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia 0:05:15.21 (05:15min/km) 0:05:15.21 +0:01:31.74
32 - M /21 [552]SOBORSKI Aleksander M 2010 sp17 Gdynia Gdynia 0:05:15.32 (05:15min/km) 0:05:15.32 +0:01:31.85
33 - M /22 [573]ZBIŻEK Paweł M 2004 Liber Gdynia 0:05:15.88 (05:15min/km) 0:05:15.88 +0:01:32.41
34 - M /23 [465]CIOCH Mikołaj M 2008 Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni Gdynia 0:05:18.23 (05:18min/km) 0:05:18.23 +0:01:34.76
35 - K /12 [524]NIEDZIELSKA Zofia K 2006 SP 18 Gdynia Gdynia 0:05:21.43 (05:21min/km) 0:05:21.43 +0:01:37.96
36 - M /24 [546]SADOWSKI Jakub M 2007 Gdynia 0:05:22.82 (05:22min/km) 0:05:22.82 +0:01:39.35
37 - M /25 [487]KARBOWIAK Piotr M 2009 Gdynia 0:05:24.40 (05:24min/km) 0:05:24.40 +0:01:40.93
38 - K /13 [515]MELZER Anna K 2005 UKS SIÓDEMKA RUMIA Rumia 0:05:27.94 (05:27min/km) 0:05:27.94 +0:01:44.47
39 - M /26 [459]BOBERSKI Bartłomiej M 2006 SP 47 Gdańsk Gdańsk 0:05:30.48 (05:30min/km) 0:05:30.48 +0:01:47.01
40 - M /27 [460]BOBERSKI Jakub M 2008 SP 47 Gdańsk Gdańsk 0:05:31.37 (05:31min/km) 0:05:31.37 +0:01:47.90
41 - K /14 [982]KOSTRZEWSKA Julia K 2004 0:05:32.25 (05:32min/km) 0:05:32.25 +0:01:48.78
42 - M /28 [471]DZIK Ksawery M 2010 Elblag 0:05:33.73 (05:33min/km) 0:05:33.73 +0:01:50.26
43 - M /29 [453]ARCZYŃSKI Szymon M 2010 Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdyni Gdynia 0:05:34.47 (05:34min/km) 0:05:34.47 +0:01:51.00
44 - K /15 [519]MILEWSKA Marta K 2004 Susz 0:05:35.13 (05:35min/km) 0:05:35.13 +0:01:51.66
45 - K /16 [523]NIEDZIELSKA Zuzanna K 2003 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 Gdynia 0:05:38.91 (05:38min/km) 0:05:38.91 +0:01:55.44
46 - K /17 [565]WASILEWSKA Weronika K 2006 szkoła podstawowa nr 6 Gdynia 0:05:42.10 (05:42min/km) 0:05:42.10 +0:01:58.63
47 - M /30 [462]CHEŁCHOWSKI Stanisław M 2007 Gdynia 0:05:45.00 (05:45min/km) 0:05:45.00 +0:02:01.53
48 - K /18 [517]MIKOŁAJCZYK Zofia K 2004 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 Gdynia 0:05:45.89 (05:45min/km) 0:05:45.89 +0:02:02.42
49 - M /31 [553]SPOREK Adam M 2010 Sp nr 16 Gdynia  Gdynia 0:05:46.04 (05:46min/km) 0:05:46.04 +0:02:02.57
50 - M /32 [970]DELICADO Carlos M 2006 0:05:48.51 (05:48min/km) 0:05:48.51 +0:02:05.04
51 - K /19 [492]KOSIDŁO Wiktoria K 2003 17 LO Gdynia  Gdynia 0:05:51.30 (05:51min/km) 0:05:51.30 +0:02:07.83
52 - K /20 [986]OLEJNICZAK Ewa K 2010 0:05:51.83 (05:51min/km) 0:05:51.83 +0:02:08.36
53 - M /33 [955]SZKLARZEWICZ Borys M 2008 0:05:53.28 (05:53min/km) 0:05:53.28 +0:02:09.81
54 - K /21 [952]SZULIST Milena K 2003 0:05:53.32 (05:53min/km) 0:05:53.32 +0:02:09.85
55 - K /22 [562]TYSZKOWSKA Paulina K 2008 Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi Rumia 0:05:54.77 (05:54min/km) 0:05:54.77 +0:02:11.30
56 - M /34 [987]KUTARBA Jan M 2011 0:05:55.02 (05:55min/km) 0:05:55.02 +0:02:11.55
57 - M /35 [559]TOMKIEL Oskar M 2006 sp17 Gdynia Gdynia 0:05:56.98 (05:56min/km) 0:05:56.98 +0:02:13.51
58 - K /23 [563]USTARBOWSKA Dominika K 2009 Gdynia 0:05:57.07 (05:57min/km) 0:05:57.07 +0:02:13.60
59 - K /24 [979]KOLASA Lena K 2008 0:06:00.81 (06:00min/km) 0:06:00.81 +0:02:17.34
60 - M /36 [496]KRASZEWSKI Stanisław M 2010 Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni Gdynia 0:06:03.23 (06:03min/km) 0:06:03.23 +0:02:19.76
61 - M /37 [518]MIKOŁAJCZYK Antoni M 2012 Przedszkole nr 9 Gdynia 0:06:03.74 (06:03min/km) 0:06:03.74 +0:02:20.27
62 - K /25 [480]HINZ Natalia K 2006 SP 1 RUMIA Rumia 0:06:05.09 (06:05min/km) 0:06:05.09 +0:02:21.62
63 - M /38 [527]NOWAKOWSKI Patryk M 2008 SP 48  Gdynia 0:06:05.58 (06:05min/km) 0:06:05.58 +0:02:22.11
64 - M /39 [505]LEWANDOWSKI Szymon M 2007 SP18 w Gdyni Gdynia 0:06:09.23 (06:09min/km) 0:06:09.23 +0:02:25.76
65 - K /26 [511]MAJSTEREK Zuzanna K 2008 S.P.nr 6 Gdynia Gdynia 0:06:10.28 (06:10min/km) 0:06:10.28 +0:02:26.81
66 - K /27 [545]RZEZAK Karina K 2005 Reda 0:06:16.85 (06:16min/km) 0:06:16.85 +0:02:33.38
67 - M /40 [561]TRZEBIATOWSKI Marcel M 2008 Gdynia 0:06:17.63 (06:17min/km) 0:06:17.63 +0:02:34.16
68 - M /41 [489]KLECHA Jakub M 2003 Gdynia 0:06:20.34 (06:20min/km) 0:06:20.34 +0:02:36.87
69 - K /28 [576]ZWARA Bogna K 2010 SP 8 Sopot Sopot 0:06:21.03 (06:21min/km) 0:06:21.03 +0:02:37.56
70 - K /29 [570]WIŚNICKA Wiktoria K 2013 Gdynia 0:06:23.41 (06:23min/km) 0:06:23.41 +0:02:39.94
71 - K /30 [972]SEROKA Olivia K 2010 0:06:24.61 (06:24min/km) 0:06:24.61 +0:02:41.14
72 - M /42 [959]PIOTROWSKI Jakub M 2007 0:06:25.14 (06:25min/km) 0:06:25.14 +0:02:41.67
73 - K /31 [538]POTULSKA Zuzanna K 2004 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 , SP Nr 26  Gdynia 0:06:25.79 (06:25min/km) 0:06:25.79 +0:02:42.32
74 - K /32 [464]CIESLA Amelia K 2009 Chwaszczyno 0:06:25.81 (06:25min/km) 0:06:25.81 +0:02:42.34
75 - M /43 [521]MUSIAŁ Roch M 2012 esencjaGdyni.pl Gdynia 0:06:31.61 (06:31min/km) 0:06:31.61 +0:02:48.14
76 - M /44 [458]BĄK Adrian M 2009 Gdynia 0:06:33.21 (06:33min/km) 0:06:33.21 +0:02:49.74
77 - M /45 [985]BAGIŃSKI Andrzej M 2004 0:06:33.37 (06:33min/km) 0:06:33.37 +0:02:49.90
78 - K /33 [483]JARECKA Paula K 2004 Gdynia 0:06:34.09 (06:34min/km) 0:06:34.09 +0:02:50.62
79 - M /46 [470]DORAU Marcel M 2006 Langerwehe 0:06:35.74 (06:35min/km) 0:06:35.74 +0:02:52.27
80 - K /34 [558]ŚWIĄTEK Sonia K 2006 Salezjańska Szkoła Podstawowa Rumia Rumia 0:06:37.03 (06:37min/km) 0:06:37.03 +0:02:53.56
81 - M /47 [479]GRZEŚKIEWICZ Milan M 2010 Run for fun Gdynia 0:06:37.84 (06:37min/km) 0:06:37.84 +0:02:54.37
82 - K /35 [469]DORAU Julia K 2011 Langerwehe 0:06:38.69 (06:38min/km) 0:06:38.69 +0:02:55.22
83 - M /48 [953]LENDZION Alexander M 2011 0:06:41.79 (06:41min/km) 0:06:41.79 +0:02:58.32
84 - M /49 [554]STASZKIEWICZ Michał M 2006 Szkoła Podstawowa nr 8 Gdynia 0:06:43.65 (06:43min/km) 0:06:43.65 +0:03:00.18
85 - M /50 [567]WIECZOREK Aleksander M 2010 Wejherowo 0:06:43.71 (06:43min/km) 0:06:43.71 +0:03:00.24
86 - K /36 [476]GOSTKOWSKA Anna K 2011 Kosakowo 0:06:43.75 (06:43min/km) 0:06:43.75 +0:03:00.28
87 - K /37 [973]KRASKA Gaja K 2011 0:06:47.23 (06:47min/km) 0:06:47.23 +0:03:03.76
88 - K /38 [964]NINCE Marta K 2009 0:06:48.96 (06:48min/km) 0:06:48.96 +0:03:05.49
89 - K /39 [951]RUNOWSKA Marta K 2006 0:06:51.28 (06:51min/km) 0:06:51.28 +0:03:07.81
90 - K /40 [516]MICHAŁOWSKA Lena K 2009 Gdynia 0:06:52.79 (06:52min/km) 0:06:52.79 +0:03:09.32
91 - M /51 [961]MAKRUCKI Bartosz M 2012 0:06:55.61 (06:55min/km) 0:06:55.61 +0:03:12.14
92 - K /41 [452]ANTONIEWICZ Kaja K 2010 Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdyni Gdynia 0:06:55.81 (06:55min/km) 0:06:55.81 +0:03:12.34
93 - K /42 [564]WARMOWSKA Marta K 2003 II LO Gdynia Gdynia 0:06:59.73 (06:59min/km) 0:06:59.73 +0:03:16.26
94 - K /43 [566]WICENTY Lena K 2010 Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdyni Gdynia 0:07:04.67 (07:04min/km) 0:07:04.67 +0:03:21.20
95 - K /44 [971]JAKUBOWSKA Weronika K 2008 0:07:11.13 (07:11min/km) 0:07:11.13 +0:03:27.66
96 - M /52 [977]KARSZNIA Wiktor M 2007 0:07:13.01 (07:13min/km) 0:07:13.01 +0:03:29.54
97 - K /45 [542]ROSIEJKA Amelia K 2007 Gdynia 0:07:13.92 (07:13min/km) 0:07:13.92 +0:03:30.45
98 - K /46 [512]MANISZEWSKA Maja K 2010 II LO Gdynia Gdynia 0:07:20.09 (07:20min/km) 0:07:20.09 +0:03:36.62
99 - K /47 [572]ZARĘBA-JAJSZCZYK Milana K 2009 Toruń 0:07:22.91 (07:22min/km) 0:07:22.91 +0:03:39.44
100 - M /53 [962]MAKRUCKI Michał M 2012 0:07:26.75 (07:26min/km) 0:07:26.75 +0:03:43.28
101 - K /48 [543]RUPIŃSKA Agata K 2010 SP nr. 17 Gdynia Gdynia 0:07:28.14 (07:28min/km) 0:07:28.14 +0:03:44.67
102 - K /49 [525]NITKA Marcelina K 2010 Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdyni Gdynia 0:07:35.72 (07:35min/km) 0:07:35.72 +0:03:52.25
103 - M /54 [974]SKWARLIŃSKI Igor M 2008 0:07:39.34 (07:39min/km) 0:07:39.34 +0:03:55.87
104 - K /50 [536]PLASKATY Małgorzata K 2007 Gdynia 0:07:49.19 (07:49min/km) 0:07:49.19 +0:04:05.72
105 - M /55 [530]OPARA Maciej M 2009 sp nr 51 Gdynia Gdynia 0:07:52.28 (07:52min/km) 0:07:52.28 +0:04:08.81
106 - M /56 [510]ŁUKASZEWSKI Filip M 2012 Gdynia 0:08:05.08 (08:05min/km) 0:08:05.08 +0:04:21.61
107 - K /51 [976]ROSIŃSKA Jagna K 2007 0:08:05.91 (08:05min/km) 0:08:05.91 +0:04:22.44
108 - M /57 [499]KRUSZYŃSKI Franciszek M 2008 SP 20 Gdynia Gdynia 0:08:11.14 (08:11min/km) 0:08:11.14 +0:04:27.67
109 - K /52 [544]RZEZAK Julia K 2004 Reda 0:08:12.26 (08:12min/km) 0:08:12.26 +0:04:28.79
110 - K /53 [503]LABUDA Aleksandra K 2009 Gdynia 0:08:22.85 (08:22min/km) 0:08:22.85 +0:04:39.38
111 - M /58 [965]LIPSKI Jędrzej M 2010 0:08:29.11 (08:29min/km) 0:08:29.11 +0:04:45.64
112 - M /59 [978]KOLASA Jan M 2012 0:08:32.29 (08:32min/km) 0:08:32.29 +0:04:48.82
113 - K /54 [966]INTEREWICZ Danuta K 2010 0:08:40.01 (08:40min/km) 0:08:40.01 +0:04:56.54
114 - K /55 [980]KOLASA Małgorzata K 2004 0:08:44.79 (08:44min/km) 0:08:44.79 +0:05:01.32
115 - K /56 [455]BABIJCZUK Hania K 2013 Puchatek Rumia gr Motylki Dębogórze 0:09:02.90 (09:02min/km) 0:09:02.90 +0:05:19.43
116 - K /57 [491]KOLARZ Marta K 2013 esencjaGdyni.pl Gdynia 0:09:10.88 (09:10min/km) 0:09:10.88 +0:05:27.41
117 - K /58 [466]COURBET Klara K 2003 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 , SP Nr 26  Sopot 0:09:16.25 (09:16min/km) 0:09:16.25 +0:05:32.78
118 - K /59 [509]ŁOBODZIŃSKA Magdalena K 2005 Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni Gdynia 0:09:17.27 (09:17min/km) 0:09:17.27 +0:05:33.80
119 - M /60 [500]KRUSZYŃSKI Maksymilian M 2013 ZSP3 Gdynia Gdynia 0:09:17.29 (09:17min/km) 0:09:17.29 +0:05:33.82
120 - K /60 [508]ŁOBODZIŃSKA Ewa K 2003 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni  Gdynia 0:09:17.86 (09:17min/km) 0:09:17.86 +0:05:34.39
121 - K /61 [475]GORSKA Zofia K 2003 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 Gdynia 0:09:17.95 (09:17min/km) 0:09:17.95 +0:05:34.48
122 - M /61 [498]KRUSZYŃSKI Bartłomiej M 2004 Gimnazjum nr 23 Gdynia 0:09:18.61 (09:18min/km) 0:09:18.61 +0:05:35.14
123 - K /62 [493]KOWALSKA Julia K 2012 Gdynia 0:09:19.78 (09:19min/km) 0:09:19.78 +0:05:36.31
124 - K /63 [984]JANAŚ Julia K 2009 0:09:21.65 (09:21min/km) 0:09:21.65 +0:05:38.18
125 - K /64 [494]KOWALSKA Wanda K 2014 Gdynia 0:09:40.02 (09:40min/km) 0:09:40.02 +0:05:56.55
126 - M /62 [983]ZWARA Antoni M 2003 0:09:48.52 (09:48min/km) 0:09:48.52 +0:06:05.05
127 - K /65 [537]PODGÓRSKA Wiktoria K 2009 ZSP4 Gdynia Gdynia 0:09:56.72 (09:56min/km) 0:09:56.72 +0:06:13.25
128 - K /66 [529]OPARA Martyna K 2003 II LO Gdynia Gdynia 0:11:06.57 (11:06min/km) 0:11:06.57 +0:07:23.10
129 - K /67 [532]PASZKIEWICZ Pola K 2003 II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 Gdynia 0:11:25.93 (11:25min/km) 0:11:25.93 +0:07:42.46
130 - M /63 [551]SOBCZYŃSKI Jaromir M 2011 Gdyńska Szkoła Społeczna Gdynia 0:12:03.17 (12:03min/km) 0:12:03.17 +0:08:19.70

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ